Forum Starając się po 35 roku życia Wspomagacze :)
Odpowiedz

Wspomagacze :)

Oceń ten wątek:
  • michalinaaa Nowa

Wysłany: 19 marca 2016, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam te wypociny i chciałam wtrącićswoje 3 grosze. Dziewczyny uważajcie z kombinowaniem - co za dużo to niezdrowo. Sama jestem zwolenniczka ziół ale w odpowiednich ilościach i zawsze sprawdzam czy coś nie działa egatywnie kiedy stosuje się 2 środki. Taka mała przestroga ale posty dosyć trafne :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2017, 00:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore clo. 2 mc.temu po 1 tab.i nic.a w zeszlym po 2 tabl.nie mialam ani jednego dnia plodnego(testy ovu ujemne) okresu nie dostalam (a juz 4 dni po terminie) testy ciazowe ujemne(zrobilam dwa w dwudniowym odstepie) pomocy co sie dzieje ktos tak mial? Dodam ze zawsze cykle mialam 28-29 dniowe.pomocy

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 maja 2017, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu z was ktos?
    Okres moze i bedzie bo jakies lekkie plamienoe ale co jest

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 maja 2017, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny wątek :) ja biorę wszystko co może pomóc i co mój organizm potrzebuje.
    Pamietajcie tylko, że są formy witamin lepsze i gorsze. Np. wit E powinna być w formie mieszanych naturalnych tokoferoli.

• kayama Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2017, 22:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stary wątek ale mam pytanie, czy stosowanie mieszanek ziołowych można łączyć z rożnymi lekami i suplementami? Typu: koenzym Q10, wiesołek, vit b6, magnez, vit D. Czy po prostu to nie zaszkodzi albo nie spowoduje jakiejś złej reakcji.

n59ydf9h7aj0jxnd.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego