X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 30 listopada 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Cześć dziewczyny😊 mam takie pytanko: czy do badań prenatalnych(tych na nfz) potrzebny jest wiek dawczyni?
    One, może Ty wiesz?
    Gdzieś mi taka onformacja mignęła, że podawano wiek dawczyni albo to było na tym wątku, albo dotyczyło KD

    Sywi lubi tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 30 listopada 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Cześć dziewczyny😊 mam takie pytanko: czy do badań prenatalnych(tych na nfz) potrzebny jest wiek dawczyni?
    One, może Ty wiesz?
    Tak, jest potrzebny wiek dawczyni w dniu punkcji :) klinika Ci go poda bez problemu

    Sywi lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 30 listopada 2020, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już pisalam z Panią G. z Gamety😊 przekaże wiek dawczyni lekarzowi przeprowadzającemu badanie prenatalne😊
    Dziękuję za info dziewczyny😘
    One jak się czujesz? Jakie plany?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2020, 16:45

    One lubi tę wiadomość

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Laki75 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 listopada 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Przypadkiem natrafiłam na to forum szukając informacji o AZ. O maleństwo staramy się ponad 7 lat. Założenie było takie że do 40 powiększymy rodzinę. Wcześniej sytuacja materialna nie pozwalała na to. Niestety wizyty od lekarza do lekarza nie przynosiły upragnionego efektu. Ale też nikt nas nie zdiagnozował a my byliśmy zieloni w sprawach bezpłodności jak szczypiorek na wiosnę. Dopiero kolejny lekarz do którego trafiłam wysłał nas do kliniki bezpłodności. Tam ponad 1.5 roku straciliśmy tak to teraz można nazwać. 3 iui potem i in vitro gdzie na pobranych 8, 7 pustych jedna nieprawidłowa.wtedy myślałam że in vitro to pewniak. Pani doktor po wezwaniu nas do gabinetu powiedziała że jeśli chcę zostać matką to adopcja komórki jedyne wyjście. Zmieniliśmy klinikę w tej były niedostępne komórki.W nowej klinice pani doktor namówiła nas na in vitro na moich komórkach niestety 2 pobrali zapłodniły się 1 podali mi w 3 dobie drugą chcieliśmy wychodować do blastki niestety zanim udało się zamrozić przestała się rozwijać. Beta 0.decyzja kd ale bez gwarancji fragmentacja 32 dostaliśmy 8 komórek świeżych dawczyni 20 letnia dziewczyna nadzieja 4 zamroziliśmy w 3 dobie. Reszta zatrzymała się w 4 dobie. Niestety dwa razy podchodziłam do crio beta nie ruszyła. W tym momencie jedyną obcja jest podejście do az.nie ma sensu kolejny raz podchodzić do kd.chociaż z wyższą fragmentacją udawało się wychodować piękne blastki jak czytam forum. Myślimy o Czechach. Jednak plany pokrzyżował covid który mnie dopadł. Kurczę trochę się rozpisałam ale jedynie tu mogłam się wygadać. Gratuluję tym dziewczynom którym się udało i trzymam kciuki za staraczki takie jak ja.

  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 30 listopada 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laki75 wrote:
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Przypadkiem natrafiłam na to forum szukając informacji o AZ. O maleństwo staramy się ponad 7 lat. Założenie było takie że do 40 powiększymy rodzinę. Wcześniej sytuacja materialna nie pozwalała na to. Niestety wizyty od lekarza do lekarza nie przynosiły upragnionego efektu. Ale też nikt nas nie zdiagnozował a my byliśmy zieloni w sprawach bezpłodności jak szczypiorek na wiosnę. Dopiero kolejny lekarz do którego trafiłam wysłał nas do kliniki bezpłodności. Tam ponad 1.5 roku straciliśmy tak to teraz można nazwać. 3 iui potem i in vitro gdzie na pobranych 8, 7 pustych jedna nieprawidłowa.wtedy myślałam że in vitro to pewniak. Pani doktor po wezwaniu nas do gabinetu powiedziała że jeśli chcę zostać matką to adopcja komórki jedyne wyjście. Zmieniliśmy klinikę w tej były niedostępne komórki.W nowej klinice pani doktor namówiła nas na in vitro na moich komórkach niestety 2 pobrali zapłodniły się 1 podali mi w 3 dobie drugą chcieliśmy wychodować do blastki niestety zanim udało się zamrozić przestała się rozwijać. Beta 0.decyzja kd ale bez gwarancji fragmentacja 32 dostaliśmy 8 komórek świeżych dawczyni 20 letnia dziewczyna nadzieja 4 zamroziliśmy w 3 dobie. Reszta zatrzymała się w 4 dobie. Niestety dwa razy podchodziłam do crio beta nie ruszyła. W tym momencie jedyną obcja jest podejście do az.nie ma sensu kolejny raz podchodzić do kd.chociaż z wyższą fragmentacją udawało się wychodować piękne blastki jak czytam forum. Myślimy o Czechach. Jednak plany pokrzyżował covid który mnie dopadł. Kurczę trochę się rozpisałam ale jedynie tu mogłam się wygadać. Gratuluję tym dziewczynom którym się udało i trzymam kciuki za staraczki takie jak ja.
    Ciężka decyzja, ale jak już się to wszystko w głowie ułoży to jest łatwiej. U nas też na naszych komórkach nie wyszło i teraz zdecydowaliśmy o AZ. Będziemy podchodzić w Ostrawie. Kontakt z kliniką szybki, dobór zarodka też. Nas poza covid powsyrzymała jeszcze immunologia. Sama się uparłam na badania i wyszły wyniki, które doprowadziłyby do odrzucenia zarodka. Teraz biorę leki i jeśli wyniki się poprawią to przystąpimy w styczniu lub lutym do az. Zakładaliśmy październik, ale jak widać bue wyszło.

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • bezia Autorytet
    Postów: 261 113

    Wysłany: 30 listopada 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Ja za tydzień będę badania powtarzać badania po 3.5tyg. brania encortonu. Zobaczymy co będzie z tą cholerną alfą
    Lekarze szukają przyczyn wysokiej Alfy, czy najpierw leczą encortonem?

    AZ czekamy ❄️❤️ eurofertil

    AZ invimed 7.05 transfer blastki ❄️ 3AB 😔 beta poniżej 2,3

    Kiry BX brak dużo implantacyjnych

    10.20 punkcja 0 ❄️
    07.20 przerwana stymulacja
    01.20 CP
    04.19 poronienie 6 tydz
    10.16 CP
    30.09.2009 ❤️❤️ córka
    11.2007 poronienie 6 tydz
    05.2007 16 tydz ciąża obumarła 😢😢
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 30 listopada 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laki75 wrote:
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Przypadkiem natrafiłam na to forum szukając informacji o AZ. O maleństwo staramy się ponad 7 lat. Założenie było takie że do 40 powiększymy rodzinę. Wcześniej sytuacja materialna nie pozwalała na to. Niestety wizyty od lekarza do lekarza nie przynosiły upragnionego efektu. Ale też nikt nas nie zdiagnozował a my byliśmy zieloni w sprawach bezpłodności jak szczypiorek na wiosnę. Dopiero kolejny lekarz do którego trafiłam wysłał nas do kliniki bezpłodności. Tam ponad 1.5 roku straciliśmy tak to teraz można nazwać. 3 iui potem i in vitro gdzie na pobranych 8, 7 pustych jedna nieprawidłowa.wtedy myślałam że in vitro to pewniak. Pani doktor po wezwaniu nas do gabinetu powiedziała że jeśli chcę zostać matką to adopcja komórki jedyne wyjście. Zmieniliśmy klinikę w tej były niedostępne komórki.W nowej klinice pani doktor namówiła nas na in vitro na moich komórkach niestety 2 pobrali zapłodniły się 1 podali mi w 3 dobie drugą chcieliśmy wychodować do blastki niestety zanim udało się zamrozić przestała się rozwijać. Beta 0.decyzja kd ale bez gwarancji fragmentacja 32 dostaliśmy 8 komórek świeżych dawczyni 20 letnia dziewczyna nadzieja 4 zamroziliśmy w 3 dobie. Reszta zatrzymała się w 4 dobie. Niestety dwa razy podchodziłam do crio beta nie ruszyła. W tym momencie jedyną obcja jest podejście do az.nie ma sensu kolejny raz podchodzić do kd.chociaż z wyższą fragmentacją udawało się wychodować piękne blastki jak czytam forum. Myślimy o Czechach. Jednak plany pokrzyżował covid który mnie dopadł. Kurczę trochę się rozpisałam ale jedynie tu mogłam się wygadać. Gratuluję tym dziewczynom którym się udało i trzymam kciuki za staraczki takie jak ja.
    Laki, witaj na forum. Twoja historia nieco przypomina moją. Spójrz na moją stopkę... pytaj o wszystko :)

    Sywi, dziękuję. Jestem rasową kurą domową. Dziecko, dom. Lubię moje życie, choć miewam ostatnio słabsze momenty. Moje plany odłożone są na nowy rok. Jednak muszę przyznać, że patrząc na jutrzejszą datę, zaczynam się stresować, że już grudzień i że nowy rok tuż tuż... wciąż ciągnie się za mną tegoroczna strata i świadomość, że bardzo się boję. A potem patrzę na Twój, Maggi i innych dziewczyn suwaczki i znów się w duchu uśmiecham ;)

    Maggi, Sywi, Zuza6 lubią tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 30 listopada 2020, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bezia wrote:
    Lekarze szukają przyczyn wysokiej Alfy, czy najpierw leczą encortonem?
    Ja dostalam2od razu encorton. Nie wiem od czego miałam taki wynik

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Laki, witaj na forum. Twoja historia nieco przypomina moją. Spójrz na moją stopkę... pytaj o wszystko :)

    Sywi, dziękuję. Jestem rasową kurą domową. Dziecko, dom. Lubię moje życie, choć miewam ostatnio słabsze momenty. Moje plany odłożone są na nowy rok. Jednak muszę przyznać, że patrząc na jutrzejszą datę, zaczynam się stresować, że już grudzień i że nowy rok tuż tuż... wciąż ciągnie się za mną tegoroczna strata i świadomość, że bardzo się boję. A potem patrzę na Twój, Maggi i innych dziewczyn suwaczki i znów się w duchu uśmiecham ;)
    Kochana wszystko bedzie dobrze!
    Szczególnie ze wiesz, że to się udaje! Wiesz jakie musisz wdrożyć leczenie, żeby doczekać się kolejnego cudu💞
    Jesteś tak bardzo pozytywną i ciepłą osobą, pomocną i serdeczną, że dobro na pewno do Ciebie wróci🍀✊💞
    Ja w to głęboko wierzę, a póki co niech ten grudzień będzie czasem odpoczynku, a w styczniu ruszysz po swoj skarb💞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2020, 10:23

    One, Zuza6, Morze_Bałtyckie, Maggi lubią tę wiadomość

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Kochana wszystko bedzie dobrze!
    Szczególnie ze wiesz, że to się udaje! Wiesz jakie musisz wdrożyć leczenie, żeby doczekać się kolejnego cudu💞
    Jesteś tak bardzo pozytywną i ciepłą osobą, pomocną i serdeczną, że dobro na pewno do Ciebie wróci🍀✊💞
    Ja w to głęboko wierzę, a póki co niech ten grudzień będzie czasem odpoczynku, a w styczniu ruszysz po swoj skarb💞
    Staram się, dziękuję😘

    18’córka❤️
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1360 1636

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha i One, bedzie dobrze! :) wiem, ze kazda z nas jest niecierpliwa, ale moze dobrze bedzie ten grudzien poswiecic na odpoczynek, czas z rodzina i potem od stycznia wrocic do walki ze zdwojona sila. Te wasze zarodki juz tam gdzies sa i na was czekaja :)
    Miejmy tez nadzieje, ze Covid troche przystopuje i dostep do leczenia i podrozowania bedzie latwiejszy.

    nowe dziewczyny- witajcie na watku. Chyba kazda z nas rozumie przez co przeszlyscie i nadal przechodzicie :( czasem trudno uwierzyc jak ten czas leci w leczeniu od badania do badania i potem nagle okazuje sie, ze to juz nie miesiace, ale lata :( ale jest nadzieja w AZ. trzymam kciuki

    Sywi - jak tam znosisz ciaze?

    Zocha lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)

    preg.png
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Zocha i One, bedzie dobrze! :) wiem, ze kazda z nas jest niecierpliwa, ale moze dobrze bedzie ten grudzien poswiecic na odpoczynek, czas z rodzina i potem od stycznia wrocic do walki ze zdwojona sila. Te wasze zarodki juz tam gdzies sa i na was czekaja :)
    Miejmy tez nadzieje, ze Covid troche przystopuje i dostep do leczenia i podrozowania bedzie latwiejszy.

    nowe dziewczyny- witajcie na watku. Chyba kazda z nas rozumie przez co przeszlyscie i nadal przechodzicie :( czasem trudno uwierzyc jak ten czas leci w leczeniu od badania do badania i potem nagle okazuje sie, ze to juz nie miesiace, ale lata :( ale jest nadzieja w AZ. trzymam kciuki

    Sywi - jak tam znosisz ciaze?
    Dziękuję że pytasz😊 ciążę znoszę nad wyraz dobrze- jedyne objawy jakoe mam to bolące piersi i brzuch, od czasu do czasu zemdli ale to baardzo rzadko😊
    14.12 mam badania prenatalne, więc już nie moge sie doczekać zeby znów zobaczyć maluszka💞
    A Ty jak sie czujesz? Zaokrągliłaś się już?😊

    One, ElfiaKsiężniczka, Virginia, Maggi lubią tę wiadomość

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1360 1636

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Dziękuję że pytasz😊 ciążę znoszę nad wyraz dobrze- jedyne objawy jakoe mam to bolące piersi i brzuch, od czasu do czasu zemdli ale to baardzo rzadko😊
    14.12 mam badania prenatalne, więc już nie moge sie doczekać zeby znów zobaczyć maluszka💞
    A Ty jak sie czujesz? Zaokrągliłaś się już?😊

    Szczesciara :) u mnie dopiero co przeszly mdlosci i wymioty, ktore niestety nie skonczyly sie rowno z koncem pierwszego trymestru :P
    brzuch jeszcze tez malo co widac, bo przy tych mdlosciach to stracilam na wadze. Dopiero teraz wracam do normy.
    Usg polowkowe dopiero po nowym roku. Nie moge sie doczekac, zeby sie upewnic, ze wszystko ok.

    Sywi lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)

    preg.png
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Szczesciara :) u mnie dopiero co przeszly mdlosci i wymioty, ktore niestety nie skonczyly sie rowno z koncem pierwszego trymestru :P
    brzuch jeszcze tez malo co widac, bo przy tych mdlosciach to stracilam na wadze. Dopiero teraz wracam do normy.
    Usg polowkowe dopiero po nowym roku. Nie moge sie doczekac, zeby sie upewnic, ze wszystko ok.
    Na pewno wszystko jest dobrze😊
    Ale sama mam takie nerwówki przed wizytami, że aż mam rewolucje żołądkowe😊

    Virginia lubi tę wiadomość

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Mayu85 Autorytet
    Postów: 784 965

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem 9dpt 2x3dniowce z AZ, niestety sikacz biel wizira jedna kreska. Beta, wyrok w piatek lecz nie mam juz nadzieji.
    Pytanie do was chce zrobic immunologie, jakie badania warto zrobic przy adopcji zarodka, pewnie takich czynnikow ktore moglyby ewentualnie przeszkadzac w implementacji zarodka, pytanie jakie?

    ❌AMH 0,51
    ❌Torbiele endometrialne
    ❌Czynnik męski
    Wskazanie do IVF 2017/18
    1. Podejscie icsi styczen 2019🔸️4 komórki, brak oocytów.😏
    2. podejscie do AZ 2020🔸️Transfer 11.07.2020 dwa mrożaki ❄❄ (FET 3dniowce) Beta 0,2 😒-nieudany transfer
    3. Kolejne podejscie do AZ
    mamy 3 zarodki❄❄❄, dwa 3dniowce i jedna blastka 4AB
    🔹️Transfer FET 23.11.2020 Dwa 3dniowce ❄❄-drgnela beta-ciaza biochemiczna😔
    🌺III transfer FET 08.03.2021 🍀✊ blastka 4ab +embryoglue
    Test 8dpt druga wyrazna kreseczka
    I Beta 9dpt 102🍀✊
    II Beta 11dpt 242 🍀✊
    III Beta 14dpt 1138 🍀✊
    IV Beta 21dpt 19460 🍀✊
    29dpt mamy ❤ 🙏🍀✊
    37dpt 148bpm 💗 🍀✊
    51dpt 181bpm 💗🍀✊
    Nifty pro OK :) 🩰
    2.12.2021 👧 3560g 55cm🥰
    65205e2d92.png[/url]
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayu85 wrote:
    Dziewczyny jestem 9dpt 2x3dniowce z AZ, niestety sikacz biel wizira jedna kreska. Beta, wyrok w piatek lecz nie mam juz nadzieji.
    Pytanie do was chce zrobic immunologie, jakie badania warto zrobic przy adopcji zarodka, pewnie takich czynnikow ktore moglyby ewentualnie przeszkadzac w implementacji zarodka, pytanie jakie?
    Mayu, był już temat na wątku kilkakrotnie. Immunologia to zawsze temat dla lekarza. Możemy strzelać, robić na własną rękę, ale prawda jest taka, że u immunologa ustawiasz się na wizytę x2. Pierwsza to ta, na której zgłaszasz problem i on daje Ci listę badań do wykonania w odp.dniach cyklu, a druga to ta, na której zjawiasz się z wynikami i pokazujesz mu je. Tak to zrób. Są drogie, czeka się na na nie czasem kilka tyg. Możesz strzelać i coś zrobić ale to trochę bez sensu. Ja poszłam bez niczego, zakładając, że nie znam się na tym.
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki, uda się następnym razem🍀🍀🍀

    Mayu85 lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1360 1636

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayu85 wrote:
    Dziewczyny jestem 9dpt 2x3dniowce z AZ, niestety sikacz biel wizira jedna kreska. Beta, wyrok w piatek lecz nie mam juz nadzieji.
    Pytanie do was chce zrobic immunologie, jakie badania warto zrobic przy adopcji zarodka, pewnie takich czynnikow ktore moglyby ewentualnie przeszkadzac w implementacji zarodka, pytanie jakie?

    Mayu - przykro mi, ze tym razem sie nie udalo :( ale walcz dalej.

    Tak jak mowi ONE, na tym watku jest duzo rad o immunologii. Nawet chyba kilka stron wstecz, bo temat caly czas wraca.

    One lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)

    preg.png
  • Mayu85 Autorytet
    Postów: 784 965

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede cos dzialac jak juz bede miec bete, moze pkerwsza konsulyacje uda sie online ustawic a dopiero na druga pojechac bo mam daleko do dobrego immuno.

    One lubi tę wiadomość

    ❌AMH 0,51
    ❌Torbiele endometrialne
    ❌Czynnik męski
    Wskazanie do IVF 2017/18
    1. Podejscie icsi styczen 2019🔸️4 komórki, brak oocytów.😏
    2. podejscie do AZ 2020🔸️Transfer 11.07.2020 dwa mrożaki ❄❄ (FET 3dniowce) Beta 0,2 😒-nieudany transfer
    3. Kolejne podejscie do AZ
    mamy 3 zarodki❄❄❄, dwa 3dniowce i jedna blastka 4AB
    🔹️Transfer FET 23.11.2020 Dwa 3dniowce ❄❄-drgnela beta-ciaza biochemiczna😔
    🌺III transfer FET 08.03.2021 🍀✊ blastka 4ab +embryoglue
    Test 8dpt druga wyrazna kreseczka
    I Beta 9dpt 102🍀✊
    II Beta 11dpt 242 🍀✊
    III Beta 14dpt 1138 🍀✊
    IV Beta 21dpt 19460 🍀✊
    29dpt mamy ❤ 🙏🍀✊
    37dpt 148bpm 💗 🍀✊
    51dpt 181bpm 💗🍀✊
    Nifty pro OK :) 🩰
    2.12.2021 👧 3560g 55cm🥰
    65205e2d92.png[/url]
  • Dorin123 Autorytet
    Postów: 657 613

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 19:37

  • bezia Autorytet
    Postów: 261 113

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorin123 wrote:
    Oswiećcie mnie bo się pogubiłam.

    W klinice w Pl słyszałam, że nie rozdzielają zarodków od jednych dawców. Ze jak są np 2 zarodki to idą one do jednej pary i wtedy dzieci mają szansę że będą między sobą zgodne genetycznie.

    A w cenniku eurofertil w Ostrawie jest podane: 1 zarodek - 1250 euro. Jak to wygląda? Jak znajdą 2 od tych samych dawców to płaci się jakoś za przechowywanie drugiego. Czy nie mają tam takiej polityki jak w Pl?

    Ja to zrozumiałam, że w eurofertil szukają odpowiednich dawców i zapladniaja jeden zarodek. No chyba, że się mylę... U nas w Pl są "gotowe" zarodki do adopcji a w Czechach dopiero zapladniaja dla nas.

    AZ czekamy ❄️❤️ eurofertil

    AZ invimed 7.05 transfer blastki ❄️ 3AB 😔 beta poniżej 2,3

    Kiry BX brak dużo implantacyjnych

    10.20 punkcja 0 ❄️
    07.20 przerwana stymulacja
    01.20 CP
    04.19 poronienie 6 tydz
    10.16 CP
    30.09.2009 ❤️❤️ córka
    11.2007 poronienie 6 tydz
    05.2007 16 tydz ciąża obumarła 😢😢
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ