Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

michalinaaa
Nowa
0

Wysłany: 19 marca 2016, 20:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tak czytam te wypociny i chciałam wtrącićswoje 3 grosze. Dziewczyny uważajcie z kombinowaniem - co za dużo to niezdrowo. Sama jestem zwolenniczka ziół ale w odpowiednich ilościach i zawsze sprawdzam czy coś nie działa egatywnie kiedy stosuje się 2 środki. Taka mała przestroga ale posty dosyć trafne :)

[konto usunięte]

Wysłany: 7 maja 2017, 00:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja biore clo. 2 mc.temu po 1 tab.i nic.a w zeszlym po 2 tabl.nie mialam ani jednego dnia plodnego(testy ovu ujemne) okresu nie dostalam (a juz 4 dni po terminie) testy ciazowe ujemne(zrobilam dwa w dwudniowym odstepie) pomocy co sie dzieje ktos tak mial? Dodam ze zawsze cykle mialam 28-29 dniowe.pomocy

[konto usunięte]

Wysłany: 8 maja 2017, 09:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jest tu z was ktos?
Okres moze i bedzie bo jakies lekkie plamienoe ale co jest

Sung
Autorytet
613

Wysłany: 13 maja 2017, 17:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Fajny wątek :) ja biorę wszystko co może pomóc i co mój organizm potrzebuje.
Pamietajcie tylko, że są formy witamin lepsze i gorsze. Np. wit E powinna być w formie mieszanych naturalnych tokoferoli.

Hashi, niedoczynność, mthfr c6777t homo, PAI-1 homo, hiperinsulinemia.
luty 2017 cp (po 6 miesiącach starań)
luty 2018 cp (6 cs)
Usunięty jajowód.
maj 2018 cb/cp

kayama
Autorytet
237

Wysłany: 17 grudnia 2017, 22:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Stary wątek ale mam pytanie, czy stosowanie mieszanek ziołowych można łączyć z rożnymi lekami i suplementami? Typu: koenzym Q10, wiesołek, vit b6, magnez, vit D. Czy po prostu to nie zaszkodzi albo nie spowoduje jakiejś złej reakcji.

subkliniczna niedoczynność tarczycy - Euthyrox 2X25 mg-TSH -1,89. Problemy: późny wiek, AMH 0,24, FSH 8,04, Prolaktyna w końcu w normie. Wyniki partnera dobre :) Histeroskopia sierpień - ok. Czekamy na KD - termin koniec listopada.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)