Forum Starając się po 35 roku życia Wspomagacze :)
Odpowiedz

Wspomagacze :)

Oceń ten wątek:
  • michalinaaa Nowa

Wysłany: 19 marca 2016, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam te wypociny i chciałam wtrącićswoje 3 grosze. Dziewczyny uważajcie z kombinowaniem - co za dużo to niezdrowo. Sama jestem zwolenniczka ziół ale w odpowiednich ilościach i zawsze sprawdzam czy coś nie działa egatywnie kiedy stosuje się 2 środki. Taka mała przestroga ale posty dosyć trafne :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2017, 00:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore clo. 2 mc.temu po 1 tab.i nic.a w zeszlym po 2 tabl.nie mialam ani jednego dnia plodnego(testy ovu ujemne) okresu nie dostalam (a juz 4 dni po terminie) testy ciazowe ujemne(zrobilam dwa w dwudniowym odstepie) pomocy co sie dzieje ktos tak mial? Dodam ze zawsze cykle mialam 28-29 dniowe.pomocy

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 maja 2017, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu z was ktos?
    Okres moze i bedzie bo jakies lekkie plamienoe ale co jest

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 maja 2017, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny wątek :) ja biorę wszystko co może pomóc i co mój organizm potrzebuje.
    Pamietajcie tylko, że są formy witamin lepsze i gorsze. Np. wit E powinna być w formie mieszanych naturalnych tokoferoli.

• kayama Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2017, 22:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stary wątek ale mam pytanie, czy stosowanie mieszanek ziołowych można łączyć z rożnymi lekami i suplementami? Typu: koenzym Q10, wiesołek, vit b6, magnez, vit D. Czy po prostu to nie zaszkodzi albo nie spowoduje jakiejś złej reakcji.

n59ydf9h7aj0jxnd.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.