X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Nobi Autorytet
    Postów: 1161 1903

    Wysłany: 5 stycznia, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Niestety nieudane, pierwszy raz beta nie drgnęła. 2 raz troszkę drgnęła ale biochem, mimo ze na immunoglobulinach podchodziłam 😔
    Eh, przykro mi. Trudne to wszystko :(

    maxbar lubi tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1013 1476

    Wysłany: 5 stycznia, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Jestem, jestem juz prawie nadrobilam wasze pogaduszki😂
    Wczoraj bylam na malych zakupkach, takie tyciu ubranka, haha juz zapomnialam jak to bylo 23 lata temu😱
    Czuje sie w miare dobrze, zgaga czasami troche meczy ale ogolnie jest lepiej.
    W przyszlym tygodniu polowkowe, ciekawe czy moj robaczek da zobaczyc czy dziewczynka czy chlopiec😁
    Brzuchalek rosnie i juz czasami cos czuje.
    Natalka Ty pewnie czujesz sie dobrze, haha chyba jedyna ciezarna tutaj co nic jej nie dolega🤣

    Owszem czuje sie dobrze z tym ze zlapalam katar i juz mnie trzyma kilka dni i czuje sie tym wymeczona. Mam nadzieje ze przez weekend dojde do siebie. Ciesze sie ze juz Ci lepiej. Daj znac co tam za kruszynke masz w brzuszku 😃 ja juz sie rozgladalam w necie za wyposażeniem pokoiku i juz mam plan co i jak ma wygladac 😃 z wozkiem mam maly problem bo te tutejsze sa jakies takie strasznie brzydkie 🙈 najczesciej czarne, szare i ciemne 🙈 ale cos tam wynajde moze w bezu bo mi sie na jasno podoba 😃

    Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Młodziutka;)) Koleżanka
    Postów: 55 48

    Wysłany: 6 stycznia, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    Do tych co są w ciąży, co się starają bać już urodziły
    Czy powiecie kiedyś dziecku jak przyszły na świat?

    Aga1979 lubi tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1013 1476

    Wysłany: 6 stycznia, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodziutka;)) wrote:
    Dziewczyny
    Do tych co są w ciąży, co się starają bać już urodziły
    Czy powiecie kiedyś dziecku jak przyszły na świat?

    Raczej tak. U nas bedzie roznica grup krwi wiec wole sama powiedziec niz przypadkiem mialoby sie kiedys dowiedziec samo. Zreszta nie widze w tym zadnego wstydu czy powodu do sekretow poniewaz to najbardziej chciane dziecko na swiecie 😃

    Sas, Ewa3bit, Nobi, Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1449 3329

    Wysłany: 6 stycznia, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodziutka;)) wrote:
    Dziewczyny
    Do tych co są w ciąży, co się starają bać już urodziły
    Czy powiecie kiedyś dziecku jak przyszły na świat?


    Jeśli życie nas nie zmusi, to nie zamierzamy mówić. Nikt też nie wie, że nasz SYNUŚ będzie z AZ. Z perspektywy czasu, zachowania bliskich widzę, że był to dobry krok. Nie chcieliśmy, aby nasze dziecko czuło się w jakikolwiek sposób odrzucone, inaczej traktowane lub żeby podchodzili do niego z dystansem ze względu na brak "genów", gdzie słowo to pojawia się dość często w rozmowach, jakieś porównania po kim i co odziedziczy. Być może to błąd z naszej strony, być może wiele osób powie, że dziecko powinno wiedzieć, ale my na razie mamy odmienne zdanie. Oczywiście szanuję decyzję innych i uważam, że jeśli tylko są na to gotowi, to jak najbardziej dziecko winno znać prawdę. U nas, mam nadzieję, pozostanie to tajemnicą do końca naszych dni.

    Jedyne,.co zamierzamy mówić, a najbardziejnprzekazac to poprzez czyny, gesty i wychowanie to fakt, że przyszedł na świat z miłości, z potrzeby serca, bo bardzo chcieliśmy, żeby był z nami 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia, 13:27

    Magra3, Anka84, Sas, Aga1979 lubią tę wiadomość

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜
  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1049 1632

    Wysłany: 6 stycznia, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodziutka;)) wrote:
    Dziewczyny
    Do tych co są w ciąży, co się starają bać już urodziły
    Czy powiecie kiedyś dziecku jak przyszły na świat?

    U nas na ten moment ja chciałabym powiedzieć a mąż niekoniecznie 🤷‍♀️ twierdzi że po co dziecku taka wiedza, ale ja się boję że jak kiedyś wyszłoby to jakimś cudem to córka będzie miała do nas wielki żal. Tyle lat na nią czekaliśmy i boję się że mogłaby nas odrzucić 😔 czesto myślę jak kiedyś jej to przekazać. Mamy jeszcze kilka lat na to i mam nadzieję że mąż zmieni zdanie.
    Z rodziny wie tylko moja kuzynka o AZ

    Sas lubi tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1684 1306

    Wysłany: 6 stycznia, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Jeśli życie nas nie zmusi, to nie zamierzamy mówić. Nikt też nie wie, że nasz SYNUŚ będzie z AZ. Z perspektywy czasu, zachowania bliskich widzę, że był to dobry krok. Nie chcieliśmy, aby nasze dziecko czuło się w jakikolwiek sposób odrzucone, inaczej traktowane lub żeby podchodzili do niego z dystansem ze względu na brak "genów", gdzie słowo to pojawia się dość często w rozmowach, jakieś porównania po kim i co odziedziczy. Być może to błąd z naszej strony, być może wiele osób powie, że dziecko powinno wiedzieć, ale my na razie mamy odmienne zdanie. Oczywiście szanuję decyzję innych i uważam, że jeśli tylko są na to gotowi, to jak najbardziej dziecko winno znać prawdę. U nas, mam nadzieję, pozostanie to tajemnicą do końca naszych dni.

    Jedyne,.co zamierzamy mówić, a najbardziejnprzekazac to poprzez czyny, gesty i wychowanie to fakt, że przyszedł na świat z miłości, z potrzeby serca, bo bardzo chcieliśmy, żeby był z nami 😁
    Ja chyba postapilabym.tak jak ty. Uwazam.ze zyjemy w malo tolerancyjnym kraju dorosli nie sa wyrozumiali i dzieci niestety tez nie, ucza sie od swoich rodzicow. U mnie w pracy smieja sie z procedury invitro mowia ze to dzieci z probowki i niedorobione przykre dlatego ja nigdy do leczenia sie nie przyznalam bo wiem ze bylaby pozywka.
    Nasz kraj chyba nie jest jeszcze gotowy na takie sposoby leczenia i na dzieci poczete przez az i invitro. Balabym sie szykanowania tym bardziej ze dorosly jakos sie obroni a dziecko roznie moze sie zalamac. Takie jest moje zdanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia, 18:57

    Aga1979 lubi tę wiadomość

  • Kaya321 Ekspertka
    Postów: 132 124

    Wysłany: 6 stycznia, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodziutka;)) wrote:
    Dziewczyny
    Do tych co są w ciąży, co się starają bać już urodziły
    Czy powiecie kiedyś dziecku jak przyszły na świat?

    My nie powiemy dziecku, nikt oprócz mojej mamy o tym nie wie, nawet o in vitro wiedzą tylko nasi rodzice (w naszym otoczeniu slyszałam tekst ze dzieci z in vitro mają na czole bruzdę czy są naznaczone czy coś takiego <lol> 😵 wiedza ludzi w tym temacie jest bardzo bardzo niska)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia, 19:06

    Sas lubi tę wiadomość

  • Nobi Autorytet
    Postów: 1161 1903

    Wysłany: 6 stycznia, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodziutka, my powiemy to dziecku. Oczywiście będzie to trudne dla nas, myślimy o tym. Tak jak en wu pisała, dzieci z AZ sa bardzo chciane. Ja wiem, naturalnie poczęte też są chciane, ale myśle, że Wy rozumiecie, o co mi chodzi. AZ to jest zupełnie inny poziom świadomości i nikt, kto nie stanął przed tą decyzją tego nie zrozumie. U nas wiedzą rodzice, rodzeństwo i przyjaciele. Osoby, o których wiemy, że zrozumieją i nie będą z tego robiły „afery” czy problemu. Sąsiedzi (czyt. obcy ludzie) nie wiedzą nawet o ivf. to dobrzy ludzie, ale nie znamy się na tyle, żeby dzielić się tak intymnymi tematami.

    Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

  • NovaAn Ekspertka
    Postów: 169 323

    Wysłany: 6 stycznia, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile wynosił u was progesteron jak zaczęłyście schodzić z leków?

    NovaAn
    preg.png
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1013 1476

    Wysłany: 6 stycznia, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    Młodziutka, my powiemy to dziecku. Oczywiście będzie to trudne dla nas, myślimy o tym. Tak jak en wu pisała, dzieci z AZ sa bardzo chciane. Ja wiem, naturalnie poczęte też są chciane, ale myśle, że Wy rozumiecie, o co mi chodzi. AZ to jest zupełnie inny poziom świadomości i nikt, kto nie stanął przed tą decyzją tego nie zrozumie. U nas wiedzą rodzice, rodzeństwo i przyjaciele. Osoby, o których wiemy, że zrozumieją i nie będą z tego robiły „afery” czy problemu. Sąsiedzi (czyt. obcy ludzie) nie wiedzą nawet o ivf. to dobrzy ludzie, ale nie znamy się na tyle, żeby dzielić się tak intymnymi tematami.

    U mnie i meza wiedza rodzice i rodzenstwo o wszystkim. Od poczatku nas wspierali i czekaja na to dziecko tak samo jak my. Przyjaciele wiedza o in vitro (niekoniecznie o AZ). Macie racje ze swiadomosc ludzka jest na bardzo niskim poziomie jednak my mamy to szczescie ze nasi najbliżsi nie maja z tym najmniejszego problemu. Dziecku tez powiemy z tego wzgledu ze bedzie mialo inna grupe krwi i nie wyobrazam sobie zeby sie kiedys dowiedzialo przypadkiem bo nie wiem jak zareaguje. Mysle, ze poradzimy sobie z tym. Sama sobie mysle ze w takiej sytuacji wolalabym wiedziec i absolutnie nie zmieniloby to mojego podejscia do moich rodzicow. Lepiej znac prawde od rodzicow niz dowiedziec sie przypadkiem. Tak mi sie wydaje. Oczywiscie szanuje zdanie rodzicow ktorzy nie zamierzaja mowic dziecku. W koncu to bedzie ich dziecko i nikomu nic do tego 😀

    Sas, Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 7 stycznia, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Owszem czuje sie dobrze z tym ze zlapalam katar i juz mnie trzyma kilka dni i czuje sie tym wymeczona. Mam nadzieje ze przez weekend dojde do siebie. Ciesze sie ze juz Ci lepiej. Daj znac co tam za kruszynke masz w brzuszku 😃 ja juz sie rozgladalam w necie za wyposażeniem pokoiku i juz mam plan co i jak ma wygladac 😃 z wozkiem mam maly problem bo te tutejsze sa jakies takie strasznie brzydkie 🙈 najczesciej czarne, szare i ciemne 🙈 ale cos tam wynajde moze w bezu bo mi sie na jasno podoba 😃
    Ja juz zamowilam lozeczko i plan jest zeby dodatki byly bezowe. W polsce znalazlam na necie fajne dodatki do lozeczka ale najpierw musi przyjsc lozeczko bo musze zmierzyc jakiej dlugosci ma byc ochraniacz a lozeczko jest jajowate.Jesli chodzi o wozek tez mi sie nie podobaja czarne i szare takie oklepane. Cybex ma fajne kolory i dobre opinie, znajoma kupila uzywany i jest bardzo zadowolona. Maz mnie zaskoczyl, spytal sie czy moze byc baldachim przy lozeczku😱 normalnie go wciagnelo 😂
    Cos czytalam ze Jesli chodzi o katar to jest normalna rzecz w ciazy, hormony czy cos tam.
    Kochana super ze czujesz sie dobrze oby tak do konca ciazy ❤️
    Ale u nas wczoraj w nocy przymrozilo -31stopni normalnie gile zamarzaja w nosie😂

    Sas, Virginia lubią tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1013 1476

    Wysłany: 7 stycznia, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Ja juz zamowilam lozeczko i plan jest zeby dodatki byly bezowe. W polsce znalazlam na necie fajne dodatki do lozeczka ale najpierw musi przyjsc lozeczko bo musze zmierzyc jakiej dlugosci ma byc ochraniacz a lozeczko jest jajowate.Jesli chodzi o wozek tez mi sie nie podobaja czarne i szare takie oklepane. Cybex ma fajne kolory i dobre opinie, znajoma kupila uzywany i jest bardzo zadowolona. Maz mnie zaskoczyl, spytal sie czy moze byc baldachim przy lozeczku😱 normalnie go wciagnelo 😂
    Cos czytalam ze Jesli chodzi o katar to jest normalna rzecz w ciazy, hormony czy cos tam.
    Kochana super ze czujesz sie dobrze oby tak do konca ciazy ❤️
    Ale u nas wczoraj w nocy przymrozilo -31stopni normalnie gile zamarzaja w nosie😂

    Ooo to Ci szybko poszla z tym lozeczkiem. U mnie bedzie balo-szary pokoik a dodatki w bialo-rozowe albo bialo-mietowe. Tez chce baldachim 😃 z tym wyposazeniem lozeczka to tak srednio. Strasznie mi sie podobaja ochraniacze w formie warkocza ale kumpela mnie nastraszyla ze tu przychodzi helth
    visitor i im mniej rzeczy w lozeczku tym lepiej. Najlepiej samo przescieradlo i spiworek do spania zwlaszcza ze to bedzie latem wiec kolderek i innych takich nie. Co prawda ja zamierzam miec dziecko przy sobie przy lozku na takiej jakby dostawce na poczatku a potem po kilku miesiacach dopiero pojdzie do swojego pokoiku to chyba czepiac sie nie beda 😂
    Katar to akurat z przeziebienia. Znowu wirusy panuja. Ale juz mi lepiej na szczescie.
    Matko -31?! Jak wy z oplatami za ogrzewanie sobie radzicie 🙈 masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia, 10:12

    Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 7 stycznia, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Ja chyba postapilabym.tak jak ty. Uwazam.ze zyjemy w malo tolerancyjnym kraju dorosli nie sa wyrozumiali i dzieci niestety tez nie, ucza sie od swoich rodzicow. U mnie w pracy smieja sie z procedury invitro mowia ze to dzieci z probowki i niedorobione przykre dlatego ja nigdy do leczenia sie nie przyznalam bo wiem ze bylaby pozywka.
    Nasz kraj chyba nie jest jeszcze gotowy na takie sposoby leczenia i na dzieci poczete przez az i invitro. Balabym sie szykanowania tym bardziej ze dorosly jakos sie obroni a dziecko roznie moze sie zalamac. Takie jest moje zdanie.
    Invitro dla wiekszosci ludzi a zwlaszcza starszych to jest cos nie dobrego a co dopiero AZ. Musi uplynac mnustwo czasu az nie wiem moze ludzie bardziej beda uswiadomieni , moze zrozumieja pary nie mogace miec dzieci itp. Jak na razie Malo kto wie ze dzidziulka jest z AZ , tak szczeze to jest nasza sprawa, moze kiedys sie dowiedza moze nie. Najważniejsze ze będziemy rodzicami❤️

    En Wu, Sas, Virginia lubią tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 7 stycznia, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ooo to Ci szybko poszla z tym lozeczkiem. U mnie bedzie balo-szary pokoik a dodatki w bialo-rozowe albo bialo-mietowe. Tez chce baldachim 😃 z tym wyposazeniem lozeczka to tak srednio. Strasznie mi sie podobaja ochraniacze w formie warkocza ale kumpela mnie nastraszyla ze tu przychodzi helth
    visitor i im mniej rzeczy w lozeczku tym lepiej. Najlepiej samo przescieradlo i spiworek do spania zwlaszcza ze to bedzie latem wiec kolderek i innych takich nie. Co prawda ja zamierzam miec dziecko przy sobie przy lozku na takiej jakby dostawce na poczatku a potem po kilku miesiacach dopiero pojdzie do swojego pokoiku to chyba czepiac sie nie beda 😂
    Katar to akurat z przeziebienia. Znowu wirusy panuja. Ale juz mi lepiej na szczescie.
    Matko -31?! Jak wy z oplatami za ogrzewanie sobie radzicie 🙈 masakra
    Haha warkocze też mi się nie podobają, łóżeczko będzie na początku okrągłe a później się je rozbudowuje i będzie służyć do 5 roku życia.
    Dostawka przy łóżku też będzie to bardzo wygodne przy nocnym karmieniu.
    U nas wszystko jest na prąd, mamy klimatyzację i kominek. Drzewo mąż ma za darmo z pracy więc troszkę mniejsze opłaty.

    En Wu lubi tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1684 1306

    Wysłany: 7 stycznia, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Ja juz zamowilam lozeczko i plan jest zeby dodatki byly bezowe. W polsce znalazlam na necie fajne dodatki do lozeczka ale najpierw musi przyjsc lozeczko bo musze zmierzyc jakiej dlugosci ma byc ochraniacz a lozeczko jest jajowate.Jesli chodzi o wozek tez mi sie nie podobaja czarne i szare takie oklepane. Cybex ma fajne kolory i dobre opinie, znajoma kupila uzywany i jest bardzo zadowolona. Maz mnie zaskoczyl, spytal sie czy moze byc baldachim przy lozeczku😱 normalnie go wciagnelo 😂
    Cos czytalam ze Jesli chodzi o katar to jest normalna rzecz w ciazy, hormony czy cos tam.
    Kochana super ze czujesz sie dobrze oby tak do konca ciazy ❤️
    Ale u nas wczoraj w nocy przymrozilo -31stopni normalnie gile zamarzaja w nosie😂
    Przypomnij gdzie Ty mieszkasz ze taka lodowka ??? Ja jestem.cieplo lubna u nas spadl.snieg i jest mrozu troche moze z minus 4 i juz meczaca jest ta pogoda jak zyc w minus 31 ?

    Aga1979 lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 7 stycznia, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Przypomnij gdzie Ty mieszkasz ze taka lodowka ??? Ja jestem.cieplo lubna u nas spadl.snieg i jest mrozu troche moze z minus 4 i juz meczaca jest ta pogoda jak zyc w minus 31 ?
    Mieszkam w Norwegi, nie daleko Oslo. Śniegu mamy około 70 cm, wczoraj w nocy mieliśmy takie rekordy dzisiaj troszkę spadła temperatura około -25 😁

    Ewa3bit, Sas, Virginia lubią tę wiadomość

  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1779 3244

    Wysłany: 8 stycznia, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Mieszkam w Norwegi, nie daleko Oslo. Śniegu mamy około 70 cm, wczoraj w nocy mieliśmy takie rekordy dzisiaj troszkę spadła temperatura około -25 😁

    Aga, normalnie opcieplenie jak na wiosnę 😂
    Trzymaj się tam ciepło 😊

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1285 777

    Wysłany: 8 stycznia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Mieszkam w Norwegi, nie daleko Oslo. Śniegu mamy około 70 cm, wczoraj w nocy mieliśmy takie rekordy dzisiaj troszkę spadła temperatura około -25 😁
    Na samą myśl mnie zmroziło !

    Sas, Aga1979 lubią tę wiadomość

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • Sas Autorytet
    Postów: 1684 1306

    Wysłany: 8 stycznia, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna1212 wrote:
    Na samą myśl mnie zmroziło !
    Mnie tez a ja uwazalam ze nasze minus 10 to juz koszmar. Nie moglabym.tam mkeszkac :)

    Aga1979 lubi tę wiadomość

‹‹ 1207 1208 1209 1210 1211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ