X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AID inseminacja nasieniem dawcy
Odpowiedz

AID inseminacja nasieniem dawcy

Oceń ten wątek:
  • Agness001 Autorytet
    Postów: 482 197

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia2602 wrote:
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny. A ja ruszam jutro po stymulacje do IVF.
    Trzymam kciuki za ładne zarodki i za pierwszy szczęśliwy transfer✊. Informuj nas o postępach :).

    Kasia2602 lubi tę wiadomość

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolcia1005 wrote:
    Hej, chyba Tobie zbliża się powoli testowanie, prawda? A tak w ogóle jak poszła iui? Który miałaś dzień cyklu i jak duży pęcherzyk?

    Większość dziewczyn chyba czeka teraz na kolejną iui.
    U mnie dziś dopiero przyszła @. Na monitoring powinnam pojawić się w 11-12 dc. 15.08 Święto wiec zapisałam się na piątek - mój lekarz jest po południu niestety. Obawiam się tylko, że iui będę miała w sobotę do południa i minie za mało czasu od ewentualnego zastrzyku:/ Martwi mnie to i na dodatek mam jakiś spadek formy psychicznej ostatnio:(

    Dziewczyny trzymam mocno kciuki za nas wszytskie, musi być dobrze :-) <3

    U mnie testowanie w poniedziałek pewnie, zobaczymy. Ja miałam iui w 11 dc, ale lekarka z sobotniego monitoringu chyba źle pęcherzyk wymierzyła (był 9 dc, pęcherzyk miał mieć jej zdaniem 16 mm), bo jak byłam w poniedziałek na monitoringu to inna lekarz powiedziała że pęcherzyk już pękł, ona nie wie kiedy i to moja decyzja czy robimy iui bo ona to by chyba nie robiła. Pełny profesjonalizm po prostu :/ a leczymy się w Novum, sądziłam że trochę wyższy poziom mają ale cóż.

    Spadek formy psychicznej? A co się dzieje? Ktore to Twoje iui? Bierzesz jakieś witaminy/suplementy?

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • jolcia1005 Ekspertka
    Postów: 174 88

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Dziewczyny trzymam mocno kciuki za nas wszytskie, musi być dobrze :-) <3

    U mnie testowanie w poniedziałek pewnie, zobaczymy. Ja miałam iui w 11 dc, ale lekarka z sobotniego monitoringu chyba źle pęcherzyk wymierzyła (był 9 dc, pęcherzyk miał mieć jej zdaniem 16 mm), bo jak byłam w poniedziałek na monitoringu to inna lekarz powiedziała że pęcherzyk już pękł, ona nie wie kiedy i to moja decyzja czy robimy iui bo ona to by chyba nie robiła. Pełny profesjonalizm po prostu :/ a leczymy się w Novum, sądziłam że trochę wyższy poziom mają ale cóż.

    Spadek formy psychicznej? A co się dzieje? Które to Twoje iui? Bierzesz jakieś witaminy/suplementy?

    Tak sobie pomyślałam, że to moje ostatnie iui było dobrze zrobione: ładny pęcherzyk, zrobione w dobrym momencie, leżenie 10 min po, w domu poprawione, ananasa też zeżrałam, byłam zdrowa ! No i dupa, co jeszcze można zrobić lepiej? Takie rozżalenie mnie dopadło. Chyba po prostu gorsze dni mam, ale dziś już trochę lepiej:)
    Biorę Pregne Start - już od dłuższego czasu.
    Za mną już 3 podejścia (pierwsze - ciąża bezzarodkowa potem 2 nieudane).

    Trzymam kciuki za Twoją betę. Faktycznie Ci namieszali, ale widać nie ma reguły...Może takie szalone podejście akurat będzie udane:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2019, 17:41

    happilyeverafter lubi tę wiadomość

    32l
    M-Azoospermia, Hipogonadyzm pierwotny
    05.2018 - TESE brak plemników
    12.2018 1 AID ciąża bezzarodkowa
    2019 4xAID :(
    01.2020 Laparo+Histero+Drożność OK
    2020 2xAID :(
    06.2020 IMSI, 3 blastki
    06.2020 Transfer 3AA, 10dpt beta 241, 12dpt beta 558
    p19u3e3k91lhnfy4.png
  • Malinka2401 Autorytet
    Postów: 338 529

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Pomyślałam, że wniosę trochę pozytywów na wątek. Otóż po wczorajszym USG okazało się, że czekamy na parkę, także lepiej być nie mogło. ❤

    Mallagga, mt30, Kasia2602, happilyeverafter, Angela, jolcia1005, magdalena 87 lubią tę wiadomość

    24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka ale super 😍😍

    Mocno trzymalyscie kciuki i sa dwa pecherzyki 14 i 18, endo 9!

    Iui umowione na piatek, zastrzyk jutro po 20 :)

    Kasia2602, Angela, Malinka2401, anissima, jolcia1005 lubią tę wiadomość

  • Malinka2401 Autorytet
    Postów: 338 529

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Malinka ale super 😍😍

    Mocno trzymalyscie kciuki i sa dwa pecherzyki 14 i 18, endo 9!

    Iui umowione na piatek, zastrzyk jutro po 20 :)

    Oby tym razem to było to! ✊✊✊

    24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2401 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Pomyślałam, że wniosę trochę pozytywów na wątek. Otóż po wczorajszym USG okazało się, że czekamy na parkę, także lepiej być nie mogło. ❤

    Malinka, gratulacje 😁 Moje marzenie to bliźniaki u jeszcze parka, strzał w dziesiątkę 😍 Duzo zdrówka życzę dla Ciebie i Maluszków 😘

    Malinka2401 lubi tę wiadomość

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolcia1005 wrote:
    Tak sobie pomyślałam, że to moje ostatnie iui było dobrze zrobione: ładny pęcherzyk, zrobione w dobrym momencie, leżenie 10 min po, w domu poprawione, ananasa też zeżrałam, byłam zdrowa ! No i dupa, co jeszcze można zrobić lepiej? Takie rozżalenie mnie dopadło. Chyba po prostu gorsze dni mam, ale dziś już trochę lepiej:)
    Biorę Pregne Start - już od dłuższego czasu.
    Za mną już 3 podejścia (pierwsze - ciąża bezzarodkowa potem 2 nieudane).

    Trzymam kciuki za Twoją betę. Faktycznie Ci namieszali, ale widać nie ma reguły...Może takie szalone podejście akurat będzie udane:D

    Ojej to faktycznie rozumiem Twój kiepski nastrój 😔 najgorzej jak wszystko idzie wzorowo tylko efektu wciąż brak. Jakie macie plany dalej? U Was tylko czynnik męski? Jak Twoje zdrówko? Mi np w trakcie diagnostyki męża zaczęło bardzo szybko AMH spadać i dlatego zdecydowalismy się na AID. Nigdy w życiu nie myślałam że tak będzie wyglądac nasze życie, decyzje między czarnym i bardziej czarnym 😔 My na tym wątku AID przeżywamy zawsze podwójna stratę bo nie dość że nasi mężowie nigdy nie będą biologicznymi ojcami to jeszcze z AID się nie udaje. Naprawdę czasem zastanawiam się skąd w tych dziewczynach tyle siły. Wszystkie tu jesteście moimi bohaterkami ❤️ Mocno trzymam za Was i za siebie kciuki, w końcu spełnimy nasze marzenia 😘

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Agness001 Autorytet
    Postów: 482 197

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka wspaniale 😍.
    Mallagga super wiadomość. Tak mocno trzymałam, że aż zdrętwiały 😉. Teraz to już musi się udać :).
    Wszystkie jesteśmy silne. Dużo przeszłyśmy ale doczekamy się swojego szczęścia :).

    Malinka2401, happilyeverafter lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness to teraz czekam na ciebie i dołączamy do malinki!! :*

    Malinka2401, happilyeverafter, anissima, jolcia1005 lubią tę wiadomość

  • jolcia1005 Ekspertka
    Postów: 174 88

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Ojej to faktycznie rozumiem Twój kiepski nastrój 😔 najgorzej jak wszystko idzie wzorowo tylko efektu wciąż brak. Jakie macie plany dalej? U Was tylko czynnik męski? Jak Twoje zdrówko? Mi np w trakcie diagnostyki męża zaczęło bardzo szybko AMH spadać i dlatego zdecydowalismy się na AID. Nigdy w życiu nie myślałam że tak będzie wyglądac nasze życie, decyzje między czarnym i bardziej czarnym 😔 My na tym wątku AID przeżywamy zawsze podwójna stratę bo nie dość że nasi mężowie nigdy nie będą biologicznymi ojcami to jeszcze z AID się nie udaje. Naprawdę czasem zastanawiam się skąd w tych dziewczynach tyle siły. Wszystkie tu jesteście moimi bohaterkami ❤️ Mocno trzymam za Was i za siebie kciuki, w końcu spełnimy nasze marzenia 😘
    Wygląda na to że czynnik męski tylko. U mnie ok. Natomiast jak czytam czasem inne wątki i widzę jakie dziewczyny badanie robią i co może być nie tak to oczy wychodzą czasem z orbit!
    Ja miałam tylko podstawe: amh w normie, ale robiłam tylko jeden raz, nikt mi nie zalecił, żeby to kontrolować.
    Miałam też kiedyś monitoring kilku cykli i też było w porządku, ale to też już ponad rok temu.
    Mam niedoczynność tarczycy, ale lekarze twierdzą że jest niewielka i nie powinna być problemem. Mam tylko brać leki tak jak zawsze i kontrolować poziom tsh co kilka miesięcy.
    Nie chce się na siłę czegoś doszukiwać i na razie słucham się lekarza.
    Podchodzimy do kolejnych iui i wierzymy, że wkońcu zaskoczy;)

    32l
    M-Azoospermia, Hipogonadyzm pierwotny
    05.2018 - TESE brak plemników
    12.2018 1 AID ciąża bezzarodkowa
    2019 4xAID :(
    01.2020 Laparo+Histero+Drożność OK
    2020 2xAID :(
    06.2020 IMSI, 3 blastki
    06.2020 Transfer 3AA, 10dpt beta 241, 12dpt beta 558
    p19u3e3k91lhnfy4.png
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolcia1005 wrote:
    Wygląda na to że czynnik męski tylko. U mnie ok. Natomiast jak czytam czasem inne wątki i widzę jakie dziewczyny badanie robią i co może być nie tak to oczy wychodzą czasem z orbit!
    Ja miałam tylko podstawe: amh w normie, ale robiłam tylko jeden raz, nikt mi nie zalecił, żeby to kontrolować.
    Miałam też kiedyś monitoring kilku cykli i też było w porządku, ale to też już ponad rok temu.
    Mam niedoczynność tarczycy, ale lekarze twierdzą że jest niewielka i nie powinna być problemem. Mam tylko brać leki tak jak zawsze i kontrolować poziom tsh co kilka miesięcy.
    Nie chce się na siłę czegoś doszukiwać i na razie słucham się lekarza.
    Podchodzimy do kolejnych iui i wierzymy, że wkońcu zaskoczy;)

    Na pewno w końcu zaskoczy, musisz w to mocno wierzyć :* A powedz co do nadczynności tarczycy to jaki amsz wynik, może tu być problem? Chyba wynik powinien być w oklicach 1 u kobiet starających się żeby by efekt. U Ciebie po lekach ten poziom obniża się?

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Agness001 Autorytet
    Postów: 482 197

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia też czytam inne wątki i na początku też mi oczy wychodziły, że takie problemy mogą być i tyle badań dziewczyny wykonują. Sama na początku chciałam coś na siłę znaleźć. Bez zaleceń wykonałam badanie testosteronu i marker CA-125 (podwyższony może świadczyć o endometriozie). Wyszły dobrze, jedynie testosteron w górnej granicy ale lekarz twierdzi, że jest ok. Przestałam więc na siłę kombinować.
    Umówiłam się na monitoring cyklu 19 sierpnia. Jest to 12 dc. Nie wiem czy nie za późno. No ale jest to poniedziałek. Sobota i niedziela nie ma wizyt, tylko zabiegi. Ostatnio byłam w 11 dc i pęcherzyki miały 19,18,15 i 16 mm. Zobaczymy.
    Malinka, z tego co pamiętam to też byłaś stymulowana Lamettą 2x1 i też miałaś więcej pęcherzyków. Ja mam od 3 do 7 dc. W którym dniu cyklu miałaś AID?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness001 wrote:
    Malinka wspaniale 😍.
    Mallagga super wiadomość. Tak mocno trzymałam, że aż zdrętwiały 😉. Teraz to już musi się udać :).
    Wszystkie jesteśmy silne. Dużo przeszłyśmy ale doczekamy się swojego szczęścia :).
    Agnes potrzymaj jeszcze raz te kciuki jutro 9.40 2 podejscie 😱😱🙊

  • Agness001 Autorytet
    Postów: 482 197

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Agnes potrzymaj jeszcze raz te kciuki jutro 9.40 2 podejscie 😱😱🙊
    Już zaciskam ✊😊

    Mallagga lubi tę wiadomość

  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Agnes potrzymaj jeszcze raz te kciuki jutro 9.40 2 podejscie 😱😱🙊
    Mallaga ja też trzymam kciuki 😃 pisz jak będziesz po

    Mallagga lubi tę wiadomość

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Mallaga ja też trzymam kciuki 😃 pisz jak będziesz po
    Jeszcze kawusia i zaraz bede sie zbierac 😱

    Angela lubi tę wiadomość

  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Jeszcze kawusia i zaraz bede sie zbierac 😱
    Powodzenia ;*

    Mallagga lubi tę wiadomość

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4087

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga kciukasy za IUI ✊✊✊✊

    Mallagga lubi tę wiadomość

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po, dzis nie robilismu usg i moze dobrze bo bym liczyla zaraz i sie zastanawiala :)

    Takze czekanie teraz :)

    Plemniorow 60 mln 💪90 % prawidlowy ruch :)

    jolcia1005 lubi tę wiadomość

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ