X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 10 października 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Dziewczyny jutro będzie u mnie 7dpt, chyba mogę zdobić już test, tylko jaki hmmm bo z tego co czytałam z Waszych wpisów to jest ich mnóstwo. Jaki polecacie ?
    Tak myśle, ze będę zrobię w 10dpt, skoro klinika i tak chce betę z tego dnia.
    Życzę Wam miłej niedzieli
    Możesz zrobić nawet dziś :) blastocysta implantuje się dzień, dwa po et. Twoja beta jest już jasna :)🍀test 10 bobo super czuły, Pink.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2021, 09:52

    Eweszy lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Robin27 Autorytet
    Postów: 566 378

    Wysłany: 10 października 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2022, 16:38

    Ewuszek, Virginia lubią tę wiadomość

  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 10 października 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niestety biało 😢

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 10 października 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Dziewczyny niestety biało 😢
    Jaki test? Jaka czułość? Ja polecam facelle Rossmana. Ja bym jutro zrobila bete. To 8 dpt - to juz jak ma wyjsc, to wyjdzie. Z tymi testami to roznie bywa. Chociaz mnie facelle nigdy nie oszukał. Ale juz rozne historie byly. Kciuki nadal zaciśnięte 🍀🍀🍀

    Eweszy lubi tę wiadomość

    Marmis
  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 10 października 2021, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Jaki test? Jaka czułość? Ja polecam facelle Rossmana. Ja bym jutro zrobila bete. To 8 dpt - to juz jak ma wyjsc, to wyjdzie. Z tymi testami to roznie bywa. Chociaz mnie facelle nigdy nie oszukał. Ale juz rozne historie byly. Kciuki nadal zaciśnięte 🍀🍀🍀

    Marmis dzisiaj jest 6dpt, test właśnie miałam facelle z rosmana z czułością od 10

    Dziewczyny teraz nasunęło mi się mnóstwo pytań. Wiem, ze była już mowa o tym, ale moja głowa już jest pusta. Razem z mężem czekaliśmy na wynik testu i jak oboje byliśmy pozytywnie nastawieni tak teraz odpadliśmy z sił. Ja oczywiście zaczęłam płakać, później kłócić się ah
    Napewno będę chciała od razu podejść do kolejnego transferu, tylko kiedy można ? W następnym cyklu? A jak to finansowo wyglada? Teraz płaciliśmy 4500, włącznie z badaniami krwi i trzy wizyty lekarskie. Mamy jeszcze dwa zarodki, które są dla nas zarezerowane i chciałabym od razu zabrać jednego. Widziałam na stronie kliniki ze transfer zarodka to koszt Ok 1800 i dlatego nie wiem, czy obowiązuje nas cena 1800, czy 4500

    kropka lubi tę wiadomość

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 10 października 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Marmis dzisiaj jest 6dpt, test właśnie miałam facelle z rosmana z czułością od 10

    Dziewczyny teraz nasunęło mi się mnóstwo pytań. Wiem, ze była już mowa o tym, ale moja głowa już jest pusta. Razem z mężem czekaliśmy na wynik testu i jak oboje byliśmy pozytywnie nastawieni tak teraz odpadliśmy z sił. Ja oczywiście zaczęłam płakać, później kłócić się ah
    Napewno będę chciała od razu podejść do kolejnego transferu, tylko kiedy można ? W następnym cyklu? A jak to finansowo wyglada? Teraz płaciliśmy 4500, włącznie z badaniami krwi i trzy wizyty lekarskie. Mamy jeszcze dwa zarodki, które są dla nas zarezerowane i chciałabym od razu zabrać jednego. Widziałam na stronie kliniki ze transfer zarodka to koszt Ok 1800 i dlatego nie wiem, czy obowiązuje nas cena 1800, czy 4500
    Eweszy jeszcze nie spisuj na straty. Zrob jutro betę. Co do dalszych dzialan - jesli beta by nie ruszyla mozna podejsc od razu - no chyba ze lekarz bedzie mial inne zdanie. Co do ceny nie pomogę - musisz w klinice dopytac. Ale jesli te 4500 bylo z badaniami ( rozumiem, ze chodzi o wirusowki?) to teraz chyba ta podstawowa 1800 +moze wizyty.

    Eweszy lubi tę wiadomość

    Marmis
  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 10 października 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Dziewczyny niestety biało 😢
    Ja cały czas trzymam kciuki. Jedynie beta prawdę powie.

    Eweszy lubi tę wiadomość

  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1408 1434

    Wysłany: 10 października 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Możesz zrobić nawet dziś :) blastocysta implantuje się dzień, dwa po et. Twoja beta jest już jasna :)🍀test 10 bobo super czuły, Pink.

    A ja Ci powiem ze guzik prawda 😋

    Mialam podana blastke 4aa 7dpt beta 4.91 . Odstawilam leki ...10dpt dzwoni Klinika gdzie beta 🙈 dla spokoju myślę sikne. Będzie biało to im powiem ze np . 1.5 ..
    A tam II kreski 🤯🤯🤯 od nowa leki...11dpt beta 37 ...I dalej czekam ...jutro znowu powtarzam . Jestem już przygotowana na różne scenariusze 🥺

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 10 października 2021, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    03:20 Ewuszek montuje post😀matka Polka super star🤩nie martwcie się „za chwilę mamy”, takie jajca tylko przez 1 rok życia dziecka. Później, staje się „normalnie”🤪
    Zocha, koleżanka rodząca obu synków w UCK, obu w ciągu ostatnich 3 lat, mówiła, że przy żadnym z cc nie wchodziła na salę goła. W obu przypadkach miała na sobie kusą, wiązaną na biuście koszulę. Także ufff bo nie sądziłam, że UCK dopuściłby się takiego nadużycia wobec kobiety, biorąc pod uwagę, że są objęci programem „rodzić po ludzku” :)
    Dzięki, użyję tej odpowiedzi jako argumentu w rozmowie z kliniką. Zadzwonię jeszcze raz do nich

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 10 października 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprawcie mnie jeśli gadam bzdury, ale czy to nie jest tak, że blastka wychodząca z otoczki szybciej się implantuje niż zwykła?
    A co do nastawienia po transferze, to przypominam sobie siebie w tamtej chwili. Otóż byłam przekonana, że nic z tego, zero objawów, przed zrobieniem bety zadzwoniłam do Gamety i rozmawiałam z embrologiem o zarodku dla nas.

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • kropka Ekspertka
    Postów: 199 89

    Wysłany: 10 października 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Marmis dzisiaj jest 6dpt, test właśnie miałam facelle z rosmana z czułością od 10

    Dziewczyny teraz nasunęło mi się mnóstwo pytań. Wiem, ze była już mowa o tym, ale moja głowa już jest pusta. Razem z mężem czekaliśmy na wynik testu i jak oboje byliśmy pozytywnie nastawieni tak teraz odpadliśmy z sił. Ja oczywiście zaczęłam płakać, później kłócić się ah
    Napewno będę chciała od razu podejść do kolejnego transferu, tylko kiedy można ? W następnym cyklu? A jak to finansowo wyglada? Teraz płaciliśmy 4500, włącznie z badaniami krwi i trzy wizyty lekarskie. Mamy jeszcze dwa zarodki, które są dla nas zarezerowane i chciałabym od razu zabrać jednego. Widziałam na stronie kliniki ze transfer zarodka to koszt Ok 1800 i dlatego nie wiem, czy obowiązuje nas cena 1800, czy 4500


    Wiem ,że może mało optymistyczne ,ale nie zawsze w 6 dpt test wychodzi ... Więc jest jeszcze cień szansy i tego z całego ❤️ Ci życzę .

    Ostatnio coś za dużo tych niepowodzeń na forum 😏

    W jakiej klinice podchodzilas ,że dostaliście aż 3 zarodki?

    My zawsze 1.

    Eweszy lubi tę wiadomość

  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 10 października 2021, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka wrote:
    Wiem ,że może mało optymistyczne ,ale nie zawsze w 6 dpt test wychodzi ... Więc jest jeszcze cień szansy i tego z całego ❤️ Ci życzę .

    Ostatnio coś za dużo tych niepowodzeń na forum 😏

    W jakiej klinice podchodzilas ,że dostaliście aż 3 zarodki?

    My zawsze 1.

    Kropka my w szczecinie Vitro Live, mieliśmy kilka opcji zarodków do wyboru i m.in. 3 zarodki od tej samej pary. Zdecydowaliśmy się na te 3 z myślą o rodzeństwie 🥰
    My właśnie żeby trochę głowę oczyścić byliśmy na grzybach
    Polecam 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2021, 15:48

    kropka lubi tę wiadomość

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 10 października 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o te niepowodzenia to trzeba to jakoś zakończyć i od tej pory czekamy tylko na dobre wieści 🍀💕🥰

    parviflora, kropka lubią tę wiadomość

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 10 października 2021, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    A ja Ci powiem ze guzik prawda 😋

    Mialam podana blastke 4aa 7dpt beta 4.91 . Odstawilam leki ...10dpt dzwoni Klinika gdzie beta 🙈 dla spokoju myślę sikne. Będzie biało to im powiem ze np . 1.5 ..
    A tam II kreski 🤯🤯🤯 od nowa leki...11dpt beta 37 ...I dalej czekam ...jutro znowu powtarzam . Jestem już przygotowana na różne scenariusze 🥺

    Trzymam kciuki za powtórkę bety!!!!

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1408 1434

    Wysłany: 10 października 2021, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Trzymam kciuki za powtórkę bety!!!!

    Beta coś tam urosla bo na teście druga krecha jak kontrolna a przy becie 37 taka nie była ale już 3 dzien krawie/plamie. A nie mam takiego komfortu jak przy synku żeby się lenic i leżeć prawie cały czas.
    Zobaczę jaka będzie beta może się pokuszę o usg u mojego gina w środę albo sobotę.

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 10 października 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    A ja Ci powiem ze guzik prawda 😋

    Mialam podana blastke 4aa 7dpt beta 4.91 . Odstawilam leki ...10dpt dzwoni Klinika gdzie beta 🙈 dla spokoju myślę sikne. Będzie biało to im powiem ze np . 1.5 ..
    A tam II kreski 🤯🤯🤯 od nowa leki...11dpt beta 37 ...I dalej czekam ...jutro znowu powtarzam . Jestem już przygotowana na różne scenariusze 🥺
    Jeśli Twoja historia będzie mieć happy end, czego Ci z całego serca życzę, to tak-guzik prawda :)
    🍀

    Eweszy, parviflora lubią tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 10 października 2021, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak u Was wyglądało odstawianie Accofilu i proga?

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1408 1434

    Wysłany: 10 października 2021, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Jeśli Twoja historia będzie mieć happy end, czego Ci z całego serca życzę, to tak-guzik prawda :)
    🍀

    Moja nie wiem czy będzie miała ale znalazłam kilka takich które miało happy end przy później implantacji blastocysty. Jednakże to prawda. Przy zarodku z 5 doby w większości wypadków pierwsza pozytywna beta wychodzi 5dpt 🙂

    Krakowska lubi tę wiadomość

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 10 października 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Moja nie wiem czy będzie miała ale znalazłam kilka takich które miało happy end przy później implantacji blastocysty. Jednakże to prawda. Przy zarodku z 5 doby w większości wypadków pierwsza pozytywna beta wychodzi 5dpt 🙂
    W prostym rachunku-implantacja w pierwszej/drugiej dobie po et. Beta zaczyna być produkowana po 24h od momentu, gdy wystartuje. A zaczyna od 0. Dlatego wychodzi u dziewczyn i w 4 dobie po transferze. Zbadana ciążowa beta, przy et, który kończy się niepowodzeniem, to beta już spadkowa, która wystartowała bo zarodek się zaimplantował ale często (tylko przy niepowodzeniach, zaznaczam) badana później-już spada.
    Powodzenia, niech u Ciebie to będzie udany et z happy endem🍀✊️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2021, 20:50

    Amilka lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 11 października 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy robisz betę?✊

    Majaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 448 449 450 451 452 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ