Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 7 października 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie ✊✊✊🍀🍀🍀

    Maggi lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholerka, myślicie ze zamkną nam te Czechy?

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 7 października 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Cholerka, myślicie ze zamkną nam te Czechy?

    Nie mam pojęcia wszystko możliwe ale w Reprofit podobno zaświadczenie wystawiają że przekraczasz granice w celach medycznych 🙂

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chyba wtedy i tak kwarantanna prawda jak by ją wprowadzili?

    Testujesz?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2020, 13:10

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 7 października 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Ale chyba wtedy i tak kwarantanna prawda jak by ją wprowadzili?

    Testujesz?:)

    Z tego co wiem to kwarantanna nie obejmuje w takiej sytuacji masz chyba 48h żeby wrócić

    Wynik bety ujemny także oficjalnie jestem po Waszej stronie będę umawiała się na wizytę po nieudanej procedurze mam nadzieję że nie będzie problemów z kwalifikacja do AZ mimo młodego wieku i wysokiego amh mamy za sobą trzy nieudane procedury efekt? Tylko jedna blastocysta. W mojej klinice wymagają wizyty u psychologa dodatkowo potem już tylko będziemy czekać aż znajdą nam zarodki mam nadzieję że nie będziemy długo czekać leczymy się w Gamecie Gdyni 🙂 Z informacji z przed tygodnia wiem że jest tylko problem z grupą krwi B a my oboje mamy A + więc liczymy że szybko znajdą zarodki dla nas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2020, 13:51

    Sywi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek, przykro mi bardzo i podziwiam Cię że się nie poddajesz i już masz plan działania. W końcu nam wszystkim musi się udać 🤗

    Ewuszek, Virginia lubią tę wiadomość

  • Maggi Autorytet
    Postów: 3605 5198

    Wysłany: 7 października 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Z tego co wiem to kwarantanna nie obejmuje w takiej sytuacji masz chyba 48h żeby wrócić

    Wynik bety ujemny także oficjalnie jestem po Waszej stronie będę umawiała się na wizytę po nieudanej procedurze mam nadzieję że nie będzie problemów z kwalifikacja do AZ mimo młodego wieku i wysokiego amh mamy za sobą trzy nieudane procedury efekt? Tylko jedna blastocysta. W mojej klinice wymagają wizyty u psychologa dodatkowo potem już tylko będziemy czekać aż znajdą nam zarodki mam nadzieję że nie będziemy długo czekać leczymy się w Gamecie Gdyni 🙂 Z informacji z przed tygodnia wiem że jest tylko problem z grupą krwi B a my oboje mamy A + więc liczymy że szybko znajdą zarodki dla nas.
    Bardzo mi przykro 😑
    Macie duża szansę, no pamiętam, że jak rozmawiałam z embiologiem, p. Małgosią, to mówiła, że u nich jest najwięcej grup A ✊✊✊
    My oboje mamy 0 i była masakra...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2020, 14:51

    Wiek 41 lat, MTHFR 677C-T ukł. hetero, PAI-1 4G ukł. homo
    Niedrożny prawy jajowód
    Początek starań z pomocą 11.2017, AMH 2.17
    3 cykle z clo 😢
    07.2018 AMH 2.32
    08.2018 krótki protokół lCSI 1 zarodek 3-dniowy 8A, beta <1 😢
    10.2018 krótki protokół lCSI 4BB i 3BB, beta <1 😢
    02.2019 długi protokół - 2 oocyty ❄️
    03.2019 start aku, supli itp.
    03.2019 AMH 1.16
    04.2019 krótki protokół - 2 oocyty, ICSI 4 oocytów - 4 CC,
    06.2019 transfer 4CC, beta <1😢
    07.2019 kwalifikacja do AZ
    07.2019 naturalny cud, beta 156 😍, 48h po beta 93,5, dzień później beta 66,7- ciąża biochemiczna 😢
    06.2020 AZ 4BB, 8 dpt. beta 40,1; 10 dpt. beta 51,3; 12 dpt. beta 94,3; 14 dpt. beta 246; 16 dpt. beta 596, 19 dpt jest pęcherzyk, 27 dpt puste jajo 💔
    09.2020 AZ 6AA, 8dpt. beta 165, 10 dpt. beta 382, 12 dpt. beta 660, 14 dpt. beta 1279, 27 dpt. ❤️...🙏🙏🙏
    9ewnflw1wegxal6g.png
  • Maggi Autorytet
    Postów: 3605 5198

    Wysłany: 7 października 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta 1279, przyrost 93,8%, prog 12, poprawiło się nieco ❤️✊✊✊✊

    karolcia35, Virginia, nick nieaktualny, Sywi, nick nieaktualny, Alrauna1987, ElfiaKsiężniczka, Ada M, Zuza6, iwonkja, Zocha, Frendek, Mania12, Pola84, Marmis, One, _olinka123 lubią tę wiadomość

    Wiek 41 lat, MTHFR 677C-T ukł. hetero, PAI-1 4G ukł. homo
    Niedrożny prawy jajowód
    Początek starań z pomocą 11.2017, AMH 2.17
    3 cykle z clo 😢
    07.2018 AMH 2.32
    08.2018 krótki protokół lCSI 1 zarodek 3-dniowy 8A, beta <1 😢
    10.2018 krótki protokół lCSI 4BB i 3BB, beta <1 😢
    02.2019 długi protokół - 2 oocyty ❄️
    03.2019 start aku, supli itp.
    03.2019 AMH 1.16
    04.2019 krótki protokół - 2 oocyty, ICSI 4 oocytów - 4 CC,
    06.2019 transfer 4CC, beta <1😢
    07.2019 kwalifikacja do AZ
    07.2019 naturalny cud, beta 156 😍, 48h po beta 93,5, dzień później beta 66,7- ciąża biochemiczna 😢
    06.2020 AZ 4BB, 8 dpt. beta 40,1; 10 dpt. beta 51,3; 12 dpt. beta 94,3; 14 dpt. beta 246; 16 dpt. beta 596, 19 dpt jest pęcherzyk, 27 dpt puste jajo 💔
    09.2020 AZ 6AA, 8dpt. beta 165, 10 dpt. beta 382, 12 dpt. beta 660, 14 dpt. beta 1279, 27 dpt. ❤️...🙏🙏🙏
    9ewnflw1wegxal6g.png
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 7 października 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Z tego co wiem to kwarantanna nie obejmuje w takiej sytuacji masz chyba 48h żeby wrócić

    Wynik bety ujemny także oficjalnie jestem po Waszej stronie będę umawiała się na wizytę po nieudanej procedurze mam nadzieję że nie będzie problemów z kwalifikacja do AZ mimo młodego wieku i wysokiego amh mamy za sobą trzy nieudane procedury efekt? Tylko jedna blastocysta. W mojej klinice wymagają wizyty u psychologa dodatkowo potem już tylko będziemy czekać aż znajdą nam zarodki mam nadzieję że nie będziemy długo czekać leczymy się w Gamecie Gdyni 🙂 Z informacji z przed tygodnia wiem że jest tylko problem z grupą krwi B a my oboje mamy A + więc liczymy że szybko znajdą zarodki dla nas.

    Ewuszek bardzo mi przykro :( Twoja historia jest tak podobna do mojej - tez mielismy 3 podejscia i w tym ostatnim tez czekalismy z transferem probujac wszystkiego. Niestety beta byla 0 :(
    U mnie w klinice tez byla rozmowa z psychologiem, zeby zakwalifikowac sie do adopcji zarodka i ogolnie dobrze to wspominam. Mysle, ze to byl tez taki symboliczny moment, zeby zamknac temat prob na wlasnych komorkach i zaakceptowac fakt, ze w naszym wypadku kolejny krok to adopcja (czy zarodka czy normalna). Duzo spokoju przyniosla mi ta rozmowa i tez dala duzo do myslenia. Mam nadzieje, ze wasza tez bedzie bardzo pozytywnym doswiadczeniem.

    Trzymam kciuki, ze dla was tez znajcie sie szybko zarodek w waszej klinice. Jak nie, to zawsze pozostaja Czechy :)

    Ewuszek, Sywi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 7 października 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi wrote:
    Dziewczyny, beta 1279, przyrost 93,8%, prog 12, poprawiło się nieco ❤️✊✊✊✊

    Maggi - beta rosnie ladnie :) i co najwazniejsze popatrz jaki masz juz wysoki wynik 14 dnia! Tutaj niektore dziewczyny to nawet polowy tego nie maja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2020, 17:18

    Sywi, Maggi lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek przykro mi też że się nie udało ale fajnie że działasz.
    To zolwik, ja 27 lat skończę za miesiąc 👌 a też już jestem po tej stronie mocy:)

    Nadal nie mam odp z reprofit, jutro mija tydzień :(

    Ewuszek lubi tę wiadomość

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 7 października 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi wrote:
    Dziewczyny, beta 1279, przyrost 93,8%, prog 12, poprawiło się nieco ❤️✊✊✊✊

    Cudnie czytałam że jak przyrosty tak poniżej 100% to na chłopca a powyżej to na dziewczynkę 😃 więc szykuj się na drugiego chłopa w domu 😁

    Virginia, Sywi, Maggi, Ada M, Szapiro lubią tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • Maggi Autorytet
    Postów: 3605 5198

    Wysłany: 7 października 2020, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Ewuszek przykro mi też że się nie udało ale fajnie że działasz.
    To zolwik, ja 27 lat skończę za miesiąc 👌 a też już jestem po tej stronie mocy:)

    Nadal nie mam odp z reprofit, jutro mija tydzień :(
    Zadzwońcie do Aleny Hurtovej na nr +420 720 304 941, to jest jedna z polskich koordynatorek, zwykle odpisuje tego samego dnia.
    ✊✊✊✊✊

    Wiek 41 lat, MTHFR 677C-T ukł. hetero, PAI-1 4G ukł. homo
    Niedrożny prawy jajowód
    Początek starań z pomocą 11.2017, AMH 2.17
    3 cykle z clo 😢
    07.2018 AMH 2.32
    08.2018 krótki protokół lCSI 1 zarodek 3-dniowy 8A, beta <1 😢
    10.2018 krótki protokół lCSI 4BB i 3BB, beta <1 😢
    02.2019 długi protokół - 2 oocyty ❄️
    03.2019 start aku, supli itp.
    03.2019 AMH 1.16
    04.2019 krótki protokół - 2 oocyty, ICSI 4 oocytów - 4 CC,
    06.2019 transfer 4CC, beta <1😢
    07.2019 kwalifikacja do AZ
    07.2019 naturalny cud, beta 156 😍, 48h po beta 93,5, dzień później beta 66,7- ciąża biochemiczna 😢
    06.2020 AZ 4BB, 8 dpt. beta 40,1; 10 dpt. beta 51,3; 12 dpt. beta 94,3; 14 dpt. beta 246; 16 dpt. beta 596, 19 dpt jest pęcherzyk, 27 dpt puste jajo 💔
    09.2020 AZ 6AA, 8dpt. beta 165, 10 dpt. beta 382, 12 dpt. beta 660, 14 dpt. beta 1279, 27 dpt. ❤️...🙏🙏🙏
    9ewnflw1wegxal6g.png
  • Kaśkaaaa Przyjaciółka
    Postów: 92 74

    Wysłany: 7 października 2020, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka ja napisałam do pani Aleny maila, odpisała że pan dr otrzymał maila z badaniami i jak sprawdzi dadzą znać jaka decyzja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh tak pomyślałam że jak napiszę maila to pewnie tak odpowiedzą. Dobra, czekamy dalej cierpliwie. Ale ciężko u mnie już z tą cierpliwością.

  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 7 października 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi wrote:
    Dziewczyny, beta 1279, przyrost 93,8%, prog 12, poprawiło się nieco ❤️✊✊✊✊
    Magii super.. gratuluję pięknego przyrostu bety😁

    Maggi lubi tę wiadomość

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 7 października 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 widzę po suwaczku że coraz bliżej rozwiązania 😃 kogo tam nosisz pod sercem ?

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • Morze_Bałtyckie Przyjaciółka
    Postów: 102 173

    Wysłany: 7 października 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Widzę, że się trochę się u was ruszyło. Trzymam kciuki na rozmowy, transfery i wzrastające bety!!

    Przykro mi Ewuszek! Twój dzidziuś czeka na ciebie w innym zarodku.


    W piątek idę na usg endometrium i "teoretycznie" jakoś około 18-20 października mógłby byc transfer w Czechach.
    Ale nie wiem jak będzie, bo w tamtym tygodniu ząb mi się złamał i musiałam dać go sobie wyrwać. Po czym mam teraz infekcje. Antybiotyki, ból i wszystko co się z tym wiążę. W Czechach mówią, że nie powinno być problemu dopóki do transferu infekcja zejdzie. Strasznie się stresuję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2020, 22:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2020, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm też bym tak zrobiła, jak w dniu transferu będzie ok to nie ma przeszkód, ale jeśli miałbyś brać antybiotyk lub leki przeciwbólowe to taki stan zapalny nie jest dobrym połączeniem :) oby zeszło:)

    Morze_Bałtyckie lubi tę wiadomość

  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 8 października 2020, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Zuza6 widzę po suwaczku że coraz bliżej rozwiązania 😃 kogo tam nosisz pod sercem ?
    Synka😍

    Maggi, Ewuszek, Sywi, Virginia lubią tę wiadomość

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ