X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Tratatata

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Będzie Maria ;)
    chyba Jezus ;-)

    iwcia77, efcia, ComeToMeBaby, satori lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo, na nadrabianie nie mam czasu...poki mieszkam u tesciowej :(

    melduje sie po dluzszej nieobecnosci i wakacjach w gdansku . Ivo ma teraz taki wiek , ze nie da mi nawet w spokoju sie wysikac..., wiec juz nie wspomne o czytaniu i udzielaniu sie na ovu :-O. do tego juz za momencik zaczynam sezon w pracy i do pazdziernika pewnie wsiakne :(..do tego idzie lato wiec szkoda bedzie w domu siedziec .

    efcia, moremi, beates, Sabina, ComeToMeBaby, Jastra, satori, krycha.stara lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zajfajne awatary :) beates brzucha , natka- gucia :) a suwaki wymiataja ! skad je wytrzasnelyscie? ! oryginaly sie urodza niebawem :D ide liknac na porodowke :)

    efcia, moremi, beates, ComeToMeBaby, Mega, Sabina, satori lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W mojego buta wlalam klej i oddalam chlopu do trzymania. Haha. Bo on przeciez silniejszy scisk ma. ;-)

    Luna, moze przemysli sprawe i sie nawroci ten Twoj. <3

    Ja juz siedze jak na szpilkach. Do maja tak dalekooooo.
    Mowilam wam, ze maz kupil motor? Jak wraca do domu w tych ciuchach i hełmie to wyglada wrr. Wczoraj brzuch mnie bolał. Gdyby nie to zacisgnela bym go prosto do lozka po pracy.
    A w ogóle to ja jestem bardzo przeciwna motorom. Na szczęście przez dwa lata on nie może nikogo wozić. ☺

    Luna76, Mimbla, ComeToMeBaby, Jastra, satori, moremi lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Ta co nie pochowala; )
    Ja mam dostepny :)
    W zeszlym cyklu nie bylo , a ten od poczatku dostepny ;)

    malgos741 lubi tę wiadomość


  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż twierdzi, że jest już zmęczony tymi zawirowaniami wokół "robienia dzieci", nie wierzy w powodzenie in vitro, bo skoro IUI się nie powiodły (a z nami wszystko ok.) to i na ten zabieg szkoda czasu, nerwów i kasy. A co będzie jak urodzi się chore? I jak mówi, woli już czekać na wnuki :-( !!!!!.
    Myślę, że przyzwyczaił się już do wygodnego życia, bez dzieci. Zrobił się egoistą, jest skoncentrowany na sobie, bo od poniedziałku do piątku mieszka sam i robi co chce. Gdybym była młodsza, zostawiłabym go i poszukała innego, ale nie mam już ochoty i sił na kolejną ogromna zmianę w moim życiu. Jeden rozwód mi wystarczy. Żałuję tylko, że od razu nie zdecydowałam się in vitro. Za bardzo wierzyłam, że stymulacje hormonalne, których miałam kilka i IUI się powiodą i straciłam kupę czasu.
    Tłumaczyłam mu dokładnie na czym polega zabieg, ale on się uparł, że nie i koniec. Nie wiem dlaczego, ale myślę, że żal mu kasy.
    Ma 15-letnią córkę, która zaczyna mieć coraz droższe potrzeby (typu tel. za 2800 zł.), a on głupi, ulega szantażowi emocjonalnemu i na wszystko się zgadza, co w perspektywie będzie wiązało się ze sporymi wydatkami. Nie chcę się wtrącać za bardzo, choć on moją opinię na ten temat zna.
    No i tak w skrócie... :-(

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Ja mam dostepny :)
    W zeszlym cyklu nie bylo , a ten od poczatku dostepny ;)

    Asiula, nie jest dostępny. Chyba, że tylko ja nie mogę go zobaczyć ;-)

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no własnie? Luna?
    nie, bo nie
    czy wiara mu nie pozwala?
    uzasadnił to jakoś? może jest zmęczony staraniami i przeraża go ostateczność czyli ivf?

    Mój mąż nie należy do gorliwych wierzących, jak widać w mało co wierzy... No chyba, że w piniądz!!!

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenie iui stoi o wiele niżej w statystykach niz ivf. Rozumiem, ze moze by zmeczony (chociaż czym on sie zmeczyl? To ty robisz badania i sie stymulujesz). Ma prawo do tego.
    Tylko szkoda Ciebie.

    A naturalnie próbować też nie ma ochoty?

    Luna76, moremi lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna <3

    Luna76 lubi tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Powodzenie iui stoi o wiele niżej w statystykach niz ivf. Rozumiem, ze moze by zmeczony (chociaż czym on sie zmeczyl? To ty robisz badania i sie stymulujesz). Ma prawo do tego.
    Tylko szkoda Ciebie.

    A naturalnie próbować też nie ma ochoty?

    Nie, no do tego to ochoczo się zabiera! Ale to wiąże się z przyjemnością i nic nie kosztuje. Choć muszę przyznać, że nie ujawnia już takich potrzeb jak kiedyś. Może ma kogoś na boku...

    krycha.stara lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna <3
    Współczuję, dobrze jest w związku patrzeć w tym samym kierunku ale jednak nic na siłę. Ty masz swoje powody aby się starać a on swoje aby nie. Trudna sytuacja.

    Luna76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzien.Tak szaro za oknem,ze ciezko mi bylo odwłok podnieść z wyrka.No nic,byle do wakacji .Spokojnego dnia.Gosiek kciukasy za Ciebie :-)

    Jastra, Sabina, malgos741, efcia lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Gosia, kciuki <3

    Luna, współczuję sytuacji <3
    Niestety na siłę niczego się nie wskóra. A próbowaliście zupełnie odpuścić temat starań, choć na miesiąc. Tak absolutnie nic a nic, zero rozmów na ten temat, monitoringu itp? Może to by go przywróciło do właściwej aktywności, żeby nie miał z tyłu głowy że chcesz seksu tylko z jednego powodu, bo może tak właśnie sobie uroił...
    W każdym razie ściskam i życzę duuużo cierpliwości.

    Luna76, Sabina, malgos741, efcia, satori lubią tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Ech, chyba sie starzeje :/ ostatnie dni mam zupełnie wyjęte z życiorysu. Cos mi weszło w kręgosłup i nie chce wyjsć :/

    Luna, mam nadzieje ze dojdziecie z mężem do porozumienia i że przede wszystkim wyjaśni ci dlaczego nie chce ivf.
    Kciuki trzymam zaciśnięte :)

    Miłego dnia!!!

    Luna76, Sabina, malgos741, efcia lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry ,u nas kolejny ladny dzien :-) .Milego dnia zycze

    Sabina, efcia lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Dzień dobry

    Gosia, kciuki <3

    Luna, współczuję sytuacji <3
    Niestety na siłę niczego się nie wskóra. A próbowaliście zupełnie odpuścić temat starań, choć na miesiąc. Tak absolutnie nic a nic, zero rozmów na ten temat, monitoringu itp? Może to by go przywróciło do właściwej aktywności, żeby nie miał z tyłu głowy że chcesz seksu tylko z jednego powodu, bo może tak właśnie sobie uroił...
    W każdym razie ściskam i życzę duuużo cierpliwości.

    Tak, Jastra, mieliśmy taki czas, że nawet nie kontrolowałam kiedy dni płodne, a kiedy miesiączka - dałam na luz. On już nawet unika tematu, rozmowę przekierowuje na czas przyszły: budowę domu, zakup kota, nowy samochód, wnuki... czyli bzdury, które mnie w tym momencie nie interesują. Widzę, że mamy konflikt interesów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 09:18

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    bo nawet się nie przywitałam :-)

    Sabina, efcia, moremi lubią tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Dzień dobry!
    Ech, chyba sie starzeje :/ ostatnie dni mam zupełnie wyjęte z życiorysu. Cos mi weszło w kręgosłup i nie chce wyjsć :/

    Luna, mam nadzieje ze dojdziecie z mężem do porozumienia i że przede wszystkim wyjaśni ci dlaczego nie chce ivf.
    Kciuki trzymam zaciśnięte :)

    Miłego dnia!!!

    Jak pisałam wyżej, już wyjaśnił i nie ma nic do dodania. Czuje się za stary i czas na "inne aspekty życia" :-/

    krycha.stara lubi tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !
    A u nas pięknie , słonecznie :)
    Super !

    Luna76, efcia, satori lubią tę wiadomość

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ