X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AMH - jakie macie poziomy i jakie szanse?
Odpowiedz

AMH - jakie macie poziomy i jakie szanse?

Oceń ten wątek:
  • Aggie11 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 1 lipca, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinkaKika ja też nie słyszałam, ale zrobiłam rezonans miednicy i wyszedl mi "zespół biernego przekrwienia miednicy, rozszerzone żyły przymacicza..." Jakiś dramat, częsta przypadłość u wielorodek, które rodziły siłami natury...a ja nawet nigdy w ciąży nie bylam. Muszę zrobić usg metodą Dopplera bo tutaj chodzi po prostu o rozszerzone żyły...Mam nadzieję, że wyjdzie to ok bo to kolejny problem. U nas jest ogolnie tak: im dalej w las tym więcej gałęzi 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 19:51

    KarolinaKika lubi tę wiadomość

  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 1 lipca, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggie11 wrote:
    U nas DNA wyszło dobrze, ale to MSOME źle...I bądź tu mądrym.. jeszcze u mnie wyszły jakieś żylaki przymacicza... nie ma za bardzo o tym informacji ani specjalistów zajmujących się tym tematem. Ehhhh
    A czy to w jakiś sposób Może utrudniać ? Bo nie slyszlam o tym i nie mam pojęcia co to w praktyce oznacza 🥲

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 1 lipca, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggie11 wrote:
    KarolinkaKika ja też nie słyszałam, ale zrobiłam rezonans miednicy i wyszedl mi "zespół biernego przekrwienia miednicy, rozszerzone żyły przymacicza..." Jakiś dramat, częsta przypadłość u wielorodek, które rodziły siłami natury...a ja nawet nigdy w ciąży nie bylam. Muszę zrobić usg metodą Dopplera bo tutaj chodzi po prostu o rozszerzone żyły...Mam nadzieję, że wyjdzie to ok bo to kolejny problem. U nas jest ogolnie tak: im dalej w las tym więcej gałęzi 🙄

    Jezu ja to już nawet sie boje do lekarza chodzić 😭

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 1051 538

    Wysłany: 2 lipca, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggie11 wrote:
    KarolinkaKika ja też nie słyszałam, ale zrobiłam rezonans miednicy i wyszedl mi "zespół biernego przekrwienia miednicy, rozszerzone żyły przymacicza..." Jakiś dramat, częsta przypadłość u wielorodek, które rodziły siłami natury...a ja nawet nigdy w ciąży nie bylam. Muszę zrobić usg metodą Dopplera bo tutaj chodzi po prostu o rozszerzone żyły...Mam nadzieję, że wyjdzie to ok bo to kolejny problem. U nas jest ogolnie tak: im dalej w las tym więcej gałęzi 🙄
    Aggie przepraszam przez przypadek polubiłam

    U nas też
    Im bardziej się zagłębiamy tym gorzej i zawsze coś wyjdzie po drodze nowego

    38 lat
    cykle - 28 dniowe✅
    AMH -10.2023 0,65/ 06.2024 0,47 ❌
    TSH ✅
    usg tarczycy ✅
    histero✅
    hormony ✅
    Jajowody drożne ✅
    Kariotyp ✅
    euthyrox - 100, jodid, wit D, kwas foliowy, koenzym q10 - 600mg, kwas liponowy - 600mg, plus masa innych supli
    On
    10.2023 badanie nasienia azzospermia, niskie FSH i testosteron
    03.2024 testosteron rośnie , fsh w normie , mamy plemniki 🙏
    Morfologia 1%❌, fragmentacja 30% ❌ , kariotyp ✅

    29.07 ET 2 zarodków ❌
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 1051 538

    Wysłany: 2 lipca, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    A czy to w jakiś sposób Może utrudniać ? Bo nie slyszlam o tym i nie mam pojęcia co to w praktyce oznacza 🥲
    Tak może i to znacznie utrudnić
    Przeszlismy już dużo. Od całkowitego braku plemników do złej morfologii a teraz to :( plus moje skrajnie niskie amh to jest dopiero hard core ale nie poddajemy się :)

    38 lat
    cykle - 28 dniowe✅
    AMH -10.2023 0,65/ 06.2024 0,47 ❌
    TSH ✅
    usg tarczycy ✅
    histero✅
    hormony ✅
    Jajowody drożne ✅
    Kariotyp ✅
    euthyrox - 100, jodid, wit D, kwas foliowy, koenzym q10 - 600mg, kwas liponowy - 600mg, plus masa innych supli
    On
    10.2023 badanie nasienia azzospermia, niskie FSH i testosteron
    03.2024 testosteron rośnie , fsh w normie , mamy plemniki 🙏
    Morfologia 1%❌, fragmentacja 30% ❌ , kariotyp ✅

    29.07 ET 2 zarodków ❌
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 2 lipca, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaKika wrote:
    Tak może i to znacznie utrudnić
    Przeszlismy już dużo. Od całkowitego braku plemników do złej morfologii a teraz to :( plus moje skrajnie niskie amh to jest dopiero hard core ale nie poddajemy się :)
    Trzymam kciuki 👍👍👍 najważniejsze to sie nie poddawać!

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Aggie11 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 2 lipca, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    A czy to w jakiś sposób Może utrudniać ? Bo nie slyszlam o tym i nie mam pojęcia co to w praktyce oznacza 🥲

    Pytasz o to MSOME czy żylaki przymacicza? 0% plemników jak najbardziej utrudnia, co do zylakow to szacuje się, że co 4 kobieta je ma. Nie ma niby konkretnych informacji czy utrudniają zajacie w ciążę ale być może...w przyszłym tyg.idę na tego Dopplera, ciekawe co tam mi lekarz powie. W sumie to u nas tylko in vitro ale właśnie nie wiem jak to będzie się miało do tych zylakow...Embolizacja tych żył w razie czego to zaledwie 15tys 🤣 do tego wstrzymanie się przed ciążą ok pół roku. A ja nie mam czasu, lipa totalna. Nie wiem czy mam siłę walczyć 😪😪😪

  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 2 lipca, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggie11 wrote:
    Pytasz o to MSOME czy żylaki przymacicza? 0% plemników jak najbardziej utrudnia, co do zylakow to szacuje się, że co 4 kobieta je ma. Nie ma niby konkretnych informacji czy utrudniają zajacie w ciążę ale być może...w przyszłym tyg.idę na tego Dopplera, ciekawe co tam mi lekarz powie. W sumie to u nas tylko in vitro ale właśnie nie wiem jak to będzie się miało do tych zylakow...Embolizacja tych żył w razie czego to zaledwie 15tys 🤣 do tego wstrzymanie się przed ciążą ok pół roku. A ja nie mam czasu, lipa totalna. Nie wiem czy mam siłę walczyć 😪😪😪
    Chodziło mi o
    Te żylaki, bo o tym nigdy nie słyszałam. Ja tez już czasem nie mam siły…. 😭

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • linka Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 2 lipca, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy któraś z was miała bardzo szybki spadek plodnosci? Ja na usg w ubiegłym roku miałam "od groma" pecherzykow, ginekolog się śmiała ze jestem super płodna i długo jeszcze będę, więc o amh nawet nie myślałam żeby zbadac... po wielu miesiącach bezskutecznych starań zbadałam i wynik fatalny, poniżej 0,5... teraz na usg ledwo 2, 3 pecherzyki... zastanawiam się jak to możliwe że tak szybko coś się wydarzyło... czy może czasem zdarza się gorszy cykl? Na żadnym z monitoringow nikt nie zwrócił mi uwagi że mało ich jest... dopiero teraz jak amh wyszło fatalne ...

  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 2 lipca, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linka wrote:
    Cześć, czy któraś z was miała bardzo szybki spadek plodnosci? Ja na usg w ubiegłym roku miałam "od groma" pecherzykow, ginekolog się śmiała ze jestem super płodna i długo jeszcze będę, więc o amh nawet nie myślałam żeby zbadac... po wielu miesiącach bezskutecznych starań zbadałam i wynik fatalny, poniżej 0,5... teraz na usg ledwo 2, 3 pecherzyki... zastanawiam się jak to możliwe że tak szybko coś się wydarzyło... czy może czasem zdarza się gorszy cykl? Na żadnym z monitoringow nikt nie zwrócił mi uwagi że mało ich jest... dopiero teraz jak amh wyszło fatalne ...

    A czy wcześniej miałaś podawana ilość pęcherzyków ? Ciekawi mnie ile mogło ich być, a teraz jaki jest spadek. Jednak wydaje mi sie ze to tez może zależeć od cyklu. U mnie było tak, lekarka po pierwszej wizycie w klinice leczenia niepłodności skierowała mnie na amh, wynik straszy 0.29. Ciężko nam było w to uwierzyć, ona sama przyznała ze są błędy w tym badaniu i można je powtórzyć, tak zrobiłam, ale co ważne miedzy 2 a 5 dniem cyklu. Lekarka była w szoku ze jest aż taka różnica, wynik aktualny to 1.02. Ona mówiła ze dzień cyklu nie ma znaczenie, potem tylko przyznawała ze mąż mógł mieć racje bo mówił jej o tym wczesniej. Powiedział tylko ze patrząc na resztę badań oraz usg pod uwagę bierzemy ten drugi wynik. Może powtórz to badanie bo ja przez to przeżyłam sporo stresu, jak widać nie potrzebnie. Wiem ze były pecherzyki oraz owulacje, jednak nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi na to
    Ile ich jest, a ja nie miałam wtedy pojęcia ze ma to znaczenie…. Dlatego tez zapytałam czy Ty wiesz jaka jest różnica. W tym cyklu gdzie mieliśmy sprawdzić ilość okazało sie ze nie mam owulacji. Podobno to całkiem normalne ze tak dzieje sie co któryś cykl. Wiec moim zdaniem może tak być, to zależy od cyklu. Ale tego nie wiem bo to tylko moje przypuszczenia, a lekarzem nie jestem. Ale żeby mieć pewność i sie nie stresować ( wiem łatwo powiedzieć ) powtórz badanie miedzy 2a5 dniem cyklu i zobacz również czy w przyszłym miesiącu będzie tyle samo pęcherzyków co teraz. Oczywiście życzę Ci żebyś nie miała okazji tego sprawdzać, bo mam nadzieje ze nowy cykl sie nie rozpocznie, a w tym sie uda 😀 powodzenia!

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1897 1883

    Wysłany: 2 lipca, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaKika wrote:
    Tak może i to znacznie utrudnić
    Przeszlismy już dużo. Od całkowitego braku plemników do złej morfologii a teraz to :( plus moje skrajnie niskie amh to jest dopiero hard core ale nie poddajemy się :)

    Oj nie trać nadziei. Ja przy takim amh zaszłam w ciążę naturalnie chociaż mówili że nie ma za dużej opcji. A teraz już drugi naturals w drodze.

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍

    23.03.2024(NATURALS) - 28,4 mIU/ml
    25.03.2024- 80,8 mIU/ml, prog 20,2 ng/ml 🙏✊

    preg.png
  • linka Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 2 lipca, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekowa wrote:
    A czy wcześniej miałaś podawana ilość pęcherzyków ? Ciekawi mnie ile mogło ich być, a teraz jaki jest spadek. Jednak wydaje mi sie ze to tez może zależeć od cyklu. U mnie było tak, lekarka po pierwszej wizycie w klinice leczenia niepłodności skierowała mnie na amh, wynik straszy 0.29. Ciężko nam było w to uwierzyć, ona sama przyznała ze są błędy w tym badaniu i można je powtórzyć, tak zrobiłam, ale co ważne miedzy 2 a 5 dniem cyklu. Lekarka była w szoku ze jest aż taka różnica, wynik aktualny to 1.02. Ona mówiła ze dzień cyklu nie ma znaczenie, potem tylko przyznawała ze mąż mógł mieć racje bo mówił jej o tym wczesniej. Powiedział tylko ze patrząc na resztę badań oraz usg pod uwagę bierzemy ten drugi wynik. Może powtórz to badanie bo ja przez to przeżyłam sporo stresu, jak widać nie potrzebnie. Wiem ze były pecherzyki oraz owulacje, jednak nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi na to
    Ile ich jest, a ja nie miałam wtedy pojęcia ze ma to znaczenie…. Dlatego tez zapytałam czy Ty wiesz jaka jest różnica. W tym cyklu gdzie mieliśmy sprawdzić ilość okazało sie ze nie mam owulacji. Podobno to całkiem normalne ze tak dzieje sie co któryś cykl. Wiec moim zdaniem może tak być, to zależy od cyklu. Ale tego nie wiem bo to tylko moje przypuszczenia, a lekarzem nie jestem. Ale żeby mieć pewność i sie nie stresować ( wiem łatwo powiedzieć ) powtórz badanie miedzy 2a5 dniem cyklu i zobacz również czy w przyszłym miesiącu będzie tyle samo pęcherzyków co teraz. Oczywiście życzę Ci żebyś nie miała okazji tego sprawdzać, bo mam nadzieje ze nowy cykl sie nie rozpocznie, a w tym sie uda 😀 powodzenia!

    Amh robiłam w 4dc i w 6dc powtarzałam w innym labie , wynik identyczny :( nigdy wcześniej nie miałam podawanej ilości pecherzykow, pamiętam tylko ten komentarz z pierwszego monitoringu ... parę miesięcy temu miałam tez przekrojowo robione hormony i lekarz, teraz już wiem bo pol forum przeczytalam, powinien sprawdzić stosunek fsh i lh bo już w grudniu miałam 0,43... mimo tego wszystkiego co miesiąc mam owulacje, nawet nie wiem co już mam myśleć a łez wylanych nie zliczę...

    Trochę po cichu liczę że ten cykl jest po prostu inny, na pewno jeśli nadejdzie nowy idę sprawdzić pęcherzyki i amh ponownie. Mam też wizytę w klinice zobaczymy co powiedzą... :(

  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 1051 538

    Wysłany: 3 lipca, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakim jesteś wieku ? Palisz ? Jak dieta ? Tak naprawdę to jest bardzo indywidualna sprawa to amh . Ja też mam niskie i nikt mi nigdy nie wspomniał że coś jest nie tak tylko że owulację są wszystko ok a jak sama zbadałam amh to zonk że jest niskie :/
    Tak jak dziewczyny mówią warto sprawidzc w jakim dniu cyklu badasz podobno transport też źle wpływa na wynik mnóstwo czynników które mogą zaburzyć wynik. - jak fsh ??? Badałaś ?

    38 lat
    cykle - 28 dniowe✅
    AMH -10.2023 0,65/ 06.2024 0,47 ❌
    TSH ✅
    usg tarczycy ✅
    histero✅
    hormony ✅
    Jajowody drożne ✅
    Kariotyp ✅
    euthyrox - 100, jodid, wit D, kwas foliowy, koenzym q10 - 600mg, kwas liponowy - 600mg, plus masa innych supli
    On
    10.2023 badanie nasienia azzospermia, niskie FSH i testosteron
    03.2024 testosteron rośnie , fsh w normie , mamy plemniki 🙏
    Morfologia 1%❌, fragmentacja 30% ❌ , kariotyp ✅

    29.07 ET 2 zarodków ❌
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 3 lipca, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linka wrote:
    Amh robiłam w 4dc i w 6dc powtarzałam w innym labie , wynik identyczny :( nigdy wcześniej nie miałam podawanej ilości pecherzykow, pamiętam tylko ten komentarz z pierwszego monitoringu ... parę miesięcy temu miałam tez przekrojowo robione hormony i lekarz, teraz już wiem bo pol forum przeczytalam, powinien sprawdzić stosunek fsh i lh bo już w grudniu miałam 0,43... mimo tego wszystkiego co miesiąc mam owulacje, nawet nie wiem co już mam myśleć a łez wylanych nie zliczę...

    Trochę po cichu liczę że ten cykl jest po prostu inny, na pewno jeśli nadejdzie nowy idę sprawdzić pęcherzyki i amh ponownie. Mam też wizytę w klinice zobaczymy co powiedzą... :(
    Dokładnie tak jak ja, wiem ze było, ale nie wiem ile. Mi lekarka nie zwróciła uwagi na stosunek LH do FSH, zobaczyła wyniki i uznała ze Ok nie wiem
    Czy nie zwróciła na to uwagi czy nie miało to
    Znaczenia. Nie mam pojęcia. Będę u niej w przyszłym tygodniu to może o to tez dopytam… ale
    Jak teraz patrzę No tez nie do końca chyba tak to powinno być… ja sie na tym nie znam, a wcześniej sie na tym nie skupiłam skoro lekarz mówi ze jest Ok… ale widzę ze często musimy same sprawdzać lekarzy…. Tez mam nadziej ze po prostu masz gorszy cykl, a następny będzie Ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca, 08:45

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • Dzekowa Przyjaciółka
    Postów: 161 20

    Wysłany: 3 lipca, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linka wrote:
    Amh robiłam w 4dc i w 6dc powtarzałam w innym labie , wynik identyczny :( nigdy wcześniej nie miałam podawanej ilości pecherzykow, pamiętam tylko ten komentarz z pierwszego monitoringu ... parę miesięcy temu miałam tez przekrojowo robione hormony i lekarz, teraz już wiem bo pol forum przeczytalam, powinien sprawdzić stosunek fsh i lh bo już w grudniu miałam 0,43... mimo tego wszystkiego co miesiąc mam owulacje, nawet nie wiem co już mam myśleć a łez wylanych nie zliczę...

    Trochę po cichu liczę że ten cykl jest po prostu inny, na pewno jeśli nadejdzie nowy idę sprawdzić pęcherzyki i amh ponownie. Mam też wizytę w klinice zobaczymy co powiedzą... :(
    Co jeszcze mogę Ci doradzić, zaczęłam się bardzo suplementowac, często czytałam ze witamina D ma
    Znaczenie. Po 3 tygodniach barania witaminy D powtórzonym nadanie i wyniku AMH witamina D była u mnie na poziomie 35 a ponizej 30 jest poniżej normy. Czy to miało znaczenie ? Nie wiem, ale zastanawiam sie Jak drastycznie niska musiała być wcześniej gdzie przyjmowałam przez 3 tygodnie wysoką dawkę, a byłam ledwo ponad normę. Dużo czytam ze brak witaminy D może ten wynik zaniżać, dlaczego…
    Tego nie wiem i czy tak było u mnie tez nie wiem, tak przypuszczam ze też mogło to mieć znaczenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca, 10:45

    Staranie od czerwiec 2023

    Ona:
    2.01.2024 FSH-6.14. LH-3,79
    23.06.2024 AMH 0.29
    15.06.2024 AMH 1.02 FSH 6.07
    19.06. 2024 - prawy jajowodów niedrożny- owulacje które były potwierdzone zawsze z lewego jajnika

    Lipiec Lamette plus Ovitrelle

    On:
    ✅✅✅
  • linka Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 3 lipca, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaKika wrote:
    A w jakim jesteś wieku ? Palisz ? Jak dieta ? Tak naprawdę to jest bardzo indywidualna sprawa to amh . Ja też mam niskie i nikt mi nigdy nie wspomniał że coś jest nie tak tylko że owulację są wszystko ok a jak sama zbadałam amh to zonk że jest niskie :/
    Tak jak dziewczyny mówią warto sprawidzc w jakim dniu cyklu badasz podobno transport też źle wpływa na wynik mnóstwo czynników które mogą zaburzyć wynik. - jak fsh ??? Badałaś ?
    34 lata, nie pale, żadnych uzywek... dieta mogłaby być lepsza ale bez przesady, BMI w normie... dużo stresu jedynie... amh robiłam w 4 dc i 6 dc, w innych laboratoriach, Fsh i lh badałam w grudniu fsh 7,18 lh 3,09

  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 1051 538

    Wysłany: 3 lipca, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka stosunek lh do fsh powinien być koło 1
    Ja też mam niższy
    Ale póki co żaden lekarz nie pytał nie patrzył na to

    38 lat
    cykle - 28 dniowe✅
    AMH -10.2023 0,65/ 06.2024 0,47 ❌
    TSH ✅
    usg tarczycy ✅
    histero✅
    hormony ✅
    Jajowody drożne ✅
    Kariotyp ✅
    euthyrox - 100, jodid, wit D, kwas foliowy, koenzym q10 - 600mg, kwas liponowy - 600mg, plus masa innych supli
    On
    10.2023 badanie nasienia azzospermia, niskie FSH i testosteron
    03.2024 testosteron rośnie , fsh w normie , mamy plemniki 🙏
    Morfologia 1%❌, fragmentacja 30% ❌ , kariotyp ✅

    29.07 ET 2 zarodków ❌
  • linka Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 3 lipca, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u dwóch różnych ginekologów w dwóch klinikach, skrajnie inne zdanie - pierwszy invitro od razu a drugi mamy czas moje amh to nie koniec świata bo nie wiadomo z jaką rezerwa zaczynałam - to tak w dużym skrócie, mam wrócić na drożność jajowodów i dopatrzyła się chyba polipa w macicy, do sprawdzenia po okresie i ... dziurę w bliźnie po wcześniejszym cc ktora mocno może obniżać płodność.. Mam mnóstwo opisów usg gdzie wielu różnych ginekologów stwierdziło że blizna prawidłowo zagojona. Oszalec można, chyba pójdę do 3 ginekologa i zobaczę co dalej eh

  • linka Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 3 lipca, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaKika wrote:
    Linka stosunek lh do fsh powinien być koło 1
    Ja też mam niższy
    Ale póki co żaden lekarz nie pytał nie patrzył na to
    Co lekarz to opinia widzę, mnie dzisiaj powiedziała że fsh ładne i to jest najważniejsze przy niskim amh

  • Dahlia Przyjaciółka
    Postów: 69 98

    Wysłany: 18 lipca, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, odświeżając nieco ten wątek, czy macie do polecenia w Warszawie specjalistów od niskiego AMH, którzy nie boją się patrzeć całościowo? Chętnie przyjmę wszelkie polecenia 🙏🧡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca, 14:21

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 34 & 39
    wrzesień '24 - 4cs

    👩🏻 AMH 0,59, niedoczynność tarczycy
    pozostałe badania laboratoryjne OK
    drożność ✅

    👱🏼‍♂️ lipiec '24 morfologia 1%, DFI 25%, HBA 75%
    🔜 powtórzenie badania

    ➡️ wrzesień '24 klinika i decyzja, co dalej
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ