X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AMH 0,01 FSH 94 - metoda IVA, pilnie potrzebny specjalista
Odpowiedz

AMH 0,01 FSH 94 - metoda IVA, pilnie potrzebny specjalista

Oceń ten wątek:
  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 18 lutego 2022, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, piszę do Was bo wiem że macie ogromne zasięgi i dużą wiedzę. Poszukuję pilnie prawdziwego specjalisty. Prawdziwego tzn. takiego, który specjalizuje się na prawdę trudnymi przypadkami, a nie tylko leczy i działa wg. schematów. Tak jak w temacie mam bardzo niskie AMH 0,01 i bardzo wysokie FSH 94, wiek 30 lat. Do tej pory byłam u dr Cholewy w Tychach, oraz u dr Połacia w Gamecie w Łodzi. W najbliższym czasie mam zaplanowane wizyty u dr Janowca w Nowym Sączu, u dr Wyroby w Krakowie i u dr Lewandowskiego w Warszawie. Na chwilę obecną proponują mi KD lub adopcje zarodka. Jestem na początku swojej drogi i zamierzam walczyć, dlatego nie biorę pod uwagę ani KD ani adopcji zarodka. Czy któraś z Was słyszała lub może korzystała z autorskiej metody IVA dr Wyroby? Będę ogromnie wdzięczna za każde polecenie oraz odpowiedź ❤

  • Megggs Przyjaciółka
    Postów: 89 186

    Wysłany: 18 lutego 2022, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, miałaś jakąś szerszą diagnostyke co może wpłynąć na takie wyniki? Powtarzałas wyniki w kolejnym cyklu? Czy masz owulacje naturalnie? FSH lubi skakac, ale mozna go zbić. Specjalisty Ci nie doradze ale myślę że w Twoim wieku jak najbardziej musisz próbować na swoich komórkach. Warto wprowadzić wcześniej suplementacje i zdrowa dietę min 3 miesiące przed stymulacja, polecam książkę it all starts with an egg.
    Ja np też miałam tragiczne wyniki, trochę lepsze od swoich i udało się uzyskać całkiem spora liczba komorek. W Twoim przypadku wiek działa bardzo na Twoją korzyść! ✊✊

    Milady92 lubi tę wiadomość

    👩29👨30
    Starania od 2021
    Ona:
    Amh 0.4 -06.2021
    TSH 3.4 -> 1.4
    On:
    Obniżone parametry nasienia

    11.2021 - 1VF
    Stymulacja ovaleap i orgalutran
    22.11 - 21 pecherzykow
    25.11 - punkcja 15 🥚🥚🥚
    7 komórek zamrożonych
    6 zapłodnionych

    21.01 FET blaski 5.1.1 🙏🙏🙏

    Mamy 4 5-dniowe ❄❄❄❄
  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 18 lutego 2022, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megggs wrote:
    Cześć, miałaś jakąś szerszą diagnostyke co może wpłynąć na takie wyniki? Powtarzałas wyniki w kolejnym cyklu? Czy masz owulacje naturalnie? FSH lubi skakac, ale mozna go zbić. Specjalisty Ci nie doradze ale myślę że w Twoim wieku jak najbardziej musisz próbować na swoich komórkach. Warto wprowadzić wcześniej suplementacje i zdrowa dietę min 3 miesiące przed stymulacja, polecam książkę it all starts with an egg.
    Ja np też miałam tragiczne wyniki, trochę lepsze od swoich i udało się uzyskać całkiem spora liczba komorek. W Twoim przypadku wiek działa bardzo na Twoją korzyść! ✊✊

    Megggs bardzo dziękuję za odpowiedź!!❤ W wieku 9 lat przeszłam przez białaczkę i prawdopodobnie chemia jest odpowiedzialna za takie wyniki. Mój stan zdrowia jest unormowany, a leczenie zostało juz dawno zakończone. Jeśli chodzi o miesiączkowanie to było ono zaburzone. Lekarz przepisał mi antykoncepcję, aby moja macica prawidłowo funkcjonowała i wtedy miesiączki występowały. Gdy od września 2021 r. odstawiłam antykoncepcję to tak na prawdę do teraz nie pojawiła się u mnie samoistnie miesiączka. W styczniu 2022r. po wizycie u dr Cholewy w Tychach usłyszałam diagnozę o przedwczesnym wygaszaniu funkcji jajników i dostałam tabletki Cyclo Progynova, aby zobaczyć czy moje jajniki zareagują jakkolwiek. Lekarz przepisał mi te tabletki, wyznaczył termin wizyty za kolejne 3 miesiące ale zaznaczył, że to raczej nic nie da. Jednak już po 1 opakowaniu miesiączka się pojawiła, czyli jakaś reakcja jest. Lekarz kazał zrobić ponownie badanie FSH między 2 a 3 opakowaniem, zobaczymy co z tego wyniknie. Jaką konkretną suplementację proponujesz ? Słyszałam o DHEA i o koenzymie Q10. Czy Ty stosowałaś jakąś konkretną dietę ? Czy może ktoś pomógł Ci ją ułożyć?

  • Megggs Przyjaciółka
    Postów: 89 186

    Wysłany: 18 lutego 2022, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milady92 A czy miałaś badanie AFC? Kilka dni przed miesiączka robi się usg mające na celu obliczanie ilości pęcherzyków.

    Z suplementów polecam:
    Ubiquinol 200/400mg
    Inofem
    Omega 3
    Witamina d3
    Complex witamin b
    Korzeń maca
    Proxeed woman
    DHEA

    Jeśli chodzi o dietę to dziewczyny z akademii płodności mają tzw plodne diety :) ogólnie wskazana jest dieta srodziemnomorska. Eliminacja cukru, tłuszczy trans, glutenu, kofeiny i teiny.

    Milady92 lubi tę wiadomość

    👩29👨30
    Starania od 2021
    Ona:
    Amh 0.4 -06.2021
    TSH 3.4 -> 1.4
    On:
    Obniżone parametry nasienia

    11.2021 - 1VF
    Stymulacja ovaleap i orgalutran
    22.11 - 21 pecherzykow
    25.11 - punkcja 15 🥚🥚🥚
    7 komórek zamrożonych
    6 zapłodnionych

    21.01 FET blaski 5.1.1 🙏🙏🙏

    Mamy 4 5-dniowe ❄❄❄❄
  • Gabka86 Ekspertka
    Postów: 267 92

    Wysłany: 18 lutego 2022, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milady92 wrote:
    Cześć dziewczyny, piszę do Was bo wiem że macie ogromne zasięgi i dużą wiedzę. Poszukuję pilnie prawdziwego specjalisty. Prawdziwego tzn. takiego, który specjalizuje się na prawdę trudnymi przypadkami, a nie tylko leczy i działa wg. schematów. Tak jak w temacie mam bardzo niskie AMH 0,01 i bardzo wysokie FSH 94, wiek 30 lat. Do tej pory byłam u dr Cholewy w Tychach, oraz u dr Połacia w Gamecie w Łodzi. W najbliższym czasie mam zaplanowane wizyty u dr Janowca w Nowym Sączu, u dr Wyroby w Krakowie i u dr Lewandowskiego w Warszawie. Na chwilę obecną proponują mi KD lub adopcje zarodka. Jestem na początku swojej drogi i zamierzam walczyć, dlatego nie biorę pod uwagę ani KD ani adopcji zarodka. Czy któraś z Was słyszała lub może korzystała z autorskiej metody IVA dr Wyroby? Będę ogromnie wdzięczna za każde polecenie oraz odpowiedź ❤

    Cześć 😊 czy dowiadywalas się jakie sa koszty tej metody IVA? Mam tez stwierdzone przedwczesne wygasanie czynności jajników.

    Milady92 lubi tę wiadomość

  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 19 lutego 2022, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megggs wrote:
    Milady92 A czy miałaś badanie AFC? Kilka dni przed miesiączka robi się usg mające na celu obliczanie ilości pęcherzyków.

    Z suplementów polecam:
    Ubiquinol 200/400mg
    Inofem
    Omega 3
    Witamina d3
    Complex witamin b
    Korzeń maca
    Proxeed woman
    DHEA

    Jeśli chodzi o dietę to dziewczyny z akademii płodności mają tzw plodne diety :) ogólnie wskazana jest dieta srodziemnomorska. Eliminacja cukru, tłuszczy trans, glutenu, kofeiny i teiny.

    Megggs dziękuję za pomoc !❤ Super, że są ludzie którzy chcą pomóc innym i chętnie wypowiadają się na forum!🥰 Nie miałam jeszcze badania AFC czy można je zrobić na własną rękę czy musi je zlecić lekarz ? Czy DHEA kupowałaś z jakiejś konkretne firmy ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2022, 12:09

  • Iwi23 Koleżanka
    Postów: 34 53

    Wysłany: 19 lutego 2022, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę Ci jeszcze polecić mezoterapię jajników w Invicta. Wykonałam przed udanym in vitro. Mam synka. Miałam trochę lepsze wyniki, ale gdzieś czytałam historię dziewczyny z FSH okolo 90, że po mezoterapii FSH znacznie spadło . Próbuj, trzymam kciuk:)

    Milady92 lubi tę wiadomość

  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 19 lutego 2022, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabka86 wrote:
    Cześć 😊 czy dowiadywalas się jakie sa koszty tej metody IVA? Mam tez stwierdzone przedwczesne wygasanie czynności jajników.


    Mam umówioną wizytę 14 marca u dr Wyroby i wszystkiego się dowiem 😉 Gabka ile masz lat jeśli mogę zapytać? Domyślam się, że Twój login może być podpowiedzią. Jak dawno zdiagnozowano u Ciebie przedwczesne wygasanie czynności jajników?

  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 19 lutego 2022, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwi23 wrote:
    Ja mogę Ci jeszcze polecić mezoterapię jajników w Invicta. Wykonałam przed udanym in vitro. Mam synka. Miałam trochę lepsze wyniki, ale gdzieś czytałam historię dziewczyny z FSH okolo 90, że po mezoterapii FSH znacznie spadło . Próbuj, trzymam kciuk:)

    Iwi23, dziękuję! ❤ Z ciekawości jaki jest koszt takiej mezoterapii? Jeśli możesz to powiedz jak wygląda cały ten zabieg. Na pewno spróbuję! Dziękuję za dobre słowo💖 Cieszę się, że trafiłam na to forum i że są ludzie, dzięki którym nadzieja powraca 😊

  • Iwi23 Koleżanka
    Postów: 34 53

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milady92 wrote:
    Iwi23, dziękuję! ❤ Z ciekawości jaki jest koszt takiej mezoterapii? Jeśli możesz to powiedz jak wygląda cały ten zabieg. Na pewno spróbuję! Dziękuję za dobre słowo💖 Cieszę się, że trafiłam na to forum i że są ludzie, dzięki którym nadzieja powraca 😊

    Z tego co widzę na stronie Invicta to obecnie 3300 PLN, nazywa się to punkcja z osoczem . Plus konsultacje z lekarzem, znieczulenie do zabiegu i badania to koszt wzrasta niestety.

    Milady92 lubi tę wiadomość

  • Iwi23 Koleżanka
    Postów: 34 53

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milady92 wrote:
    Iwi23, dziękuję! ❤ Z ciekawości jaki jest koszt takiej mezoterapii? Jeśli możesz to powiedz jak wygląda cały ten zabieg. Na pewno spróbuję! Dziękuję za dobre słowo💖 Cieszę się, że trafiłam na to forum i że są ludzie, dzięki którym nadzieja powraca 😊

    A wygląd tak: pobierają krew, a później pod znieczuleniem ogólnym ostrzykuja jajniki osoczem co ma pobudzić je do działania. Moje zaskoczyły, FSH spadło z 40 na 15 w pierwszym cyklu po zabiegu, od razu podeszłam do in vitro i był sukces.

    Milady92 lubi tę wiadomość

  • Gabka86 Ekspertka
    Postów: 267 92

    Wysłany: 19 lutego 2022, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milady92 wrote:
    Mam umówioną wizytę 14 marca u dr Wyroby i wszystkiego się dowiem 😉 Gabka ile masz lat jeśli mogę zapytać? Domyślam się, że Twój login może być podpowiedzią. Jak dawno zdiagnozowano u Ciebie przedwczesne wygasanie czynności jajników?

    Jak bedziesz cos wiecej wiedziec po wizycie daj prosze znac 😊 jestem bardzo ciekawa tej metody. Ja mam 36 lat, tak 7 lat temu i od tamtej pory jestem na HTZ.

    Milady92 lubi tę wiadomość

  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 13 marca 2022, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabka86 wrote:
    Jak bedziesz cos wiecej wiedziec po wizycie daj prosze znac 😊 jestem bardzo ciekawa tej metody. Ja mam 36 lat, tak 7 lat temu i od tamtej pory jestem na HTZ.

    Gabka a co obecnie bierzesz ? Mam na myśli HTZ. Jutro mam wizytę, dam znać co i jak. Byłam tydzień temu w Nowym Sączu u dr Janowca i od razu sam od siebie wspomniał o doktorze Wyrobie i jego autorskiej metodzie. W moim przypadku to jedyna szansa, abym nie musiala się decydowac na KD. Powiedział, że dr Wyroba jest jedyny w Polsce, który się tym zajmuje. On zna go osobiście i rozmawiał z nim wiele razy. Dr Wyroba wprowadził tą metodę do Polski dzięki współpracy z japońskim lekarzem Kawamura. Podobno ten japoński lekarz na początku sam osobiście przyjeżdżał do Polski i uczestniczył w tych zabiegach. Dr Janowiec mówił mi, że sam zna przypadek, gdzie kobieta miała to samo co my plus do tego endometrioze i wydawało się, że z powodu tej endometriozy nie ma szans. A jednak udało się uzyskać aż 3 zarodki i dzięki temu teraz ma 2 dzieci :) dr Janowiec uważa, że każdy pacjent ma prawo znać wszystkie dostępne metody. Niestety niektórzy rezygnują z IVA, ponieważ koszty są wysokie a wiadomo nikt nikomu nie da gwarancji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2022, 11:11

  • Mimi09 Autorytet
    Postów: 1059 1952

    Wysłany: 13 marca 2022, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milady92, mam znacznie lepsze wyniki od Ciebie (AMH 1,1 i FSH 6,6), leczę się u dr Ch, którego wspomniałaś i po pierwszej stymulacji mam max. 1-3 komórki (jutro punkcja), dlatego też szukam od kilku dni intensywnie specjalisty od zaniżonego AMH i poor responder i moje poszukiwania również skierowały mnie do dr Wyroby. Umówiłam się na 6 kwietnia. Widzę, że Ty masz wizytę wcześniej, napiszesz tutaj o Twoich wrażeniach po wizycie?

    Z tego co przeczytałam w literaturze to tak jak już wcześniej było wspomniane albo ostrzykiwanie osoczem czyli mezoterapia jajników PRP (wg cennika krakovi to 4100 zł) albo aktywacja jajnikow IVA (nie wiem jaki koszt, ale pewnie znaczny, bo tu już są dwie laparoskopie).

    Powodzenia, trzymam kciuki!

    👩 Niedoczynność tarczycy, IO, endometrioza (torbiel jajnika), adenomioza, usunięty mięśniak macicy, AMH 1,1-1,8 (89 r.)
    🧔 Ciężka oligoteratozoospermia, IO

    ➡️ 1IMSI - 02.2022 - długi, 3 komórki, 3 zapłodnione, 0 blastek - brak transferu 😔
    ➡️ 2IMSI - 07.2022 - krótki, 5 komórek, 5 zapłodnionych, 0 blastek - brak transferu 😭
    ➡️ 3IMSI - 03/04.2023 - duostim, 2x krótki, łącznie 8 komórek, 7 zapłodnionych, 2x4A❄️, 0 blastek 💔
    ▪️31.10.2023 - CN, FET 2x4A(2-dniowe)+EG&AH
    7dpt-⏸️; 8dpt-33; 10dpt-114; 13dpt-296; 15dpt-869; 17 dpt-2136; 20dpt-6934; 24 dpt-19951
    6t1d - mamy ❤️🥹
    11t2d - sanco - ryzyka niskie, córeczka 😍
    12t4d - I prenatalne - 6,1 cm🍀
    20t4d - II prenatalne - 420 g 🍀
    29t3d - III prenatalne 🤞

    preg.png
  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 13 marca 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi09 wrote:
    Milady92, mam znacznie lepsze wyniki od Ciebie (AMH 1,1 i FSH 6,6), leczę się u dr Ch, którego wspomniałaś i po pierwszej stymulacji mam max. 1-3 komórki (jutro punkcja), dlatego też szukam od kilku dni intensywnie specjalisty od zaniżonego AMH i poor responder i moje poszukiwania również skierowały mnie do dr Wyroby. Umówiłam się na 6 kwietnia. Widzę, że Ty masz wizytę wcześniej, napiszesz tutaj o Twoich wrażeniach po wizycie?

    Z tego co przeczytałam w literaturze to tak jak już wcześniej było wspomniane albo ostrzykiwanie osoczem czyli mezoterapia jajników PRP (wg cennika krakovi to 4100 zł) albo aktywacja jajnikow IVA (nie wiem jaki koszt, ale pewnie znaczny, bo tu już są dwie laparoskopie).

    Powodzenia, trzymam kciuki!

    Hej ! :) jeśli chodzi o dr Cholewe to nie mam o nim dobrego zdania niestety... jeśli chodzi o niskie AMH to można je poprawić m.in. poprzez diete, joge czy nawet z tego co słyszałam akupunkture. Jeśli chodzi o dr Wyrobe to jutro mam wizytę i oczywiście podzielę się wrażeniami. Patrząc na Twoje wyniki to nie kwalifikujesz się do metody IVA. Co do mezoterapii to nie mam zdania bo nie próbowałam, ale słyszałam że wielu dziewczynom pomogło :) Dam znać po wizycie czego się dowiedziałam! Trzymam również kciuki za Ciebie ! :)

    Mimi09 lubi tę wiadomość

  • Staraniowo🙂 Autorytet
    Postów: 601 582

    Wysłany: 13 marca 2022, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może Czechy by tu mogły pomoc

    Milady92 lubi tę wiadomość

    Starania od 05. 2018 👶
    Endometrioza3st -> lap 2021 lap 2023

    💉Badania 💉
    Amh 3,5–>3,3
    Hormony ok Kariotyp ok
    Kir BX brak ~>2DL2,2Dl5(gr2), 2DS2, 2DS3,2DS4norm ,3DP1var
    Mutacja MTHFR hetero.PAI - 1 hetero
    Wysokie Nk i cytokiny
    Allo Mlr 6%->po szczepieniach 67.7%
    ———————————————-
    IUI- 06.2021
    1 Ivf 09.2021
    -pobrano 9 komórek, - z 5komórek zapłodniło się 2 finalnie 1❄️ Kl 4.2.2
    3.11.2021 transfer🐣 9 dpt bhcg 29.4 12dpt bhcg 4,2 💔 CB
    2 Ivf 05.2022 5zarodkizdegenerowały
    3ivf 09.2023 4 zarodkizdegenerowały
    01.2023 Ivf KD Reprofit 6❄️
    29.03 transfer bhcg 2,8 💔
    27.07 transfer z ivig->7dpt-97bhcg-9dpt-350-12dpt-912 jest pęcherzyk
    23dpt jest ❤️
  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 13 marca 2022, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraniowo🙂 wrote:
    Może Czechy by tu mogły pomoc

    Masz na myśli jakąś konkretną klinikę?

  • Staraniowo🙂 Autorytet
    Postów: 601 582

    Wysłany: 13 marca 2022, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co czytałam to polecają Eurofertil Ostrawa. Podobno lekarze cudotwórcy. Były dziewczyny gdzie lekarze w Polsce rozkładali ręce a tam się udało . Poczytaj na ovufriend jest wątek o Rej klinice

    Milady92 lubi tę wiadomość

    Starania od 05. 2018 👶
    Endometrioza3st -> lap 2021 lap 2023

    💉Badania 💉
    Amh 3,5–>3,3
    Hormony ok Kariotyp ok
    Kir BX brak ~>2DL2,2Dl5(gr2), 2DS2, 2DS3,2DS4norm ,3DP1var
    Mutacja MTHFR hetero.PAI - 1 hetero
    Wysokie Nk i cytokiny
    Allo Mlr 6%->po szczepieniach 67.7%
    ———————————————-
    IUI- 06.2021
    1 Ivf 09.2021
    -pobrano 9 komórek, - z 5komórek zapłodniło się 2 finalnie 1❄️ Kl 4.2.2
    3.11.2021 transfer🐣 9 dpt bhcg 29.4 12dpt bhcg 4,2 💔 CB
    2 Ivf 05.2022 5zarodkizdegenerowały
    3ivf 09.2023 4 zarodkizdegenerowały
    01.2023 Ivf KD Reprofit 6❄️
    29.03 transfer bhcg 2,8 💔
    27.07 transfer z ivig->7dpt-97bhcg-9dpt-350-12dpt-912 jest pęcherzyk
    23dpt jest ❤️
  • Gabka86 Ekspertka
    Postów: 267 92

    Wysłany: 13 marca 2022, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milady92 wrote:
    Gabka a co obecnie bierzesz ? Mam na myśli HTZ. Jutro mam wizytę, dam znać co i jak. Byłam tydzień temu w Nowym Sączu u dr Janowca i od razu sam od siebie wspomniał o doktorze Wyrobie i jego autorskiej metodzie. W moim przypadku to jedyna szansa, abym nie musiala się decydowac na KD. Powiedział, że dr Wyroba jest jedyny w Polsce, który się tym zajmuje. On zna go osobiście i rozmawiał z nim wiele razy. Dr Wyroba wprowadził tą metodę do Polski dzięki współpracy z japońskim lekarzem Kawamura. Podobno ten japoński lekarz na początku sam osobiście przyjeżdżał do Polski i uczestniczył w tych zabiegach. Dr Janowiec mówił mi, że sam zna przypadek, gdzie kobieta miała to samo co my plus do tego endometrioze i wydawało się, że z powodu tej endometriozy nie ma szans. A jednak udało się uzyskać aż 3 zarodki i dzięki temu teraz ma 2 dzieci :) dr Janowiec uważa, że każdy pacjent ma prawo znać wszystkie dostępne metody. Niestety niektórzy rezygnują z IVA, ponieważ koszty są wysokie a wiadomo nikt nikomu nie da gwarancji.

    Ja biore Femoston juz dlugi czas...Po Twoim wpisie zaczęłam czytać o tej metodzie, bo mega mnie ona zaciekawiła. Pierwszy raz o niej słyszałam. My sie juz leczymy 5 lat i żadnych rezultatów, tylko 2 biochemy. Od kazdego lekarza słyszałam, ze tylko KD i sie na to zdecydowaliśmy. Pierwsze trzy transfery w Polsce i teraz leczenie w Czechach. Koszty też sa ogromne, za samo pobranie jajeczek od dawczyni i pierwszy transfer 24 000. Wydaliśmy juz mnóstwo kasy. Czekam jutro na info z Twojej wizyty i trzymam mocno kciuki 😊

  • Gabka86 Ekspertka
    Postów: 267 92

    Wysłany: 14 marca 2022, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milady 92 jak dzisiejsza wizyta u dr Wyroby?

    Mimi09 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ