X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AMH 0,01 FSH 94 - metoda IVA, pilnie potrzebny specjalista
Odpowiedz

AMH 0,01 FSH 94 - metoda IVA, pilnie potrzebny specjalista

Oceń ten wątek:
  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 13 października 2023, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dietetyk Marcin Ostaszewski, ma długie terminy ale właśnie jedna z dziewczyn, która zaszła bardzo go polecała. Ma Instagram i tam tez kilka historii
    Może to zle zabrzmi ale cieszę się ze jesteście! W kupie siła to razem będziemy walczyć! Bo tak to nikt u mnie nie wie o naszym problemie… z forum znam dwie dziewczyny którym się udało i to daje nadzieje…

    Ona37 lubi tę wiadomość

  • Ona37 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 października 2023, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Dietetyk Marcin Ostaszewski, ma długie terminy ale właśnie jedna z dziewczyn, która zaszła bardzo go polecała. Ma Instagram i tam tez kilka historii
    Może to zle zabrzmi ale cieszę się ze jesteście! W kupie siła to razem będziemy walczyć! Bo tak to nikt u mnie nie wie o naszym problemie… z forum znam dwie dziewczyny którym się udało i to daje nadzieje…
    Kochana, u Nas też nikt nie wie
    Również dajecie mi ogromne wsparcie i nadzieję ❤️

  • Ona37 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 października 2023, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Dietetyk Marcin Ostaszewski, ma długie terminy ale właśnie jedna z dziewczyn, która zaszła bardzo go polecała. Ma Instagram i tam tez kilka historii
    Może to zle zabrzmi ale cieszę się ze jesteście! W kupie siła to razem będziemy walczyć! Bo tak to nikt u mnie nie wie o naszym problemie… z forum znam dwie dziewczyny którym się udało i to daje nadzieje…

    Ja oczywiście już musiałam nadrobić wiedzę o tym dietetyku, niestety mam sporo kilometrów. Zamówiłam dietę na 7 dni, opisałam swoją sytuację.
    Mam nadzieję, że jednak uda się upolować jakiś termin online ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2023, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton0102 wrote:
    Wydaje mi się ze przy niskiej rezerwie kluczowy jest wiek. Mam tez wysokie FSH. Ja jestem od Was starsza, mam 34 lata, wiec nie mam złudzeń że uda mi się zajść naturalnie, ale in vitro jest dla mnie jak najbardziej Ok i nie mam z tym problemu. Ja raczej nie jestem z tych cierpliwych wiec czekanie na naturalna ciąże chyba by mnie mocniej zestresowalo niż cała procedura in vitro :)

  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 14 października 2023, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez będę próbować z in vitro :D będę próbować wszystkiego…. 🫣 a co do czekania to rzeczywiście to jest najgorsze… a robiliście już badania ? Na jakim jesteście etapie teraz ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Ja tez będę próbować z in vitro :D będę próbować wszystkiego…. 🫣 a co do czekania to rzeczywiście to jest najgorsze… a robiliście już badania ? Na jakim jesteście etapie teraz ?
    Ja jestem po pierwszej próbie in vitro, niestety puste pecherzyki. Teraz czekam na zanik torbieli i mam nadzieje ruszyć na koniec miesiąca z stymulacja. Jeśli chodzi o badania, robiliśmy standardowe zlecane przez klinikę. My ogolnie nie planowaliśmy teraz dziecka, jednak po wizycie w czerwcu w klinice nie pozostawiono nam złudzeń, jeśli nie teraz z in vitro to już raczej pozamiatane.

  • harnas Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 14 października 2023, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja startowałam z 0,3 teraz mam już 0,8 od pierwszej diagnostyki, odkąd trafiłam do Pana Marcina Ostaszewskiego. Ostatnio też widziałam na jego IG ł mocno immunologiczną pacjentkę, która przy 0,08 zaszła w ciąże naturalnie

    Dla mnie też ważne, bo nie naciska w żadną ze stron, ani nie mówi, żeby nie robić IVF ani żeby robić, mam wrażenie że jest jedną z niewielu osób, której chce się szukać jeszcze u "przypadków beznajdziejnych"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Ja póki co tez czekam… dostałam htz. Umowilam się do dietetyka od spraw beznadziejnych i mam druga wizytę u wyroby początkiem listopada. Jak czytałam historie dziewczyn w takiej sytuacji to prędzej naturalnie zachodziły niż z in vitro… a wy znacie jakieś dziewczyny z takim niskim amh i dobrymi historiami z invitro ?
    I obecnie chodzę sobie na komorę hiperbaryczna, nie wiem czy coś da ale przynajmniej się dotlenie😅
    A ile macie lat? Ja 29
    Zapytam jeszcze, czy dostałaś jakieś zalecenia/uwagi od Wyroby? Czytałam ze jest polecany przy niskim Amh.

  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 14 października 2023, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dał mi listę chyba 5 suplementów i htz bo długo okresu nie miałam. Ogólnie fajny doktor.
    Listę suplementów wam wyślę jak będę w domu bo szczerze mówiąc nawet nie pamietam co mi zalecił…
    A jeśli chodzi ogólnie o niego to nie proponował komórki dawczyni, a wcześniej jak byłam w gyncentrum to było jedyne co mi zaproponowali. Bo babeczka powiedziała ze proponuje mi metody, które realnie mogą się zakończyć ciąża. Jednak dla nas komórka dawczyni to nie rozwiązanie. Nie chcemy (ale nie mówię że za kilka lat się przeproszę z tą decyzja).
    Dodatkowo mówił tez ze jak mam 29 lat to jest szansa, bo jakby przyszła dziewczyna w wieku 39/40 lat to by już tak nie mógł powiedzieć… będziemy iść w stronę obstrzyknięcia osoczem i potem może ta IVA… ale jeszcze się na to nie zdecydowałam… ogólnie to z nim przygotowanie do invitro a jeszcze z dietetykiem wspomaganie bo może się uda przy okazji naturalnie :D
    Ale wiadomo, dziś to pisze bo mam dobry dzień… jak mam gorszy to siedzę i płacze i zastanawiam się jak będzie wyglądało nasze życie tylko we dwoje

    Ona37 lubi tę wiadomość

  • Ona37 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 14 października 2023, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    harnas wrote:
    Ja startowałam z 0,3 teraz mam już 0,8 od pierwszej diagnostyki, odkąd trafiłam do Pana Marcina Ostaszewskiego. Ostatnio też widziałam na jego IG ł mocno immunologiczną pacjentkę, która przy 0,08 zaszła w ciąże naturalnie

    Dla mnie też ważne, bo nie naciska w żadną ze stron, ani nie mówi, żeby nie robić IVF ani żeby robić, mam wrażenie że jest jedną z niewielu osób, której chce się szukać jeszcze u "przypadków beznajdziejnych"

    Właśnie polecona klinika do której mam się zgłosić, ogarnia dietę+ psychologia+ gin i endo. I nie zalecają inv tylko naturalne zachodzenie.
    Nie wiem z czego to wynika, ale jestem spokojna i wierzę, że się uda ❤️
    Może spotykamy się na jakimś mess?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona37 wrote:
    Właśnie polecona klinika do której mam się zgłosić, ogarnia dietę+ psychologia+ gin i endo. I nie zalecają inv tylko naturalne zachodzenie.
    Nie wiem z czego to wynika, ale jestem spokojna i wierzę, że się uda ❤️
    Może spotykamy się na jakimś mess?

    Dasz znać, jaka to klinika? Czy to klinika leczenia niepłodności?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2023, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Tak, dał mi listę chyba 5 suplementów i htz bo długo okresu nie miałam. Ogólnie fajny doktor.
    Listę suplementów wam wyślę jak będę w domu bo szczerze mówiąc nawet nie pamietam co mi zalecił…
    A jeśli chodzi ogólnie o niego to nie proponował komórki dawczyni, a wcześniej jak byłam w gyncentrum to było jedyne co mi zaproponowali. Bo babeczka powiedziała ze proponuje mi metody, które realnie mogą się zakończyć ciąża. Jednak dla nas komórka dawczyni to nie rozwiązanie. Nie chcemy (ale nie mówię że za kilka lat się przeproszę z tą decyzja).
    Dodatkowo mówił tez ze jak mam 29 lat to jest szansa, bo jakby przyszła dziewczyna w wieku 39/40 lat to by już tak nie mógł powiedzieć… będziemy iść w stronę obstrzyknięcia osoczem i potem może ta IVA… ale jeszcze się na to nie zdecydowałam… ogólnie to z nim przygotowanie do invitro a jeszcze z dietetykiem wspomaganie bo może się uda przy okazji naturalnie :D
    Ale wiadomo, dziś to pisze bo mam dobry dzień… jak mam gorszy to siedzę i płacze i zastanawiam się jak będzie wyglądało nasze życie tylko we dwoje
    No to podobne zalecenia jak u mnie- tobą supli plus cycloprogynova na wywołanie okresu. Poczytałam chwile o iva- nie wiesz, czy trzeba sztywno spełnić warunki udostępnione na stronie krakovi? Ja robię jeszcze jedną próbę in vitro, potem dawczyni, ale może rozważę również inne opcje. Chociaż dojazd do krakowa dla mnie byłby problemem.

  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 14 października 2023, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem chętna na mess :) i tez chętnie się dowiem jaka to klinika :)
    A jak chodzi o IVA to nie trzeba sztywno warunków spełnić bo ja np miałam niższe fsh

  • Kfiatek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 listopada 2023, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Czy są tu jeszcze jakieś aktywne dziewczyny? Odebrałam dzisiaj wyniki badań. AMH 0,14, FSH 21. Mam 34 lata, za sobą usunięcie torbieli jajnika w tamtym roku i co ciekawe, zawsze zarzekałam się, że nie chcę dzieci. Aż trafiłam na cudownego partnera i moje podejście całkowicie się zmieniło. Zapragnęłam dziecka. I dzisiaj świat mi się zawalił.

  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 13 listopada 2023, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem nadal :D skąd jesteś ?

  • Kfiatek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 listopada 2023, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kraków, a Ty? Czytałam kilka Waszych wcześniejszych postów tutaj i chciałam zapytać, jak u Ciebie sytuacja? Ja próbuje się od wczoraj dodzwonić do Artvimed, żeby umówić wizytę, ale nikt tam chyba telefonów nie odbiera 🫣

  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 14 listopada 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z bielska białej i pierwsze byłam w gyncentrum, gdzie zaproponowano mi jedynie adopcje oocytu. Płacz, rozpacz i ogólnie mało kolorowo. Poczytałam, poszukalam i trafiłam do dr wyroby w Krakowie. Póki co mam suplementy i obserwujemy. Dostałam htz na 2 miesiące. Wyniki się poprawiły. Próba naturalna na stymulacji, potem jak nic z tego nie będzie to osocze, ewentualnie iva, a potem zobaczymy…
    A ty jak tam? Jakie wyniki i plany?

  • Kfiatek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 16 listopada 2023, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odebrałam wyniki w tamtym tyg. (AMH 0,14, FSH 21) i najpierw miałam wizytę u endokrynologa, dzisiaj jestem po wizycie u mojej gin. która raczej była sceptyczna i sugerowała rozważyć komórkę dawczyni. Ja mam jednak póki co z tym problem i barierę psychiczną. Jestem zapisana na przyszły tydzień do Artvimed. Zobaczymy co tam powiedzą. Muszę jednak chyba doczytać o dr Wyrobie i iva. Czyli u Ciebie próba jakoś w styczniu? A co to za suplementy? Pytam, bo mój endokrynolog stwierdził, że żadne suple czy dieta nie mają tu znaczenia. Trochę zgłupieć można, bo każdy mówi co innego.

  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 16 listopada 2023, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaproszę cię do przyjaciółek to wszystko napisze :D

    Kfiatek lubi tę wiadomość

  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 17 listopada 2023, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że mój wątek zaczął na nowo być aktywny. Dziewczyny chcę Wam tylko powiedzieć, że z AMH 0,01 nie musicie wcale godzić się na KD. Ja jestem przykładem, że z takim niskim AMH można uzyskać swoją komórkę. Trzeba tylko trafić na odpowiedniego lekarza, dla którego trudne przypadki to wyzwanie a nie strata czasu. Nie poddawajcie się :)

    Gaja94, Paunaw lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ