X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Sas Autorytet
    Postów: 1277 1018

    Wysłany: 30 marca, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Dziewczyneczki czy ja z nas wszystkich rodzę tu pierwsza? 😃 w każdym razie Wesołych Świąt dla wszystkich i spełnienia marzeń! 😘😘😘
    Ja juz sie pogubilam kto co i jak :)

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 308 314

    Wysłany: 31 marca, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Tak, tak bedzie spal w spiworku w dostawce przy mnie na poczatku ale wlasnie chce juz skompletowac tez wyprawke do lozeczka do jego pokoiku. Poczeka na niego az podrosnie 😀 u nas wszystko dobrze. Czujemy sie bardzo dobrze. Szykuje juz pomalu torbe do szpitala i kupilam wozek. W sobote przylatuja rodzice z tona ubranek dla malego a po wekendzie jedziemy po mebelki i bedziemy juz ogarniac caly pokoik. A jak u Ciebie? Jak sie czujesz? Wszystko juz gotowe dla Stasia?
    To już praktycznie wszystko będziesz miała 😁
    Ja w przyszłym tygodniu będę szykować torbę do szpitala. Czuję się w miarę ok, szybko się męczę no i ta zgaga czasami daje popalić😂 Też już mamy wózek ale niestety nie ten kolor co chcieliśmy bo ciężko z jasnymi kolorami więc wózek jest czarny. Tobie to tylko pozazdrościć super samopoczucia w ciąży 😘

    En Wu lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 308 314

    Wysłany: 31 marca, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Dziewczyneczki czy ja z nas wszystkich rodzę tu pierwsza? 😃 w każdym razie Wesołych Świąt dla wszystkich i spełnienia marzeń! 😘😘😘
    Haha ciekawa jestem która z nas będzie pierwsza 😂

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 308 314

    Wysłany: 31 marca, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczynki zdrowych wesołych świąt 🐣😘
    Dla tych co się starają o dzidziulke szybkiego pozytywnego testu, dla tych co przed porodem szybkiego bez problemowego porodu i dla tych co już się cieszą dzidziulkami wielu szczęśliwych dni😘😘😘

    Ona900, Anka84, Ewa3bit, Sas, En Wu, Kingus 1, Virginia, Eliza888 lubią tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 846 1132

    Wysłany: 1 kwietnia, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    To już praktycznie wszystko będziesz miała 😁
    Ja w przyszłym tygodniu będę szykować torbę do szpitala. Czuję się w miarę ok, szybko się męczę no i ta zgaga czasami daje popalić😂 Też już mamy wózek ale niestety nie ten kolor co chcieliśmy bo ciężko z jasnymi kolorami więc wózek jest czarny. Tobie to tylko pozazdrościć super samopoczucia w ciąży 😘

    Ja tez mam czarny wozek z dodatkami miedzi i skory 😃 ciuszkow to mam tyle ze tata i dziadek sie za glowe chwytaja. Sama sie chwycilam jak zobaczylam ile mama przywiozla 🙈 jeszcze mebelki, byc moze dzis, miesiac pracy i bedziemy juz tylko lezec, odpoczywac i czekac 😃

    Sas, Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)

    preg.png
  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1198 684

    Wysłany: 1 kwietnia, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Wesołych Świąt 🐰🐣 U mnie od dzisiaj wszedł estrofem. Zobaczymy co ten cykl przyniesie :) Nasza ostatnia szansa czeka ma nas w Czechach 🥰
    Trzymamy mocno kciuki!!!!

    Sas, Aga1979 lubią tę wiadomość

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • Sas Autorytet
    Postów: 1277 1018

    Wysłany: 1 kwietnia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ja tez mam czarny wozek z dodatkami miedzi i skory 😃 ciuszkow to mam tyle ze tata i dziadek sie za glowe chwytaja. Sama sie chwycilam jak zobaczylam ile mama przywiozla 🙈 jeszcze mebelki, byc moze dzis, miesiac pracy i bedziemy juz tylko lezec, odpoczywac i czekac 😃
    Fajne sa te male rzeczy i milo sie kupuje :) Na czerwiec masz termin dobrze pamietam ?

    En Wu lubi tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1277 1018

    Wysłany: 1 kwietnia, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna to juz blizej jak dalej. Trzymam kciuki zeby tym razem to byl.ten szczesliwy transfer.
    Ktos sie przygotowuje jeszcze do transferu w najlblizszym czasie ?

    Kto jeszcze zostal ja. Anka ?

    En Wu lubi tę wiadomość

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 86

    Wysłany: 1 kwietnia, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Joanna to juz blizej jak dalej. Trzymam kciuki zeby tym razem to byl.ten szczesliwy transfer.
    Ktos sie przygotowuje jeszcze do transferu w najlblizszym czasie ?

    Kto jeszcze zostal ja. Anka ?
    Ja też się przygotowuje do transferu. Najpierw czeka mnie histerolaparoskopia. Potem test era i biopsja endometrium a potem dopiero trasfer. Ale niestety czas mija. I wszystko bardzo się dłuży.

    En Wu lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1388 1658

    Wysłany: 1 kwietnia, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga i En Wu - te 2 mce szybko zleca :) a ja zaraz za Wami termin mam na poczatek lipca (chociaz sama stawiam na koniec czerwca LOL)

    Kingus i Sas - tylko moge przeslac pozytywne mysli. Przygotowania i badania i ciagle przekladane daty transferow naprawde sa trudne. Tutaj trzeba silnych kobiet, zeby przez to wszystko przejsc. Jestescie super babki!

    Sas, Aga1979, kid_aa, En Wu lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)

    preg.png
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 86

    Wysłany: 1 kwietnia, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Aga i En Wu - te 2 mce szybko zleca :) a ja zaraz za Wami termin mam na poczatek lipca (chociaz sama stawiam na koniec czerwca LOL)

    Kingus i Sas - tylko moge przeslac pozytywne mysli. Przygotowania i badania i ciagle przekladane daty transferow naprawde sa trudne. Tutaj trzeba silnych kobiet, zeby przez to wszystko przejsc. Jestescie super babki!
    Dziękuję Ci bardzo.. To jest naprawdę bardzo trudne. Te przekładania bo cały czas jest coś nie tak. Już czasami to przychodzą myśli że się nie uda. Że człowiek nie ma siły. Ale z drugiej strony chce się mieć dziecko i być mamą.

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Sas Autorytet
    Postów: 1277 1018

    Wysłany: 1 kwietnia, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Dziękuję Ci bardzo.. To jest naprawdę bardzo trudne. Te przekładania bo cały czas jest coś nie tak. Już czasami to przychodzą myśli że się nie uda. Że człowiek nie ma siły. Ale z drugiej strony chce się mieć dziecko i być mamą.
    Niestety ja tez czasami mysle ze moze po prostu nie jest mi dane.
    Jeszcze 3 szansa w pL zobaczymy. Poki co musze wyleczyc infekcje.

    Aga1979 lubi tę wiadomość

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 86

    Wysłany: 1 kwietnia, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Niestety ja tez czasami mysle ze moze po prostu nie jest mi dane.
    Jeszcze 3 szansa w pL zobaczymy. Poki co musze wyleczyc infekcje.
    A najgorsze są Święta. Wszyscy z dziećmi aby ja nie. Dzisiejsze zaproszenie na komunię mnie rozwaliło. Łzy mi stanęły w oczach, śliny przez gardło nie mogłam przełknąć. A ja nawet nie miałam chrzcin dziecka bo go nie mam. Sory za też żal post ale nie mam siły.
    Teraz u Ciebie jakaś infekcja. Ilez to można i tak cały czas coś jest nie tak.

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Sas Autorytet
    Postów: 1277 1018

    Wysłany: 1 kwietnia, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    A najgorsze są Święta. Wszyscy z dziećmi aby ja nie. Dzisiejsze zaproszenie na komunię mnie rozwaliło. Łzy mi stanęły w oczach, śliny przez gardło nie mogłam przełknąć. A ja nawet nie miałam chrzcin dziecka bo go nie mam. Sory za też żal post ale nie mam siły.
    Teraz u Ciebie jakaś infekcja. Ilez to można i tak cały czas coś jest nie tak.
    Niestety duzo jest takich sytuacji ktore przypominaja o tym wszystkim i lzy cisna sie do oczu. Ja juz sobie to w glowie poukladalam ze moze tak sie wydarzyc ze dzieci miec nie bede. Walcze staram sie bo chce ale nauczylo mnie to staranie ze nie mam na wszystko wplywu i nie przeskocze natury i lekarzy. Co ma byc to bedzie tak jest prosciej.

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 308 314

    Wysłany: 1 kwietnia, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ja tez mam czarny wozek z dodatkami miedzi i skory 😃 ciuszkow to mam tyle ze tata i dziadek sie za glowe chwytaja. Sama sie chwycilam jak zobaczylam ile mama przywiozla 🙈 jeszcze mebelki, byc moze dzis, miesiac pracy i bedziemy juz tylko lezec, odpoczywac i czekac 😃
    Kochana tylko sie cieszyc ze babcia z dziadkiem pomagaja w przygotowaniach dla maluszka ❤️
    Haha pamietam jeszcze nie dawno jak bete robilysmy a tutaj juz prawie osmy miesiac 😁

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 308 314

    Wysłany: 1 kwietnia, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Niestety ja tez czasami mysle ze moze po prostu nie jest mi dane.
    Jeszcze 3 szansa w pL zobaczymy. Poki co musze wyleczyc infekcje.
    Kochana nie poddawaj sie ❤️

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 308 314

    Wysłany: 1 kwietnia, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Aga i En Wu - te 2 mce szybko zleca :) a ja zaraz za Wami termin mam na poczatek lipca (chociaz sama stawiam na koniec czerwca LOL)

    Kingus i Sas - tylko moge przeslac pozytywne mysli. Przygotowania i badania i ciagle przekladane daty transferow naprawde sa trudne. Tutaj trzeba silnych kobiet, zeby przez to wszystko przejsc. Jestescie super babki!
    Virginia a jak tam u Ciebie ? Jak przygotowania ? Jak sie czujesz?

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Virginia Autorytet
    Postów: 1388 1658

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Virginia a jak tam u Ciebie ? Jak przygotowania ? Jak sie czujesz?

    U mnie w koncu w miare dobre samopoczucie. Oprocz oczywiscie "zwyklych" przypadlosci ciazowych gdzie juz czuje, ze jestem co raz wieksza i ociezala :P I przy drugim maluchu w domu naprawde jestem ciagle zmeczona. Ale to jest chyba teraz stala rzecz i nawet nie ma co "narzekac".

    Przygotowania tym razem raczej nas omina. Wiekszosc rzeczy dziecinnych, ktore oddalismy po pierwszym dziecku wlasnie powoli do nas zaczely wracac :) chyba tylko trzeba bedzie kupic pieluchy i butelki :)
    Najwiekszy minus to taki, ze nie ma gdzie tego wszystkiego trzymac! niby wydawalo sie, ze mamy malo rzeczy, a jak pudla od znajomych zaczely pojawiac sie w mieszkaniu to nie ma gdzie tego upychac LOL

    Aga1979, Sas, En Wu, kid_aa lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)

    preg.png
  • En Wu Autorytet
    Postów: 846 1132

    Wysłany: 3 kwietnia, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Fajne sa te male rzeczy i milo sie kupuje :) Na czerwiec masz termin dobrze pamietam ?

    Tak, na 1 czerwca.
    A Ty sie nie poddawaj, myslalam tak samo, ze moze nie jest mi pisane bo skoro ciagle nie wychodzi to moze powinnam w koncu dac sobie spokoj i przywyknac a jednak sie nie poddalam i prosze, za chwile maly bedzie z nami. Tobie tez sie uda, masz jeszcze szanse w Pl a jak nie to jeszcze sa Czechy. Nie poddawaj sie a sie uda! Ogromne kciuki

    Sas, Aga1979 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)

    preg.png
  • En Wu Autorytet
    Postów: 846 1132

    Wysłany: 3 kwietnia, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    A najgorsze są Święta. Wszyscy z dziećmi aby ja nie. Dzisiejsze zaproszenie na komunię mnie rozwaliło. Łzy mi stanęły w oczach, śliny przez gardło nie mogłam przełknąć. A ja nawet nie miałam chrzcin dziecka bo go nie mam. Sory za też żal post ale nie mam siły.
    Teraz u Ciebie jakaś infekcja. Ilez to można i tak cały czas coś jest nie tak.

    Duzy sily i wytrwalosci, jeszcze niedawno mialam tak samo a tu prosze, jednak marzenia sie spelniaja. Wasze tez sie spelnia, wiem ze latwo mowic ale na moim i innych przykladach widac ze jednak to sie udaje, czasem wczesniej,czasem pozniej ale jednak. Ogromne kciuki

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)

    preg.png
‹‹ 1272 1273 1274 1275 1276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ