X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylo tak ze po punkcji okazalo sie ze zadna komorka sie nie zaplodnila i stad taka decyzja lekarz sam zaproponowal,mimo to wszystkie wynki super zawsze,u meza tez.A jak jest u was? Robiliscie badania jakies?

  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia555111 wrote:
    Bylo tak ze po punkcji okazalo sie ze zadna komorka sie nie zaplodnila i stad taka decyzja lekarz sam zaproponowal,mimo to wszystkie wynki super zawsze,u meza tez.A jak jest u was? Robiliscie badania jakies?

    U mnie dokładnie taka sama sytuacja. A ile razy podchodziła do ifv? Mi dr mówi, że jeszcze 1 próba a 3 ta proponuję KD
    🤔
    Na razie zobaczymy co będzie, może 2 próba chociaż trochę lepiej pójdzie to przynajmniej się dowiem, czy suplementy działają i czy mam szansę na dziecko że swojej komórki. Jak nie to ciężka decyzja o KD przed nami...

  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden raz, nie mialam sily ani pieniedzy zeby to powtarzac, tym bardziej jak sami nie wiedzieli dlaczego tak sie stalo i ze nie typowy przypadek jestem, a decyzja u nas byla szybka

  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia555111 wrote:
    Jeden raz, nie mialam sily ani pieniedzy zeby to powtarzac, tym bardziej jak sami nie wiedzieli dlaczego tak sie stalo i ze nie typowy przypadek jestem, a decyzja u nas byla szybka

    Ja na razie też tylko raz, teraz szykuje sie na drugi ale nie wiem czy w tym miesiącu, czy w przyszłym bo nie ukrywam, że psychicznie jeszcze nie jestem gotowa. Zobaczymy. W tym miesiącu to miałam tak rozwalone hormony, że szkoda gadać. Jak się unormuje to pójdę spróbować i mam nadzieję, że będzie jakiś efekt
    ☺️

  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julitka123 wrote:
    Ja na razie też tylko raz, teraz szykuje sie na drugi ale nie wiem czy w tym miesiącu, czy w przyszłym bo nie ukrywam, że psychicznie jeszcze nie jestem gotowa. Zobaczymy. W tym miesiącu to miałam tak rozwalone hormony, że szkoda gadać. Jak się unormuje to pójdę spróbować i mam nadzieję, że będzie jakiś efekt
    ☺️

    A nie musisz odczekac 3 cykli? U mnie tak bylo ze jakbym chciala drugi raz to bym musiala tyle czekac

  • mikusia84rr Koleżanka
    Postów: 37 4

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola84 wrote:
    Miałam dwie laparo. Przed pierwszą miałam z tego co pamiętam 1,27.
    To bardzo spadło. A czy niskie amh to jedyny Wasz problem?

  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia555111 wrote:
    A nie musisz odczekac 3 cykli? U mnie tak bylo ze jakbym chciala drugi raz to bym musiala tyle czekac

    No właśnie w 3 cyklu byc może będę podchodzic 2 raz ale to nic pewnego. Badałam hormony i jest słabo więc pewnie mi nie przejdzie do następnego cyklu a jak będzie ok to spróbuję. Zobaczymy co przyniesie życie 😅

  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julitka123 wrote:
    No właśnie w 3 cyklu byc może będę podchodzic 2 raz ale to nic pewnego. Badałam hormony i jest słabo więc pewnie mi nie przejdzie do następnego cyklu a jak będzie ok to spróbuję. Zobaczymy co przyniesie życie 😅

    Nic dziwnego ze szaleje organizm po tych wszystkich zastrzykach itp, same tez szalejemy:) a jest u ciebie w klinice jest cos takiego jak aktywacja occytow? Moze to by pomoglo

  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1188 672

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia555111 wrote:
    Nic dziwnego ze szaleje organizm po tych wszystkich zastrzykach itp, same tez szalejemy:) a jest u ciebie w klinice jest cos takiego jak aktywacja occytow? Moze to by pomoglo
    Ja też jestem teraz w invimedzie wcześniej byłam w innych klinikach i u mnie 3 ivf i też do dupy tylko jeden zarodek z 3 doby który się nie przyjął. Ja jestem o doktora Ż. Nic mi w sumie nie zaproponował tylko zrobić badania dodatkowe i immunologie ale ja na razie kasy nie mam.
    A powiesz mi jeszcze jak to jest z tym Az u nas w klinice w sensie jakie zarodki podaja 3 dniowe czy blastocyty itd? Jest podana ich klasa jak możesz to napisz mi jak to u nas wygląda

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna1212 wrote:
    Ja też jestem teraz w invimedzie wcześniej byłam w innych klinikach i u mnie 3 ivf i też do dupy tylko jeden zarodek z 3 doby który się nie przyjął. Ja jestem o doktora Ż. Nic mi w sumie nie zaproponował tylko zrobić badania dodatkowe i immunologie ale ja na razie kasy nie mam.
    A powiesz mi jeszcze jak to jest z tym Az u nas w klinice w sensie jakie zarodki podaja 3 dniowe czy blastocyty itd? Jest podana ich klasa jak możesz to napisz mi jak to u nas wygląda

    Tez u niego jestem i tez po nie udanym transferze immunologie mi zalecil ale wszystko dobrze wyszlo. Zawsze podaja zarodki najlepszej klasy AA, dr powiedzial ze innych nie podaja. Poprzednio mialam 3dniowy, a teraz powiedzialam ze chcem blastocyste a wsumie dwie, to znalezli ale jedna i nie do konca odpowiadajaca fenotypowo ale to juz nie jest najwazniejsze. Ale poprzednio ten 3dniowy znaleziony bez problemu, wszystko bylo identyczne wlacznie z waga wzrostem kolorami oczow i wlosow, wiec chyba tych 3dniowych jest o wiele wiecej i maja w czym wybierac

  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1188 672

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No 3 dniowych jest na pewno o wiele więcej niż blastek ja na razie tylko podpytuje bo sama nie wiem jak to dalej będzie. Skoro płaci się tyle co za transfer to też nie jest źle a to KoordynatorKa się tym zajmuje czy to z nim odrazu o tym gadałaś?

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna1212 wrote:
    No 3 dniowych jest na pewno o wiele więcej niż blastek ja na razie tylko podpytuje bo sama nie wiem jak to dalej będzie. Skoro płaci się tyle co za transfer to też nie jest źle a to KoordynatorKa się tym zajmuje czy to z nim odrazu o tym gadałaś?

    Z ta koordynatorka to ja tylko o cenach rozmawialam, a tak to wszystko z nim zalatwiam. Fakt dobrze ze wiecej sie nie placi chociaz za to, bo z tymi kosztami to jest porazka, az strach liczyc ile sie juz wydalo tylko oby jakis efekt byl

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia84rr wrote:
    To bardzo spadło. A czy niskie amh to jedyny Wasz problem?
    Póki co jedyny zdiagnozowany. W poniedziałek mam histero diagnostyczną to może się coś wyjaśni. No i czekam na wyniki na trobmofilie. Jak tutaj też się nic nie wyjaśni to chyba zaczne sxukać problemów w głowie i zabardzochceniu 😉

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1188 672

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny pisały że w Krakowie już liczą 5000 za Az

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna1212 wrote:
    No dziewczyny pisały że w Krakowie już liczą 5000 za Az

    To niezle, u nas to chyba nie jest az takie popopularne bo jak bralismy dokumenty do podpisu i ankiety to nie wiedzialy o co chodzi:)

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna1212 wrote:
    No dziewczyny pisały że w Krakowie już liczą 5000 za Az
    Dokładnie... podnieśli cenę o 1000 zł . I w sumie w tych 4900 jest dużo ale jakby policzyć wszystko osobno to wychodzi mniej. Muszę zapytać przy najbliższej okazji czy muszę brać ten pakiet czy mogę wszystko osobno płacić. A może ktoraś z was już sie orientowała jak to wygląda.

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola84 wrote:
    Dokładnie... podnieśli cenę o 1000 zł . I w sumie w tych 4900 jest dużo ale jakby policzyć wszystko osobno to wychodzi mniej. Muszę zapytać przy najbliższej okazji czy muszę brać ten pakiet czy mogę wszystko osobno płacić. A może ktoraś z was już sie orientowała jak to wygląda.

    W invimed jest duzo tych pakietow a i tak placi sie za wszystko osobno

  • mikusia84rr Koleżanka
    Postów: 37 4

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia555111 wrote:
    Chyba zawsze tak jest mniej czy bardziej swiadomie ale zawsze wierzymy, ja niby podchodzilam do tego tak na 50% a i tak straszne rozczarowanie, teraz kolejna proba i boje sie juz duzo bardziej ze znow bedzie 0,1.Niby sa statystyki ze pierwszy transfer czesto sie nie udaje ale za to drugi to wieksze szanse, oby
    MADZIA a ile masz zarezerwowanych zarodków w in vimedzie?

  • mikusia84rr Koleżanka
    Postów: 37 4

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia555111 wrote:
    W invimed jest duzo tych pakietow a i tak placi sie za wszystko osobno
    Tylko ze w Invimed nie robią AZ każdemu jak w Macierzyństwie.] Trzeba być ich pacjentem i pewnie musi być próba stymulacji do ivf ba własnych oocytach

  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia84rr wrote:
    MADZIA a ile masz zarezerwowanych zarodków w in vimedzie?

    Nie ma takiej rezerwacji, jak sie nie uda to szukaja nastepnego, takze nie jest to ograniczone ale istnieje mozliwosc ze wcale moze nie byc odpowiedniego

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ