Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Accofil - wszystko na jego temat
Odpowiedz

Accofil - wszystko na jego temat

Oceń ten wątek:
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 15 listopada 2023, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Dobra wiadomość, dziękuję za odpowiedź! I tak to właśnie wygląda (jak opisujesz), a że nic nie boli to nie panikuję.
    Minęło to plamienie, albo chociaż znacząco się zmniejszyło?

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 16 listopada 2023, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Minęło to plamienie, albo chociaż znacząco się zmniejszyło?

    Tak już jest lepiej. Dr wyjaśnił mi, że oprócz podania leku, delikatnie jeszcze zadrapał, aby pobudzić endo do pracy. I się to sprawdziło bo z ledwo 7, jest już 9. Także się jedne krok już udał.

    Teraz większe wyzwanie czeka, podzielić lek i podać podskórnie 😅

    💓 39+0

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 16 listopada 2023, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Tak już jest lepiej. Dr wyjaśnił mi, że oprócz podania leku, delikatnie jeszcze zadrapał, aby pobudzić endo do pracy. I się to sprawdziło bo z ledwo 7, jest już 9. Także się jedne krok już udał.

    Teraz większe wyzwanie czeka, podzielić lek i podać podskórnie 😅
    Dasz radę, poczytaj wcześniejsze wpisy na wątku, tak chociaż od lata br. Ja zanim zaczęłam accofil przeczytałam cały wątek, dużo porad i sposobów jak to dzielić.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 16 listopada 2023, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam czytać i co nieco się dowiedziałam.
    Szkoda, że nie ma wyszukiwarki.

    A Tobie udało się dopiero na accofilu? Czy miałaś sporo nowych rzeczy w udanym cyklu wprowadzonych?

    💓 39+0

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 16 listopada 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Zaczęłam czytać i co nieco się dowiedziałam.
    Szkoda, że nie ma wyszukiwarki.

    A Tobie udało się dopiero na accofilu? Czy miałaś sporo nowych rzeczy w udanym cyklu wprowadzonych?
    Tak, to pierwsza w życiu pozytywna beta, oprócz accofil mam jeszcze prograf. No i encorton, ale ten miałam już wcześniej, niestety sam nie dał rady. Dodatkowo też progesteron z "3stron" czyli doustnie, dopochwowe i zastrzyki.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 17 listopada 2023, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Tak, to pierwsza w życiu pozytywna beta, oprócz accofil mam jeszcze prograf. No i encorton, ale ten miałam już wcześniej, niestety sam nie dał rady. Dodatkowo też progesteron z "3stron" czyli doustnie, dopochwowe i zastrzyki.

    Dajesz mi ogromną nadzieję 🧡 pierwszy zastrzyk za mną 🤞 następny w dniu transferu i później co 72h🤞

    💓 39+0

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 17 listopada 2023, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Dajesz mi ogromną nadzieję 🧡 pierwszy zastrzyk za mną 🤞 następny w dniu transferu i później co 72h🤞
    Kiedy masz transfer? Będę trzymać kciuki ✊✊

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 20 listopada 2023, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Kiedy masz transfer? Będę trzymać kciuki ✊✊

    Dzisiaj... 😅 I mieszane uczucia, czy wszystkie puzzle odkryte i odpowiednio dopasowane 🤔

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    💓 39+0

    age.png
  • Aleks2023 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 20 listopada 2023, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, na co biezecie Accofil i jakie macie dawki? Ja dostalam jednorazowo zastrzyk, ktory ma pomoc peknieciu pecherzykowi dominujacemu, troche sie obawiam czytajac ulotke… Pisalyscie ze bierzecie go systematycznie w ciazy, moge zapytac w jakim celu?

    Starania od wrzesnia 23
    1. Lametta + NAC+ Ovitrelle 1 pecherzyk dominujacy 24mm
    2. Lametta + NAC+ Ovitrelle 2 pecherzyki 18mm, 23mm
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 20 listopada 2023, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Dzisiaj... 😅 I mieszane uczucia, czy wszystkie puzzle odkryte i odpowiednio dopasowane 🤔
    No to trzymam mocno, niech się ładnie kropek zadomowi na kolejne miesiące ✊✊🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    Bunkierka lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 20 listopada 2023, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks2023 wrote:
    Hej dziewczyny, na co biezecie Accofil i jakie macie dawki? Ja dostalam jednorazowo zastrzyk, ktory ma pomoc peknieciu pecherzykowi dominujacemu, troche sie obawiam czytajac ulotke… Pisalyscie ze bierzecie go systematycznie w ciazy, moge zapytac w jakim celu?
    Na implantację zarodka. W badaniu kir wyszedł brak ważnych kir implantacyjnych i accofil właśnie na to pomaga. Jak widać u mnie się sprawdził. Ja akurat ivf, ale w naturalnych staraniach też jest stosowany

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Aleks2023 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 20 listopada 2023, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Na implantację zarodka. W badaniu kir wyszedł brak ważnych kir implantacyjnych i accofil właśnie na to pomaga. Jak widać u mnie się sprawdził. Ja akurat ivf, ale w naturalnych staraniach też jest stosowany

    Dziekuje za odp😊 ja sie wlasnie zastanawiam w jaki sposob ma in pomoc pecherzykowi peknac hmm

    Starania od wrzesnia 23
    1. Lametta + NAC+ Ovitrelle 1 pecherzyk dominujacy 24mm
    2. Lametta + NAC+ Ovitrelle 2 pecherzyki 18mm, 23mm
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 21 listopada 2023, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks2023 wrote:
    Dziekuje za odp😊 ja sie wlasnie zastanawiam w jaki sposob ma in pomoc pecherzykowi peknac hmm
    Czy on pomaga na pęknięcie to nie wiem, może zapytaj lekarza

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 21 listopada 2023, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks2023 wrote:
    Hej dziewczyny, na co biezecie Accofil i jakie macie dawki? Ja dostalam jednorazowo zastrzyk, ktory ma pomoc peknieciu pecherzykowi dominujacemu, troche sie obawiam czytajac ulotke… Pisalyscie ze bierzecie go systematycznie w ciazy, moge zapytac w jakim celu?

    Accofil nie jest na pęknięcie. Na pęknięcie jest ovitrelle... Accofil jest bardziej na oszukanie organizmu, aby nie atakował zarodka.

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    💓 39+0

    age.png
  • Martas Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 21 listopada 2023, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Mam do sprzedania całe opakowanie Accofilu (termin ważności to grudzień 2024) + jedna ampulka oddzielnie z innego opakowania. Ze względu na to że musi być przechowywany w lodówce to w grę wchodzi tylko odbiór osobisty (okolice Gorzowa Wlkp). Mogę dorzucić jeszcze kilka insulinowek z dokładniejszą podziałką do dozowania Accofilu wraz z igłami. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o wiadomość.
    Pozdrawiam i wszystkim życzę spełnienia marzenia o macierzyństwie ❤️

  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 22 listopada 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie, dzielę się - niestety w tym cyklu się nie udało. To był 1 cykl z Accofilem.

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 22 listopada 2023, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IlonaQ wrote:
    Drogie, dzielę się - niestety w tym cyklu się nie udało. To był 1 cykl z Accofilem.
    Przykro mi, mam nadzieję, że kolejny raz się uda. Postaraj się unikać tego, co może uszkadzać jajeczka (leki typu ibuprofen, diclac, sztuczne dodatki do żywności, nadmiar kawy itp)... chociaż pewnie o tym wiesz... Może to po prostu nie ten cykl.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 22 listopada 2023, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Przykro mi, mam nadzieję, że kolejny raz się uda. Postaraj się unikać tego, co może uszkadzać jajeczka (leki typu ibuprofen, diclac, sztuczne dodatki do żywności, nadmiar kawy itp)... chociaż pewnie o tym wiesz... Może to po prostu nie ten cykl.

    Dziekuje. Staram się otrząsnąć z kryzysu i spiąć siły na kolejny cykl.

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 24 listopada 2023, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki wynik morfologii przy braniu accofilu, powinien zmartwić?

    💓 39+0

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 24 listopada 2023, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Jaki wynik morfologii przy braniu accofilu, powinien zmartwić?
    Zależy od lekarza 😉
    Moja dr mówiła że max25 tys leukocyty, ale niektórzy podobno tolerują nawet do 40tys.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ