Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Accofil - wszystko na jego temat
Odpowiedz

Accofil - wszystko na jego temat

Oceń ten wątek:
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 24 października 2023, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi insulinowkami? Też będę niedługo podchodzić do transferu z accofilem. Czy to jest jakiś inny zastrzyk, że trudniej się go robi, czy o co chodzi?
    Zastrzyk sam w sobie ma formę ampułko-strzykawki i jego podanie jest bardzo proste. Problem zaczyna się, gdy masz zalecenie podawać 1/3 a nie cały. Wtedy trzeba kupić te insulinówki, to takie strzykawki z podziałką na bardzo małe ilości. Bo sam accofil to zaledwie 0.5 mililitra. Wtedy przelewa się cały do jednej insulinowki i z niej dzieli na tyle części ile zalecił lekarz, często właśnie na 3.

    nick nieaktualny, alojaloj lubią tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Zastrzyk sam w sobie ma formę ampułko-strzykawki i jego podanie jest bardzo proste. Problem zaczyna się, gdy masz zalecenie podawać 1/3 a nie cały. Wtedy trzeba kupić te insulinówki, to takie strzykawki z podziałką na bardzo małe ilości. Bo sam accofil to zaledwie 0.5 mililitra. Wtedy przelewa się cały do jednej insulinowki i z niej dzieli na tyle części ile zalecił lekarz, często właśnie na 3.

    A jeżeli mam zalecenie na 1/2 ampułki? To wtedy też trzeba mieć te insulinowki?

  • alojaloj Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 24 października 2023, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Mam pęcherzyk ciążowy z zarodkiem i nawet widziałam jak serduszko pulsuje 😍

    Wow!!!! Super!!!!
    Gratuluję😍😍😍😍!!!

    U mnie niestety nic.
    Działamy dalej, a Tobie , a raczej Wam wszystkiego dobrego❤️

    preg.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 24 października 2023, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alojaloj wrote:
    Wow!!!! Super!!!!
    Gratuluję😍😍😍😍!!!

    U mnie niestety nic.
    Działamy dalej, a Tobie , a raczej Wam wszystkiego dobrego❤️
    Przykro mi 🥺 Macie jeszcze,❄️?
    U mnie jeszcze sporo czasu, zanim będę mogła tak całkowicie się cieszyć, ale naprawdę niedowierzam, że się udało.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 24 października 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    A jeżeli mam zalecenie na 1/2 ampułki? To wtedy też trzeba mieć te insulinowki?
    Ja bym podzieliła. Wtedy łatwiej kontrolować ilość. Tzn.ja bym dzieliła w insulinowki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2023, 21:28

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 28 października 2023, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, czy któraś ma w tym cyklu accofil? Ja będę wstrzykiwała 1wszy raz 😶‍🌫️

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2023, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej IlonaQ

    Ja będę ten cykl próbować z accofilem

  • alojaloj Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 29 października 2023, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Przykro mi 🥺 Macie jeszcze,❄️?
    U mnie jeszcze sporo czasu, zanim będę mogła tak całkowicie się cieszyć, ale naprawdę niedowierzam, że się udało.

    Hej, hej

    Nie, trzeba wyprodukować nowe. Jeszcze mamy 3 procedurę refundowaną. Ale najpierw 7 listopada wizyta u Pani doktor.

    Pozdrawiam
    !!!😊

    preg.png
  • K_orni Autorytet
    Postów: 363 425

    Wysłany: 29 października 2023, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    A jeżeli mam zalecenie na 1/2 ampułki? To wtedy też trzeba mieć te insulinowki?
    Też trzeba. Bo accofil oryginalnie ma ampułki strzykawki i igły się chowają i nie dasz rady tego podzielić w oryginalnym opakowaniu.
    Musisz zastosować strzykawki insulinowki i podawać na dwa razy. Za każdym razem dajesz nowa igłę :)

    Starania od 2021
    👩‍💼KIR AA
    🧒- ok

    12.2022 - inseminacja nieudana
    01.2023 - inseminacja - ciąża biochemiczna
    03.2023- inseminacja nieudana
    05.2023- IVF - transfer ET - nieudany - zostały ❄️❄️
    07.2023. - transfer ❄️ dołożony accofil 5dpt -4,6; 7 dpt 21, 10dpt - 83,32 12dpt - 265,33, 14dpt -671,38 17dpt- 2451.69
    04.08.2023 - 18dpt - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym
    11.08.2023 - 25 dpt - mamy serduszko <3
    18.09.2023 - I prenatalne -wszystko ok
    27.11.2023 - II prenatalne -wszystko ok
    30.01.2024 - III prenatalne - wszystko o
    29.03.2024 - 3280 g szczęścia <3

    age.png
  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 30 października 2023, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae wrote:
    Hej IlonaQ

    Ja będę ten cykl próbować z accofilem

    Trzymam kciuki 🙏 wiesz już kiedy 1wsze wstrzyknięcie?

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 30 października 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 14:20

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 30 października 2023, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K_orni wrote:
    Też trzeba. Bo accofil oryginalnie ma ampułki strzykawki i igły się chowają i nie dasz rady tego podzielić w oryginalnym opakowaniu.
    Musisz zastosować strzykawki insulinowki i podawać na dwa razy. Za każdym razem dajesz nowa igłę :)
    Ja połowę przelewalam do insulinowki, drugą połowę zostawiłam w oryginale i podawałam sobie, igła chowa się po wystrzyknieciu leku do końca.

  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 30 października 2023, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    IlonaQ, będziesz brałam Accofil w naturalnych staraniach czy podchodzisz do transferu? Z jakiego powodu został Ci zlecony ten lek?

    Tak, naturalne starania.
    Moja Pani doktor mówi, że jest u mnie problem z zagnieżdżeniem, dlatego przepisała zarzio ale w aptece nie mieli i powiedzieli że accofil jest odpowiednikiem dlatego kupiłam.
    Też biorę encorton 😉 widziałam na innych wątkach, że o tym pisałaś 🙂

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 30 października 2023, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 14:20

  • Paulinek_2 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 października 2023, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Za mną dwa poronienia w 7tc i 8tc, mam kir AA, mąż ma hla-c c1c2.

    Jestem teraz znów w ciąży, podejrzewam 3tc, w tą sobotę mam wizytę u immunologa. Pytanie do Was kochane, od którego tygodnia ciąży brałyście Accofil? 🙂

  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 30 października 2023, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Będę podczytywać i trzymać kciuki 😊 A jak się czujesz po Encortonie? 😊

    Normalnie, nie mam żadnych dolegliwości.
    Dziękuję i Tobie również powodzenia 🤞

    Emka06 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 31 października 2023, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinek_2 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Za mną dwa poronienia w 7tc i 8tc, mam kir AA, mąż ma hla-c c1c2.

    Jestem teraz znów w ciąży, podejrzewam 3tc, w tą sobotę mam wizytę u immunologa. Pytanie do Was kochane, od którego tygodnia ciąży brałyście Accofil? 🙂
    U mnie akurat jest inna historia i wcześniej nigdy nie byłam w ciąży, teraz biorę accofil od : kilka dni przed transferem, do: prawdopodobnie ok.12tc.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2023, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ IlonaQ u mnie to będzie po potwierdzonej owulacji dopiero.

  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 31 października 2023, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    U mnie akurat jest inna historia i wcześniej nigdy nie byłam w ciąży, teraz biorę accofil od : kilka dni przed transferem, do: prawdopodobnie ok.12tc.


    Nowa na forum ja też jeszcze nigdy nie byłam w ciąży. Starania od ponad 5 lat 😵‍💫

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
  • IlonaQ Autorytet
    Postów: 299 128

    Wysłany: 31 października 2023, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae wrote:
    @ IlonaQ u mnie to będzie po potwierdzonej owulacji dopiero.

    U mnie tak samo 💪

    Starania od 09.2018❤️‍🩹

    30.08.25 r. 6tc. 💔
    17.11.25 r. 7tc. 💔

    prolaktyna, MTHFR hetero, PAI-1 homo, Ana3❌

    Immunologia 👍
    Plamienia 🫠🙄
    Dheas⬆️

    Antybiotykoterapia ✅
    Czerwiec? Niestety jeszcze nie.
    Lipiec z aromkiem ⏳
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ