X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3095 5572

    Wysłany: 29 grudnia 2023, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Tak sie zastanawiam czy na to spotkanie z reprofit z lekarzem jakos specjalnie sie przygotowac ? Czy wyniki badan wystarcza. Moga o cos pytac co mnie zaskoczy ?
    Ja sobie zrobiłam listę pytań. Wyniki wysłałam wcześniej mailem.

    Córka z zespołem wad genetycznych
    Translokacja chromosomów, 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
  • NovaAn Ekspertka
    Postów: 169 323

    Wysłany: 29 grudnia 2023, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    Mi kilka lat temu podczas starań teściowa zadzwoniła tak sobie z dupy i powiedziała że mam sobie dac spokój z dziećmi bo jak się nie da to się nie da i nikt nie będzie miał Mi za złe że nie urodzę dzieci 😳 że jedna kobieta gdzieś tam się starała i już wącha kwiatki od spodu... powiedziałam jej że najwyżej zdechne, odłożyłam telefon i się rozryczałam jak dziecko. Powiedziałam że nigdy jej tego nie wybaczę. Przestałam do niej mówić mamo. Gdy w końcu się udało i pojechaliśmy do niej jak byłam w ciąży to już tak.sie cieszyła i mi gratulowała... nie omieszkałam jej dowalić że gdybym się jej posłuchała to nigdy by tego dziecka nie było i powinna się następnym razem zastanowić co mowi bo może kogoś bardzo zranić. Potem naskarżyła do mojego męża że czemu ja jej az tak powiedziałam 😂🤣

    Też bym się wkurzyla jakby mi tak powiedziała…to przykre a ona pewnie sobie tłumaczyła tak, że chciała dobrze doradzić i nie powinnaś tego tak odebrać. Tak się zastanawiam czy ludzie nie mają takiego instynktu samozachowawczego, że czasem lepiej milczeć niż powiedzieć za dużo? Wiele razy się spotkałam z takimi przykrymi komentarzami na temat starań „że lepiej odpuścić i będzie” „ jest tyle dzieci z domu dziecka a ludzie na ivf idą” i tekst mojej kierowniczki „ ivf to pójście na totalną łatwiznę” oczywiście ja się nikomu nie spowiadałam z moich starań i udawałam w duchu że mnie to nie rusza… ale wiecie jak jest🤯

    Ona900 lubi tę wiadomość

    NovaAn
    preg.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1684 1306

    Wysłany: 29 grudnia 2023, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Ugh, na pewno to sie dluzy.
    A rozwazalas przejscie na antykoncepcje? Bo ja bralam, zeby przyspieszyc proces :) W ten sposob jak tylko dostalam zielone swiatlo na transfer to nastepnego dnia odstawilam tabletki i zaczelam brac estrofen.
    Bez tego musisz czekac na okres.
    I rozumiem, ze jeszcze czekasz na wyniki histo, ale wszystkie mamy nadzieje, ze bedzie ok i bedziesz od razu mogla zaczynac przygotowania jak tylko bedziesz miec zarodek.
    Ogolnie to rozjechala mi sie juz miesiaczka i wyszlo mi wysokie LH i FSH. Lekarka mowi ze musi dac mi tabletki na odnowienie cyklu ale ze chcialaby wstrzymac sie do wyniku z histero Widze ze ona nie jest zwolenniczka zeby caly c,as brac hormony mowi ze ze na jedno pomoga ale na cos innego zaszkodza i jestem mloda zeby sie faszerowac caly czas lekami. Ja sie jej nie przyznalam ze mam wizyte online z reprofit wiec nic nie bralam.i czekalysmy na wynik no i oficjalnie nie ma zarodka dla mnie jeszcze. Ale rozmawialam z nia 2 dni temu przez telefon zadzwonilam ze zle sie czuje i kazala wziac mi duphaston tydzien i czekac na okres. Poki co tak robie poczekam co powie reprofit. A jak moja lekarka wroci z urlopu bedzie wynik to zapytam ja o ta antykoncepcje, chociaz ona pewnie mi juz cos da na uregulowanie okresu bo mowila ze chce mi dac cos in ego niz estrofem wiecnie wiem co miala na mysli. Powiem ci ze juz sie przyzwyczailam do tej lekarki pasuje mi i poki co ja slucham nie mam juz sily na zmiane i tlumaczenie wszystkiego.od nowa.

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1049 1632

    Wysłany: 29 grudnia 2023, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NovaAn wrote:
    Też bym się wkurzyla jakby mi tak powiedziała…to przykre a ona pewnie sobie tłumaczyła tak, że chciała dobrze doradzić i nie powinnaś tego tak odebrać. Tak się zastanawiam czy ludzie nie mają takiego instynktu samozachowawczego, że czasem lepiej milczeć niż powiedzieć za dużo? Wiele razy się spotkałam z takimi przykrymi komentarzami na temat starań „że lepiej odpuścić i będzie” „ jest tyle dzieci z domu dziecka a ludzie na ivf idą” i tekst mojej kierowniczki „ ivf to pójście na totalną łatwiznę” oczywiście ja się nikomu nie spowiadałam z moich starań i udawałam w duchu że mnie to nie rusza… ale wiecie jak jest🤯

    No właśnie moja tesciowa tak tłumaczyła, że powiedziała tak bo się o mnie martwi 😏
    Dla mnie to nie było tłumaczenie.
    Ale to taka kobieta jak z jakiejś głębokiej wsi, zacofana totalnie. Nie raz coś palnie i nawet się nie zastanowi. Mąż jej powiedział że jest mi bardzo przykro ale przeprosin nigdy nie usłyszałam 🤷‍♀️
    Ludzie się nie zastanowią totalnie co mówią. Nie raz już słyszałam że mam odpuścić to się uda...mówiłam jasne przez 12 lat się nie udaje i wystarczy tylko odpuścić a moje jajowody cudownie się poodkręcają i naprawią 😒
    Nóż się w kieszeni otwierał...😡
    A Twoja kierowniczka to już w ogóle poleciała po całości 😒 pewnie jest z tych co uważają że wchodzisz do kliniki płacisz pieniądze i wychodzisz z dzieckiem 🤦‍♀️
    Niestety tylko głodny głodnego zrozumie i to jest prawda 😌

    Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1684 1306

    Wysłany: 29 grudnia 2023, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    No właśnie moja tesciowa tak tłumaczyła, że powiedziała tak bo się o mnie martwi 😏
    Dla mnie to nie było tłumaczenie.
    Ale to taka kobieta jak z jakiejś głębokiej wsi, zacofana totalnie. Nie raz coś palnie i nawet się nie zastanowi. Mąż jej powiedział że jest mi bardzo przykro ale przeprosin nigdy nie usłyszałam 🤷‍♀️
    Ludzie się nie zastanowią totalnie co mówią. Nie raz już słyszałam że mam odpuścić to się uda...mówiłam jasne przez 12 lat się nie udaje i wystarczy tylko odpuścić a moje jajowody cudownie się poodkręcają i naprawią 😒
    Nóż się w kieszeni otwierał...😡
    A Twoja kierowniczka to już w ogóle poleciała po całości 😒 pewnie jest z tych co uważają że wchodzisz do kliniki płacisz pieniądze i wychodzisz z dzieckiem 🤦‍♀️
    Niestety tylko głodny głodnego zrozumie i to jest prawda 😌
    Jakie to prawdziwe i z zycia wziete ....

    Ona900 lubi tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1013 1476

    Wysłany: 29 grudnia 2023, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    No właśnie moja tesciowa tak tłumaczyła, że powiedziała tak bo się o mnie martwi 😏
    Dla mnie to nie było tłumaczenie.
    Ale to taka kobieta jak z jakiejś głębokiej wsi, zacofana totalnie. Nie raz coś palnie i nawet się nie zastanowi. Mąż jej powiedział że jest mi bardzo przykro ale przeprosin nigdy nie usłyszałam 🤷‍♀️
    Ludzie się nie zastanowią totalnie co mówią. Nie raz już słyszałam że mam odpuścić to się uda...mówiłam jasne przez 12 lat się nie udaje i wystarczy tylko odpuścić a moje jajowody cudownie się poodkręcają i naprawią 😒
    Nóż się w kieszeni otwierał...😡
    A Twoja kierowniczka to już w ogóle poleciała po całości 😒 pewnie jest z tych co uważają że wchodzisz do kliniki płacisz pieniądze i wychodzisz z dzieckiem 🤦‍♀️
    Niestety tylko głodny głodnego zrozumie i to jest prawda 😌

    Haha no ten tekst ze trzeba odpuscic i wtedy samo przyjdzie to jest hit nad hity 😂 moj tata tez mi mowil czy nie lepiej odpuscic bo sie nie udaje i widocznie tak ma byc (nie mial nic zlego na mysli ale on malo sie zna😛) a jak mu zrobilam prezent na 60 urodziny i powiedziałam ze bedzie dziadkiem to ze lzami powiedzial “wytrwali beda wynagrodzeni” czy cos takiego 😂 mi sie wydaje dziewczyny ze Ci wszyscy w kolo malo wiedza i sie nie znaja i to wszystko wynika z tej niewiedzy. Niby chca dobrze ale sami nie wiedza co mowic to mowia co popadnie. Ja juz w prwnym momencie przestalam zwracac na to uwage i tlumaczyc bo skad oni maja wiedziec jak my sie czujemy skoro wszyscy maja dzieci. Ktos kto przez to nie przeszedl nigdy nie zrozumie. Tak mi sie wydaje dlatego trzeba brac na nich poprawke

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2023, 22:30

    Sas, Ona900, kid_aa, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3095 5572

    Wysłany: 29 grudnia 2023, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można by książki o tych tekstach pisać. Dobrze że chociaż teraz się z tego śmiejemy 😆
    Mi kiedyś znajoma z pracy powiedziała że skoro mam już dziecko niepełnosprawne, i chce kolejne a ono się okaże niepełnosprawne i będę chciała dokonać terminacji to nie powinnam zachodzić w ciążę.
    Masakra......

    Córka z zespołem wad genetycznych
    Translokacja chromosomów, 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
  • NovaAn Ekspertka
    Postów: 169 323

    Wysłany: 30 grudnia 2023, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale ludzie nie mają pojęcia co mówią… ogólnie tak czasem posłuchać to oni nie wiedzą w ogóle co to jest ivf i wystarczy poczytać komentarze pod jakimkolwiek postem dotyczącym refundacji ivf przez państwo…o matko co tam się dzieje😂 typowe KARYNY które mają po 5 dzieci bo przecież wystarczy iść do łóżka i jest…albo wyznawcy Rydzyka i Kaczyńskiego 😂
    Skoro dla nich to ingerencja w naturę i widocznie tak Bóg chce to szkoda, że nie ma tej zasady w innych dziedzinach medycyny i ratują się jak mogą bo mają możliwości w przeszczepie organów.
    My jesteśmy na tym etapie, że mamy to już w dupie ale są kobiety które zaczynają swoją przygodę z tym tematem i współczuję im bo czasem się staje przed dużym wyborem i presja społeczeństwa jest jaka jest.

    Sas, En Wu, Monika29, Virginia lubią tę wiadomość

    NovaAn
    preg.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1684 1306

    Wysłany: 30 grudnia 2023, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NovaAn wrote:
    Niestety ale ludzie nie mają pojęcia co mówią… ogólnie tak czasem posłuchać to oni nie wiedzą w ogóle co to jest ivf i wystarczy poczytać komentarze pod jakimkolwiek postem dotyczącym refundacji ivf przez państwo…o matko co tam się dzieje😂 typowe KARYNY które mają po 5 dzieci bo przecież wystarczy iść do łóżka i jest…albo wyznawcy Rydzyka i Kaczyńskiego 😂
    Skoro dla nich to ingerencja w naturę i widocznie tak Bóg chce to szkoda, że nie ma tej zasady w innych dziedzinach medycyny i ratują się jak mogą bo mają możliwości w przeszczepie organów.
    My jesteśmy na tym etapie, że mamy to już w dupie ale są kobiety które zaczynają swoją przygodę z tym tematem i współczuję im bo czasem się staje przed dużym wyborem i presja społeczeństwa jest jaka jest.
    Czasami jak czytam niektore komentarze od osnie invitro to zastanawiam sie w jakim ja zyje ciemnogrodzie.
    Dlatego nie moglam strawic Kaczora i tych jego wypowiedzi stary kawaler a bedzie oceniac kobiety jak nie ma pojecia.

    Monika29, Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

  • NovaAn Ekspertka
    Postów: 169 323

    Wysłany: 30 grudnia 2023, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Czasami jak czytam niektore komentarze od osnie invitro to zastanawiam sie w jakim ja zyje ciemnogrodzie.
    Dlatego nie moglam strawic Kaczora i tych jego wypowiedzi stary kawaler a bedzie oceniac kobiety jak nie ma pojecia.


    Patrząc na inne kraje to my jesteśmy tak zacofani… mówią ciągle, że dążą do tego by zbliżyć się do Ameryki 😂😂 patrząc na poglądy Polaków to do Ameryki to się nie nadajemy 😂

    Virginia lubi tę wiadomość

    NovaAn
    preg.png
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1013 1476

    Wysłany: 30 grudnia 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NovaAn wrote:
    Patrząc na inne kraje to my jesteśmy tak zacofani… mówią ciągle, że dążą do tego by zbliżyć się do Ameryki 😂😂 patrząc na poglądy Polaków to do Ameryki to się nie nadajemy 😂

    No z tym zacofaniem Polski w stosunku do innych krajow to tez nie do konca jest tak. Niby Polska zacofana ale AZ jest na porzadku dziennym a w UK moja polozna nie mogla ogarnac ze zaadoptowalam caly zarodek. Musialam jej tlumaczyc co i jak. Z perspektywy mieszkania w innym kraju od ponad 10 lat (a UK wydawaloby sie takie do przodu) moge śmiało powiedziec ze to Anglia jest zacofana jezeli chodzi o wiele spraw. Patrzac chociazby na recepty, mobywatela, ktorego w UK nie ma, dostep do prywatnej sluzby zdrowia a nawet prad i gaz, ktory w wielu domach doladowuje sie idac z karta do sklepu. Mysle, ze w kazdym kraja sa jakies takie “kwiatki” tylko mieszkajac cale zycie w Pl ludzie nie sa swiadomi bo skad maja wiedziec, tv to jedna wielka bzdura. Nie urazajac nikogo

    Sas, kid_aa, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • NovaAn Ekspertka
    Postów: 169 323

    Wysłany: 30 grudnia 2023, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    No z tym zacofaniem Polski w stosunku do innych krajow to tez nie do konca jest tak. Niby Polska zacofana ale AZ jest na porzadku dziennym a w UK moja polozna nie mogla ogarnac ze zaadoptowalam caly zarodek. Musialam jej tlumaczyc co i jak. Z perspektywy mieszkania w innym kraju od ponad 10 lat (a UK wydawaloby sie takie do przodu) moge śmiało powiedziec ze to Anglia jest zacofana jezeli chodzi o wiele spraw. Patrzac chociazby na recepty, mobywatela, ktorego w UK nie ma, dostep do prywatnej sluzby zdrowia a nawet prad i gaz, ktory w wielu domach doladowuje sie idac z karta do sklepu. Mysle, ze w kazdym kraja sa jakies takie “kwiatki” tylko mieszkajac cale zycie w Pl ludzie nie sa swiadomi bo skad maja wiedziec, tv to jedna wielka bzdura. Nie urazajac nikogo


    No co do UK to się zgodzę mieszkałam 5 lat i faktycznie jeśli chodzi o służbę zdrowia i tak jak piszesz prąd, gaz niby takie podstawy a jednak dalej daleko za innymi.
    Może gdyby oglądami więcej programów a nie tylko jeden teraz będzie to TV Republika 😀

    En Wu, Virginia lubią tę wiadomość

    NovaAn
    preg.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1684 1306

    Wysłany: 30 grudnia 2023, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    No z tym zacofaniem Polski w stosunku do innych krajow to tez nie do konca jest tak. Niby Polska zacofana ale AZ jest na porzadku dziennym a w UK moja polozna nie mogla ogarnac ze zaadoptowalam caly zarodek. Musialam jej tlumaczyc co i jak. Z perspektywy mieszkania w innym kraju od ponad 10 lat (a UK wydawaloby sie takie do przodu) moge śmiało powiedziec ze to Anglia jest zacofana jezeli chodzi o wiele spraw. Patrzac chociazby na recepty, mobywatela, ktorego w UK nie ma, dostep do prywatnej sluzby zdrowia a nawet prad i gaz, ktory w wielu domach doladowuje sie idac z karta do sklepu. Mysle, ze w kazdym kraja sa jakies takie “kwiatki” tylko mieszkajac cale zycie w Pl ludzie nie sa swiadomi bo skad maja wiedziec, tv to jedna wielka bzdura. Nie urazajac nikogo
    My to gonimy zachod, polska jest rozgarnieta ale ludzie wiadomo nie wszyscy zatrzymali sie mentalnie ma czasach komuny. A co do UK to racja slyszalam nie raz od znajomych ze tam gorzej niz u nas nie obrazajac nikogo ale jak oni do lat 90tych chyba jeszcze uprawiali kazirodztwo to kumpel mowi zawsze ze maja pomieszane styki ze oni sa malo rozgarnieci. Nie bylam nie wiem. My to zachodu nie dogonimy a co dopiero Ameryka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2023, 11:07

  • Sas Autorytet
    Postów: 1684 1306

    Wysłany: 30 grudnia 2023, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo ? Sylwestrujecie juz ? :)

  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3095 5572

    Wysłany: 30 grudnia 2023, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Halo ? Sylwestrujecie juz ? :)
    Jeszcze nie 😉
    Dziewczyny wszystkiego dobrego w nowym roku, ciężarówkom szczęśliwego rozwiązania, mamusiom dużo radości a staraczkom udanych tranferow 😘😘😘😘

    Ona900, Sas, Virginia, Magra3, En Wu lubią tę wiadomość

    Córka z zespołem wad genetycznych
    Translokacja chromosomów, 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1684 1306

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nastal.ostatni dzien starego roku. Oby ten kolejny byl.lepszy a przynajmniej dla tych co sie staraja, bo te co juz siedza w pieluchach to pewnie nie zauwaza jak on szybko zleci :)

    Anka84, En Wu, Virginia lubią tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1013 1476

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki co dzis w planach? My z mezem mamy juz taka tradycje ze popoludniu jedziemy sobie na obiadek i drinekczki do knajpki a potem imprezka. No w tym roku obiadek bedzie a drineczki bez alko przynajmniej dla mnie ale mam winko musujce 0,0%. O dziwo maz jakos nie protestowal bo normalnie to sie krzywi jak chce szklanke coli 😂😂😂 no i wieczor grzecznie w domku z polsatem i pieskiem. Szczesliwego Nowego Roku dla wszysykich kochane! I wielu udanych transferów ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2023, 11:13

    Anka84, Sas, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Sas Autorytet
    Postów: 1684 1306

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Dziewczynki co dzis w planach? My z mezem mamy juz taka tradycje ze popoludniu jedziemy sobie na obiadek i drinekczki do knajpki a potem imprezka. No w tym roku obiadek bedzie a drineczki bez alko przynajmniej dla mnie ale mam winko musujce 0,0%. O dziwo maz jakos nie protestowal bo normalnie to sie krzywi jak chce szklanke coli 😂😂😂 no i wieczor grzecznie w domku z polsatem i pieskiem. Szczesliwego Nowego Roku dla wszysykich kochane! I wielu udanych transferów ❤️
    O jak milo, jak to nie pozwala.Tobie poc coli ? Kobietom w ciazy sie nie odmawia :). U nas mala imprezka znajomi wpadaja dobrze ze dzis niedziela nie ma szalu zakupow na spokojnie mozna sie ogarnac. Pilas to wino 0 procent ? Podobno niedobre w smaku :) mowie co slyszalam osobiscie nie pilam, ale mam nadzieje ze kiedys i mnie to czeka.

    Spokojnego sylwestra udanego wieczoru i szczesliwego Nowego Roku zycze wszystkim !!!

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1013 1476

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    O jak milo, jak to nie pozwala.Tobie poc coli ? Kobietom w ciazy sie nie odmawia :). U nas mala imprezka znajomi wpadaja dobrze ze dzis niedziela nie ma szalu zakupow na spokojnie mozna sie ogarnac. Pilas to wino 0 procent ? Podobno niedobre w smaku :) mowie co slyszalam osobiscie nie pilam, ale mam nadzieje ze kiedys i mnie to czeka.

    Spokojnego sylwestra udanego wieczoru i szczesliwego Nowego Roku zycze wszystkim !!!

    No nie oszukujmy sie cola to syf. Sama nie pijam tylko czasem jak idziemy do knajpy to biore cole bo piwa przeciez nie wezme 😂 na codzien unikam nie tylko w ciazy ale raczej ogolnie. Tylko od czasu do czasu.
    Nie, nie pilam jeszcze. Dzis bedzie pierwsza proba wiec zobaczymy czy to sie w ogole da pic 😂 ale z braku laku… 😂

    Sas, Aga1979 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1049 1632

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w tym roku Sylwester z Polsatem i z córcią 🥰
    Dziewczyny wszystkiego dobrego w nowym roku 🤗
    Aby spełniły się wasze marzenia ☺️

    En Wu, Sas, Anka84, Virginia lubią tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
‹‹ 1201 1202 1203 1204 1205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ