X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 1 maja 2021, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozi1989 wrote:
    Hej, w jakiej dawce, do którego tc i jak odstawiałyście encorton? Ja mam w zaleceniach niby do końca 8 tc, ale wiele z was bierze do końca 12 tc i zastanawiam się czy sobie nie przedłużyć... tylko boje się odstawiania. I tak już długo biorę bo od końca stycznia - zaczęłam na 3 tyg przed transferem, który miałam 17.02 (nieudany) i nie odstawiałam, bo od razu przygotowywałam się do transferu w Czechach. W zaleceniach miałam zmniejszanie dawki co 3 dni o 5 mg, ale nie wiem jak to się ma do tego, że sobie o kolejny miesiąc przedłużę branie...

    *edit: biorę dawkę 20 mg
    Byłam u immunologa w tym tygodniu i u mnie przy dawce 20mg dziemnie (15 rano i 5 w południe) mam schodzić po skończonym 10tyg o 2,5mg co 3 dni. Przez pierwsze 3 dni mam brać 10+7,5, później 10+5; następnie 10+2,5. I tutaj mam wizytę więc dowiem się jak dalej, ale chyba cd też schodzić będę o 2,5 co 3 dni.

    Rozi1989 lubi tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2021, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 10mg i planuje schodzenie o 2.5mg co 3 dni tak żeby skończyć do 12tyg lub 5mg co tydzien.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2021, 18:23

    Rozi1989 lubi tę wiadomość

  • Niki345 Autorytet
    Postów: 5415 6785

    Wysłany: 2 maja 2021, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozi1989 wrote:
    Hej, w jakiej dawce, do którego tc i jak odstawiałyście encorton? Ja mam w zaleceniach niby do końca 8 tc, ale wiele z was bierze do końca 12 tc i zastanawiam się czy sobie nie przedłużyć... tylko boje się odstawiania. I tak już długo biorę bo od końca stycznia - zaczęłam na 3 tyg przed transferem, który miałam 17.02 (nieudany) i nie odstawiałam, bo od razu przygotowywałam się do transferu w Czechach. W zaleceniach miałam zmniejszanie dawki co 3 dni o 5 mg, ale nie wiem jak to się ma do tego, że sobie o kolejny miesiąc przedłużę branie...

    *edit: biorę dawkę 20 mg
    Brałam całą ciążę (od dawki 20 do 15), wszystko zależy od lekarza prowadzącego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2021, 01:22

    gNtjp2.png
    🔹Rocznik 83', starania od 2018, AMH 1,62 ng/ml
    ▪️PAI-1 4G hetero ▪️NK 19% ▪️ HLA-I dodatnie

    2018.11 IUI - 11tc [*]
    2019.04 IUI - 5 tc [*] [*] bliźniaki
    2019.10 IVF: 15 oocytów, 10 MII, 7 blastek w 5 dobie
    (5 klasy A, 2 klasy B )
    2019.10 FET 1x 🍀 4 tc [*]
    2019.11.29 FET 2x 🍀🍀
    BETA: 5dpt 2,61; 7dpt 44,9; 10dpt 204,0; 13dpt 716,6
    2019.12.17, 18 dpt - są ❤️❤️
    2019.12.24, 25 dpt - 6tc [*] ❤️💔
    2020.07.25, 36tc+6, poród, 3320gr, 56cm ♂️👣

    ▪️🍀🍀🍀🍀 nadal na zimowisku

    Prowadzę stronę:
    👉www.mamapoinvitro.pl
    gdzie zbieram nasze doświadczenia odnośnie starań oraz historie forumowych Staraczek (są wyjątkowe, szkoda żeby zniknęły w odmętach Internetu). Jeżeli chciałabyś, abym dodała również Twoją lub masz jakieś uwagi pisz śmiało [email protected] 😊
  • LateBloomer Ekspertka
    Postów: 155 137

    Wysłany: 2 maja 2021, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do pytania Agax odnośnie kliniki. Co z Novum? Obecnie tam jestem. Do KD się nadaje? Pewnie długo się czeka.
    Czy do KD polecacie też Invimed Warszawa?
    Rozumiem że ogólnie dla starszych jeśli chcą szybko to Reprofit.

    Dlaczego wybieracie głównie AZ a nie KD? Czy szanse są mniejsze? Nasienie partnera takie sobie ale do wykorzystania.

    Pytanie odnośnie badań dawców - czy wiecie czy mają robione badania na nowotwory genetyczne -dziedziczne?
    Gen BRCA1 i BRCA2 (silna predyspozycja do rozwoju raka piersi i jajnika), genu p53 (zespół Li Fraumeni: rak piersi, białaczki, mięsaki, guzy mózgu), genu APC (rodzinny rak jelita grubego na podłożu polipowatości rodzinnej), genu MLH1, MSH2 (niepolipowaty rak jelita grubego) lub genu Rb (siatkówczak).

    Wielkie dzięki za wszystkie porady i wasze doświadczenia. To forum to kopalnia wiedzy. Pozdrawiam wszystkich :D

    Rocznik 78
    Torbiel endometrialna na jednym jajniku.
    Mała niedoczynność tarczycy, MTHFR, PAI hetero, rozchwiane cytokiny, Ana
    Novum: 1 podejście
    Kriobank: 2 podejścia
    Unica Praga Czechy: Transfer 04.2023 🤞🤞🤞

    preg.png
  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 2 maja 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LateBloomer wrote:
    Dołączam do pytania Agax odnośnie kliniki. Co z Novum? Obecnie tam jestem. Do KD się nadaje? Pewnie długo się czeka.
    Czy do KD polecacie też Invimed Warszawa?
    Rozumiem że ogólnie dla starszych jeśli chcą szybko to Reprofit.

    Dlaczego wybieracie głównie AZ a nie KD? Czy szanse są mniejsze? Nasienie partnera takie sobie ale do wykorzystania.

    Pytanie odnośnie badań dawców - czy wiecie czy mają robione badania na nowotwory genetyczne -dziedziczne?
    Gen BRCA1 i BRCA2 (silna predyspozycja do rozwoju raka piersi i jajnika), genu p53 (zespół Li Fraumeni: rak piersi, białaczki, mięsaki, guzy mózgu), genu APC (rodzinny rak jelita grubego na podłożu polipowatości rodzinnej), genu MLH1, MSH2 (niepolipowaty rak jelita grubego) lub genu Rb (siatkówczak).

    Wielkie dzięki za wszystkie porady i wasze doświadczenia. To forum to kopalnia wiedzy. Pozdrawiam wszystkich :D

    Odpowiadając na Twoje pytanie odnośnie Reprofitu i stwierdzenia, że dla starszych, bo szybko... no ja mam 30 lat, ale 4 procedury za sobą z żenującymi efektami i raczej nic więcej się ze mnie już nie „wyciśnie”. Dlaczego od razu AZ zamiast KD? Ani ja, ani mój mąż nie mamy z tym problemu, a koszty są jakieś 3-4 razy niższe. Nie wiem czy dźwignęłabym psychicznie KD i jego ewentualny marny efekt. Miałam 2 transfery w tamach AZ w Polsce i teraz trzeci udany w marcu w Reproficie.

    Powodzenia!

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 2 maja 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LateBloomer wrote:
    Dołączam do pytania Agax odnośnie kliniki. Co z Novum? Obecnie tam jestem. Do KD się nadaje? Pewnie długo się czeka.
    Czy do KD polecacie też Invimed Warszawa?
    Rozumiem że ogólnie dla starszych jeśli chcą szybko to Reprofit.

    Dlaczego wybieracie głównie AZ a nie KD? Czy szanse są mniejsze? Nasienie partnera takie sobie ale do wykorzystania.

    Pytanie odnośnie badań dawców - czy wiecie czy mają robione badania na nowotwory genetyczne -dziedziczne?
    Gen BRCA1 i BRCA2 (silna predyspozycja do rozwoju raka piersi i jajnika), genu p53 (zespół Li Fraumeni: rak piersi, białaczki, mięsaki, guzy mózgu), genu APC (rodzinny rak jelita grubego na podłożu polipowatości rodzinnej), genu MLH1, MSH2 (niepolipowaty rak jelita grubego) lub genu Rb (siatkówczak).

    Wielkie dzięki za wszystkie porady i wasze doświadczenia. To forum to kopalnia wiedzy. Pozdrawiam wszystkich :D
    U nas ani moje, ani męża komórki nie są dobrej jakości, więc decyzja była łatwa. Ostatnie podejście 50/50 z nasieniem dawcy. Inna sprawa to kwestia finabsowa, po 3 przejściach na naszych gametach jedyne co mamy to długi. Jeszcze inna kwestia to pakowanie w siebie tony hormonów podczas stymulacji. Założyliśmy 3 próby i mieliśmy do wyboru odpuścić albo AZ. Wybraliśmy to drugie i na chwilę obecną chyba z sukcesem. Jakoś nie mamy problemu z brakiem dziedziczenia genów-Tutaj też w naszym przypadku to dobre rozwiązanie, bo w rodzinie męża była ciężka choroba, której śladów należy szukać w wielu kombinacjach genowych.

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2527 3385

    Wysłany: 2 maja 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LateBloomer wrote:
    Dołączam do pytania Agax odnośnie kliniki. Co z Novum? Obecnie tam jestem. Do KD się nadaje? Pewnie długo się czeka.
    Czy do KD polecacie też Invimed Warszawa?
    Rozumiem że ogólnie dla starszych jeśli chcą szybko to Reprofit.

    Dlaczego wybieracie głównie AZ a nie KD? Czy szanse są mniejsze? Nasienie partnera takie sobie ale do wykorzystania.

    Pytanie odnośnie badań dawców - czy wiecie czy mają robione badania na nowotwory genetyczne -dziedziczne?
    Gen BRCA1 i BRCA2 (silna predyspozycja do rozwoju raka piersi i jajnika), genu p53 (zespół Li Fraumeni: rak piersi, białaczki, mięsaki, guzy mózgu), genu APC (rodzinny rak jelita grubego na podłożu polipowatości rodzinnej), genu MLH1, MSH2 (niepolipowaty rak jelita grubego) lub genu Rb (siatkówczak).

    Wielkie dzięki za wszystkie porady i wasze doświadczenia. To forum to kopalnia wiedzy. Pozdrawiam wszystkich :D

    My zdecydowaliśmy się od razu na AZ bo nie było jasnej przyczyny czy problem leży po stronie plemników czy komórek nie mieliśmy siły i pieniędzy na dalsze próby mimo że jesteśmy młodzi mamy za sobą osiem lat starań nie mieliśmy problemów z adopcja prenatalną wręcz przeciwnie trudniej byłoby mi zaakceptować fakt że jedno z nas jest genetycznie spokrewnione a tak jesteśmy w takiej samej sytuacji ale to indywidualne.

    Jeśli chodzi o badania o których wspomniałaś to w Polsce napewno się ich nie wykonuje to są zarodki od par leczących się na niepłodność. Nie wiem jak w Czechach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2021, 21:16

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba w Czechach też nie aż tak głęboko...
    Ale ja nie mam z tym problemu- sama nie badałam u siebie nigdy takich mutacji więc 😐
    I u nas tak samo- koszt az jest niższy a rezultat pewniejszy- będzie zarodek. I też obalam mit o "starsza i się spieszy"- mam 27 lat.Z KD różnie może być. U nas też nie do końca była wiadoma przyczyna porażek więc tym bardziej.


    A ja juz mocno świruje. Od wczoraj nie jest mi niedobrze (było jakiś tydzień) i oczywiście strach daje znać.
    Zamawiacie detektory tętna?
    Chyba powinnam rozważyć terapię...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2021, 11:39

  • Frendek Koleżanka
    Postów: 50 49

    Wysłany: 3 maja 2021, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Chyba w Czechach też nie aż tak głęboko...
    Ale ja nie mam z tym problemu- sama nie badałam u siebie nigdy takich mutacji więc 😐
    I u nas tak samo- koszt az jest niższy a rezultat pewniejszy- będzie zarodek. I też obalam mit o "starsza i się spieszy"- mam 27 lat.Z KD różnie może być. U nas też nie do końca była wiadoma przyczyna porażek więc tym bardziej.


    A ja juz mocno świruje. Od wczoraj nie jest mi niedobrze (było jakiś tydzień) i oczywiście strach daje znać.
    Zamawiacie detektory tętna?
    Chyba powinnam rozważyć terapię...


    Amilka, ja tez swirowalam w ciazy z córeczką. Nie bede pisac ile razy badalam proga i bete w lęku ze ciaza sie juz zakonczyla ... 🤦‍♀️😂 Po takim czasie staran i z taka historią staran, jaka ma kazda z nas to trudno zachowac wzgledny spokój 🤷‍♀️

    Sledze caly czas wątek ale czesto mam zaleglosci. Każdej z nas kibicuje i ciesze sie z sukcesow ciazowych i tule wirtualnie w trudach. To duze wsparcie, ze jest to miejsce 🙂

    Byc moze w czerwcu wracamy po naszego maluszka 🙂 dokladnie 2 lata od transferu z ktorego mamy coreczke 🙂🙂🙂 jeszcze sporo badan przede mna, mam nadzieje ze bedzie dobrze, chyba juz sie troche denerwuje 🙄

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Frendek Koleżanka
    Postów: 50 49

    Wysłany: 3 maja 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do detektora to ja rozwazalam, ale ostatecznie nie kupilam. W tak wczesnej ciąży czasem trudno znalesc tetno, dopiero wtedy bym sie zestresowala 🥴

  • agax Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 maja 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo za odpowiedzi.

    Wcześniej o Czechach nic nie wiedzialam, ale faktycznie podzwoniłam trochę w Polsce i czas oczekiwania mnie przeraził.
    Co do wieku, to dla mnie te 42 lata to dużo. Ale jest ogromna chęć dziecka. Boję się bardzo ciąży w tym wieku, bo wiem że to ogromny wysiłek dla organizmu, ryzyko wcześniactwa itd. Ale teraz żałuję że nie myślałam o AZ w wieku np. 38, bo wtedy już uważałam że to za późno.

    Co do chorób dziecka, wiem, że nic nie da 100% pewności. niestety wiem to z własnego doświadczenia. Osoby, która urodziła i wychowywała zupełnie zdrowe dziecko, które po iluś latach nagle zapada na bardzo ciężką chorobę. Więc wiem, że nie ma gwarancji, że w rodzinie bez obciążeń genetycznych, bez chorób dziedziczonych dziecko może bardzo ciężko zachorować. To loteria, może nawet bardziej bolesna, bo się tego nie spodziewaliśmy.

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2527 3385

    Wysłany: 3 maja 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Chyba w Czechach też nie aż tak głęboko...
    Ale ja nie mam z tym problemu- sama nie badałam u siebie nigdy takich mutacji więc 😐
    I u nas tak samo- koszt az jest niższy a rezultat pewniejszy- będzie zarodek. I też obalam mit o "starsza i się spieszy"- mam 27 lat.Z KD różnie może być. U nas też nie do końca była wiadoma przyczyna porażek więc tym bardziej.


    A ja juz mocno świruje. Od wczoraj nie jest mi niedobrze (było jakiś tydzień) i oczywiście strach daje znać.
    Zamawiacie detektory tętna?
    Chyba powinnam rozważyć terapię...


    U mnie jest tragicznie🥺 ciągle płacze od tygodnia nie mam objawów i wmawiam sobie że to koniec nie radzę sobie z tym psychicznie a wizyta dopiero 19.05 ale przecież nie mogę całą ciążę chodzić co tydzień na usg wczoraj z tej desperacji zamówiłam sobie detektor tętna w tym tygodniu powinien przyjść mam nadzieję że mnie choć trochę uspokoi też myślę o terapii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2021, 12:44

    Amilka lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 3 maja 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że tylko ja świruję. Po prostu brak objawów i dolegliwości skłania mnie do myślenia w czarnych barwach. Tetaz mam usg za tydzień i oczywiście boję się, że wszystko skończone.

    Ewuszek lubi tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek noooo dooookldnie. W ten czwartek idę ostatni raz na "cotygodniowe" USG i muszę przejść już na co najmniej 2 tyg odstępu (mój lekarz ma trochę wyjazdów i ciągle twierdzi że przesadzam 😂) a detektor tętna jakiś niby czuły od 12 tyg już mam w koszyku na allegro 😅
    Nawet przełożyłam nifty na dzień USG bo miałam iść jutro ale chcę być pewna że dalej jest dobrze zanim wydam taka kupę pieniędzy....
    No dobra, trochę mi lepiej. Że nie tylko ja wariuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2021, 13:50

    Zocha lubi tę wiadomość

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2527 3385

    Wysłany: 3 maja 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Ewuszek noooo dooookldnie. W ten czwartek idę ostatni raz na "cotygodniowe" USG i muszę przejść już na co najmniej 2 tyg odstępu (mój lekarz ma trochę wyjazdów i ciągle twierdzi że przesadzam 😂) a detektor tętna jakiś niby czuły od 12 tyg już mam w koszyku na allegro 😅
    Nawet przełożyłam nifty na dzień USG bo miałam iść jutro ale chcę być pewna że dalej jest dobrze zanim wydam taka kupę pieniędzy....
    No dobra, trochę mi lepiej. Że nie tylko ja wariuje.


    Noo ja też krew oddawałam na testy po usg bo wiadomo to nie małe pieniądze myślałam że jak przyjdą wyniki i będzie ok to będzie lepiej i było na kilka dni 🤦 dam Ci znać jak przyjdzie detektor czy jest wart zakupu🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2021, 14:31

    Amilka lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 3 maja 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.... na spokojnie... brak objawów w ciąży u niektórych jest zupełnie normalny.... i trzeba to docenić 😛 wolałybyście co chwilę przytulać się do muszli???
    A detektor polecam... objawów nie miałam żadnych i od czasu do czasu słuchałam serduszka żeby być spokojniejszą... szczególnie pod koniec ciąży jak maluch miał coraz ciaśniej..
    Trzymajcie się... trzymam kciuki ✊✊✊

    Amilka, Zocha, Ewuszek, Cherry78, parviflora lubią tę wiadomość

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1371 1640

    Wysłany: 3 maja 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na pewno jest wam trudno... sama tez pamietam, ze jak tylko mialam lepszy dzien i nic nie ciagnelo i nie bylo nudnosci to sie zamartwialam czy na pewno jestem jeszcze w ciazy... Chyba najgorszy okres przyszedl wlasnie po pierwszym trymestrze kiedy nudnosci minely, brzucha prawie nie bylo, a ruchow dziecka nie czulam do 28 tyg (w pierwszej ciazy te ruchy moga przyjsc bardzo pozno i tez zalezy jak sie umiejscowi lozysko). Tak wiec karuzele emocji i panike mialam caly czas....
    Rozwazalam detektor tetna, ale spotkalam sie z roznymi opiniami. Szczegolnie z komentarzami, ze na poczatku ciazy jak sie nie ma wprawy z obsluga sprzetu, albo ma sie jakiejs kiepskiej firmy to sie mozna tylko jeszcze bardziej nastraszyc. Ja nie kupilam, ale wiem, ze sa dziewczyny, ktore bardzo sobie chwala.

    trzymajcie sie :) i naprawde nie jestescie same w tym martwieniu. Taka nasza grupa. Po tylu przejsciach trudno jest odpuscic...

    Zocha, Ewuszek, Pola84, Bellakawa, parviflora lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)

    preg.png
  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 3 maja 2021, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia przed Tobą ostatnia prosta i będziesz tulić malucha 🙂 jak ten czas szybko zleciał 🙈

    Virginia lubi tę wiadomość

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 4 maja 2021, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez niw mialam żadnych objawów ciąży!
    Wien jak ciezko jedt się nie martwić, ale nie powinnyście fundować sobie aż takich dawek stresu , bo to szkodzi Waszym dzieciaczkom!
    Postarajcie się troszkę wyluzować, wciagnijcie się w jakiś serial czy dobrą książkę😊

    Ja detektor tętna polecam- używam go cały czas, choć teraz już dużo rzadziej, ale jal nie czułam ruchów dzieciątka to co 3 dni sluchałam serduszka i byłam spokojniejsza.
    Trzymam za Was kciuki i proszę!!! Więcej wiary w Wasze maluszki🙏😊😘

    Ewuszek lubi tę wiadomość

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Mayu85 Autorytet
    Postów: 784 965

    Wysłany: 4 maja 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie ogolnie biore luteine 200mg ale mam tez z ostatniego transferu 100mg i chcialabym ja wykorzystac czy moge np brac 2x100mg na raz zamiast jednej tabletki 200mg?

    Ja tez wariuje juz, jutro oddaje krew na nifty i potem w oczekiwaniu na wynik i usg prenatalne 😔 tez juz mysle nad zakupem detektora tetna

    Dodatkowo na ostatniej wizycie polozna mi 4 razy probowala cisnienie zmierzyc i mialam takie kosmiczne po wizycie ze szok ,siedzialam z 20min zeby sie uspokoic 😌 i zeby dobre wyszlo, dodatkowo kazala mi mierzyc w domu i zapisywac.
    Stres nie jest naszym sprzymierzencem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2021, 09:39

    ❌AMH 0,51
    ❌Torbiele endometrialne
    ❌Czynnik męski
    Wskazanie do IVF 2017/18
    1. Podejscie icsi styczen 2019🔸️4 komórki, brak oocytów.😏
    2. podejscie do AZ 2020🔸️Transfer 11.07.2020 dwa mrożaki ❄❄ (FET 3dniowce) Beta 0,2 😒-nieudany transfer
    3. Kolejne podejscie do AZ
    mamy 3 zarodki❄❄❄, dwa 3dniowce i jedna blastka 4AB
    🔹️Transfer FET 23.11.2020 Dwa 3dniowce ❄❄-drgnela beta-ciaza biochemiczna😔
    🌺III transfer FET 08.03.2021 🍀✊ blastka 4ab +embryoglue
    Test 8dpt druga wyrazna kreseczka
    I Beta 9dpt 102🍀✊
    II Beta 11dpt 242 🍀✊
    III Beta 14dpt 1138 🍀✊
    IV Beta 21dpt 19460 🍀✊
    29dpt mamy ❤ 🙏🍀✊
    37dpt 148bpm 💗 🍀✊
    51dpt 181bpm 💗🍀✊
    Nifty pro OK :) 🩰
    2.12.2021 👧 3560g 55cm🥰
    65205e2d92.png[/url]
‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ