Forum Starając się po 35 roku życia Wspomagacze :)
Odpowiedz

Wspomagacze :)

Oceń ten wątek:
  • michalinaaa Nowa

Wysłany: 19 marca 2016, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam te wypociny i chciałam wtrącićswoje 3 grosze. Dziewczyny uważajcie z kombinowaniem - co za dużo to niezdrowo. Sama jestem zwolenniczka ziół ale w odpowiednich ilościach i zawsze sprawdzam czy coś nie działa egatywnie kiedy stosuje się 2 środki. Taka mała przestroga ale posty dosyć trafne :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2017, 00:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore clo. 2 mc.temu po 1 tab.i nic.a w zeszlym po 2 tabl.nie mialam ani jednego dnia plodnego(testy ovu ujemne) okresu nie dostalam (a juz 4 dni po terminie) testy ciazowe ujemne(zrobilam dwa w dwudniowym odstepie) pomocy co sie dzieje ktos tak mial? Dodam ze zawsze cykle mialam 28-29 dniowe.pomocy

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 maja 2017, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu z was ktos?
    Okres moze i bedzie bo jakies lekkie plamienoe ale co jest

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 maja 2017, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny wątek :) ja biorę wszystko co może pomóc i co mój organizm potrzebuje.
    Pamietajcie tylko, że są formy witamin lepsze i gorsze. Np. wit E powinna być w formie mieszanych naturalnych tokoferoli.

• kayama Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2017, 22:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stary wątek ale mam pytanie, czy stosowanie mieszanek ziołowych można łączyć z rożnymi lekami i suplementami? Typu: koenzym Q10, wiesołek, vit b6, magnez, vit D. Czy po prostu to nie zaszkodzi albo nie spowoduje jakiejś złej reakcji.

n59ydf9h7aj0jxnd.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.