35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
-
WIADOMOŚĆ
-
Kciuki mocno zaciśnięte✊ Czekamy na dobre wieści🍀Anulka1505 wrote:Just00 wiesz jestem dobrej myśli już zasadniczo lepiej widać kreskę 🙂🙃 a jutro rano idę na bete ✊🏽✊🏽✊🏽 dziękuję Kochana bardzo ❤️
Anulka1505 lubi tę wiadomość
👫 39 i 40
AMH 0,26
Insulinooporność (Glucophage 500)
Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)
1 IVF- listopad 2025:
(Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
3🥚, 2 ❄️
* styczeń 2026- histeroskopia-> polip
* FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
* FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️
2 IVF- maj 2026:
procedura wstrzymana⁉️
Naturalna ciąża?🥹
11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm
„Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙 -
@Przytulasek u nas podobnie jak u @Just - walczymy z ciemieniuchą 🙈 także pytanie do Ciebie @Just - czego używacie? My zaczęliśmy Mustela od wczoraj, na razie poprawy nie widać, ale dopiero raz użyliśmy... wcześniej olej z migdałów średnio dawał radę, byla poprawa, po czym nawrót...
I dołączam się do pytania @LS i Just- kiedy startujecie ze stymulacją? Żebym wiedziała kiedy trzymać kciuki 😉
@Just może nie bedzie tak źle 😉 my juz dwa wyjazdy za sobą mamy, raz do Teściów, wczoraj wróciliśmy z Kaszub, w piątek znowu jedziemy do Teściów. Jak na Kaszuby jechaliśmy to bez przerw, nieco ponad 1h w aucie i Bobo dał radę. Do Olsztyna mamy ok 2h, bedziemy robic przerwę po drodze żeby trochę kręgosłup rozprostować. Jak tak wlasnie z przerwa po ok 1h to podróż byla bez stresu. Daleko macie do Twoich Rodziców?
I co ciekawe- ze spaniem i wyciszeniem poza domem jest ok 💪 każdy wyjazd czegoś nas nauczyl - zauważyliśmy, że u Teściów lepiej spał, bo u nich cieplej- a Kuba lubi ciepełko najwyraźniej i potrzebował klinu pod materac, zeby refluks go nie męczył w nocy. Od razu lepsze nocki ma i dłużej śpi (dzisiaj nieco ponad 5h najpierw spał a potem 3h 🤩). A wyjazd na Kaszuby nauczyl nas, że najlepiej go nakarmić w łóżku i zostawić go tam na ok. 1h i dopiero wtedy odłożyć do jego łóżeczka. Wówczas się nie budzi i od 3 dni zasypia o 20:30 💪 a wcześniej bujalismy się z nim do 21:30/22 bo nie mógł usnąć (za szybko go przenosiliśmy i wybudzał się).
Także kto wie, może ten najbliższy wyjazd czegoś Was nauczy i będzie ok 😉 ja też wcześniej mialam stresa, teraz juz luzik. Jedyne co mnie wciaz przeraża to pakowanie - jego rzeczy zajmują 3/4 auta 🤣 będziemy się decydować na wózek turystyczny, bo nasza karoca to zajmuje większość bagażnika, takie wielkie krówsko z tego wózka 🙈
@MamaWPlanach wspaniale wieści, bądź dobrej mysli, trzymam dalej kciuki 🥰
MamaWPlanach, Luminka, Przytulasek, Ola8999 lubią tę wiadomość
Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
-cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
-allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA
Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min
02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪
Klinika nr 2 od 09/24:
IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
- transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
- transfer IX 05/04 5.2.3 💔
Klinika nr 1 2021-08/24
4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
-transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
-transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0. -
@LS Kochana Twoim kropkom też mocno kibicuję✊ Jakoś tak pięknie wszystko rozkwita na wiosnę ostatnio, dużo pozytywnych wiadomości pojawia się na forum. Mam nadzieję, że Twoje zalążki też pięknie wykiełkują🥰
03.06 zapisuję w kalendarzu, żeby nie zapomnieć zaciskać🍀
Co do medytacji, to nie mogę się jakoś zmobilizować, żeby zacząć, a wierzę, że pomogłaby trochę na oczyszczanie głowy 🫣
LS, Luminka, Przytulasek lubią tę wiadomość
👫 39 i 40
AMH 0,26
Insulinooporność (Glucophage 500)
Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)
1 IVF- listopad 2025:
(Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
3🥚, 2 ❄️
* styczeń 2026- histeroskopia-> polip
* FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
* FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️
2 IVF- maj 2026:
procedura wstrzymana⁉️
Naturalna ciąża?🥹
11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm
„Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙 -
Thoruviel, ja tez zaczynalam od olejku z migdałow,ale szybko sie przerzucilam na preparat z Linomag,bo dostalam polecajke,cóż u nas akurat sie nie sprawdzilo. Tez mialam zamowic z Mustela,ale w koncu wybralam Dermicin zestaw na ciemieniuchę i to u nas daje rade,a mamy naprawde mocną,nie jakis tam łupieżyk tylko takie spore łuski. Stosujemy od tygodnia i widze duza poprawe. W zestawie jest taka szczotka z gabka i ona fajnie delikatnie zrusza te łuski. A co do wyjazdu to mamy niecale 2h drogi,raz juz jechalismy na swieta to cala droge bylo w miare ok,a 10km przed domem musielismy sie zatrzymac i dac butle bo byly płaczki 🙉teraz juz jest aktywniejszy to raczej nie przespi calej trasyThoruviel wrote:@Przytulasek u nas podobnie jak u @Just - walczymy z ciemieniuchą 🙈 także pytanie do Ciebie @Just - czego używacie? My zaczęliśmy Mustela od wczoraj, na razie poprawy nie widać, ale dopiero raz użyliśmy... wcześniej olej z migdałów średnio dawał radę, byla poprawa, po czym nawrót...
I dołączam się do pytania @LS i Just- kiedy startujecie ze stymulacją? Żebym wiedziała kiedy trzymać kciuki 😉
@Just może nie bedzie tak źle 😉 my juz dwa wyjazdy za sobą mamy, raz do Teściów, wczoraj wróciliśmy z Kaszub, w piątek znowu jedziemy do Teściów. Jak na Kaszuby jechaliśmy to bez przerw, nieco ponad 1h w aucie i Bobo dał radę. Do Olsztyna mamy ok 2h, bedziemy robic przerwę po drodze żeby trochę kręgosłup rozprostować. Jak tak wlasnie z przerwa po ok 1h to podróż byla bez stresu. Daleko macie do Twoich Rodziców?
I co ciekawe- ze spaniem i wyciszeniem poza domem jest ok 💪 każdy wyjazd czegoś nas nauczyl - zauważyliśmy, że u Teściów lepiej spał, bo u nich cieplej- a Kuba lubi ciepełko najwyraźniej i potrzebował klinu pod materac, zeby refluks go nie męczył w nocy. Od razu lepsze nocki ma i dłużej śpi (dzisiaj nieco ponad 5h najpierw spał a potem 3h 🤩). A wyjazd na Kaszuby nauczyl nas, że najlepiej go nakarmić w łóżku i zostawić go tam na ok. 1h i dopiero wtedy odłożyć do jego łóżeczka. Wówczas się nie budzi i od 3 dni zasypia o 20:30 💪 a wcześniej bujalismy się z nim do 21:30/22 bo nie mógł usnąć (za szybko go przenosiliśmy i wybudzał się).
Także kto wie, może ten najbliższy wyjazd czegoś Was nauczy i będzie ok 😉 ja też wcześniej mialam stresa, teraz juz luzik. Jedyne co mnie wciaz przeraża to pakowanie - jego rzeczy zajmują 3/4 auta 🤣 będziemy się decydować na wózek turystyczny, bo nasza karoca to zajmuje większość bagażnika, takie wielkie krówsko z tego wózka 🙈
@MamaWPlanach wspaniale wieści, bądź dobrej mysli, trzymam dalej kciuki 🥰
To widze u Was wyjazdy wychodza 😁 moze teraz jakies dluzsze wakajki w planach? My sie raczej nie odwazymy. Tez mielismy klin w lozeczku zrobiony z ksiazek,ale nasz maluch przekreca sie o 180 stopni jak spi w nocy, wiec wychodzilo na to ze nogi miał wyzej 🤣 No i pakowanie tak jak u Was,zebrac ten majdan to nie 10 min i wozek tez tyle miejsca,a mam jeszcze wizje aby sprobowac zmiescic sie do mojego auta,bo jest z gazem to zawsze to sporo taniej 😎👱♀️36l
AMH 1.19
TSH 1.97->1.49
Ft4 16.60
Żelazo 60.8->45.8
Ferrytyna 10.6->22.70
Estradiol 152
FSH 5.43
LH 5.49
Prolaktyna 20.20
Podejrzenie adenomiozy
Kariotypy OK
👦38l
Badanie nasienia morfologia 2%
08.05 kwalifikacja in vitro
11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
16.07. Zarodek z echem 🥳
21.07 CRL 3.7mm i ❤
31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
17.08 CRL 3.07 cm
05.09 CRL 6.07 cm
Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌

-
Just00 wrote:Thoruviel, ja tez zaczynalam od olejku z migdałow,ale szybko sie przerzucilam na preparat z Linomag,bo dostalam polecajke,cóż u nas akurat sie nie sprawdzilo. Tez mialam zamowic z Mustela,ale w koncu wybralam Dermicin zestaw na ciemieniuchę i to u nas daje rade,a mamy naprawde mocną,nie jakis tam łupieżyk tylko takie spore łuski. Stosujemy od tygodnia i widze duza poprawe. W zestawie jest taka szczotka z gabka i ona fajnie delikatnie zrusza te łuski. A co do wyjazdu to mamy niecale 2h drogi,raz juz jechalismy na swieta to cala droge bylo w miare ok,a 10km przed domem musielismy sie zatrzymac i dac butle bo byly płaczki 🙉teraz juz jest aktywniejszy to raczej nie przespi calej trasy
To widze u Was wyjazdy wychodza 😁 moze teraz jakies dluzsze wakajki w planach? My sie raczej nie odwazymy. Tez mielismy klin w lozeczku zrobiony z ksiazek,ale nasz maluch przekreca sie o 180 stopni jak spi w nocy, wiec wychodzilo na to ze nogi miał wyzej 🤣 No i pakowanie tak jak u Was,zebrac ten majdan to nie 10 min i wozek tez tyle miejsca,a mam jeszcze wizje aby sprobowac zmiescic sie do mojego auta,bo jest z gazem to zawsze to sporo taniej 😎
Dzięki za polecajkę ❤️ jak ta Mustela nie pomoże to się przerzucimy na Dermicin.
Wakacje- raczej krótkie wypady bedziemy robić, przetestowaliśmy nosidło w terenie, Maluch fajnie daje radę 💪 pojeździmy gdzieś po okolicach, na 2-3 dni zapewne. zastanawiamy się nad samolotem, ale raczej skończy się na aucie. Nie wyobrażam sobie zabierać tego wszystkiego samolotem 🤣 nawet matę edukacyjną mieliśmy teraz ze sobą i to był strzał w dziesiątkę, bo się zajmuje juz sam zabawkami.
A to nieźle się Wasz wierci, nasz aż tak nie, tylko zjeżdża w łóżeczku 😅
Co do pakowania- jak wyjeżdżaliśmy to plan był żeby ruszyć 14:30. 1 h po tym czasie ja już bylismy w końcu gotowi do wyjścia, Mąż zapakował Młodego do fotelika i co? Wielki pierd i wielka 💩🤣 i tyle było z wyjścia, przewijak i po kolejnej 0,5h dopiero ruszyliśmy 😅 w sumie lepiej że wciąż w domu, a nie 10 min od wyjazdu z domu 😅 także trzymam kciuki za Wasz wyjazd, oby był bez niespodzianek 😉
Ola8999 lubi tę wiadomość
Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
-cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
-allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA
Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min
02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪
Klinika nr 2 od 09/24:
IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
- transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
- transfer IX 05/04 5.2.3 💔
Klinika nr 1 2021-08/24
4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
-transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
-transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0. -
Just 🤗 to masz tam u siebie zawirowania , ale dobrze , że w końcu jest poprawa to i może , i z tym mlekiem się uda . A co do weekendu to wszystko , co nowe z dzieckiem jest na pewno stresujące , ale może wsparcie babci tu się okaże cenne 😉i oczywiście musi być relacja po pierwszym wspólnym wyjeździe z domku😉
Thoruviel🤗 kciuki by rady Just sprawdziły się i u Ciebie - fajnie , że macie siebie i możecie się wymienić doświadczeniami😊a Olę chyba pochłonęło macierzyństwo , bo coś Nam ucichła 🤭
LS🤗to może dobry znak , że się zapominasz niż ciągłe napięcie by było i myślenie . Wierzymy w nie wszystkie ✊🍀
Dziewczyny no ja wizytę z rozpoczęciem stymulacji mam w poniedziałek w Dzień Dziecka - może to będzie dobry omen pod te zarodki😊🙄 też protokół krótki , ale może pani doktor coś w lekach pozmienia . Na razie mam dobre nastawienie , pewnie stres przyjdzie , jak się wszystko zacznie 🙄 ja mam jeszcze problem z żyłami od zawsze są drobne i cienkie- ciężko mi pobrać krew , a tu trzeba te hormony kilka razy pobrać i zawsze męczarnia eh .Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 10:17
Ola8999 lubi tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - -
Thoruvuel,ja i tak podziwiam ze zebraliscie sie na taki wyjazd. Tak mysle,ze my to najwczesniej w przyszlym roku gdzies pojedziemy. Z tym spaniem w lozeczku to fizjo mowila mi ze dzieci lepiej spia gdy maja ograniczona przestrzen a lozeczko jest dla nich duze,poradzila zakupic kokon na te wędrowki,ale znowu mi sie wydaje ze on juz jest za duzy na to. Od paru dni obserwuje ze musi trzymac pieluche w raczkach aby sie wyciszyc i przyklada ja sobie do twarzy. Kladac go spac na noc,oczywiscie mu ją zabieram,wiec wczoraj nie dosc ze nad ranem wykonał obrot w lozeczku to jeszcze nakrył sobie calą glowe kocykiem. Dobrze ze wtedy nie spalam 😮💨
Przytulasku,moi rodzice byli u nas juz 2x odkad M jest na swiecie,no i co tu duzo mowic...przepadli,zwlaszcza mama,gdy przez 2 dni nie wysle jej zadnego zdjecia to pisze do mnie czy sie obrazilam 😅takze juz ostro wyczekują wnusia😄i ja tez sie ciesze,bo to zawsze w domu gdzie mozemy sobie wyjsc na zewnatrz i w razie czego wrocic,troche inaczej niz na spacerach w miescie.
Ja tez duzo podczytuje tutaj na forum,to jednak skarbnica wiedzy i fajnie sie z kims wymienic jakimis patentami.
Mam nadzieje,ze ten dzien dziecka bedzie dla Ciebie szczegolny,takze od pn zaczynam zaciskac kciuki. Tak patrze w Twoja stopke i widze,ze chyba znaczaca role ma u Was czynnik meski i nielatwo uzyskac zdrowe zarodki. Jaka metode zaplodnienia stosuja w Waszym przypadku ?Rozmawialas o tym ze swoja dr?
Jeszcze Wam napisze dziewczyny,ze rano mialam taka przeprawe z 💩ze do tej pory nie moge ogarnać. Mlody od pasa w dol byl caly upaprany,nowe snieznobiale body juz nie jest biale,a na dodatek zmajstrowal to w bujaku,takze nawet nie wiedzialam jak go wyjać,no i wysciolke tez mam do prania 🫠Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 11:51
Ola8999 lubi tę wiadomość
👱♀️36l
AMH 1.19
TSH 1.97->1.49
Ft4 16.60
Żelazo 60.8->45.8
Ferrytyna 10.6->22.70
Estradiol 152
FSH 5.43
LH 5.49
Prolaktyna 20.20
Podejrzenie adenomiozy
Kariotypy OK
👦38l
Badanie nasienia morfologia 2%
08.05 kwalifikacja in vitro
11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
16.07. Zarodek z echem 🥳
21.07 CRL 3.7mm i ❤
31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
17.08 CRL 3.07 cm
05.09 CRL 6.07 cm
Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌

-
Anulka,a ile dni mial zarodek? Nie martw sie na zapas,trzeba zrobic bete za dwa i zobaczyc jak wyglada przyrost 🙂Anulka1505 wrote:Mam wynik bety dziś 10dpt- 29. Nie wiem czy to nie za mało.... Już mam mętlik w głowie.... 😔😔👱♀️36l
AMH 1.19
TSH 1.97->1.49
Ft4 16.60
Żelazo 60.8->45.8
Ferrytyna 10.6->22.70
Estradiol 152
FSH 5.43
LH 5.49
Prolaktyna 20.20
Podejrzenie adenomiozy
Kariotypy OK
👦38l
Badanie nasienia morfologia 2%
08.05 kwalifikacja in vitro
11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
16.07. Zarodek z echem 🥳
21.07 CRL 3.7mm i ❤
31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
17.08 CRL 3.07 cm
05.09 CRL 6.07 cm
Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌

-
Just00 wrote:Anulka,a ile dni mial zarodek? Nie martw sie na zapas,trzeba zrobic bete za dwa i zobaczyc jak wyglada przyrost 🙂
Wiesz z tego co pamiętam to zarodek był 2-3 dniowy... Jestem po telefonie z ginekologiem powiedział żeby być dobrej myśli i w sobotę zrobić będę w tym samym laboratorium i wtedy ma być przynajmniej 60... I dodał że mam się nie załamywać bo już widział piękne ciąże przy pierwszej becie 17...
-
Anulka,czyli bardzo wczesny zarodek,musial sie jeszcze rozwinac,wiec pewnie beta pozniej wystartowala. Tak jak lekarz mowi,badz dobrej mysli i powtorz pojutrze bete,no i oczywiscie podziel sie nowiną tytaj 😉Anulka1505 wrote:Wiesz z tego co pamiętam to zarodek był 2-3 dniowy... Jestem po telefonie z ginekologiem powiedział żeby być dobrej myśli i w sobotę zrobić będę w tym samym laboratorium i wtedy ma być przynajmniej 60... I dodał że mam się nie załamywać bo już widział piękne ciąże przy pierwszej becie 17...
Anulka1505 lubi tę wiadomość
👱♀️36l
AMH 1.19
TSH 1.97->1.49
Ft4 16.60
Żelazo 60.8->45.8
Ferrytyna 10.6->22.70
Estradiol 152
FSH 5.43
LH 5.49
Prolaktyna 20.20
Podejrzenie adenomiozy
Kariotypy OK
👦38l
Badanie nasienia morfologia 2%
08.05 kwalifikacja in vitro
11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
16.07. Zarodek z echem 🥳
21.07 CRL 3.7mm i ❤
31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
17.08 CRL 3.07 cm
05.09 CRL 6.07 cm
Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌

-
Just00 wrote:Anulka,czyli bardzo wczesny zarodek,musial sie jeszcze rozwinac,wiec pewnie beta pozniej wystartowala. Tak jak lekarz mowi,badz dobrej mysli i powtorz pojutrze bete,no i oczywiscie podziel sie nowiną tytaj 😉
@Just00 jak zobaczyłam dziś wynik to aż się popłakałam 😭😭 nie wiem już co myśleć... Boję się strasznie rozczarowania 😔😔😔
Kawka lubi tę wiadomość
-
Anulka1505 wrote:@Just00 jak zobaczyłam dziś wynik to aż się popłakałam 😭😭 nie wiem już co myśleć... Boję się strasznie rozczarowania 😔😔😔
Anulka jesteśmy z Tobą!!! Mogę się tylko domyślać jakie to stresujące to oczekiwanie 🫂
Ale tak jak dziewczyny piszą - przez to, że zarodek jest bardzo świeży, bo to nie 5dniowa, a 2 dniowa blaszka to te wartości bety będą dużo mniejsze! Więc myślimy wszystkie pozytywnie o Twoim kropeczku i niech się ładnie rozwija! 🫶🤞
Anulka1505 lubi tę wiadomość
⏳ od 06.2024
36 👩
D3, B12, estr, prolaktyna, owulacje
🔻niski prog 8DPO: 12ng
MUCHA, sonoHSG - OK
Pasożyty - OK
41🧔♂️
Posiewy OK
Kariotypy OK
🔻 ciężki czynnik męski - OAT
🔻 operacja żpn - styczeń' 26 - brak poprawy -
Anulka,to nie jest wynik,ktory nie dawalby nadziei. Na prawde na tyle co przegladalam tutaj postow,to te bety bywaly przerozne, zarowne niskie jak i mocno wysokie,ktore tez potrafily spadac,wiec nie ma zasady. Sama tez nie mialam jakiejs duzej choc zarodek byl 6dniowy(zobacz stopke). Jestem dobrej mysli,wszystko bedzie dobrze 🤗Anulka1505 wrote:@Just00 jak zobaczyłam dziś wynik to aż się popłakałam 😭😭 nie wiem już co myśleć... Boję się strasznie rozczarowania 😔😔😔
Anulka1505 lubi tę wiadomość
👱♀️36l
AMH 1.19
TSH 1.97->1.49
Ft4 16.60
Żelazo 60.8->45.8
Ferrytyna 10.6->22.70
Estradiol 152
FSH 5.43
LH 5.49
Prolaktyna 20.20
Podejrzenie adenomiozy
Kariotypy OK
👦38l
Badanie nasienia morfologia 2%
08.05 kwalifikacja in vitro
11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
16.07. Zarodek z echem 🥳
21.07 CRL 3.7mm i ❤
31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
17.08 CRL 3.07 cm
05.09 CRL 6.07 cm
Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌

-
@Anulka, trzymam mocno kciuki za przyrosty! ✊🏼✊🏼✊🏼
Anulka1505, Kawka lubią tę wiadomość
👩'89
HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
Kariotyp✔️
❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14
🧔♂️'75
Morfologia 1%❌
SCD 13%✔️
Kariotyp ✔️
_________________________________________
Invimed Wrocław🍀
IUI 10.2024 ❌
I IVF:
Kwalifikacja 2025.04✔️
2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
2025.06 - histeroskopia✔️
2025.09 - FET 4AB ❌
2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
II IVF:
2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
2026.03- ET 2x8bl❌
25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌ -
LS wrote:@Anulka, trzymam mocno kciuki za przyrosty! ✊🏼✊🏼✊🏼
LS a my po cichutku również za Twoje ☺️😊🫶
Anulka1505, LS lubią tę wiadomość
⏳ od 06.2024
36 👩
D3, B12, estr, prolaktyna, owulacje
🔻niski prog 8DPO: 12ng
MUCHA, sonoHSG - OK
Pasożyty - OK
41🧔♂️
Posiewy OK
Kariotypy OK
🔻 ciężki czynnik męski - OAT
🔻 operacja żpn - styczeń' 26 - brak poprawy -
Just 🤗 To dziadkowie tym bardziej będą w weekend szczęśliwi i wszystko na pewno dobrze pójdzie 😉
Co do mnie to tak rozmawiamy od początku z lekarką , Ona od razu Nam powiedziała, że przy wynikach Męża to naturalnie mieliśmy koło 1 procent szans 😖 No i jest to Picsi i jakieś podłoże specjalne. Ale mój wiek też nie pomaga , po prostu trzeba próbować, tym bardziej ,że w końcu za 3 razem udało się z tym jednym zarodkiem .
W ogóle rozbawiłaś mnie ciut z tą Twoją przepraw😅 ,choć wiem, że Tobie do śmiechu nie było 😶 aż mi się przypomniało, jak pracowałam w żłobku i też były przygody z tym ,że dziecko całe umazane🤭
Anulka🤗 przytulam i trzymam kciuki , by było dobrze 🫂☘️✊️
Kawka 🤗co tam u Ciebie nowego?Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 08:27
Kawka lubi tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - -
Przytulasek,jeszcze jak swoje dziecko trzeba umyc z tego wszystkiego to inaczej niz obce tak mi sie wydaje 😅ale dla mnie to i tak ciezki temat,bo do tej pory mam cofke 😅Przytulasek wrote:Just 🤗 To dziadkowie tym bardziej będą w weekend szczęśliwi i wszystko na pewno dobrze pójdzie 😉
Co do mnie to tak rozmawiamy od początku z lekarką , Ona od razu Nam powiedziała, że przy wynikach Męża to naturalnie mieliśmy koło 1 procent szans 😖 No i jest to Picsi i jakieś podłoże specjalne. Ale mój wiek też nie pomaga , po prostu trzeba próbować, tym bardziej ,że w końcu za 3 razem udało się z tym jednym zarodkiem .
W ogóle rozbawiłaś mnie ciut z tą Twoją przepraw😅 ,choć wiem, że Tobie do śmiechu nie było 😶 aż mi się przypomniało, jak pracowałam w żłobku i też były przygody z tym ,że dziecko całe umazane🤭
Anulka🤗 przytulam i trzymam kciuki , by było dobrze 🫂☘️✊️
Kawka 🤗co tam u Ciebie nowego?
Widze,ze wiekszosc klinik stosuje ICSI,a przeciez IMSI jest bardziej dedykowane do trudniejszych przypadków z nasieniem. Rozmawialiscie o tym? Zakladam,ze lekarz nie idzie w masowke i wie co robi. Tak po prostu glosno myśle.😉
Przytulasek lubi tę wiadomość
👱♀️36l
AMH 1.19
TSH 1.97->1.49
Ft4 16.60
Żelazo 60.8->45.8
Ferrytyna 10.6->22.70
Estradiol 152
FSH 5.43
LH 5.49
Prolaktyna 20.20
Podejrzenie adenomiozy
Kariotypy OK
👦38l
Badanie nasienia morfologia 2%
08.05 kwalifikacja in vitro
11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
16.07. Zarodek z echem 🥳
21.07 CRL 3.7mm i ❤
31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
17.08 CRL 3.07 cm
05.09 CRL 6.07 cm
Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌

-
@Anulka, czekam na wieści od Ciebie ✊🏼✊🏼✊🏼👩'89
HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
Kariotyp✔️
❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14
🧔♂️'75
Morfologia 1%❌
SCD 13%✔️
Kariotyp ✔️
_________________________________________
Invimed Wrocław🍀
IUI 10.2024 ❌
I IVF:
Kwalifikacja 2025.04✔️
2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
2025.06 - histeroskopia✔️
2025.09 - FET 4AB ❌
2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
II IVF:
2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
2026.03- ET 2x8bl❌
25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌ -
Hej hej jestem żyje, coś mi ostatnio dni uciekają jak szalone. Od początku maja chodzę na siłownię 2x w tyg a w tym tygodniu odpaliłam rower i już byłam 2x ☺️ oczywiście wszystko robię wieczorem po 20. i czasem potem już wolę się wykąpać i iść spać niż siedzieć z telefonem. A w ciągu dnia to wiadomo.. co zacznę coś czytać to zaraz muszę przerwać a i tak mi się zdaje że młody to będzie moje etui telefonu pamiętał do końca życia jako pierwsze wspomnienie dziecinstwa bo jak coś nie sprawdzam przy nim to robię mu zdjęcia 😅 a jak przepadne z telefonem wieczorem i pójdę późno spać to rano się dobudzić nie mogę. Coś za coś 🙄 Mały też jak ostatnio było tak ciepło to wieczorne afery skręcał wył płakał chyba nie lubi ciepła i jest bardziej zmęczony pod koniec dnia. I przez to ja też 😳 bo ten sen też taki mniej spokojny miał.
My się zastanawiamy nad wypadem nad morze to jakies 7h jazdy 🤣 byliśmy już w górach chyba 3h jazdy i było wszystko ok także drogi się nie obawiam.
Anulka jak beta ?
Mama w planach super że już było serduszko ❤️
Just widzę że dopadł Cię efekt białego body 😅
My za namową pediatry podajemy teraz trochę wody żeby częściej mały miał 💩 bo bywało że i 4 dni nic nie było a widziałam że się męczy. Pierwsze kilka dni nie było efektu ale ostatnie parę dni jest prawie codziennie. Ale takiej obfitej jeszcze nie miałam 😅
U nas też z pielucha tetrowa to jest najlepsza zabawa, wiecznie ja pcha do paszczy 😅 ostatnio na spacerach zawieszalam tetre w wózku na tym pałąku od osłonki żeby zrobić mu zasłonę od słońca bo jak mu swieci w oczy to jest ryk, to też bawił się szarpal szarpal póki nie usnal 😄
Co do kokona, nasz cały czas go ma w łóżeczku. Wydaje mi się że mu jakoś w tym przytulniej
Thoruviel super że u was wszystko w porządku 🥰 z tymi klinami tak jest że dzieci zjeżdżają, ja mam w wózku też taka regulacje i wiecznie mi dziecko uciekało jak mocniej nachylilam 😅 w Chicco jeździ takim nachylonym a i tak ulewa więc u nas chyba to nie ma znaczenia. No właśnie.. niby z ulewaniem lepiej po 3 miesiącu ? Dobre 🤣🤣
Przytulasek kciuki za stymulacje 👍 a LS zaraz beta tak ? Będę sprawdzać !
Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 00:00
LS, Kawka lubią tę wiadomość




