Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1197 1811

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas rano - 18 i już auta niepoodpalały 🥶😂
    Kocur wczoraj przyleciał drzwiami balkonowymi do domu. Mąż otworzył i zaraz szybko mu zamknął przed nosem bo mysze w pysku przyniósł 😝 poczekał az ja odłożył i dopiero go wpuścił. A dzisiaj myszka leży sztywna na balkonie 😂🤣 mrożonka na później 😝😂😅
    Mógłby już ten mroz odpuścić co byśmy na spacer poszły 😌

    Sas, Virginia, Aga1979, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Córcia 3240g 49cm 💗

    Październik 2025 CUD wpadka 🙈😅🩵

    age.png

    preg.png
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza Polska to pewnie tak jak w Stanach - zalecenia, żeby w łóżeczku nie było nic. Nawet tych ochraniaczy na szczebelki.
    U nas mały był najpierw w dostawce a potem Ok 4-5 mca jak trochę mniej zaczął się budzić w nocy to poszedł do siebie do pokoju do łóżeczka.
    Poduszkę dostał dopiero jak miał Ok 2 latka. I do tej pory spi w śpiworkach bo kocyki wyrzuca 🤷‍♀️ szczególnie zima to problem

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj tak mnie boli cała noga od biodra do stopy że masakra. Rozmawiałam z moim fizjoterapeutą i powiedział że albo rwa kulszowa albo coś tam z miednica i że dużo kobiet w ciąży to ma. Wizyta u lekarza dopiero na środę a fizjo na czwartek😭
    Jakaś masakra jak wypadły mi dwa dyski tak mocno nie bolało jak teraz.
    Oczywiście w ciąży na ten moment tylko paracetamol🥺
    W czwartek mam połówkowe, tak się cieszyłam że może w końcu będziemy wiedzieć co tam siedzi w brzuszku a na ten moment to jest tylko ból nie do zniesienia😢

  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z powiedzeniem dziecku o AZ to trudna dezycja.
    Ja trzymam się tego, ze sama chciałbym wiedzieć. Nie wyobrażam sobie jak ciężko to by było jakbym sama już jako dorosła sama odkryła taka informacje.
    Jak to powiedzieć i kiedy to już zupełnie inny problem 🤪

    Co do innych ludzi to tez się zgadzam, ze to niczyja sprawa. Trzeba wyczuć komu można powiedzieć a komu nie. Jeżeli w ogóle się chce to zrobić.

    Aga1979, En Wu, Sas lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Od wczoraj tak mnie boli cała noga od biodra do stopy że masakra. Rozmawiałam z moim fizjoterapeutą i powiedział że albo rwa kulszowa albo coś tam z miednica i że dużo kobiet w ciąży to ma. Wizyta u lekarza dopiero na środę a fizjo na czwartek😭
    Jakaś masakra jak wypadły mi dwa dyski tak mocno nie bolało jak teraz.
    Oczywiście w ciąży na ten moment tylko paracetamol🥺
    W czwartek mam połówkowe, tak się cieszyłam że może w końcu będziemy wiedzieć co tam siedzi w brzuszku a na ten moment to jest tylko ból nie do zniesienia😢

    Wspolczuje. A moze wbijesz sie jakos do fizjo wczesniej?

    Mnie w ciazy bardzo pomogla joga. Pierwszy raz w zyciu bylam tak sumiennaw cwieczeniach, ale bez tego wszystko bolalo. Popros fizjo o jakies cwieczenia do domu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2024, 16:41

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Wspolczuje. A moze wbijesz sie jakos do fizjo wczesniej?

    Mnie w ciazy bardzo pomogla joga. Pierwszy raz w zyciu bylam tak sumiennaw cwieczeniach, ale bez tego wszystko bolalo. Popros fizjo o jakies cwieczenia do domu
    Dał mi ćwiczenia ale nie jestem w stanie stać przy ścianie i ćwiczyć🥺
    Jeśli znajdzie wcześniej czas to da mi znać.
    Jeśli chodzi o jogę to chyba nie dla mnie, jestem za bardzo adhd 😂 i nie usiedziałabym namiejscu a co dopiero koncentracja😂
    Już się przyzwyczaiłam że co jakiś czas coś mnie złego dopada.
    Virginia a jak tam u Ciebie samopoczucie?

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Poza Polska to pewnie tak jak w Stanach - zalecenia, żeby w łóżeczku nie było nic. Nawet tych ochraniaczy na szczebelki.
    U nas mały był najpierw w dostawce a potem Ok 4-5 mca jak trochę mniej zaczął się budzić w nocy to poszedł do siebie do pokoju do łóżeczka.
    Poduszkę dostał dopiero jak miał Ok 2 latka. I do tej pory spi w śpiworkach bo kocyki wyrzuca 🤷‍♀️ szczególnie zima to problem

    Tez mam taki plan zeby po kilku miesiacach bobo poszlo do siebie. Pokrowiec na szczebelki przejdzie ale wiadomo lepiej gdyby go nie bylo. No i spiworki tylko ja tez nie zamierzam hajcowac w domu do 25 stopni tylko w miare normalna temperature miec zeby w miare odporne bylo. Wiec kolderke i podusie do lozeczka kupie a czy bede uzywac to sie okaze

    Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Dał mi ćwiczenia ale nie jestem w stanie stać przy ścianie i ćwiczyć🥺
    Jeśli znajdzie wcześniej czas to da mi znać.
    Jeśli chodzi o jogę to chyba nie dla mnie, jestem za bardzo adhd 😂 i nie usiedziałabym namiejscu a co dopiero koncentracja😂
    Już się przyzwyczaiłam że co jakiś czas coś mnie złego dopada.
    Virginia a jak tam u Ciebie samopoczucie?

    Ta moja joga to byly bardziej jak zajecia u fizjo. Bylo duzo cwiczen na wzmocnienie i raczej to szybko szlo. Ja tez na takich powolnych zajeciach nie moge wysiedziec.

    U mnie na razie wymioty sie uspokoily, ale nudnosci i zgaga nadal sa. A u Ciebie juz ok? Szukam jakiegos swiatelka w tunelu, ze bedzie czas kiedy bede mogla zjesc cos normalnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2024, 17:56

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Od wczoraj tak mnie boli cała noga od biodra do stopy że masakra. Rozmawiałam z moim fizjoterapeutą i powiedział że albo rwa kulszowa albo coś tam z miednica i że dużo kobiet w ciąży to ma. Wizyta u lekarza dopiero na środę a fizjo na czwartek😭
    Jakaś masakra jak wypadły mi dwa dyski tak mocno nie bolało jak teraz.
    Oczywiście w ciąży na ten moment tylko paracetamol🥺
    W czwartek mam połówkowe, tak się cieszyłam że może w końcu będziemy wiedzieć co tam siedzi w brzuszku a na ten moment to jest tylko ból nie do zniesienia😢

    Biedulko. Ciagle cos. Ale powiem Ci ze ja mam tez bole bioder/miednicy zelaszcza w nocy jak np za dlugo leze na jednym boku. Nie tak jak Ty na pewno ale cos w tym jest, ze w ciazy boli

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga i En Wu, a Wy macie terminy jakos zaraz tak obok siebie?

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Aga i En Wu, a Wy macie terminy jakos zaraz tak obok siebie?

    No wlasnie ze dziwnie bo nie tak zaraz obok. Miedzy naszymi transferami byly 3 dni roznicy, ja mam termin na 1 czerwca a Aga chyba jakos na polowe czerwca z tego co pamietam? 17 mi sie kojarzy ale moze sie myle ze az tak pozno? Nie wiem skad ta roznica 😂

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Ta moja joga to byly bardziej jak zajecia u fizjo. Bylo duzo cwiczen na wzmocnienie i raczej to szybko szlo. Ja tez na takich powolnych zajeciach nie moge wysiedziec.

    U mnie na razie wymioty sie uspokoily, ale nudnosci i zgaga nadal sa. A u Ciebie juz ok? Szukam jakiegos swiatelka w tunelu, ze bedzie czas kiedy bede mogla zjesc cos normalnie
    Kochana bedzie u Ciebie coraz lepiej, widzę że masz tak samo jak ja, po troszku i przejdzie😁❤️
    Ja tylko rano biorę ta tabletkę na mdłości ale zauważyłam że jak przesadzę z jedzeniem to mam zgagę i mdłości. Już nawet mogę wypić colę tak około od tygodnia.

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Aga i En Wu, a Wy macie terminy jakos zaraz tak obok siebie?
    Haha miedzy naszym transferami bylo chyba dwa dni roznicy, En wu byla pierwsza😁

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    No wlasnie ze dziwnie bo nie tak zaraz obok. Miedzy naszymi transferami byly 3 dni roznicy, ja mam termin na 1 czerwca a Aga chyba jakos na polowe czerwca z tego co pamietam? 17 mi sie kojarzy ale moze sie myle ze az tak pozno? Nie wiem skad ta roznica 😂
    Mam w czwartek polowkowe i spytam sie jeszcze raz ale ostatnio powiedziala mi lekarka ze wedlog usg termin na 8 czerwca, nie wiem jak ginekolog wyliczyl ten 17 czerwca.

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Mam w czwartek polowkowe i spytam sie jeszcze raz ale ostatnio powiedziala mi lekarka ze wedlog usg termin na 8 czerwca, nie wiem jak ginekolog wyliczyl ten 17 czerwca.

    A no to jak na 8 to tylko tydzien roznicy to jeszcze nie tak zle 😃

    Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Haha miedzy naszym transferami bylo chyba dwa dni roznicy, En wu byla pierwsza😁

    Czlowiek watpi w te systemy medyczne jak tak rozbiezne moga miec daty :P
    Pewnie jedna z Was ma wyliczone z in vitro a druga z okresu 😁 😁

    Sas lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 8 stycznia 2024, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Czlowiek watpi w te systemy medyczne jak tak rozbiezne moga miec daty :P
    Pewnie jedna z Was ma wyliczone z in vitro a druga z okresu 😁 😁

    Ja mam wyliczony wiek płodu podstawie USG, polozna tez mi wyliczyla na 4 czerwca ale USG twierdzi ze 1 wiec tego sie trzymam 😃 a jak bedzie w praktyce, zobaczymy 😄

    Virginia lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera jak zimno kto wymyslil.taka pogode !!!!

    En Wu lubi tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Cholera jak zimno kto wymyslil.taka pogode !!!!

    Nie zazdroszcze wam tych temperatur aczkolwiek za sniegiem troszke tesknie

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Biedulko. Ciagle cos. Ale powiem Ci ze ja mam tez bole bioder/miednicy zelaszcza w nocy jak np za dlugo leze na jednym boku. Nie tak jak Ty na pewno ale cos w tym jest, ze w ciazy boli

    Tak mi sie jeszcze przypomnialo, ze mnie pomagalo spanie na boku, ale z poduszka miedzy nogami. Tak, zeby miednica i biodra byly w jednej linii a nie wygiete (zgoogluj sobie). I to mi zalecala i fizjo i na jodze.

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
‹‹ 1208 1209 1210 1211 1212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ