X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Tratatata

Oceń ten wątek:
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzone w czwartek 7.30 Białystok

    ComeToMeBaby, peppapig, gretka, Sabina, satori, moremi, efcia, beates, Aasiula, Luna76, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Potwierdzone w czwartek 7.30 Białystok
    Będziemy tam <3

    efcia, Aasiula, malgos741, ComeToMeBaby, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • satori Autorytet
    Postów: 353 2138

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Panowie "fachuwcy" od ocieplania bloku popsuli nam neta. Na dwa dni! Wrrr

    Sabinka super wyglądasz :)
    Malgos kciuki już od teraz && :)
    Peppa witaj :)

    A mnie mdli i szarpie dalej. I po co? Po co? Ja się pytam?
    Byłam na Łowcy i królowej lodu. Efekty super. Generalnie polecam. :)
    Dzwonili dziś ze jutro mam przyjść po wyniki prenatalnych. Niby pełen luz ale znów trzęsę gaciami :/

    efcia, beates, Sabina, Aasiula, Mega, malgos741, kapturnica, ComeToMeBaby, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u mnie mdłości dziś caly dzień, nic nie miałam siły robić, czyli dzień przelezany. Małgoś kciuki, Satori wyniki będą prawidłowe, zobaczysz. Niedługo i mnie te stresy czekają.

    Sabina, Aasiula, malgos741, kapturnica, efcia, ComeToMeBaby, satori, Mimbla, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Kajtek nie ma zęba :/ i jeszcze sam nie siedzi.. ale ma czas co? Za to jest pogodny, uśmiechnięty, je zupę bo z tym był problem. Nie je mleka ani grysiku tylko cycek. Oprócz zupek, banan numer jeden, jabłko i kisiel z malinami i borówkami. Trochę chorował ale udało się bez antybiotyku,no i śpi dobrze. Czego chcieć więcej ;) A Maksiu siedzi? Bo Kajtek siedzi 2 sekundy i ciap!no chyba że w huśtawce ;)
    No jasne,ze ma czas.Tak ,Maks od kilku dni sam siedzi i idzie mu to coraz lepiej i coraz dluzej.Jak usiadl sam na lozku to bylam w szoku bo zrobil to z zaskoczenia.Chyba spodobala mu sie ta pozycja bo teraz nawet w wanience krzyk jak sie go kladzie.Zeby sa 2 i spuchniete dziasla na gorze wiec czekamy na kolejne.
    Bardzo sie ciesze,ze Kajtek zaczal jesc Ci cos wiecej niz cyc.
    Poza tym raczkuje do tylu i nijak biedak nie moze zajarzyc jak to zrobic ,zeby nie oddalac sie od upragnionego celu ;-)

    efcia, ComeToMeBaby, satori, peppapig, Mega, beates, BISCA, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim. Ja ostatnio budzę się przed 5! Masakra jakaś chcę spać a nie mogę. Ani też robić mi się nic nie chce tak wczas.

    efcia, Aasiula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapcia to Maksiu idzie jak burza :-) zęby,siada i zaczyna raczkować. Zuh chłopak.
    Kajtek dopiero odkrył,że można wkładać stopę do buzi ;) wszystko przed nimi.

    efcia, ComeToMeBaby, BISCA, Aasiula, iwcia77, satori lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Witaj Pepa. Coś ty taka zielona? ;)
    Słońce jest, nareszcie. Czy ktoś wie jaka pogodę przewidują na majówkę? Planujemy wypad do Wisły, ale jak ma być zimno i padać to zostaniemy w domu, bo kasy szkoda.
    Miłego dnia życzę, kciuki za wszystkie zaciskam. Ja już podążam mechanicznym rumakiem w stronę pracy. ;)

    beates, efcia, ComeToMeBaby, BISCA, Aasiula, iwcia77, satori lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega nie wiem jaka ma być pogoda bo ta taka zmienna franca.
    A zielona jestem hyhy ;)

    efcia, Aasiula, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry sloneczny dzien.
    Pepcia stopami Maks tez zaczal sie interesowac tak naprawde kilka dni temu.Teraz odstawia nimi akrobacje a wczesniej klepal sie jedynie po kolanach .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 08:57

    efcia, peppapig, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Paniom

    U mnie też dziś słońce - nareszcie. :)
    Ale przeziębienie mnie dopadło, a muszę siedzieć w robocie, bo biegły kończy badanie bilansu.

    Do później

    efcia, peppapig, Sabina, Mimbla, BISCA, Aasiula, Mega, satori lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczaku oj pamiętam jak to kartofel był w brzuchu tak to niedawno było...jak ten czas śmiga! Cza się niedługo za jakimś oxfordem rozglądać. ;)

    efcia, beates, ComeToMeBaby, paszczakin, Mimbla, Aasiula, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no Paszcza trafil ci sie super egzemplarz :D
    faktycznie zagladalam ostatnio na twojego suwaka i az wierzyc sie nie chce, ze to juz roczek za pasem, nie obejrzysz sie i pojdzie na studia :D

    Bry, milego
    Asiula kciuki <3

    BISCA, Aasiula, satori, slash lubią tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    U nas dziś słonecznie i ciepełko!!!!!!!!
    Cześć Peppa - zielona się zrobiłaś, to chyba na wiosnę ;-) ale twarzowo :-D

    efcia, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No , no Paszcza mały geniusz Wam rośnie !
    Faktycznie , nie macie wyjścia tylko musicie rodzeństwo mu zmajstrować :)
    Martwi mnie jednak trochę to przyspieszenie . No bo jak to opanować ? :)

    BISCA, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam :
    Dzień dobry !

    kapturnica, BISCA, efcia, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Satori , kciki za wyniki !
    Dobrze będzie :) !

    efcia, Aasiula, satori lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates fajny masz brzusio
    (Z góry przepraszam za to -sio,ale musiałam!)

    beates, BISCA, efcia, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ;) u nas dziś pochmurno. .. roboty mam sporo muszę trochę nadrobić z kasą. .

    beates, BISCA, Aasiula, efcia, Sabina, ComeToMeBaby, Mega, satori lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza, ubawiłam się Twoim postem :). Świetny opis dziecia.
    Witam się z Wami i ja, po krótkiej przerwie.

    U nas dzisiaj świeci słońce.
    Zakupiłam drewnianą szafkę z BRW i powiem Wam, że całkiem fajna. Długo wczoraj marudziliśmy który model z mdf wybrać no i w koncu spytałam czy jest coś z samego drewna... i okazało się, że nawet było na ekspozycji do sprzedaży od ręki. No to wzięliśmy bez marudzenia. Pasuje do sypialni no i nie śmierdzi mdf.

    Mnie niezmiennie muli, jednakże (bynajmniej) - z przerwami. Jestem jednak wdzięczna losowi (jak i panu Bukowi) w obecnej chwili wymiotów całkowicie brak. W nocy, o 23:00 ugotowałam sobie na wszelki wypadek woreczek kaszy jaglanej dzięki czemu spałam bez przerw aż do 8:45 i miskę, którą dotąd miałam po mojej stronie łóżka "na wszelki wypadek", odniosłam na dobre do łazienki.

    Wciągam całkiem sporo bułek z żółtym serem i ogórkami, no i zapijam pysznymi smoothies.

    Szafka już dostarczona, a ja niedługo będę organizować na nowo moje skarpetki, bieliznę, rajstopy etc. Mam dla siebie aż 6 szuflad ;) a wcześniej mieliśmy z mężem "na spółkę" cztery.

    BISCA, efcia, beates, Sabina, ComeToMeBaby, Reni, Mega, Magdala, iwcia77, satori lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ