X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AMH 0,01 FSH 94 - metoda IVA, pilnie potrzebny specjalista
Odpowiedz

AMH 0,01 FSH 94 - metoda IVA, pilnie potrzebny specjalista

Oceń ten wątek:
  • monester Autorytet
    Postów: 3831 3466

    Wysłany: 17 listopada 2023, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milady- a jaki etap u Ciebie ? Bo długo Cię tu nie było i kiedyś nawet na wątku niskie AMh Cię przywoływałam

    Gaja94 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kfiatek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 23 listopada 2023, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Zaproszę cię do przyjaciółek to wszystko napisze :D
    Super! To czekam na wiadomość 😊
    Ja byłam dzisiaj w Artvimed i mam powtórzyć badanie AMH i FSH. Lekarka powiedziała, że mam pęcherzyki i że coś jej nie pasuje ten mój wynik. Mam też zrobić kariotyp i brać DHEA i po miesiącu brania powtórzyć właśnie badania i przyjść na wizytę. Nieźle musiałam się nakombinować, żeby w ogóle zdobyć to DHEA 🫣🤔 i ogólnie narracja jest taka, że podejmiemy jedną próbę, jeśli się nie uda to KD. Ale do tego jeszcze nie dojrzałam szczerze mówiąc.

  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 23 listopada 2023, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam, masz ?

  • Kfiatek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 listopada 2023, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Wysłałam, masz ?

    Mam, zaakceptowane 😊

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ