X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia84rr wrote:
    Tylko ze w Invimed nie robią AZ każdemu jak w Macierzyństwie.] Trzeba być ich pacjentem i pewnie musi być próba stymulacji do ivf ba własnych oocytach

    Tego to niewiem ale pewnie masz racje, ale i tak chyba malo jest osob co odrazu decyduja sie na AZ no ale jak jest taka mozliwosc odrazu to bardzo dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorka że się wtrace, w którym invimed są zarodki do adopcji? A jeśli nie jestem pacjentka ale miałam dwa ivf to wiecie czy się można załapać na tych warunkach?

  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Sorka że się wtrace, w którym invimed są zarodki do adopcji? A jeśli nie jestem pacjentka ale miałam dwa ivf to wiecie czy się można załapać na tych warunkach?

    We wroclawiu.Mysle ze to kwestia decyzji lekarza czy pojdzie na reke, bo skoro mialas proby i sie nie powiodly to powinien sie zgodzic i juz bedziesz pacjentkom

    Amilka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia- Nie można rezerwować więcej zarodków? toż to klinika zazwyczaj rezerwuje "rodzeństwo" zarodka dla tej pary która wzięła chociaż jeden zarodek od danej pary, co za klinika... przecież to jest nielogiczne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Artvimedzie transfer AZ kosztuje 1600zł ale za wizyty, AH, i badanie hormonów trzeba płacić. Po przenosinach do Macierzyńtwa załapaliśmy się jeszcze na stary pakiet za 3900zł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2020, 21:42

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 1 lutego 2020, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    W Artvimedzie transfer AZ kosztuje 1600zł ale za wizyty, AH, i badanie hormonów trzeba płacić. Po przenosinach do Macierzyńtwa załapaliśmy się jeszcze na stary pakiet za 3900zł.
    Miałaś wszystko to co w tym pakiecie jest? Bie pamietam dokładnie ale były tam jakieś badania z krwi, na pewno AH? Ja nie miałam nic z tych rzeczy i teraz nie wiem czy prz następnym transferze się upominać czy nie zawsze robią.

    No i gratuluję Kropka ☺

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 1 lutego 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... wiem, że wszystkie tutaj mamy wydatki związane z diagnostyką, leczeniem, wizytami, transferami ale zwracam się z prośbą.... wystarczy złotówka od każdej z nas, aby wspomóc rodziców wspaniałego chłopca, który walczy z ciężką chorobą.
    https://pomagam.pl/blazejku-zdrowiej
    Z góry dziękuję w imieniu Błażeja i rodziców 😘

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 1 lutego 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Madzia- Nie można rezerwować więcej zarodków? toż to klinika zazwyczaj rezerwuje "rodzeństwo" zarodka dla tej pary która wzięła chociaż jeden zarodek od danej pary, co za klinika... przecież to jest nielogiczne.

    Fakt nie ma czegos takiego przynajmniej nic mi o tym nikt nie mowil, musze podpytac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola84 wrote:
    Miałaś wszystko to co w tym pakiecie jest? Bie pamietam dokładnie ale były tam jakieś badania z krwi, na pewno AH? Ja nie miałam nic z tych rzeczy i teraz nie wiem czy prz następnym transferze się upominać czy nie zawsze robią.

    No i gratuluję Kropka ☺
    Mialam wszystko ale slyszalam kilka razy ze ktos mial sam transfer i wizyty w tym... smiech na sali.. Ja bralam 2 zarodki mialam w tym transfer, badania hormonow, wizyty, i AH. Po tych sytuacjach podeszlam do doktora i zapytalam czy bede miala wszystkie opcje w pakiecie " za ktore zaplacilam" Powiedzial ze tak i tyle. Wszystko sie zgadzalo.

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 1 lutego 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Mialam wszystko ale slyszalam kilka razy ze ktos mial sam transfer i wizyty w tym... smiech na sali.. Ja bralam 2 zarodki mialam w tym transfer, badania hormonow, wizyty, i AH. Po tych sytuacjach podeszlam do doktora i zapytalam czy bede miala wszystkie opcje w pakiecie " za ktore zaplacilam" Powiedzial ze tak i tyle. Wszystko sie zgadzalo.
    Czyli dałam się zrobić w bambuko... następnym razem będę mądrzejsza. I o wszystko będę sie upominać a nie czekać aż sami zaproponują.

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • mikusia84rr Koleżanka
    Postów: 37 5

    Wysłany: 1 lutego 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Mialam wszystko ale slyszalam kilka razy ze ktos mial sam transfer i wizyty w tym... smiech na sali.. Ja bralam 2 zarodki mialam w tym transfer, badania hormonow, wizyty, i AH. Po tych sytuacjach podeszlam do doktora i zapytalam czy bede miala wszystkie opcje w pakiecie " za ktore zaplacilam" Powiedzial ze tak i tyle. Wszystko sie zgadzalo.
    To w cenie 3900 miałaś transfer dwóch zarodków?

  • mikusia84rr Koleżanka
    Postów: 37 5

    Wysłany: 1 lutego 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia555111 wrote:
    We wroclawiu.Mysle ze to kwestia decyzji lekarza czy pojdzie na reke, bo skoro mialas proby i sie nie powiodly to powinien sie zgodzic i juz bedziesz pacjentkom
    Madzia a jaki był całkowity koszt ivf w Invimed Wrocław?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia84rr wrote:
    To w cenie 3900 miałaś transfer dwóch zarodków?
    Tak w cenie pakietu możesz wziąć dwa i w tej cenie obydwa są nacinane. Tylko musisz wtdy sobie zarezerwować wcześniej od jedenj pary te zarodki, my zarezerwowaliśmy 3 od jednej pary, by później mieć biologiczne rodzeńtwo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2020, 14:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola84 wrote:
    Czyli dałam się zrobić w bambuko... następnym razem będę mądrzejsza. I o wszystko będę sie upominać a nie czekać aż sami zaproponują.
    Niestety musimy się o wszystko uominać, mi najbardziej zależało na AH.

  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 1 lutego 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia84rr wrote:
    Madzia a jaki był całkowity koszt ivf w Invimed Wrocław?

    Dokladnie nie liczylam, kolo 7 tys cala procedura, ale za same badania obowiazkowe to z 2tys bylo, wizyty teraz to juz 170zl, leki,troche tego wyjdzie, zawsze warto byc przygotowanym na wiecej bo nigdy nie wiadomo

  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1192 676

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Tak w cenie pakietu możesz wziąć dwa i w tej cenie obydwa są nacinane. Tylko musisz wtdy sobie zarezerwować wcześniej od jedenj pary te zarodki, my zarezerwowaliśmy 3 od jednej pary, by później mieć biologiczne rodzeńtwo.
    Dlatego nie wiem czy to lepiej nie wychodzi bo płacić osobno za wszystko i w invimedzie mają na pewno dużo 3 dniowych zarodków

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 2 lutego 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to jest przy AZ, jakie informacje dostaje się o biologicznych rodzicach dziecka? Czy dostaje się jakieś info o chorobach genetycznych np w rodzinie tego dziecka? Albo czy na prośbę można jakieś info np o alergiach dostać? Martwi mnie to tez przy AZ, że nie mam info w ogóle o rodzinie dziecka, nie wiadomo jakie choroby może mieć, czemu zapobiegac i np jak będzie potrzebny przeszczep czy coś to mamy problem. Nie wiem czemu nie może być tak jak na zachodzie, gdzie normalnie adoptujw się dziecko tak jak przy normalnej adopcji

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 2 lutego 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    A jak to jest przy AZ, jakie informacje dostaje się o biologicznych rodzicach dziecka? Czy dostaje się jakieś info o chorobach genetycznych np w rodzinie tego dziecka? Albo czy na prośbę można jakieś info np o alergiach dostać? Martwi mnie to tez przy AZ, że nie mam info w ogóle o rodzinie dziecka, nie wiadomo jakie choroby może mieć, czemu zapobiegac i np jak będzie potrzebny przeszczep czy coś to mamy problem. Nie wiem czemu nie może być tak jak na zachodzie, gdzie normalnie adoptujw się dziecko tak jak przy normalnej adopcji

    Dostaje sie tylko informacje o kariotypach, hiv, grupie krwi i cechach fenotypowych, przynajmniej ja tak dostalam ale moze w roznych klinikach jest inaczej

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 2 lutego 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia555111 wrote:
    Dostaje sie tylko informacje o kariotypach, hiv, grupie krwi i cechach fenotypowych, przynajmniej ja tak dostalam ale moze w roznych klinikach jest inaczej
    We wszystkich klinikach jest tak samo. Jeśli biorczyni zarodka robi testy, do których potrzebny jest wiek kobiety w dniu punkcji, klinika udziela informacji. Reszta jest zupełnie anonimowa.
    Prawo zmienia nieco udzielenie informacji w przypadku ciężkiej choroby dziecka.

    18’córka❤️
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 2 lutego 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    We wszystkich klinikach jest tak samo. Jeśli biorczyni zarodka robi testy, do których potrzebny jest wiek kobiety w dniu punkcji, klinika udziela informacji. Reszta jest zupełnie anonimowa.
    Prawo zmienia nieco udzielenie informacji w przypadku ciężkiej choroby dziecka.

    Czyli co w takiej sytuacji? Udzielaja wiecej informacji? Jakich np? Przyznam sie ze nie pytalam sie na ten temat dr

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ