X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    można czasem uprosić w rejestracji, żeby dały adnotacje ze mozesz tlyko przed 10tą, albo tylko po 11tej ;)

    Dziewczyny dziękuje Wam za te słowa, jakoś tak mi cieplej się na serduszko zrobiło. Trzymajcie kciuki jutro transfer!! ;)

    Trzymam kciuki ✊✊!!


    W sobotę godzina byłaby mi obojętna. Póki co mam wizytę umówioną na piątek, bo tak zapisał dr, tylko godzina mi nie pasuje, ale już nie było innej dostępnej. Zadzwonię i zapytam jak to wygląda 🙂

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Też miałam takie kłucie w jajnikach po dipherelinie. Byłam pewna, że to na mnie nie działa ale bylam w klinice 14 dni po zastrzyku i jajniki były czyste, endometrium cienkie. Więc nie wiem co to było...
    No oby oby 🙏 chce mieć to cro za sobą bo stresuj mnie te moje zrosty i ewentualnych ich nawrót.

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Brałam, nie trzeba być na czczo. To kroplówka. Wiesz, że będziesz uziemiona na około 4 godziny? 😳

    Kciuki już zaciśnięte! 🍀
    Tak, coś mi doktor wspominała :P
    a powiedz mi czy to tylko jednego dnia podają? jutro i koniec? czy jeszcze np w poniedzialek bede musiala przyjechac?

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aurola wrote:
    Wiem co czujesz mialam to samo z Szwagierka, przyjaciółka i koleżankami z pracy tyle że przy moin podejściu w marcu. Ten żal minie z czasem. Poprostu trzeba czasu.
    ja miałam identycznie z moją szwagierką :( do dziś mnie łapie ukłucie zazdrości jak mi wysyła zdjęcia 4miesięczniaka :( eh... no ale co zrobić. "przecież ze schodów nie zrzucimy" :D :D :D

    aurola, Pia88 lubią tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aurola wrote:
    Trochę wejdę w dyskusję ale czy po diphereline na pewno nie będzie owulacji? Bo kurcze boli mnie jak nie wiem co, jak na mega owulacje. Nadmienię ze po estradiol owulscja u mnie zaszła, stąd stres ze diphereline też nie da rady. Chyba sie poplacze w gabinecie jak ta owulacja będzie i będę musiala 3 cykl być na jakiś lekach. Kiepsko się czuję. Dziś portowala mnie mama jakimiś lekami na nudności po hemioterapi co miała. Inaczej bym z łóżka nie wyszła. A Jeszce ten ból owulacyjny. Osiwieje do wizyty.

    Aurola, a który to jest Twój zastrzyk? Bo generalnie to może tak się zadziać, że po Diphereline zamiast się wyciszyć, jajniki ruszą z kopyta. Ale jeśli to jest któryś z kolei zastrzyk, a po pierwszym na USG było widać, że wszystko ok, to raczej już nie ma ryzyka, że jajniki się rozhulają. Ja też pamiętam, że czułam jajniki po pierwszym zastrzyku, ale po kolejnych to już nie.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Tak, coś mi doktor wspominała :P
    a powiedz mi czy to tylko jednego dnia podają? jutro i koniec? czy jeszcze np w poniedzialek bede musiala przyjechac?
    Tylko jutro, godzinę przed transferem i 3 po ;)

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Aurola, a który to jest Twój zastrzyk? Bo generalnie to może tak się zadziać, że po Diphereline zamiast się wyciszyć, jajniki ruszą z kopyta. Ale jeśli to jest któryś z kolei zastrzyk, a po pierwszym na USG było widać, że wszystko ok, to raczej już nie ma ryzyka, że jajniki się rozhulają. Ja też pamiętam, że czułam jajniki po pierwszym zastrzyku, ale po kolejnych to już nie.
    Boziu nie strasz 😱Miała tylko jeden pod koniec poprzedniego cyklu. Dodatkowo jestem na estrofenie.

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aurola wrote:
    Boziu nie strasz 😱Miała tylko jeden pod koniec poprzedniego cyklu. Dodatkowo jestem na estrofenie.
    Długo musisz czekać na wizytę?

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aurola wrote:
    Boziu nie strasz 😱Miała tylko jeden pod koniec poprzedniego cyklu. Dodatkowo jestem na estrofenie.

    Nie wiem jak to jest jak się bierze coś jeszcze... Nie martw się, na pewno wszystko jest w porządku. Może bolą, bo się buntują, że tak bezczynnie mają siedzieć :) Ale z tym, że się tak beznadziejnie czujesz to współczuję :/ Kiedy masz wizytę?

    aurola lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8513 7412

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aurola wrote:
    Boziu nie strasz 😱Miała tylko jeden pod koniec poprzedniego cyklu. Dodatkowo jestem na estrofenie.

    Myślę, że to uczucie jest tak samo zwodnicze jak u mnie. Ja nawet zapytałam doktor na podglądzie o to. Że właśnie byłam pewna, że mam owulacje roku a tam czysciutko.
    Nie umiała mi powiedzieć dlaczego miałam takie odczucia. Może to psycha.

    Ja też miałam tylko 1 zastrzyk, wcześniej antyki. Teraz po punkcji zastanawiam się kiedy dostanę @ bo nie dostałam żadnej luteiny na wywołanie. Czekam aż sama się oczyszcze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 08:40

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam już w pon. Miala być dziś ale mi przenieśli. Mam nadzieję ze jest ok bo już w zeszłym miesiącu miałam mieć crio.

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia__ wrote:
    Hehehe. Ja mam ochotę zamknąć im usta tym, że w przyszłym roku idziemy do OA. To pewnie usłyszę tekst, że będą mieć tylko jednego wartościowego wnuka a nasze to będzie nie wiem co.
    Ja miałabym to głęboko gdzieś. Kiedyś moja teściowa powiedziała mi, ze jak nie będziemy mieć dziecko to przecież nic się nie stanie, na co powiedziałam, ze nie wyobrażam sobie tego i jak coś to adoptujemy na co ona mina jakby ducha zobaczyła i „nie no chyba bys nie chciała” a ja „właśnie to zamierzam zrobić”. Zaczęłam mieć w dupie to, czego inni chcą, czego nie chcą, co myślą...

    Pia88 lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bz10 wrote:
    O kurw..a z tym kosmosem to na szczęście nie słyszałam, ale rady ze trzeba jechać na wakacje, wyluzować i nie myslec o tym to się uda na każdym kroku...
    Aha jeszcze a’propos wakacji - leciałam do Anglii, mówili ze przywiozę Anglika. Leciałam do Egiptu - Egipcjanina, Tajlandia - Tajlandczyka itd... i ich zawody w oczach jak wracaliśmy z wakacji a tu dalej nic. Nosz ku**a ! Albo raz do mojego męża hasło - jak chcesz to ja Ci pokaże, jak to się robi! Myślałam, ze wstanę i wyjdę 😡

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Aha jeszcze a’propos wakacji - leciałam do Anglii, mówili ze przywiozę Anglika. Leciałam do Egiptu - Egipcjanina, Tajlandia - Tajlandczyka itd... i ich zawody w oczach jak wracaliśmy z wakacji a tu dalej nic. Nosz ku**a ! Albo raz do mojego męża hasło - jak chcesz to ja Ci pokaże, jak to się robi! Myślałam, ze wstanę i wyjdę 😡
    Ludzie wogole nie mają wyczucia co moze urazić drugiego.... ;( Ahhh.. I te ciągle pytania : kiedy wy ? Masakra jakaś...

    Pia88 lubi tę wiadomość

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorata02 wrote:
    Ludzie wogole nie mają wyczucia co moze urazić drugiego.... ;( Ahhh.. I te ciągle pytania : kiedy wy ? Masakra jakaś...
    Dokładnie. Honorata Twój suwaczek przyprawił mnie o dreszcze! :) trzymam kciuki, żeby się już zaczęło i szybko skończyło! Niech maleństwo już będzie z Wami całe i zdrowe.

    Pia88 lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didik34 a Ty pewnie rodzisz w naszym wojewódzkim? Teraz ponoć tam pięknie wyremontowali :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Ja miałabym to głęboko gdzieś. Kiedyś moja teściowa powiedziała mi, ze jak nie będziemy mieć dziecko to przecież nic się nie stanie, na co powiedziałam, ze nie wyobrażam sobie tego i jak coś to adoptujemy na co ona mina jakby ducha zobaczyła i „nie no chyba bys nie chciała” a ja „właśnie to zamierzam zrobić”. Zaczęłam mieć w dupie to, czego inni chcą, czego nie chcą, co myślą...

    W dupie to ja to mam. Natomiast mam ja obok siebie A tak jak kiedyś pisałam nie pozwolę żeby moje dziecko czuło się gorsze w jakikolwiek sposób od drugiego wnuka który też mieszka obok.


    Btw otwieram dzisiaj przeglądarkę A tam artykuł z wyborczej : epidemia niepłodności i żeby w święta nie pytać nikogo o dzieci 🙈😂

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Dokładnie. Honorata Twój suwaczek przyprawił mnie o dreszcze! :) trzymam kciuki, żeby się już zaczęło i szybko skończyło! Niech maleństwo już będzie z Wami całe i zdrowe.

    No właśnie coś chyba małej się nie spieszy do nas, jakieś lekkie i nieregularne skurcze się pojawiają co jakiś czas,ale chyba w poniedziałek będę musiała jechać na wizytę może akurat coś się zacznie wtedy. Już się niecierpliwie kiedy to będzie,ale jeszcze się wybieram na większe zakupy ;)

    Didik jak u Ciebie?

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam plamic jestem w szpitalu :(czekam na badanie :(

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Zaczęłam plamic jestem w szpitalu :(czekam na badanie :(
    Uuu.... trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze &&& daj znać po badaniu !

    Pia88 lubi tę wiadomość

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
‹‹ 1923 1924 1925 1926 1927 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ