X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AMH 0,01 FSH 94 - metoda IVA, pilnie potrzebny specjalista
Odpowiedz

AMH 0,01 FSH 94 - metoda IVA, pilnie potrzebny specjalista

Oceń ten wątek:
  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babi wrote:
    Witaj!
    U mnie na ta chwile bez zmian, termin u tego dr mogłabym mieć za miesiąc ale jeszcze go nie potwierdziłam, nie wiem co robić.. 3mam mocno kciuki za Ciebie! Koniecznie dawaj znać co dalej! :)

    Nie dziekuję! ❤ Będę informować jak będę wiedzieć coś więcej :) Babi nie chcę Cię namawiać, ale myślę że nie masz nic do stracenia a może akurat będzie szansa i rozwiązanie. Najlepiej przekonać się samemu. Ja z całego serca polecam dr Wyrobę, czułam się bardzo zaopiekowana w KrakOvi. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i że mezoterapia pomoże :)

  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Ja pod słyszałam rozmowę lekarzy w Invimedzie w Katowicach i podobno mieli przypadek z takim niskim AMH. Może tam sprobój.
    Moniatka dziękuję za polecenie, ale ja już znalazłam swojego lekarza który specjalizuje się w niskim AMH i póki co się go trzymam bo bardzo mi odpowiada :)

    Moniatka lubi tę wiadomość

  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 9 maja 2022, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babi jak u Ciebie sytuacja? Jakieś zmiany ? Pozdrawiam :)

  • Pusiek Autorytet
    Postów: 884 506

    Wysłany: 10 maja 2022, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi znajomi leczyli się w Białymstoku w Kriobanku. Dziewczyna ma również tak niskie AMH. Zjeździli wcześniej kilka klinik łącznie z Czechami i nigdzie nie dawali im szans. Tylko adopcja komórki lub zarodka wchodziła w gre. A aktualnie są w 12 tygodniu ciąży :))

    Milady92 lubi tę wiadomość

    ❤️ Zosia 21.12.2023, 3020 gr, 50 cm

    age.png
  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 16 maja 2022, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Przycupnę czekając na wieści jak będzie u Ciebie po mezo:) ja mam za tydzień. Aktualnie 7dc po nieudanym transferze i widocznych sporo (szok) pęcherzyków na jajnikach :)

    Hej Sylza ! :) Jak u Ciebie po mezo ? :)

  • Babi Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 15 lipca 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milady92 wrote:
    Babi jak u Ciebie sytuacja? Jakieś zmiany ? Pozdrawiam :)


    Hej, witaj!
    Długo się nie odzywałam bo wydarzył się u mnie prawdziwy cud i zaszłam w ciążę naturalnie!! Właśnie zaczynam 15 tydzień. Jestem bardzo szczęśliwa. Zaszłam w ciążę naturalnie z wynikiem AMH 0,02!:))
    A jak u Ciebie??

    Ona37 lubi tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 15 lipca 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babi wrote:
    Hej, witaj!
    Długo się nie odzywałam bo wydarzył się u mnie prawdziwy cud i zaszłam w ciążę naturalnie!! Właśnie zaczynam 15 tydzień. Jestem bardzo szczęśliwa. Zaszłam w ciążę naturalnie z wynikiem AMH 0,02!:))
    A jak u Ciebie??
    Gratulacje! Podobno życzy się nudnej ciąży, takiej Ci życzę 😊

    Babi lubi tę wiadomość

  • Annulllka Autorytet
    Postów: 385 505

    Wysłany: 15 lipca 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babi wrote:
    Hej, witaj!
    Długo się nie odzywałam bo wydarzył się u mnie prawdziwy cud i zaszłam w ciążę naturalnie!! Właśnie zaczynam 15 tydzień. Jestem bardzo szczęśliwa. Zaszłam w ciążę naturalnie z wynikiem AMH 0,02!:))
    A jak u Ciebie??

    Hej! Wszystkiego co najlepsze!
    Ja jestem na początku swojej drogi, przed pierwsza stymulacją. Twój post podniósł mnie na duchu, ponieważ mam niskie AMH (0,5 w grudniu, 0,2 w czerwcu). Twoja historia naprawdę daje nadzieję!

    Pozdrawiam i niech maluch rośnie zdrowo!

    Moniatka , Babi lubią tę wiadomość

    33 lata
    AMH 0,2
    Operacje usuwania torbieli jajników -2009 i 2012.
    Endometrioza
    Brak owulacji
    Dwie próby stymulacji (07 i 09.2022) zakończone przedwcześnie.
    Propozycja AK
    Zmiana kliniki i lekarza
    Działa prawy jajnik!
    Trzecia stymulacja (01.2023)🤞🏻FSH 29
    Punkcja->2 dojrzałe komórki-> 2 zarodki wysokiej klasy (cl 8.1 i cl 7.1) -> transfer świeży w 3 dobie 🤞🏻
    10 dpt- || kreski oraz beta 60 🥹
    12 dpt - beta: 132, prog: 26
    14 dpt - beta: 327, prog: 28
    17 dpt - beta: 1054, prog: 29
    5t 1d - jest jeden pęcherzyk ciążowy 😊
    6t 5d - CRL 6,2 mm i jest❤️
    8t 6d - plamienie ☹️ CRL 21 mm, ❤️ Bije
    10t 4d - CRL 3,5 cm
    12t 1d - prenatalne ok, CRL 5,8 cm, dziewczynka? Pierwsze ujęcie 3D
    19t 2d - 332 g, dziewczynka?
    21t 2d - połówkowe ok, 399 g, dziewczynka! 💖Kolejne ujecie 3D
    25t 0d - 712g
    29t 1d -usg III trymestru -ok, 1660 g
    31t 0d - 1780 g
    34t 4d - 2400 g
    Planowany termin porodu: 8.10.2023

    5.10.2023 Marlena, 54 cm, 3790 g 💖🥰
  • Babi Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 16 lipca 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annulllka wrote:
    Hej! Wszystkiego co najlepsze!
    Ja jestem na początku swojej drogi, przed pierwsza stymulacją. Twój post podniósł mnie na duchu, ponieważ mam niskie AMH (0,5 w grudniu, 0,2 w czerwcu). Twoja historia naprawdę daje nadzieję!

    Pozdrawiam i niech maluch rośnie zdrowo!

    Dziękuje! :)
    Nie poddawajcie się!! My już mieliśmy podpisaną umowę o komórkę dawczyni i czekaliśmy a tu taki CUD!! Sama jak o tym myślę to mi się płakać ze szczęścia chce, nie mieliśmy praktycznie szans na naturalną ciążę ale póki miesiączkujesz to jest nadzieja!! I masz AMH o wiele wyższe od mojego :) 3mam mocno kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2022, 19:56

  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam temat! Czy ktoś z nieoznaczalnym amh próbował IVA? I są jakieś efekty ?

    Ona37 lubi tę wiadomość

  • Ona37 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 11 października 2023, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Odświeżam temat! Czy ktoś z nieoznaczalnym amh próbował IVA? I są jakieś efekty ?

    Jestem w tej samej sytuacji.
    U mnie nieoznaczony poziom. Pierwsze było załamka je.
    Skierowanie do. Poradni....czekam na termin.

  • Ona37 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 11 października 2023, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babi wrote:
    Hej, witaj!
    Długo się nie odzywałam bo wydarzył się u mnie prawdziwy cud i zaszłam w ciążę naturalnie!! Właśnie zaczynam 15 tydzień. Jestem bardzo szczęśliwa. Zaszłam w ciążę naturalnie z wynikiem AMH 0,02!:))
    A jak u Ciebie??

    Naturalnie bez stymulacji?
    Jakieś wsparcie, syluplementy? Czy miesiączka bez wspomagania?

  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 11 października 2023, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona37 wrote:
    Jestem w tej samej sytuacji.
    U mnie nieoznaczony poziom. Pierwsze było załamka je.
    Skierowanie do. Poradni....czekam na termin.

    Ja tez teraz czekam! Dostałam leki htz i mam przyjść na miesiąc ale robiłam kariotypy i fraxa ale wszystko dobrze!!znalazlam tez dwie dziewczyny ktorym się udało i opowiedziały mi swoją historie i ich pozytywnych doświadczeń się trzymam jako nadzieji… ale wiadomo, są lepsze i gorsze dni! Ja wiem o wszystkim od sierpnia… także podobie zaczynamy… jakbyś chciała coś więcej popisać to zapraszam ;)

    Ona37 lubi tę wiadomość

  • Ona37 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 października 2023, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Ja tez teraz czekam! Dostałam leki htz i mam przyjść na miesiąc ale robiłam kariotypy i fraxa ale wszystko dobrze!!znalazlam tez dwie dziewczyny ktorym się udało i opowiedziały mi swoją historie i ich pozytywnych doświadczeń się trzymam jako nadzieji… ale wiadomo, są lepsze i gorsze dni! Ja wiem o wszystkim od sierpnia… także podobie zaczynamy… jakbyś chciała coś więcej popisać to zapraszam ;)

    Wierzę, że jak mojej jajniki dostaną " strzała" to będzie z górki.
    Pierwszy wynik AMH....0.01....załamka totalna i oczywiście świat mi się zawalił, tutaj odzyskałam nadzieję.
    Zastanawiam się, czy są jakieś metody naturalne stymulacji jajników .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2023, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona37 wrote:
    Wierzę, że jak mojej jajniki dostaną " strzała" to będzie z górki.
    Pierwszy wynik AMH....0.01....załamka totalna i oczywiście świat mi się zawalił, tutaj odzyskałam nadzieję.
    Zastanawiam się, czy są jakieś metody naturalne stymulacji jajników .
    Ja niestety zbijam z Wami piątkę. Jesteście już po jakiś próbach in vitro?

  • Ona37 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 października 2023, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton0102 wrote:
    Ja niestety zbijam z Wami piątkę. Jesteście już po jakiś próbach in vitro?
    Ja mimo wszystko postaram się o naturalną ciążę.
    Mój lekarz skierował Nas do poradni i powiedział, że " będziemy działać".
    Przede wszystkim dieta, psycholog....badania męża i stymulacja ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2023, 16:14

  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 13 października 2023, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co tez czekam… dostałam htz. Umowilam się do dietetyka od spraw beznadziejnych i mam druga wizytę u wyroby początkiem listopada. Jak czytałam historie dziewczyn w takiej sytuacji to prędzej naturalnie zachodziły niż z in vitro… a wy znacie jakieś dziewczyny z takim niskim amh i dobrymi historiami z invitro ?
    I obecnie chodzę sobie na komorę hiperbaryczna, nie wiem czy coś da ale przynajmniej się dotlenie😅
    A ile macie lat? Ja 29

    Ona37 lubi tę wiadomość

  • Ona37 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 października 2023, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Ja póki co tez czekam… dostałam htz. Umowilam się do dietetyka od spraw beznadziejnych i mam druga wizytę u wyroby początkiem listopada. Jak czytałam historie dziewczyn w takiej sytuacji to prędzej naturalnie zachodziły niż z in vitro… a wy znacie jakieś dziewczyny z takim niskim amh i dobrymi historiami z invitro ?
    I obecnie chodzę sobie na komorę hiperbaryczna, nie wiem czy coś da ale przynajmniej się dotlenie😅
    A ile macie lat? Ja 29

    Nie znam, bo sama dopiero odebrałam taki wynik :(
    U mnie najprawdopodobniej na skutek zaburzeń odżywiania, rozrost macicy i jajników się zatrzymał ( jako nastolatki i wszystko było bardzo małe 1/2 cm..) .
    Zaczęłam od estrofemu - macicą pięknie urosła, ale jajniki czekają na swoją kolej.
    Teraz mam 36.

    Liczę, na tą naturalną.....
    A co to za dietetyk,. na którego czekasz?

  • Ona37 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 października 2023, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Ja póki co tez czekam… dostałam htz. Umowilam się do dietetyka od spraw beznadziejnych i mam druga wizytę u wyroby początkiem listopada. Jak czytałam historie dziewczyn w takiej sytuacji to prędzej naturalnie zachodziły niż z in vitro… a wy znacie jakieś dziewczyny z takim niskim amh i dobrymi historiami z invitro ?
    I obecnie chodzę sobie na komorę hiperbaryczna, nie wiem czy coś da ale przynajmniej się dotlenie😅
    A ile macie lat? Ja 29
    Właśnie doczytałam, że htz to jest estrrofem i prog...ja biorę osobno w tabletkach.
    Pierwsze miesiączki miałam co 19 dni ( przez 1,5 roku..
    ), teraz 27 ..❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2023, 18:54

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ