X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :) Meggi trzymam kciuki za jutro :* będzie dobrze :)

    Pia88, Meggie1 lubią tę wiadomość

    oar8dqk3h868txgg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Teraz przedemna bardzo trudna decyzja i bardzo proszę o pomoc. Mam 2 tygodnie żeby wybrać szpital bo tak będę miała wizytę i tą informacje Pani doktor chce przedyskutować i pomoc wybrać lekarza prowadzącego.. Mam 3 propozycje klinika w Bytomiu na Batorego 15, szpital w Zabrzu i szpital w Siemianowicach Śląskich
    Aniu, gratulacje !!! Nie wiem skąd jesteś i gdzie masz najbliżej . Ja jestem z Tychów i wybrałam Zabrze. Jestem zachwycona oddziałem 😍 Na wizyty jeżdżę na os. tysiąclecia w Katowicach do pani dr Grządziel, która pracuje w Zabrzu. Pani dr to drugi anioł, którego spotkałam na mojej krętej drodze 😉 Bardzo polecam☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2019, 22:14

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • bz10 Autorytet
    Postów: 1693 1683

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Kochane jest zarodeczek 2.5mm i widać było delikatnie pulsujace serduszko :D jestem mega szczęśliwa. Nie poddawajcie się kochane bo naprawdę warto walczyć.. I do was także uśmiechnie się szczęście :) będę trzymała kciuki za kazda z was bo wiem jaka to trudna i kręta droga ile łez wylanych.
    Z całego serca gratuluje 😍☺️☺️

    Pia88 lubi tę wiadomość

    5 lat starań, niedoczynność tarczycy, hashimoto, wysoka prolaktyna, endometrioza IIst.13.XI transfer 2BB :-(, 04.II crio 2AB :-( , crio 04.04, 5dpt-23,2; 7dpt-70; 9dpt-209; 19dpt- 6194; 26dpt ❤️ :-) l22n4z17e4pubq4y.png
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Teraz przedemna bardzo trudna decyzja i bardzo proszę o pomoc. Mam 2 tygodnie żeby wybrać szpital bo tak będę miała wizytę i tą informacje Pani doktor chce przedyskutować i pomoc wybrać lekarza prowadzącego.. Mam 3 propozycje klinika w Bytomiu na Batorego 15, szpital w Zabrzu i szpital w Siemianowicach Śląskich
    No ja niestety nie pomogę w tej kwestii bo na początku wybrałam Bytom,ale później pani doktor zaproponowała katowice ul.Łubinowa. też super szpital i lekarz u którego byłam na wizycie bardzo sympatyczny i konkretny.

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Teraz przedemna bardzo trudna decyzja i bardzo proszę o pomoc. Mam 2 tygodnie żeby wybrać szpital bo tak będę miała wizytę i tą informacje Pani doktor chce przedyskutować i pomoc wybrać lekarza prowadzącego.. Mam 3 propozycje klinika w Bytomiu na Batorego 15, szpital w Zabrzu i szpital w Siemianowicach Śląskich
    A ja wybrałam Bytom. Teraz przejął mnie mąż dr Janosz i tniemy się na przełomie stycznia /lutego. Na razie chwale sobie. Bardzo jestem zadowolona z wizyt i prowadzenia ciąży u dr Janosz oraz tamtejsze szkoły rodzenia.

    Honorata02, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Aniu, gratulacje !!! Nie wiem skąd jesteś i gdzie masz najbliżej . Ja jestem z Tychów i wybrałam Zabrze. Jestem zachwycona oddziałem 😍 Na wizyty jeżdżę na os. tysiąclecia w Katowicach do pani dr Grządziel, która pracuje w Zabrzu. Pani dr to drugi anioł, którego spotkałam na mojej krętej drodze 😉 Bardzo polecam☺️

    A gdzie ona przyjmuje na os 1000 lecia? Obok przystanku? Na pętli czy gdzie indziej?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dr Paliga proponowała Zabrze i Bytom oraz mówiła jaki lekarz pracuje i gdzie

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie warunki są w szpitalu w Zabrzu a jakie w Bytomiu? Jak wyglądają pokoje, ilu osobowe są, czy jest łazienka w pokoju, jak z opieką, czy mąż może być przy porodzie.. Czy jest jakiś dobry lekarz który pracuje w szpitalu i przyjmuje np w Gliwicach? Mam najbliżej do Gliwic..

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola ty rodziłas w Bytomiu? Jak tam jest z warunkami?

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myslam na początku o szpitalu w Pyskowicach, ale sama już nie wiem... Termin mam na 05.08.. :)

    Quczi lubi tę wiadomość

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę :) &

    Meggie1 lubi tę wiadomość

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Aniu, gratulacje !!! Nie wiem skąd jesteś i gdzie masz najbliżej . Ja jestem z Tychów i wybrałam Zabrze. Jestem zachwycona oddziałem 😍 Na wizyty jeżdżę na os. tysiąclecia w Katowicach do pani dr Grządziel, która pracuje w Zabrzu. Pani dr to drugi anioł, którego spotkałam na mojej krętej drodze 😉 Bardzo polecam☺️
    Jak wyglądają pokoje w tym szpitalu?, jak opieka? Czy dr. Grządziel przyjmuje tylko w Katowicach?

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruzja85 wrote:
    A ja wybrałam Bytom. Teraz przejął mnie mąż dr Janosz i tniemy się na przełomie stycznia /lutego. Na razie chwale sobie. Bardzo jestem zadowolona z wizyt i prowadzenia ciąży u dr Janosz oraz tamtejsze szkoły rodzenia.
    Dr. Janosz przyjmuje tylko w Katowicach? Kurcze ciężka decyzja.. Zupełnie nie wiem jaki ten szpital wybrać, jakiego lekarza, nic mam pustkę w głowie.. Tak jakby to nie dotyczylo mnie.. Chyba jeszcze to do mnie nie dochodzi..

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Tak , ja rodziłam w Bytomiu. Byłam pacjentka dr Janosz. Pierw byłam na patologii ciąży, jeden bok jest ładnie zrobiony, środek muszą wyremontować i drugi bok ładnie zrobiony. Akurat leżałam na tej sali co nie była robiona. Sale sa od 2 do 4 łóżek. Ja akurat miałam sale 3 osobowa. Są chyba 3 prysznice, woda ciepła rano i wieczorem. Personel może być.

    Oddział noworodkowy jest pięknie wyremontowany, sale 2 osobowe. Czysto, personel fajny. Nam pani pokazała oddział zanim rodziłam. Nawet mam porobione zdjęcia z oddzialu
    A wyślesz mi zdjęcia? Dr. Paligi mówiła mi że na Batorego są 2 szpitale i ona mówi o klinice, ty też?

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Ola ty rodziłas w Bytomiu? Jak tam jest z warunkami?

    Tak , ja rodziłam w Bytomiu. Byłam pacjentka dr Janosz. Pierw byłam na patologii ciąży, jeden bok jest ładnie zrobiony, środek muszą wyremontować i drugi bok ładnie zrobiony. Akurat leżałam na tej sali co nie była robiona. Sale sa od 2 do 4 łóżek. Ja akurat miałam sale 3 osobowa. Są chyba 3 prysznice, woda ciepła rano i wieczorem. Personel może być.

    Oddział noworodkowy jest pięknie wyremontowany, sale 2 osobowe. Czysto, personel fajny. Nam pani pokazała oddział zanim rodziłam. Nawet mam porobione zdjęcia z oddzialu


    p.s moze juz tam dokonczyli sale, ja rodzilam dawno wiec.. :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    A wyślesz mi zdjęcia? Dr. Paligi mówiła mi że na Batorego są 2 szpitale i ona mówi o klinice, ty też?

    BATOREGO 15.. Oczywiscie blok V bo III nie bardzo

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuje dziewczyny, dam znać po :* mam mega stresa, już mi się śniło, ze byłam na USG i były dwa bąbelki :D ciekawe, czy to sen proroczy:)

    evkill, m_d_f, bz10, KateHawke lubią tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Nie dziękuje dziewczyny, dam znać po :* mam mega stresa, już mi się śniło, ze byłam na USG i były dwa bąbelki :D ciekawe, czy to sen proroczy:)

    kciuuuki mocne!! :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Jakie warunki są w szpitalu w Zabrzu a jakie w Bytomiu? Jak wyglądają pokoje, ilu osobowe są, czy jest łazienka w pokoju, jak z opieką, czy mąż może być przy porodzie.. Czy jest jakiś dobry lekarz który pracuje w szpitalu i przyjmuje np w Gliwicach? Mam najbliżej do Gliwic..
    Aniu dr Gabriela Grządziel przyjmuje również w Gliwicach 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Jakie warunki są w szpitalu w Zabrzu a jakie w Bytomiu? Jak wyglądają pokoje, ilu osobowe są, czy jest łazienka w pokoju, jak z opieką, czy mąż może być przy porodzie.. Czy jest jakiś dobry lekarz który pracuje w szpitalu i przyjmuje np w Gliwicach? Mam najbliżej do Gliwic..
    Szpital w Zabrzu obchodził właśnie 5 lecie istnienia. Jest to osobny, wolnostojący pawilon dla samych ciężarówek . Jest mega czysto i pachnąco od samego wejścia. Pokoje są dwuosobowe , w każdym łazienka . Można wynająć za 200 zł pokoj komercyjny jeśli akurat będzie wolny . Wtedy nawet mąż może z Tobą w nim spać po porodzie. No chyba ze jest cc, to jesteś na pooperacyjnej sali.
    Mąż nawet wskazane żeby był podczas porodu SN 🙈
    Maja trzy duże sale porodowe wyposażone w ekstra łóżka i inne gadżety . Panie położne wszystkie super z tego co słyszałam i czytałam 😉
    Jeśli masz fb to możesz poczytać opinie☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2019, 08:05

‹‹ 1910 1911 1912 1913 1914 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ