Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Accofil - wszystko na jego temat
Odpowiedz

Accofil - wszystko na jego temat

Oceń ten wątek:
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 24 października 2023, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi insulinowkami? Też będę niedługo podchodzić do transferu z accofilem. Czy to jest jakiś inny zastrzyk, że trudniej się go robi, czy o co chodzi?
    Zastrzyk sam w sobie ma formę ampułko-strzykawki i jego podanie jest bardzo proste. Problem zaczyna się, gdy masz zalecenie podawać 1/3 a nie cały. Wtedy trzeba kupić te insulinówki, to takie strzykawki z podziałką na bardzo małe ilości. Bo sam accofil to zaledwie 0.5 mililitra. Wtedy przelewa się cały do jednej insulinowki i z niej dzieli na tyle części ile zalecił lekarz, często właśnie na 3.

    nick nieaktualny, alojaloj lubią tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Zastrzyk sam w sobie ma formę ampułko-strzykawki i jego podanie jest bardzo proste. Problem zaczyna się, gdy masz zalecenie podawać 1/3 a nie cały. Wtedy trzeba kupić te insulinówki, to takie strzykawki z podziałką na bardzo małe ilości. Bo sam accofil to zaledwie 0.5 mililitra. Wtedy przelewa się cały do jednej insulinowki i z niej dzieli na tyle części ile zalecił lekarz, często właśnie na 3.

    A jeżeli mam zalecenie na 1/2 ampułki? To wtedy też trzeba mieć te insulinowki?

  • alojaloj Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 24 października 2023, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Mam pęcherzyk ciążowy z zarodkiem i nawet widziałam jak serduszko pulsuje 😍

    Wow!!!! Super!!!!
    Gratuluję😍😍😍😍!!!

    U mnie niestety nic.
    Działamy dalej, a Tobie , a raczej Wam wszystkiego dobrego❤️

    preg.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 24 października 2023, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alojaloj wrote:
    Wow!!!! Super!!!!
    Gratuluję😍😍😍😍!!!

    U mnie niestety nic.
    Działamy dalej, a Tobie , a raczej Wam wszystkiego dobrego❤️
    Przykro mi 🥺 Macie jeszcze,❄️?
    U mnie jeszcze sporo czasu, zanim będę mogła tak całkowicie się cieszyć, ale naprawdę niedowierzam, że się udało.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 24 października 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    A jeżeli mam zalecenie na 1/2 ampułki? To wtedy też trzeba mieć te insulinowki?
    Ja bym podzieliła. Wtedy łatwiej kontrolować ilość. Tzn.ja bym dzieliła w insulinowki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2023, 21:28

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 28 października 2023, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, czy któraś ma w tym cyklu accofil? Ja będę wstrzykiwała 1wszy raz 😶‍🌫️

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2023, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej IlonaQ

    Ja będę ten cykl próbować z accofilem

  • alojaloj Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 29 października 2023, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Przykro mi 🥺 Macie jeszcze,❄️?
    U mnie jeszcze sporo czasu, zanim będę mogła tak całkowicie się cieszyć, ale naprawdę niedowierzam, że się udało.

    Hej, hej

    Nie, trzeba wyprodukować nowe. Jeszcze mamy 3 procedurę refundowaną. Ale najpierw 7 listopada wizyta u Pani doktor.

    Pozdrawiam
    !!!😊

    preg.png
  • K_orni Autorytet
    Postów: 363 425

    Wysłany: 29 października 2023, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    A jeżeli mam zalecenie na 1/2 ampułki? To wtedy też trzeba mieć te insulinowki?
    Też trzeba. Bo accofil oryginalnie ma ampułki strzykawki i igły się chowają i nie dasz rady tego podzielić w oryginalnym opakowaniu.
    Musisz zastosować strzykawki insulinowki i podawać na dwa razy. Za każdym razem dajesz nowa igłę :)

    Starania od 2021
    👩‍💼KIR AA
    🧒- ok

    12.2022 - inseminacja nieudana
    01.2023 - inseminacja - ciąża biochemiczna
    03.2023- inseminacja nieudana
    05.2023- IVF - transfer ET - nieudany - zostały ❄️❄️
    07.2023. - transfer ❄️ dołożony accofil 5dpt -4,6; 7 dpt 21, 10dpt - 83,32 12dpt - 265,33, 14dpt -671,38 17dpt- 2451.69
    04.08.2023 - 18dpt - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym
    11.08.2023 - 25 dpt - mamy serduszko <3
    18.09.2023 - I prenatalne -wszystko ok
    27.11.2023 - II prenatalne -wszystko ok
    30.01.2024 - III prenatalne - wszystko o
    29.03.2024 - 3280 g szczęścia <3

    age.png
  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 30 października 2023, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae wrote:
    Hej IlonaQ

    Ja będę ten cykl próbować z accofilem

    Trzymam kciuki 🙏 wiesz już kiedy 1wsze wstrzyknięcie?

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 30 października 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 14:20

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 30 października 2023, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K_orni wrote:
    Też trzeba. Bo accofil oryginalnie ma ampułki strzykawki i igły się chowają i nie dasz rady tego podzielić w oryginalnym opakowaniu.
    Musisz zastosować strzykawki insulinowki i podawać na dwa razy. Za każdym razem dajesz nowa igłę :)
    Ja połowę przelewalam do insulinowki, drugą połowę zostawiłam w oryginale i podawałam sobie, igła chowa się po wystrzyknieciu leku do końca.

  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 30 października 2023, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    IlonaQ, będziesz brałam Accofil w naturalnych staraniach czy podchodzisz do transferu? Z jakiego powodu został Ci zlecony ten lek?

    Tak, naturalne starania.
    Moja Pani doktor mówi, że jest u mnie problem z zagnieżdżeniem, dlatego przepisała zarzio ale w aptece nie mieli i powiedzieli że accofil jest odpowiednikiem dlatego kupiłam.
    Też biorę encorton 😉 widziałam na innych wątkach, że o tym pisałaś 🙂

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 30 października 2023, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 14:20

  • Paulinek_2 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 października 2023, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Za mną dwa poronienia w 7tc i 8tc, mam kir AA, mąż ma hla-c c1c2.

    Jestem teraz znów w ciąży, podejrzewam 3tc, w tą sobotę mam wizytę u immunologa. Pytanie do Was kochane, od którego tygodnia ciąży brałyście Accofil? 🙂

  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 30 października 2023, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Będę podczytywać i trzymać kciuki 😊 A jak się czujesz po Encortonie? 😊

    Normalnie, nie mam żadnych dolegliwości.
    Dziękuję i Tobie również powodzenia 🤞

    Emka06 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 31 października 2023, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinek_2 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Za mną dwa poronienia w 7tc i 8tc, mam kir AA, mąż ma hla-c c1c2.

    Jestem teraz znów w ciąży, podejrzewam 3tc, w tą sobotę mam wizytę u immunologa. Pytanie do Was kochane, od którego tygodnia ciąży brałyście Accofil? 🙂
    U mnie akurat jest inna historia i wcześniej nigdy nie byłam w ciąży, teraz biorę accofil od : kilka dni przed transferem, do: prawdopodobnie ok.12tc.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2023, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ IlonaQ u mnie to będzie po potwierdzonej owulacji dopiero.

  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 31 października 2023, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    U mnie akurat jest inna historia i wcześniej nigdy nie byłam w ciąży, teraz biorę accofil od : kilka dni przed transferem, do: prawdopodobnie ok.12tc.


    Nowa na forum ja też jeszcze nigdy nie byłam w ciąży. Starania od ponad 5 lat 😵‍💫

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 31 października 2023, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae wrote:
    @ IlonaQ u mnie to będzie po potwierdzonej owulacji dopiero.

    U mnie tak samo 💪

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ