Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • MamaWPlanach Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 27 maja, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1505 wrote:
    Just00 wiesz jestem dobrej myśli już zasadniczo lepiej widać kreskę 🙂🙃 a jutro rano idę na bete ✊🏽✊🏽✊🏽 dziękuję Kochana bardzo ❤️
    Kciuki mocno zaciśnięte✊ Czekamy na dobre wieści🍀

    Anulka1505 lubi tę wiadomość

    👫 39 i 40
    AMH 0,26
    Insulinooporność (Glucophage 500)
    Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)

    1 IVF- listopad 2025:
    (Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
    3🥚, 2 ❄️
    * styczeń 2026- histeroskopia-> polip
    * FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
    * FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️

    2 IVF- maj 2026:
    procedura wstrzymana⁉️

    Naturalna ciąża?🥹
    11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
    15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
    26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
    10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm





    „Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙
  • Thoruviel Autorytet
    Postów: 877 1046

    Wysłany: 27 maja, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Przytulasek u nas podobnie jak u @Just - walczymy z ciemieniuchą 🙈 także pytanie do Ciebie @Just - czego używacie? My zaczęliśmy Mustela od wczoraj, na razie poprawy nie widać, ale dopiero raz użyliśmy... wcześniej olej z migdałów średnio dawał radę, byla poprawa, po czym nawrót...
    I dołączam się do pytania @LS i Just- kiedy startujecie ze stymulacją? Żebym wiedziała kiedy trzymać kciuki 😉

    @Just może nie bedzie tak źle 😉 my juz dwa wyjazdy za sobą mamy, raz do Teściów, wczoraj wróciliśmy z Kaszub, w piątek znowu jedziemy do Teściów. Jak na Kaszuby jechaliśmy to bez przerw, nieco ponad 1h w aucie i Bobo dał radę. Do Olsztyna mamy ok 2h, bedziemy robic przerwę po drodze żeby trochę kręgosłup rozprostować. Jak tak wlasnie z przerwa po ok 1h to podróż byla bez stresu. Daleko macie do Twoich Rodziców?
    I co ciekawe- ze spaniem i wyciszeniem poza domem jest ok 💪 każdy wyjazd czegoś nas nauczyl - zauważyliśmy, że u Teściów lepiej spał, bo u nich cieplej- a Kuba lubi ciepełko najwyraźniej i potrzebował klinu pod materac, zeby refluks go nie męczył w nocy. Od razu lepsze nocki ma i dłużej śpi (dzisiaj nieco ponad 5h najpierw spał a potem 3h 🤩). A wyjazd na Kaszuby nauczyl nas, że najlepiej go nakarmić w łóżku i zostawić go tam na ok. 1h i dopiero wtedy odłożyć do jego łóżeczka. Wówczas się nie budzi i od 3 dni zasypia o 20:30 💪 a wcześniej bujalismy się z nim do 21:30/22 bo nie mógł usnąć (za szybko go przenosiliśmy i wybudzał się).
    Także kto wie, może ten najbliższy wyjazd czegoś Was nauczy i będzie ok 😉 ja też wcześniej mialam stresa, teraz juz luzik. Jedyne co mnie wciaz przeraża to pakowanie - jego rzeczy zajmują 3/4 auta 🤣 będziemy się decydować na wózek turystyczny, bo nasza karoca to zajmuje większość bagażnika, takie wielkie krówsko z tego wózka 🙈

    @MamaWPlanach wspaniale wieści, bądź dobrej mysli, trzymam dalej kciuki 🥰

    MamaWPlanach, Luminka, Przytulasek, Ola8999 lubią tę wiadomość

    Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
    -cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
    -allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA

    Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min <3 02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
    23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪

    Klinika nr 2 od 09/24:
    IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
    IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
    - transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
    - transfer IX 05/04 5.2.3 💔
    Klinika nr 1 2021-08/24
    4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
    3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
    -transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
    -transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
    IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0.
  • MamaWPlanach Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 27 maja, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @LS Kochana Twoim kropkom też mocno kibicuję✊ Jakoś tak pięknie wszystko rozkwita na wiosnę ostatnio, dużo pozytywnych wiadomości pojawia się na forum. Mam nadzieję, że Twoje zalążki też pięknie wykiełkują🥰
    03.06 zapisuję w kalendarzu, żeby nie zapomnieć zaciskać🍀
    Co do medytacji, to nie mogę się jakoś zmobilizować, żeby zacząć, a wierzę, że pomogłaby trochę na oczyszczanie głowy 🫣

    LS, Luminka, Przytulasek lubią tę wiadomość

    👫 39 i 40
    AMH 0,26
    Insulinooporność (Glucophage 500)
    Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)

    1 IVF- listopad 2025:
    (Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
    3🥚, 2 ❄️
    * styczeń 2026- histeroskopia-> polip
    * FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
    * FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️

    2 IVF- maj 2026:
    procedura wstrzymana⁉️

    Naturalna ciąża?🥹
    11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
    15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
    26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
    10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm





    „Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙
  • Just00 Autorytet
    Postów: 300 458

    Wysłany: 27 maja, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thoruviel wrote:
    @Przytulasek u nas podobnie jak u @Just - walczymy z ciemieniuchą 🙈 także pytanie do Ciebie @Just - czego używacie? My zaczęliśmy Mustela od wczoraj, na razie poprawy nie widać, ale dopiero raz użyliśmy... wcześniej olej z migdałów średnio dawał radę, byla poprawa, po czym nawrót...
    I dołączam się do pytania @LS i Just- kiedy startujecie ze stymulacją? Żebym wiedziała kiedy trzymać kciuki 😉

    @Just może nie bedzie tak źle 😉 my juz dwa wyjazdy za sobą mamy, raz do Teściów, wczoraj wróciliśmy z Kaszub, w piątek znowu jedziemy do Teściów. Jak na Kaszuby jechaliśmy to bez przerw, nieco ponad 1h w aucie i Bobo dał radę. Do Olsztyna mamy ok 2h, bedziemy robic przerwę po drodze żeby trochę kręgosłup rozprostować. Jak tak wlasnie z przerwa po ok 1h to podróż byla bez stresu. Daleko macie do Twoich Rodziców?
    I co ciekawe- ze spaniem i wyciszeniem poza domem jest ok 💪 każdy wyjazd czegoś nas nauczyl - zauważyliśmy, że u Teściów lepiej spał, bo u nich cieplej- a Kuba lubi ciepełko najwyraźniej i potrzebował klinu pod materac, zeby refluks go nie męczył w nocy. Od razu lepsze nocki ma i dłużej śpi (dzisiaj nieco ponad 5h najpierw spał a potem 3h 🤩). A wyjazd na Kaszuby nauczyl nas, że najlepiej go nakarmić w łóżku i zostawić go tam na ok. 1h i dopiero wtedy odłożyć do jego łóżeczka. Wówczas się nie budzi i od 3 dni zasypia o 20:30 💪 a wcześniej bujalismy się z nim do 21:30/22 bo nie mógł usnąć (za szybko go przenosiliśmy i wybudzał się).
    Także kto wie, może ten najbliższy wyjazd czegoś Was nauczy i będzie ok 😉 ja też wcześniej mialam stresa, teraz juz luzik. Jedyne co mnie wciaz przeraża to pakowanie - jego rzeczy zajmują 3/4 auta 🤣 będziemy się decydować na wózek turystyczny, bo nasza karoca to zajmuje większość bagażnika, takie wielkie krówsko z tego wózka 🙈

    @MamaWPlanach wspaniale wieści, bądź dobrej mysli, trzymam dalej kciuki 🥰
    Thoruviel, ja tez zaczynalam od olejku z migdałow,ale szybko sie przerzucilam na preparat z Linomag,bo dostalam polecajke,cóż u nas akurat sie nie sprawdzilo. Tez mialam zamowic z Mustela,ale w koncu wybralam Dermicin zestaw na ciemieniuchę i to u nas daje rade,a mamy naprawde mocną,nie jakis tam łupieżyk tylko takie spore łuski. Stosujemy od tygodnia i widze duza poprawe. W zestawie jest taka szczotka z gabka i ona fajnie delikatnie zrusza te łuski. A co do wyjazdu to mamy niecale 2h drogi,raz juz jechalismy na swieta to cala droge bylo w miare ok,a 10km przed domem musielismy sie zatrzymac i dac butle bo byly płaczki 🙉teraz juz jest aktywniejszy to raczej nie przespi calej trasy
    To widze u Was wyjazdy wychodza 😁 moze teraz jakies dluzsze wakajki w planach? My sie raczej nie odwazymy. Tez mielismy klin w lozeczku zrobiony z ksiazek,ale nasz maluch przekreca sie o 180 stopni jak spi w nocy, wiec wychodzilo na to ze nogi miał wyzej 🤣 No i pakowanie tak jak u Was,zebrac ten majdan to nie 10 min i wozek tez tyle miejsca,a mam jeszcze wizje aby sprobowac zmiescic sie do mojego auta,bo jest z gazem to zawsze to sporo taniej 😎

    👱‍♀️36l
    AMH 1.19
    TSH 1.97->1.49
    Ft4 16.60
    Żelazo 60.8->45.8
    Ferrytyna 10.6->22.70
    Estradiol 152
    FSH 5.43
    LH 5.49
    Prolaktyna 20.20
    Podejrzenie adenomiozy
    Kariotypy OK

    👦38l
    Badanie nasienia morfologia 2%

    08.05 kwalifikacja in vitro
    11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
    26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
    27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
    16.07. Zarodek z echem 🥳
    21.07 CRL 3.7mm i ❤
    31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
    14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
    17.08 CRL 3.07 cm
    05.09 CRL 6.07 cm
    Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌
    age.png
  • Thoruviel Autorytet
    Postów: 877 1046

    Wysłany: 27 maja, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just00 wrote:
    Thoruviel, ja tez zaczynalam od olejku z migdałow,ale szybko sie przerzucilam na preparat z Linomag,bo dostalam polecajke,cóż u nas akurat sie nie sprawdzilo. Tez mialam zamowic z Mustela,ale w koncu wybralam Dermicin zestaw na ciemieniuchę i to u nas daje rade,a mamy naprawde mocną,nie jakis tam łupieżyk tylko takie spore łuski. Stosujemy od tygodnia i widze duza poprawe. W zestawie jest taka szczotka z gabka i ona fajnie delikatnie zrusza te łuski. A co do wyjazdu to mamy niecale 2h drogi,raz juz jechalismy na swieta to cala droge bylo w miare ok,a 10km przed domem musielismy sie zatrzymac i dac butle bo byly płaczki 🙉teraz juz jest aktywniejszy to raczej nie przespi calej trasy
    To widze u Was wyjazdy wychodza 😁 moze teraz jakies dluzsze wakajki w planach? My sie raczej nie odwazymy. Tez mielismy klin w lozeczku zrobiony z ksiazek,ale nasz maluch przekreca sie o 180 stopni jak spi w nocy, wiec wychodzilo na to ze nogi miał wyzej 🤣 No i pakowanie tak jak u Was,zebrac ten majdan to nie 10 min i wozek tez tyle miejsca,a mam jeszcze wizje aby sprobowac zmiescic sie do mojego auta,bo jest z gazem to zawsze to sporo taniej 😎

    Dzięki za polecajkę ❤️ jak ta Mustela nie pomoże to się przerzucimy na Dermicin.
    Wakacje- raczej krótkie wypady bedziemy robić, przetestowaliśmy nosidło w terenie, Maluch fajnie daje radę 💪 pojeździmy gdzieś po okolicach, na 2-3 dni zapewne. zastanawiamy się nad samolotem, ale raczej skończy się na aucie. Nie wyobrażam sobie zabierać tego wszystkiego samolotem 🤣 nawet matę edukacyjną mieliśmy teraz ze sobą i to był strzał w dziesiątkę, bo się zajmuje juz sam zabawkami.
    A to nieźle się Wasz wierci, nasz aż tak nie, tylko zjeżdża w łóżeczku 😅
    Co do pakowania- jak wyjeżdżaliśmy to plan był żeby ruszyć 14:30. 1 h po tym czasie ja już bylismy w końcu gotowi do wyjścia, Mąż zapakował Młodego do fotelika i co? Wielki pierd i wielka 💩🤣 i tyle było z wyjścia, przewijak i po kolejnej 0,5h dopiero ruszyliśmy 😅 w sumie lepiej że wciąż w domu, a nie 10 min od wyjazdu z domu 😅 także trzymam kciuki za Wasz wyjazd, oby był bez niespodzianek 😉

    Ola8999 lubi tę wiadomość

    Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
    -cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
    -allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA

    Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min <3 02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
    23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪

    Klinika nr 2 od 09/24:
    IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
    IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
    - transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
    - transfer IX 05/04 5.2.3 💔
    Klinika nr 1 2021-08/24
    4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
    3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
    -transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
    -transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
    IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0.
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 269 380

    Wysłany: 28 maja, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just 🤗 to masz tam u siebie zawirowania , ale dobrze , że w końcu jest poprawa to i może , i z tym mlekiem się uda . A co do weekendu to wszystko , co nowe z dzieckiem jest na pewno stresujące , ale może wsparcie babci tu się okaże cenne 😉i oczywiście musi być relacja po pierwszym wspólnym wyjeździe z domku😉

    Thoruviel🤗 kciuki by rady Just sprawdziły się i u Ciebie - fajnie , że macie siebie i możecie się wymienić doświadczeniami😊a Olę chyba pochłonęło macierzyństwo , bo coś Nam ucichła 🤭

    LS🤗to może dobry znak , że się zapominasz niż ciągłe napięcie by było i myślenie . Wierzymy w nie wszystkie ✊🍀

    Dziewczyny no ja wizytę z rozpoczęciem stymulacji mam w poniedziałek w Dzień Dziecka - może to będzie dobry omen pod te zarodki😊🙄 też protokół krótki , ale może pani doktor coś w lekach pozmienia . Na razie mam dobre nastawienie , pewnie stres przyjdzie , jak się wszystko zacznie 🙄 ja mam jeszcze problem z żyłami od zawsze są drobne i cienkie- ciężko mi pobrać krew , a tu trzeba te hormony kilka razy pobrać i zawsze męczarnia eh .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 10:17

    Ola8999 lubi tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja -
  • Just00 Autorytet
    Postów: 300 458

    Wysłany: 28 maja, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thoruvuel,ja i tak podziwiam ze zebraliscie sie na taki wyjazd. Tak mysle,ze my to najwczesniej w przyszlym roku gdzies pojedziemy. Z tym spaniem w lozeczku to fizjo mowila mi ze dzieci lepiej spia gdy maja ograniczona przestrzen a lozeczko jest dla nich duze,poradzila zakupic kokon na te wędrowki,ale znowu mi sie wydaje ze on juz jest za duzy na to. Od paru dni obserwuje ze musi trzymac pieluche w raczkach aby sie wyciszyc i przyklada ja sobie do twarzy. Kladac go spac na noc,oczywiscie mu ją zabieram,wiec wczoraj nie dosc ze nad ranem wykonał obrot w lozeczku to jeszcze nakrył sobie calą glowe kocykiem. Dobrze ze wtedy nie spalam 😮‍💨
    Przytulasku,moi rodzice byli u nas juz 2x odkad M jest na swiecie,no i co tu duzo mowic...przepadli,zwlaszcza mama,gdy przez 2 dni nie wysle jej zadnego zdjecia to pisze do mnie czy sie obrazilam 😅takze juz ostro wyczekują wnusia😄i ja tez sie ciesze,bo to zawsze w domu gdzie mozemy sobie wyjsc na zewnatrz i w razie czego wrocic,troche inaczej niz na spacerach w miescie.
    Ja tez duzo podczytuje tutaj na forum,to jednak skarbnica wiedzy i fajnie sie z kims wymienic jakimis patentami.
    Mam nadzieje,ze ten dzien dziecka bedzie dla Ciebie szczegolny,takze od pn zaczynam zaciskac kciuki. Tak patrze w Twoja stopke i widze,ze chyba znaczaca role ma u Was czynnik meski i nielatwo uzyskac zdrowe zarodki. Jaka metode zaplodnienia stosuja w Waszym przypadku ?Rozmawialas o tym ze swoja dr?

    Jeszcze Wam napisze dziewczyny,ze rano mialam taka przeprawe z 💩ze do tej pory nie moge ogarnać. Mlody od pasa w dol byl caly upaprany,nowe snieznobiale body juz nie jest biale,a na dodatek zmajstrowal to w bujaku,takze nawet nie wiedzialam jak go wyjać,no i wysciolke tez mam do prania 🫠

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 11:51

    Ola8999 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️36l
    AMH 1.19
    TSH 1.97->1.49
    Ft4 16.60
    Żelazo 60.8->45.8
    Ferrytyna 10.6->22.70
    Estradiol 152
    FSH 5.43
    LH 5.49
    Prolaktyna 20.20
    Podejrzenie adenomiozy
    Kariotypy OK

    👦38l
    Badanie nasienia morfologia 2%

    08.05 kwalifikacja in vitro
    11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
    26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
    27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
    16.07. Zarodek z echem 🥳
    21.07 CRL 3.7mm i ❤
    31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
    14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
    17.08 CRL 3.07 cm
    05.09 CRL 6.07 cm
    Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌
    age.png
  • Anulka1505 Przyjaciółka
    Postów: 105 250

    Wysłany: 28 maja, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik bety dziś 10dpt- 29. Nie wiem czy to nie za mało.... Już mam mętlik w głowie.... 😔😔

  • Just00 Autorytet
    Postów: 300 458

    Wysłany: 28 maja, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1505 wrote:
    Mam wynik bety dziś 10dpt- 29. Nie wiem czy to nie za mało.... Już mam mętlik w głowie.... 😔😔
    Anulka,a ile dni mial zarodek? Nie martw sie na zapas,trzeba zrobic bete za dwa i zobaczyc jak wyglada przyrost 🙂

    👱‍♀️36l
    AMH 1.19
    TSH 1.97->1.49
    Ft4 16.60
    Żelazo 60.8->45.8
    Ferrytyna 10.6->22.70
    Estradiol 152
    FSH 5.43
    LH 5.49
    Prolaktyna 20.20
    Podejrzenie adenomiozy
    Kariotypy OK

    👦38l
    Badanie nasienia morfologia 2%

    08.05 kwalifikacja in vitro
    11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
    26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
    27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
    16.07. Zarodek z echem 🥳
    21.07 CRL 3.7mm i ❤
    31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
    14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
    17.08 CRL 3.07 cm
    05.09 CRL 6.07 cm
    Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌
    age.png
  • Anulka1505 Przyjaciółka
    Postów: 105 250

    Wysłany: 28 maja, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just00 wrote:
    Anulka,a ile dni mial zarodek? Nie martw sie na zapas,trzeba zrobic bete za dwa i zobaczyc jak wyglada przyrost 🙂

    Wiesz z tego co pamiętam to zarodek był 2-3 dniowy... Jestem po telefonie z ginekologiem powiedział żeby być dobrej myśli i w sobotę zrobić będę w tym samym laboratorium i wtedy ma być przynajmniej 60... I dodał że mam się nie załamywać bo już widział piękne ciąże przy pierwszej becie 17...

  • Just00 Autorytet
    Postów: 300 458

    Wysłany: 28 maja, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1505 wrote:
    Wiesz z tego co pamiętam to zarodek był 2-3 dniowy... Jestem po telefonie z ginekologiem powiedział żeby być dobrej myśli i w sobotę zrobić będę w tym samym laboratorium i wtedy ma być przynajmniej 60... I dodał że mam się nie załamywać bo już widział piękne ciąże przy pierwszej becie 17...
    Anulka,czyli bardzo wczesny zarodek,musial sie jeszcze rozwinac,wiec pewnie beta pozniej wystartowala. Tak jak lekarz mowi,badz dobrej mysli i powtorz pojutrze bete,no i oczywiscie podziel sie nowiną tytaj 😉

    Anulka1505 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️36l
    AMH 1.19
    TSH 1.97->1.49
    Ft4 16.60
    Żelazo 60.8->45.8
    Ferrytyna 10.6->22.70
    Estradiol 152
    FSH 5.43
    LH 5.49
    Prolaktyna 20.20
    Podejrzenie adenomiozy
    Kariotypy OK

    👦38l
    Badanie nasienia morfologia 2%

    08.05 kwalifikacja in vitro
    11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
    26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
    27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
    16.07. Zarodek z echem 🥳
    21.07 CRL 3.7mm i ❤
    31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
    14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
    17.08 CRL 3.07 cm
    05.09 CRL 6.07 cm
    Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌
    age.png
  • Anulka1505 Przyjaciółka
    Postów: 105 250

    Wysłany: 28 maja, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just00 wrote:
    Anulka,czyli bardzo wczesny zarodek,musial sie jeszcze rozwinac,wiec pewnie beta pozniej wystartowala. Tak jak lekarz mowi,badz dobrej mysli i powtorz pojutrze bete,no i oczywiscie podziel sie nowiną tytaj 😉

    @Just00 jak zobaczyłam dziś wynik to aż się popłakałam 😭😭 nie wiem już co myśleć... Boję się strasznie rozczarowania 😔😔😔

    Kawka lubi tę wiadomość

  • Kawka Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 28 maja, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1505 wrote:
    @Just00 jak zobaczyłam dziś wynik to aż się popłakałam 😭😭 nie wiem już co myśleć... Boję się strasznie rozczarowania 😔😔😔

    Anulka jesteśmy z Tobą!!! Mogę się tylko domyślać jakie to stresujące to oczekiwanie 🫂

    Ale tak jak dziewczyny piszą - przez to, że zarodek jest bardzo świeży, bo to nie 5dniowa, a 2 dniowa blaszka to te wartości bety będą dużo mniejsze! Więc myślimy wszystkie pozytywnie o Twoim kropeczku i niech się ładnie rozwija! 🫶🤞

    Anulka1505 lubi tę wiadomość

    ⏳ od 06.2024

    36 👩
    D3, B12, estr, prolaktyna, owulacje
    🔻niski prog 8DPO: 12ng
    MUCHA, sonoHSG - OK
    Pasożyty - OK

    41🧔‍♂️
    Posiewy OK
    Kariotypy OK
    🔻 ciężki czynnik męski - OAT
    🔻 operacja żpn - styczeń' 26 - brak poprawy
  • Just00 Autorytet
    Postów: 300 458

    Wysłany: 28 maja, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1505 wrote:
    @Just00 jak zobaczyłam dziś wynik to aż się popłakałam 😭😭 nie wiem już co myśleć... Boję się strasznie rozczarowania 😔😔😔
    Anulka,to nie jest wynik,ktory nie dawalby nadziei. Na prawde na tyle co przegladalam tutaj postow,to te bety bywaly przerozne, zarowne niskie jak i mocno wysokie,ktore tez potrafily spadac,wiec nie ma zasady. Sama tez nie mialam jakiejs duzej choc zarodek byl 6dniowy(zobacz stopke). Jestem dobrej mysli,wszystko bedzie dobrze 🤗

    Anulka1505 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️36l
    AMH 1.19
    TSH 1.97->1.49
    Ft4 16.60
    Żelazo 60.8->45.8
    Ferrytyna 10.6->22.70
    Estradiol 152
    FSH 5.43
    LH 5.49
    Prolaktyna 20.20
    Podejrzenie adenomiozy
    Kariotypy OK

    👦38l
    Badanie nasienia morfologia 2%

    08.05 kwalifikacja in vitro
    11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
    26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
    27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
    16.07. Zarodek z echem 🥳
    21.07 CRL 3.7mm i ❤
    31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
    14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
    17.08 CRL 3.07 cm
    05.09 CRL 6.07 cm
    Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌
    age.png
  • LS Autorytet
    Postów: 351 516

    Wysłany: 28 maja, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Anulka, trzymam mocno kciuki za przyrosty! ✊🏼✊🏼✊🏼

    Anulka1505, Kawka lubią tę wiadomość

    👩'89
    HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
    Kariotyp✔️
    ❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
    ❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14

    🧔‍♂️'75
    Morfologia 1%❌
    SCD 13%✔️
    Kariotyp ✔️
    _________________________________________
    Invimed Wrocław🍀
    IUI 10.2024 ❌

    I IVF:
    Kwalifikacja 2025.04✔️
    2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
    2025.06 - histeroskopia✔️
    2025.09 - FET 4AB ❌
    2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
    2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
    II IVF:
    2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
    2026.03- ET 2x8bl❌
    25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌
  • Kawka Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 29 maja, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LS wrote:
    @Anulka, trzymam mocno kciuki za przyrosty! ✊🏼✊🏼✊🏼

    LS a my po cichutku również za Twoje ☺️😊🫶

    Anulka1505, LS lubią tę wiadomość

    ⏳ od 06.2024

    36 👩
    D3, B12, estr, prolaktyna, owulacje
    🔻niski prog 8DPO: 12ng
    MUCHA, sonoHSG - OK
    Pasożyty - OK

    41🧔‍♂️
    Posiewy OK
    Kariotypy OK
    🔻 ciężki czynnik męski - OAT
    🔻 operacja żpn - styczeń' 26 - brak poprawy
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 269 380

    Wysłany: 29 maja, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just 🤗 To dziadkowie tym bardziej będą w weekend szczęśliwi i wszystko na pewno dobrze pójdzie 😉
    Co do mnie to tak rozmawiamy od początku z lekarką , Ona od razu Nam powiedziała, że przy wynikach Męża to naturalnie mieliśmy koło 1 procent szans 😖 No i jest to Picsi i jakieś podłoże specjalne. Ale mój wiek też nie pomaga , po prostu trzeba próbować, tym bardziej ,że w końcu za 3 razem udało się z tym jednym zarodkiem .
    W ogóle rozbawiłaś mnie ciut z tą Twoją przepraw😅 ,choć wiem, że Tobie do śmiechu nie było 😶 aż mi się przypomniało, jak pracowałam w żłobku i też były przygody z tym ,że dziecko całe umazane🤭

    Anulka🤗 przytulam i trzymam kciuki , by było dobrze 🫂☘️✊️

    Kawka 🤗co tam u Ciebie nowego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 08:27

    Kawka lubi tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja -
  • Just00 Autorytet
    Postów: 300 458

    Wysłany: 29 maja, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulasek wrote:
    Just 🤗 To dziadkowie tym bardziej będą w weekend szczęśliwi i wszystko na pewno dobrze pójdzie 😉
    Co do mnie to tak rozmawiamy od początku z lekarką , Ona od razu Nam powiedziała, że przy wynikach Męża to naturalnie mieliśmy koło 1 procent szans 😖 No i jest to Picsi i jakieś podłoże specjalne. Ale mój wiek też nie pomaga , po prostu trzeba próbować, tym bardziej ,że w końcu za 3 razem udało się z tym jednym zarodkiem .
    W ogóle rozbawiłaś mnie ciut z tą Twoją przepraw😅 ,choć wiem, że Tobie do śmiechu nie było 😶 aż mi się przypomniało, jak pracowałam w żłobku i też były przygody z tym ,że dziecko całe umazane🤭

    Anulka🤗 przytulam i trzymam kciuki , by było dobrze 🫂☘️✊️

    Kawka 🤗co tam u Ciebie nowego?
    Przytulasek,jeszcze jak swoje dziecko trzeba umyc z tego wszystkiego to inaczej niz obce tak mi sie wydaje 😅ale dla mnie to i tak ciezki temat,bo do tej pory mam cofke 😅
    Widze,ze wiekszosc klinik stosuje ICSI,a przeciez IMSI jest bardziej dedykowane do trudniejszych przypadków z nasieniem. Rozmawialiscie o tym? Zakladam,ze lekarz nie idzie w masowke i wie co robi. Tak po prostu glosno myśle.😉

    Przytulasek lubi tę wiadomość

    👱‍♀️36l
    AMH 1.19
    TSH 1.97->1.49
    Ft4 16.60
    Żelazo 60.8->45.8
    Ferrytyna 10.6->22.70
    Estradiol 152
    FSH 5.43
    LH 5.49
    Prolaktyna 20.20
    Podejrzenie adenomiozy
    Kariotypy OK

    👦38l
    Badanie nasienia morfologia 2%

    08.05 kwalifikacja in vitro
    11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
    26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
    27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
    16.07. Zarodek z echem 🥳
    21.07 CRL 3.7mm i ❤
    31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
    14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
    17.08 CRL 3.07 cm
    05.09 CRL 6.07 cm
    Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌
    age.png
  • LS Autorytet
    Postów: 351 516

    Wysłany: 30 maja, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Anulka, czekam na wieści od Ciebie ✊🏼✊🏼✊🏼

    👩'89
    HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
    Kariotyp✔️
    ❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
    ❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14

    🧔‍♂️'75
    Morfologia 1%❌
    SCD 13%✔️
    Kariotyp ✔️
    _________________________________________
    Invimed Wrocław🍀
    IUI 10.2024 ❌

    I IVF:
    Kwalifikacja 2025.04✔️
    2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
    2025.06 - histeroskopia✔️
    2025.09 - FET 4AB ❌
    2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
    2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
    II IVF:
    2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
    2026.03- ET 2x8bl❌
    25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌
  • Ola8999 Autorytet
    Postów: 1397 1201

    Wysłany: 30 maja, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej jestem żyje, coś mi ostatnio dni uciekają jak szalone. Od początku maja chodzę na siłownię 2x w tyg a w tym tygodniu odpaliłam rower i już byłam 2x ☺️ oczywiście wszystko robię wieczorem po 20. i czasem potem już wolę się wykąpać i iść spać niż siedzieć z telefonem. A w ciągu dnia to wiadomo.. co zacznę coś czytać to zaraz muszę przerwać a i tak mi się zdaje że młody to będzie moje etui telefonu pamiętał do końca życia jako pierwsze wspomnienie dziecinstwa bo jak coś nie sprawdzam przy nim to robię mu zdjęcia 😅 a jak przepadne z telefonem wieczorem i pójdę późno spać to rano się dobudzić nie mogę. Coś za coś 🙄 Mały też jak ostatnio było tak ciepło to wieczorne afery skręcał wył płakał chyba nie lubi ciepła i jest bardziej zmęczony pod koniec dnia. I przez to ja też 😳 bo ten sen też taki mniej spokojny miał.

    My się zastanawiamy nad wypadem nad morze to jakies 7h jazdy 🤣 byliśmy już w górach chyba 3h jazdy i było wszystko ok także drogi się nie obawiam.

    Anulka jak beta ?

    Mama w planach super że już było serduszko ❤️

    Just widzę że dopadł Cię efekt białego body 😅
    My za namową pediatry podajemy teraz trochę wody żeby częściej mały miał 💩 bo bywało że i 4 dni nic nie było a widziałam że się męczy. Pierwsze kilka dni nie było efektu ale ostatnie parę dni jest prawie codziennie. Ale takiej obfitej jeszcze nie miałam 😅
    U nas też z pielucha tetrowa to jest najlepsza zabawa, wiecznie ja pcha do paszczy 😅 ostatnio na spacerach zawieszalam tetre w wózku na tym pałąku od osłonki żeby zrobić mu zasłonę od słońca bo jak mu swieci w oczy to jest ryk, to też bawił się szarpal szarpal póki nie usnal 😄
    Co do kokona, nasz cały czas go ma w łóżeczku. Wydaje mi się że mu jakoś w tym przytulniej

    Thoruviel super że u was wszystko w porządku 🥰 z tymi klinami tak jest że dzieci zjeżdżają, ja mam w wózku też taka regulacje i wiecznie mi dziecko uciekało jak mocniej nachylilam 😅 w Chicco jeździ takim nachylonym a i tak ulewa więc u nas chyba to nie ma znaczenia. No właśnie.. niby z ulewaniem lepiej po 3 miesiącu ? Dobre 🤣🤣

    Przytulasek kciuki za stymulacje 👍 a LS zaraz beta tak ? Będę sprawdzać !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 00:00

    LS, Kawka lubią tę wiadomość

    ♀️'89 ♂️'87
    2 lata starań | 1x IUI ❌ | kwalifikacja do in vitro ✅
    16.06 ⏸️ 11dpo 🫢 naturals
    Cukrzyca ciążowa 🤷🍭
    19.12 30+1 III prenatalne wszystko idealnie 👌1400g
    19.01 34+4 rośniemy 2600g 😍
    6.02.2026 już jest ! 🐨 37+0 2970g 52cm

    age.png
‹‹ 1384 1385 1386 1387 1388 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ