X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Accofil - wszystko na jego temat
Odpowiedz

Accofil - wszystko na jego temat

Oceń ten wątek:
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2450 2537

    Wysłany: 25 września, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Hej, mam zalecenie brania accofilu w ciąży 1/3 amp co dwa dni i mam wykonywać morfologię raz w tygodniu co 3-4 dawki accofilu.
    Pierwszą morfologię wykonałam po 4 dawkach i leukocyty były 15 tys
    Kolejna morfologia po kolejnych 4 dawkach i leukocyty 9 tys czyli w normie. Stresuje się, że coś się dzieje, myślałam że założeniem accofilu ma być wzrost leukocytów, a u mnie spadły. Już napisałam maila do pani dr, ale czy któraś z was miała taką sytuację?

    No to chyba słabo na ciebie działa ten lek. Ja zawsze miałam leukocyty w okolicach 30 do 35, raz nawet miałam 40. Mam nadzieję, że doktor ci odpisze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września, 11:43

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    Wg PGT-a - dziewczynka (Amelka) 🥰

    preg.png
  • Enola Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 25 września, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Hej, mam zalecenie brania accofilu w ciąży 1/3 amp co dwa dni i mam wykonywać morfologię raz w tygodniu co 3-4 dawki accofilu.
    Pierwszą morfologię wykonałam po 4 dawkach i leukocyty były 15 tys
    Kolejna morfologia po kolejnych 4 dawkach i leukocyty 9 tys czyli w normie. Stresuje się, że coś się dzieje, myślałam że założeniem accofilu ma być wzrost leukocytów, a u mnie spadły. Już napisałam maila do pani dr, ale czy któraś z was miała taką sytuację?

    A po jakim czasie wykonywałaś badanie krwi? Może po prostu zdążyły już spaść.

  • Enola Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 25 września, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Ja nieraz przewozilam accofil z kliniki bo tam wykupiłam w aptece do domu, gdzie czasem droga zajmowała godzinę. Także nie przejmowalabym się tak zbytnio 😉
    #Aleksandra wrote:
    No spokojnie, nie analizuj tak tego, słuchaj męża 😂

    Dzięki :D nakręcam się, bo się boję, że coś zepsuję i lek nie będzie działał :D Jak ktoś ma podobne historie, to chętnie przyjmę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września, 11:48

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1285 1090

    Wysłany: 25 września, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enola wrote:
    A po jakim czasie wykonywałaś badanie krwi? Może po prostu zdążyły już spaść.
    Mam zalecenie wykonywania badania w dniu kolejnej planowanej dawki rano.
    Czyli ostatni zastrzyk robiłam w poniedziałek o 23, a morfologię wykonałam dzisiaj o 8. Poprzednim razem też tak badałam. Tak czy siak wydaje mi się, że nie powinno aż tak spadać. Neutrofile też w normie. Czekam co pani dr odpisze. Mam złe przeczucia co do tej ciąży ☹️

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Enola Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 25 września, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, mi kazał Sydor wykonywać 12-24 h po (biorę 1/2 amp co 3 dni). Mówił, że peak wartości jest ok 8 h po zastrzyku. Mówił, że są rożne szkoły sprawdzania morfologii, ale on woli sprawdzać ile max wybija. Tak czy owak, dobrze, że napisałaś do lekarki - zakładam, że będzie wiedziała, jak zinterpretować wyniki z uwagi na dawkowanie i schemat badania jaki sama zaordynowała. Daj znać co odpisze. Trzymam kciuki za ciążę!

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1285 1090

    Wysłany: 25 września, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enola wrote:
    Kurczę, mi kazał Sydor wykonywać 12-24 h po (biorę 1/2 amp co 3 dni). Mówił, że peak wartości jest ok 8 h po zastrzyku. Mówił, że są rożne szkoły sprawdzania morfologii, ale on woli sprawdzać ile max wybija. Tak czy owak, dobrze, że napisałaś do lekarki - zakładam, że będzie wiedziała, jak zinterpretować wyniki z uwagi na dawkowanie i schemat badania jaki sama zaordynowała. Daj znać co odpisze. Trzymam kciuki za ciążę!
    Tak, też się zdziwiłam że pani dr każe badać po takim czasie, gdzie zazwyczaj jest to krócej. Kilkukrotnie czytałam zalecenia i dopytywałam i tak chciała więc się stosuje 🙂 oczywiście dam znać co odpisze 🙂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Enola Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 25 września, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Tak, też się zdziwiłam że pani dr każe badać po takim czasie, gdzie zazwyczaj jest to krócej. Kilkukrotnie czytałam zalecenia i dopytywałam i tak chciała więc się stosuje 🙂 oczywiście dam znać co odpisze 🙂

    Może sprawdza, czy się poziom reguluje... A mówiła, czy oczekuje wartości poza normą po tak długim czasie? Bo może ona sprawdza na ile spada tuż przed podaniem.

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1285 1090

    Wysłany: 25 września, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enola wrote:
    Może sprawdza, czy się poziom reguluje... A mówiła, czy oczekuje wartości poza normą po tak długim czasie? Bo może ona sprawdza na ile spada tuż przed podaniem.
    Niestety nie dopytywałam czemu każe badać po takim czasie ☹️

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • thestorm Autorytet
    Postów: 334 206

    Wysłany: 25 września, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Hej, mam zalecenie brania accofilu w ciąży 1/3 amp co dwa dni i mam wykonywać morfologię raz w tygodniu co 3-4 dawki accofilu.
    Pierwszą morfologię wykonałam po 4 dawkach i leukocyty były 15 tys
    Kolejna morfologia po kolejnych 4 dawkach i leukocyty 9 tys czyli w normie. Stresuje się, że coś się dzieje, myślałam że założeniem accofilu ma być wzrost leukocytów, a u mnie spadły. Już napisałam maila do pani dr, ale czy któraś z was miała taką sytuację?

    Miałam takie same zalecenia. Badania robiłam też dopiero w dniu kolejnej dawki leku.
    Nie miałam wtedy nigdy bardzo wysokich wyników, po takim czasie od podania to normalne. Rozmawiałam o tym z immunolog. Według niej bez sensu sprawdzać za szybko. Co lekarz to inna opinia ;). U mnie leukocyty w wynikach utrzymywały poziom 10-15tyś, a jednak lek zadziałał- jak widać w stopce ☺️. Nie nakręcaj się. Trudno też podzielić idealnie 0,5ml na trzy. Może podałaś delikatnie mniej i dlatego jest różnica. Jeśli się stresujesz że podałaś za mało to następnym razem możesz naciągnąć do strzykawki mały pęcherzyk powietrza i wystukaj żeby był na samej górze gdy podajesz. Dzięki temu będziesz miała pewność że podajesz całą dawkę i nic nie zostaje w strzykawce.
    Trzymam kciuki że będzie dobrze 🤞☺️

    #Aleksandra, Magdanka lubią tę wiadomość

    96’ 👫 kryptozoospermia, adenomioza, PCOS, niedoczynność tarczycy, brak prawego jajowodu, cienkie endometrium, Allo mlr 0%.

    11.2021 ICSI- 12❄️
    (1 poronienie 8t, 1 ciąża pozamaciczna, 1 ciąża biochemiczna)

    2024
    Immunosupresja- Azathioprine i Encorton
    Sztuczna menopauza- Diphereline

    IX transfer 3BA (+AH, accofil, intralipid) ❤️🍀
    I Prenatalne- niskie ryzyka, Nifty ok 🩵🩵🩵


    preg.png
  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 927 558

    Wysłany: 25 września, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    thestorm wrote:
    Miałam takie same zalecenia. Badania robiłam też dopiero w dniu kolejnej dawki leku.
    Nie miałam wtedy nigdy bardzo wysokich wyników, po takim czasie od podania to normalne. Rozmawiałam o tym z immunolog. Według niej bez sensu sprawdzać za szybko. Co lekarz to inna opinia ;). U mnie leukocyty w wynikach utrzymywały poziom 10-15tyś, a jednak lek zadziałał- jak widać w stopce ☺️. Nie nakręcaj się. Trudno też podzielić idealnie 0,5ml na trzy. Może podałaś delikatnie mniej i dlatego jest różnica. Jeśli się stresujesz że podałaś za mało to następnym razem możesz naciągnąć do strzykawki mały pęcherzyk powietrza i wystukaj żeby był na samej górze gdy podajesz. Dzięki temu będziesz miała pewność że podajesz całą dawkę i nic nie zostaje w strzykawce.
    Trzymam kciuki że będzie dobrze 🤞☺️

    Zgadzam się, u mnie tak samo ☺️

    II procedura 🦕
    13.07.2024r - Start 💉
    19.07.2024r - 8 🥚
    29.07.2024r - Punkcja 👩‍⚕️⏳️
    04.08.2024r - ❄️❄️❄️
    03.09.2024r - Transfer 4AB ❄️
    5 dpt - ⏸️
    6 dpt - 53 mIU/ml
    8 dpt - 119 mIU/ml / 33 ng/ml
    10 dpt - 284 mIU/ml / 13 ng/ml
    13 dpt - 996 mIU/ml / 16 ng/ml
    15 dpt - 2112 mIU/ml / 50 ng/ml
    17 dpt - 5023 mIU/ml / 13 ng/ml
    21 dpt - 30 ng/ml
    25 dpt - maleństwo z bijącym ❤️
    27 dpt - 17 ng/ml
    07.10 - wizyta 🍀

    preg.png
  • Enola Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 25 września, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Ja nieraz przewozilam accofil z kliniki bo tam wykupiłam w aptece do domu, gdzie czasem droga zajmowała godzinę. Także nie przejmowalabym się tak zbytnio 😉

    czyli tak na luzaku zupełnie wiozlas bez opakowania jakiegoś? bo próbuje nasze sytuacje jeszcze dokładnie odnieść ;d

  • Enola Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 25 września, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Aleksandra wrote:
    Zgadzam się, u mnie tak samo ☺️

    ja w ogole od razu dodam, że byłam w ciezkim szoku jak zobaczylam, ile czasami wiecej jest w strzykawce niż 0,5 ml. W sensie, wiedziałam, że będzie ciut więcej zawsze, ale ostatnio mi się chyba ponad 0,65 trafiło.

    Zwykle odlewam 10 jednostek do insulinówki i resztę podaję sobie z 'fabrycznej' strzykawy, ale ostatnio trochę wylało mi się przy przelewaniu do insulinówki - wiec uznałam że pozostałą część z pierwotnej strzykawki wkleję do insulinowki by sprawdzić, jak bardzo zepsułam :D i ile straciłam. Otóż w jednej insulinowce mialam 10 jednostek, w drugiej po przelaniu 15 + na pewno ze dwie jedn. mi poleciały wtedy przy przelewaniu (ostra fontanna poszła, nie wcelowałam w otwór strzykawki przelewając).

    Piszę o tym żeby tez trochę wyjasnic skąd mogą się brać wahania wyników. Ja już teraz wiem na pewno, dlaczego badanie morfologii po zastrzyku z 'fabrycznej' strzykawki bylo wyzsze :D

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1285 1090

    Wysłany: 25 września, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez zauważyłam że potrafi być więcej niż 0,5 ml ale i tak wtedy dziele równo na 3. Akurat co do dawek to jestem pewna że nie podaje sobie za mało, ani nic nie wylewam. Jestem pielęgniarką i mam już trochę lat wprawy 🙂
    Pani dr jeszcze nie odpisała, czyli pewnie dawkowanie zostaje takie samo.

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 5029 6794

    Wysłany: 25 września, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    thestorm wrote:
    Miałam takie same zalecenia. Badania robiłam też dopiero w dniu kolejnej dawki leku.
    Nie miałam wtedy nigdy bardzo wysokich wyników, po takim czasie od podania to normalne. Rozmawiałam o tym z immunolog. Według niej bez sensu sprawdzać za szybko. Co lekarz to inna opinia ;). U mnie leukocyty w wynikach utrzymywały poziom 10-15tyś, a jednak lek zadziałał- jak widać w stopce ☺️. Nie nakręcaj się. Trudno też podzielić idealnie 0,5ml na trzy. Może podałaś delikatnie mniej i dlatego jest różnica. Jeśli się stresujesz że podałaś za mało to następnym razem możesz naciągnąć do strzykawki mały pęcherzyk powietrza i wystukaj żeby był na samej górze gdy podajesz. Dzięki temu będziesz miała pewność że podajesz całą dawkę i nic nie zostaje w strzykawce.
    Trzymam kciuki że będzie dobrze 🤞☺️
    Ufff uspokoiłas mnie...
    Mam zmniejszona dawkę 1/3 co dwa dni. I sprawdziłam wczoraj na spadku i miałam 12 tys. I lekki zawał, że tak nisko...
    Oczywiście machnęłam też betę i niby wiedziałam że zwalnia po tysiącu, ale też jakoś na wyżej się nastawiałam.
    Razem w komplecie - zawał. Więc czekam do USG ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września, 17:49

    37👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIR AA/PAI/MTHFR/adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/CBA/IMK+treg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/
    LA/helikobacter/MUCh/celiaklia/pasożyty
    -14kg jest owu!
    38🧔
    ❌HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    ALLO 0%->33,2% szczepienia
    CROSS 23,3%-16,7%-23,7%-15%

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy✓3xIUI❌

    BOCIAN SZCZECIN
    I PROCEDURA
    12/22 ICSI(IMSI,Fertilechip,ES) 14🥚11 MII 6❄️
    01/23➡️FET5AA❌EG
    02/23➡️FET5BB❌EG
    03/23 immuno+IPLE❌ histero✓
    05/23➡️FET4AA❌EG+accofil+ivig
    06/23➡️FET2x3BB❌EG+intralipid+wlew accofil+accofil 6tc💔CB
    09/23➡️FET5CB❌EG+AH+intralipid+wlew accofil+ accofil💔CB?

    II PROCEDURA
    07/24 ICSI(PICSI,Fertilechip,ES) 13🥚13 MII 8❄️
    CD138+diphereline ✓
    09/24➡️FET5AA❌EG+intralipid+accofil+plaquenil+
    encorton 7tc💔😭 poronienie indukowane
    ->diphereline->FET🌈🍀
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2450 2537

    Wysłany: 25 września, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enola wrote:
    czyli tak na luzaku zupełnie wiozlas bez opakowania jakiegoś? bo próbuje nasze sytuacje jeszcze dokładnie odnieść ;d

    Tak. Klima w aucie była wlaczona tylko w ciepłe dni.

    Enola lubi tę wiadomość

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    Wg PGT-a - dziewczynka (Amelka) 🥰

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1285 1090

    Wysłany: 26 września, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam tylko dać znać, że pani dr odpisała że dawkowanie pozostaje takie samo i wszystko wygląda ok 🙂 tak więc robię co trzeba i za tydzień USG i okaże się 🙂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Enola Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 28 września, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Chciałam tylko dać znać, że pani dr odpisała że dawkowanie pozostaje takie samo i wszystko wygląda ok 🙂 tak więc robię co trzeba i za tydzień USG i okaże się 🙂

    super, to sprawa wyjasniona; trzymam kciuki za USG!

  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 404 68

    Wysłany: 1 października, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała rozpisana dawkę accofilu 1 zastrzyk co 3 dni? Jeśli tak to jak się czuliście po takim całym zastrzyku ?

  • Lwica_Lewka Ekspertka
    Postów: 202 148

    Wysłany: 1 października, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    thestorm wrote:
    Miałam takie same zalecenia. Badania robiłam też dopiero w dniu kolejnej dawki leku.
    Nie miałam wtedy nigdy bardzo wysokich wyników, po takim czasie od podania to normalne. Rozmawiałam o tym z immunolog. Według niej bez sensu sprawdzać za szybko. Co lekarz to inna opinia ;). U mnie leukocyty w wynikach utrzymywały poziom 10-15tyś, a jednak lek zadziałał- jak widać w stopce ☺️. Nie nakręcaj się. Trudno też podzielić idealnie 0,5ml na trzy. Może podałaś delikatnie mniej i dlatego jest różnica. Jeśli się stresujesz że podałaś za mało to następnym razem możesz naciągnąć do strzykawki mały pęcherzyk powietrza i wystukaj żeby był na samej górze gdy podajesz. Dzięki temu będziesz miała pewność że podajesz całą dawkę i nic nie zostaje w strzykawce.
    Trzymam kciuki że będzie dobrze 🤞☺️
    Mam pytanie, w stopce widzę, że dopiero 9 transfer tak pięknie zbliża Ciebie do celu. Czy to był pierwszy transfer na accofilu?

    11.2021 - rozpoczęcie starań
    09.2022 - 1. ciąża 💔 8t 6d
    05.2023 - 2. ciąża 💔 9t 2d
    11.2023 - 3. cb 💔 4t 4d

    05.2022 - HyCoSy - oba jajowody drożne
    - niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    - hipoglikemia na czczo - metformina

    ✅genetyka: kariotypy, CFTR, mutacja w genie protrombiny
    ✅zespół antyfosfolipidowy
    ✅hormony, wit D, wit B12, homocysteina, panel tarczycowy
    ✅AMH -3,24
    ✅badanie nasienia + fragmentacja DNA
    ✅HLA-C męski C1/C1
    ✅allo MLR - 44,7%
    ✅test IMK - NK 12%
    ❌rozjechane cytokiny
    ❌cross match - 31,2% - po antybiotykoterapii wzrost 😡 33,4%
    ❌KIR AA (HLA-C - C1/C2)
    ❌ brak kirów implantacyjnych

    I IVF
    • stymulacja w 2 fazie cyklu: Menopur 225, Gonapeptyl, Ovitrelle
    • 19.08.2024 - punkcja 11x 🥚
    • 2x ❄️ 5.2.2 - czekamy na wyniki badan 🧬
    • 1 zdrowy ❄️ po pgt-a
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2203 1951

    Wysłany: 2 października, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała rozpisana dawkę accofilu 1 zastrzyk co 3 dni? Jeśli tak to jak się czuliście po takim całym zastrzyku ?
    Ja miałam cały zastrzyk 8 dni i 1 dzień przed transferem, później już mniej bo 1/3 co drugi dzień. Po pierwszym całym, po kilkunastu godzinach czułam się jakbym się miała rozchorować, jak przed przeziębieniem czy grypą. Po kolejnych już nic takiego nie było i samopoczucie ok

    MałaMiMi, sylstaa lubią tę wiadomość

    '81, 09.2021 początek starań invitro,
    01.2022/02.2022: 2xbrak odpowiedzi, stymulacja przerwana,
    Decyzja o kd
    09./10./11.2022: 3xtransfer (+kleik+ah, progesteron besins, lenzetto, estrofem, neoparin, prolutex, cyclogest, acard, encorton, intralipid, atosiban) 3xbeta 0🙁
    Immunologia:kir bx, brak 1 ważny kir,mutacja mthfr, cytokiny i nk ok.
    Procedura 2: accofil, encorton, prograf
    Mamy 3 blastki
    10.23 transfer
    8dpt-beta 100, 10dpt-363, 14dpt-1911,
    19dpt:pęcherzyk z zarodkiem i ❤️
    35dpt:1,6cm i ❤️ (180/min)
    11tc: 4,89cm
    13tc: 7,67 cm, usg prenatalne ok
    19tc: 308g dzieciaczka
    21tc: 375g chłopczyk (II prenatalne ok)
    23 tc. 600 gram
    26+4: 1100 gram
    31+3: 1700 gram
    34: ok. 2000 gram
    35+6: ok. 2600 gram
    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
‹‹ 80 81 82 83 84
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ