Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania moze ruszyły teraz, chyba wlasnie crio musi byc pozniej. W kazdym razie kciuki &&


    Margaret dziewczynki sa <3 samba.gif ja juz "wychowałam" chłopca (od konca 1 mca zycia) i teraz mam porownanie, ze jednak z chłopakami trzeba sie bardziej zajmowac pod wzgledem fizycznym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:01

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo żadnej stymulacji nie było, bo miało być crio. Brałam Estrofem 3x1. Kurde ale mam zamęt w głowie...

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak do swiat macie przygotowania? U mnie tesciowka dzwoni do meza po 5 razy dziennie sie pytajac czy przyjedziemy Hein61.gif rety.gif a ja poszłam choinke mała kupic ale nie było a obeszłam wokoł i same wielkie o.O

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie lubię świąt, nie chce mi się nic przygotowywać...

    sylwia80 lubi tę wiadomość

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    Ja nie lubię świąt, nie chce mi się nic przygotowywać...
    ja tez nie przepadam ale wypadałoby.

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki,

    Ja staram sie dopiero drugi cykl o dzieciaczka... Chetnie dolacze do Was. Naczytalam sie tysiace rzeczy o pierwszej ciazy powyzej 35 lat i o trudnosciach w zajsciu, etc....przerazajace i chyba doszlam do wniosku, ze nie bede tego czytac w necie, bo mozna sie zdolowac. Fajnie, ze nie jestem sama:-)

    Pozdrawiam Was

    Dani lubi tę wiadomość

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej…
    Niby idą święta… powinno być miło i przyjemnie..
    Dziś w pracy od rana słyszę, że święta to dzieci… cała radość…
    A ja to co .. jedyna w biurze bez dziecka… przecież mam już swoje lata i na co czekam…
    Ciśnie mi się na usta a co wy kur… wiecie…. i dajcie mi spokój…
    Ja też chciałabym mieć swoją mała iskiereczkę i mimo leczenia bozia na razie mi jej nie daje…
    pozdrawiam

  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdusia06 wrote:
    Witajcie kobietki,

    Ja staram sie dopiero drugi cykl o dzieciaczka... Chetnie dolacze do Was. Naczytalam sie tysiace rzeczy o pierwszej ciazy powyzej 35 lat i o trudnosciach w zajsciu, etc....przerazajace i chyba doszlam do wniosku, ze nie bede tego czytac w necie, bo mozna sie zdolowac. Fajnie, ze nie jestem sama:-)

    Pozdrawiam Was
    czesc, a tam u mnie masa babek i po 40 zaciazyła, a ostatnio urodziła trzy mce temu babka 42.

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    Hej…
    Niby idą święta… powinno być miło i przyjemnie..
    Dziś w pracy od rana słyszę, że święta to dzieci… cała radość…
    A ja to co .. jedyna w biurze bez dziecka… przecież mam już swoje lata i na co czekam…
    Ciśnie mi się na usta a co wy kur… wiecie…. i dajcie mi spokój…
    Ja też chciałabym mieć swoją mała iskiereczkę i mimo leczenia bozia na razie mi jej nie daje…
    pozdrawiam
    u mnie w pracy bezdzietni zawsze byli obłozeni w swieta. o.O

    Zuza6 lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo ruszyło?http://smileys.sur-la-toile.com/repository/amour/0059.gif

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    A u mnie niespodzianka, jak nie urok to... Sztuczny cykl, przygotowania do crio, a tu dwa wielkie pęchole! Jakim cudem??? Jak miały rosnąć to nie rosły a jak nikt ich nie chces to się pojawiły.
    szok!

    5958beaa9c1f8.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszencja wrote:
    MoBo ruszyło?http://smileys.sur-la-toile.com/repository/amour/0059.gif

    Nie :/

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Kazia Autorytet
    Postów: 278 847

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo jest opcja, że do stycznia donosisz :)

    aszencja lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolałabym nie :P i oby do świąt jednak wyszła goszszszs

    Kazia, aszencja lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Magdusia06 :) Powodzenia.

    MoBo przypomnij na kiedy masz termin?

    W mojej sprawie dr napisał, że IUI to zły pomysł :( Jutro mamy go przedyskutować.

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj bylam na becie 506,7 mIU/ml :) moj jeszcze nic nie wie, bede miała prezencik dla niego na Świeta :) kupiłam przecudne swiateczne buciki a raczej skarpetki niemowlęce szaro-czerwone :) juz nie moge sie doczekac :)

    Mobo kotek no juz pałeczke przejełam, wiec czas na rozwiązanie :)

    Ania1602, Kazia, Zuza6, Ylya, nick nieaktualny, eM80, Jot, Active, aszencja, nick nieaktualny, Dani, bulkaasia lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret super :) Jeszcze raz gratuluję :)

    Margaret.Se, aszencja lubią tę wiadomość

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Kazia Autorytet
    Postów: 278 847

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret gratulacje ale czy wytrzymasz z tą wiadomością do Świąt ?

    Ania kochana, ty następna w kolejce, za trzecim razem musi się udać i koniec kropka ❤️

    Margaret.Se, Ania1602, MoBo, nick nieaktualny, aszencja lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazia wrote:
    Margaret gratulacje ale czy wytrzymasz z tą wiadomością do Świąt ?

    Ania kochana, ty następna w kolejce, za trzecim razem musi się udać i koniec kropka ❤️

    Dziekuje dziewczynki <3 hehe no juz myslami bylam ze mowie mu o tym ale musze wytrzymac. Tyle mam teraz na glowie, praca zakupki zaraz gotowanie itp mysle ze mi sie uda nic nie mowic. W koncu ma byc prezent to bedzie :)

    Ania1602, Kazia, MoBo, aszencja lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo przekonaj maluszka ze czeka go prezent pod choinką wiec musi sie poslieszyc inaczej nici z prezentu :-)

    Margaret beta piękna,zdrowej silnej ciązy i abys wytrzymala z tą tajemnicą do wigilii

    MoBo, aszencja, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
‹‹ 970 971 972 973 974 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ