X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Sas Autorytet
    Postów: 1684 1306

    Wysłany: 11 czerwca, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna1212 wrote:
    No prolutex uderzy po kieszeni ale dziewczyny na forum często odsprzedaja może uda ci się coś trafic

    Dzwoniłam dzisiaj do klinik we Wrocławiu i tak
    W invimed wypełniłam jakiś kwestionariusz i dopiero za 3 dni robocze lub więcej zadzwoni jakas koordynatorKa mają bardzo duże zgłoszeń ona dopiero ustala wizytę kwalifikacyjną wiec z terminem może być różnie

    W invicta dopiero w połowie lipca wizyta kwalifikacyjna jeśli bym chciała bo również dużo maja zgłoszeń

    W Gamecie która się dopiero otworzyła we Wrocławiu nie mają jeszcze dużo chętnych ale za pierwszą wizytę trzeba zapłacić i dopiero później kierują cię na wizytę kwalifikacyjną która niby już nie jest płatna

    I Gyncentrum mogłam się umowic na jutro na wideo rozmowę z lekarzem z którym będę mogła porozmawiać i omówic wszystko mało mają opini na internecie bo też się chyba nie dawno otworzyli więc zobaczymy po tej rozmowie z tą doktorka
    Invimed i tak nie wiadomo kiedy odpowie więc warto może spróbować gdzieś indziej

    Anka84 wierzę ci!!!! Naprawdę wiem co czujesz trzymam kciuki żeby się udało!!!! 🙏🙏🙏
    Ja lecze sie w Gamecie w Rzgowie i jestem zadowolona moze nie tak dlugo bo 2 lata ale w koncu sie doczekalam ze sie udalo. Bardzo duzo rzeczy mozna zalatwic przez telefon tak na prawde to tylko na poczatku jest kilka wizyt pozniej juz z gorki.

  • Sas Autorytet
    Postów: 1684 1306

    Wysłany: 11 czerwca, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Też prawda, ale już chyba mam dość ładowania w siebie tej chemii. Mam też mięśniaka i jedni mówią, że przeszkadza, inni , że nie. Jakbym chciała go wyciąć to 2 lata wyjęte ze starań. A ja już mam 40 lat :) Musiałabym iścteż może głębiej w immunologie, ale nie wiem czy mamy na to siły. Do tej pory wierzyłam w to, że może moje zarodki były słabe. A ostatni z AZ też nieprzebadany od pary leczącej się. Teraz bierzemy przebadany i wszystko się wyjaśni.
    Tego miesniaka na pewno bym usunela na histeroskopii.
    W Gameci lekarze mowia ze nic nie moze byc. Ja trzymam sie jednej lekarki chociaz mialam chwile zwatpienia ale komus trza bylo zaufac zeby nie zglupiec bo faktycznie kazdy mowil co innego. 2 laparo. tylko jedno podejscie do invitro bo nie bylo sensu a i dobrze kasa zaoszczedzona i za 3 razem az sie udalo. Mysle ze ty tez musisz komus zaufac i nie robic jak wygodniej tylko jak mowi lekarz chociaz czasami nam to jest nie na reke.

    Anka84, Virginia lubią tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 11 czerwca, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Aguś, nie wiem jak Ty ogarniesz logistycznie spacer z wózkiem i 3 pieskami. Ja już z jednym mam problem 😂😂😂
    Kochana mam bardzo duży ogród więc piesiuchy mają gdzie biegać 😁
    Miałam dzisiaj kontrolę w szpitalu, mały waży 3200, oczywiście na ktg poszedł znowu spać i nie dał się wybudzić😂 powiedzieli że wszystko jest ok.
    Mam umówione wywołanie na niedziele, mają najpierw zrobić wszystkie badania i potem dadzą balonik i albo do domu albo zostanę w szpitalu i zobaczą czy balonik pomoże 🥺 Mam nadzieję że do tej pory sama urodzę.

    Virginia, Sas lubią tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1013 1476

    Wysłany: 11 czerwca, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Kochana mam bardzo duży ogród więc piesiuchy mają gdzie biegać 😁
    Miałam dzisiaj kontrolę w szpitalu, mały waży 3200, oczywiście na ktg poszedł znowu spać i nie dał się wybudzić😂 powiedzieli że wszystko jest ok.
    Mam umówione wywołanie na niedziele, mają najpierw zrobić wszystkie badania i potem dadzą balonik i albo do domu albo zostanę w szpitalu i zobaczą czy balonik pomoże 🥺 Mam nadzieję że do tej pory sama urodzę.

    No to fajnie że masz ogród. Ja też mam mały ale moj pieseł lubi spacery. Nie jest to lekka sprawa 😂 oooo to w końcu coś się ruszy. Może mały się wystraszy balonika i sam wyjdzie wcześniej. Trzymam kciuki. Ale coś Cie nie chce opuścić ten Twoj księciunio 😃

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1474 1766

    Wysłany: 11 czerwca, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Kochana mam bardzo duży ogród więc piesiuchy mają gdzie biegać 😁
    Miałam dzisiaj kontrolę w szpitalu, mały waży 3200, oczywiście na ktg poszedł znowu spać i nie dał się wybudzić😂 powiedzieli że wszystko jest ok.
    Mam umówione wywołanie na niedziele, mają najpierw zrobić wszystkie badania i potem dadzą balonik i albo do domu albo zostanę w szpitalu i zobaczą czy balonik pomoże 🥺 Mam nadzieję że do tej pory sama urodzę.

    Moze zacznij porzadne sprzatanie w domu i to cos pomoze :)
    Fajnie, ze na poczatek beda probowac balonik, a nie od razu chemie. Trzymam kciuki, zeby jednak samo "jakos" poszlo :P

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 11 czerwca, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Psy przywiaze do wozka :) nie bedzie musiala prowadzic :)
    Dziewczyny mieszkam w tak kijowym miejscu że wyjście na spacer to trzeba wózek spakować do auta i podjechać około dwa kilometry gdzie jest ścieżka i tam można jeździć. Miejsce fajne zaciszne , poza miastem ale droga bez chodnika. Raz widziałam dziewczyna szła z wózkiem dziecięcym ale ja bym nie ryzykowała.

    Sas lubi tę wiadomość

  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1049 1632

    Wysłany: 11 czerwca, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Kochana mam bardzo duży ogród więc piesiuchy mają gdzie biegać 😁
    Miałam dzisiaj kontrolę w szpitalu, mały waży 3200, oczywiście na ktg poszedł znowu spać i nie dał się wybudzić😂 powiedzieli że wszystko jest ok.
    Mam umówione wywołanie na niedziele, mają najpierw zrobić wszystkie badania i potem dadzą balonik i albo do domu albo zostanę w szpitalu i zobaczą czy balonik pomoże 🥺 Mam nadzieję że do tej pory sama urodzę.

    Też miałam balonik na początek. Zwiększył tylko rozwarcie z 2,5cm na 3-4 cm i po 12stu godzinach wypadł 🙃

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 11 czerwca, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    No to fajnie że masz ogród. Ja też mam mały ale moj pieseł lubi spacery. Nie jest to lekka sprawa 😂 oooo to w końcu coś się ruszy. Może mały się wystraszy balonika i sam wyjdzie wcześniej. Trzymam kciuki. Ale coś Cie nie chce opuścić ten Twoj księciunio 😃
    Haha na ktg trafiliśmy ta sama położna co dwa tygodnie temu i się śmiała że pamięta jak próbowała obudzić małego no i oczywiście dzisiaj to samo, dwie minuty wcześniej na korytarzu nie mogłam usiedzieć tak się wiercił a jak tylko założyła mi na brzuch ktg to mały cisza 😂
    Tak samo jak jedziemy samochodem to szaleje.
    Oj jest uparciuch😁

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 11 czerwca, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Moze zacznij porzadne sprzatanie w domu i to cos pomoze :)
    Fajnie, ze na poczatek beda probowac balonik, a nie od razu chemie. Trzymam kciuki, zeby jednak samo "jakos" poszlo :P
    Dzisiaj już ogarnęłam w szklarni, posadziłam ogórki i pomidory. Jutro może pomyje jeszcze raz okna 😂
    Mały tak mi się teraz wierci, leżeć nie da rady😁
    A na ktg to miał gdzieś i poszedł spać.
    Też mam nadzieję że sam w końcu się zdecyduje wyjść.
    U ciebie jeszcze troszkę i też będziesz się stresować kiedy w końcu twoje maleństwo wyjdzie😊

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1684 1306

    Wysłany: 12 czerwca, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. laski idzie 10 tydzien a ja dzis mam brazowe plamy na papierze i na wklatce czy to normalne ?
    Juz sie od rana wystraszylam.

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1217 775

    Wysłany: 12 czerwca, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Tego miesniaka na pewno bym usunela na histeroskopii.
    W Gameci lekarze mowia ze nic nie moze byc. Ja trzymam sie jednej lekarki chociaz mialam chwile zwatpienia ale komus trza bylo zaufac zeby nie zglupiec bo faktycznie kazdy mowil co innego. 2 laparo. tylko jedno podejscie do invitro bo nie bylo sensu a i dobrze kasa zaoszczedzona i za 3 razem az sie udalo. Mysle ze ty tez musisz komus zaufac i nie robic jak wygodniej tylko jak mowi lekarz chociaz czasami nam to jest nie na reke.
    Też mam mięśniaka, na tylu lekarzy co mnie oglądało jeden powiedział że przeszkadza, a chyba z 6 innych uznało że nie ma znaczenia, bo niewielki i w lokalizacji która nie przeszkadza

    Anka84 lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 675 272

    Wysłany: 12 czerwca, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Też mam mięśniaka, na tylu lekarzy co mnie oglądało jeden powiedział że przeszkadza, a chyba z 6 innych uznało że nie ma znaczenia, bo niewielki i w lokalizacji która nie przeszkadza
    Witam w klubie też miesniak jest. Już miałam skierowanie na szpital celem usunięcia ale drugi lekarz z innej kliniki odradził usunięcie.

    Anka84 lubi tę wiadomość

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • Eliza888 Ekspertka
    Postów: 172 86

    Wysłany: 12 czerwca, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Już wydaliśmy ponad 100 tys. I tak naprawdę beż efektów. Zrobilismy juz wszystko, co mogliśmy. To nasza ostatnia szans :(

    Jestem dokladnie w tym samym miejscu... wydaliśmy jakieś 80-90tys w przybliżeniu choć przestała liczyć w pewnym momencie bo miałam cały karton paragonów... I ja nie wiem co robić. W poniedziałek mam wizyte kwalifikacyjną i mam myśli, żeby nawet ja odwołać 😭

  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1285 777

    Wysłany: 12 czerwca, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda klinika ma coś...zobaczę co dzisiaj na tej wizycie online jak mi się ta doktorka nie spodoba to też są jeszcze inne kliniki we Wro zadzwoniłam tam ze względu na to że invimedzie duże kolejki i boję się tam tego taśmowego podjescia mam nie miłe skojarzenia z nimi. Nie neguje gamety poprostu nie dawno się tu otworzyli i to na drugim końcu miasta ale wcale ich nie wykluczam 😉
    Ogólnie już mi głowa pęka... Od myślenia co jeżeli ta doktorka zaproponuje in vitro czy nie sprobowac skoro jest ta refundacja czy nawet adopcja komórki bo tak to wiadomo nie było by nas na to stać. Mąż powiedział że czemu nie spróbować skoro jest szansa dofinansowania. Pogadam zobaczę co powie ta doktor i jakie wrażenie na mnie zrobi.
    Pojawiła się wiadomo fobia związana z powrotem do tego typu starań mam nadzieję że mnie rozumiecie 😔

    Sas lubi tę wiadomość

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1013 1476

    Wysłany: 12 czerwca, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Dziewczyny mieszkam w tak kijowym miejscu że wyjście na spacer to trzeba wózek spakować do auta i podjechać około dwa kilometry gdzie jest ścieżka i tam można jeździć. Miejsce fajne zaciszne , poza miastem ale droga bez chodnika. Raz widziałam dziewczyna szła z wózkiem dziecięcym ale ja bym nie ryzykowała.

    Oj znam to. U mnie same góry. Ide z małym na spacer i wracam umęczona i upocona bo wiecznie pod gore. Z jednej strony dobrze na kondycje i wage 😃 ale dajcie spokoj. Zanim wyrobie na nowo kondycje to pot sie po dupie leje 😂 nie mowiac juz o pogodzie. Bez kitu ale juz depresja pogodowa mnie dopada. Maly musi byc opatulony bo 13 stopni i musze sie wstrzelac miedzy deszczami 🙈 tragedia. Nie tak sobie to wyobrazalam 😂🙈

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1013 1476

    Wysłany: 12 czerwca, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Dzisiaj już ogarnęłam w szklarni, posadziłam ogórki i pomidory. Jutro może pomyje jeszcze raz okna 😂
    Mały tak mi się teraz wierci, leżeć nie da rady😁
    A na ktg to miał gdzieś i poszedł spać.
    Też mam nadzieję że sam w końcu się zdecyduje wyjść.
    U ciebie jeszcze troszkę i też będziesz się stresować kiedy w końcu twoje maleństwo wyjdzie😊

    Moj jak bylam podlaczona pod KTG tez jakos nie chcial sie ruszac jak juz wody mi odeszly i temu mnie w spitalu zostawili juz do porodu

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1013 1476

    Wysłany: 12 czerwca, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Czesc. laski idzie 10 tydzien a ja dzis mam brazowe plamy na papierze i na wklatce czy to normalne ?
    Juz sie od rana wystraszylam.

    Mysle ze nie ma co panikowac. Moze zbadaj progesteron zeby zobaczyc czy nie masz za malo tak dla swojego spokoju?

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 12 czerwca, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Oj znam to. U mnie same góry. Ide z małym na spacer i wracam umęczona i upocona bo wiecznie pod gore. Z jednej strony dobrze na kondycje i wage 😃 ale dajcie spokoj. Zanim wyrobie na nowo kondycje to pot sie po dupie leje 😂 nie mowiac juz o pogodzie. Bez kitu ale juz depresja pogodowa mnie dopada. Maly musi byc opatulony bo 13 stopni i musze sie wstrzelac miedzy deszczami 🙈 tragedia. Nie tak sobie to wyobrazalam 😂🙈
    U nas tak samo z pogodą, kilka dni temu nawet było dwa stopnie w nocy, Norwedzy mówią że to nie jest normalne w czerwcu, dzisiaj deszcz, burza i tak jeszcze z tydzień czasu. W tamtym roku o tej porze to upały były nie do wytrzymania. Zazdroszczę Tobie już chodzisz na spacerki a ja dalej czekam, miałam plan dzisiaj trochę posprzątać itp ale ta pogoda tak mnie dobiła że leżę i pachnę 😁

  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1312 1149

    Wysłany: 12 czerwca, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza888 wrote:
    Jestem dokladnie w tym samym miejscu... wydaliśmy jakieś 80-90tys w przybliżeniu choć przestała liczyć w pewnym momencie bo miałam cały karton paragonów... I ja nie wiem co robić. W poniedziałek mam wizyte kwalifikacyjną i mam myśli, żeby nawet ja odwołać 😭

    Jeżeli masz siły i kasę walcz.

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 40lat
    Cienkie endometrium
    Mięśniak ( w niczym nie przeszkadza?)
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx

    👦38 lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Maj 2021- I wizyta w klinice NOVUM
    Lipiec 2021 -biopsja - pojedyncze plemniki
    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    luty 2023 rozpoczęcie stymulacji- decyzja o dawcy
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1474 1766

    Wysłany: 12 czerwca, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    U nas tak samo z pogodą, kilka dni temu nawet było dwa stopnie w nocy, Norwedzy mówią że to nie jest normalne w czerwcu, dzisiaj deszcz, burza i tak jeszcze z tydzień czasu. W tamtym roku o tej porze to upały były nie do wytrzymania. Zazdroszczę Tobie już chodzisz na spacerki a ja dalej czekam, miałam plan dzisiaj trochę posprzątać itp ale ta pogoda tak mnie dobiła że leżę i pachnę 😁

    U mnie upaly i tak juz bedzie do konca lata. Jest tak goraco, ze generalnie o spacerach z dzieckiem to moge zapomniec. Moze co najwyzej poznym wieczorem (naprawe, jak jest juz ciemno), albo po jakichs centrach handlowych :(
    Bylam tez u lekarza i na razie wszystko ok. Maly szeleje w brzuchu, ale rozwarcia nic a nic. Jak sama nie urodze przez nastepne 3 tyg, to bedzie CC (mam wskazania po poprzednim porodzie).
    I zaczelam wielkie sprzatania i porzadki w domu, ale konczy sie to tylko napietym brzuchem wieczorami :P

    Aga1979, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
‹‹ 1328 1329 1330 1331 1332 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ