X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    dziewczyny a czy macie jakąś wiedzę dotyczącą Pani dr Janosz? Pani dr pracuje właśnie w tej klinice :)

    Witam

    Chodziłam najpierw do dr Paligi, a jak zaszłam w ciążę, to mnie skierowała do pani dr Janosz. Mogę ją polecić z czystym sumieniem, też jest cudownym aniołem tak jak dr Paliga :).

    Miałam podany 3dniowy zarodek, a nie blastkę.

    Życzę Wam dziewczyny powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 20:31

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 września 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarenMillen wrote:
    A w takim razie do kogo masz wizytę? I na jakim etapie przygotowań jesteś?
    Nie wiem jak to jest z hatchingiem przy trzydniówkach. Wiem, że przy blastkach to jest w cenie, nie robią tylko w przypadku gdy sama się już wydostaje.
    Kiedy betujesz? Trzymam szczególnie kciuki, bo pamiętam jak same w czerwcu trzęsłyśmy się w tym samym czasie nad naszymi maluchami. <3

    KarenMillen lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 21 września 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 29.09. Ale pewnie nie doczekam tak długo. Widzę że Twoje szczęście pięknie rośnie! Oby już tak spokojnie do rozwiązania:)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 21 września 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Witam

    Chodziłam najpierw do dr Paligi, a jak zaszłam w ciążę, to mnie skierowała do pani dr Janosz. Mogę ją polecić z czystym sumieniem, też jest cudownym aniołem tak jak dr Paliga :).

    Miałam podany 3dniowy zarodek, a nie blastkę.

    Życzę Wam dziewczyny powodzenia :)
    Byłam u niej. I też mam dobre zdanie. Czasami jak mam pytanie to napisze do niej na meila i ona mi odpisze w miare czasu a m9glaby mnie olać. Pisząc czasami miałam na myśli że 2 razy pisałam. Chodzę do niej w Zabrzu i chyba zostanę tym bardziej że specjalizuje się w trudnych ciaz ach a moja taka będzie.

    ewa81 lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 września 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że tutaj wątek Paligowo-Janoszowy :D hihihii
    Ogólnie cieszę się że nas tutaj jednak kilka jest i oby nasza droga była jak najkrótsza.


    A tak z innej beczki czytam że te nowe podłoże działa cuda, słyszałyście coś więcej o nim.

    Nie wiecie dokładnie jaki lek jest podawany w badaniach klinicznych i czemu ma służyć ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • natlem Przyjaciółka
    Postów: 102 25

    Wysłany: 21 września 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Widzę że tutaj wątek Paligowo-Janoszowy :D hihihii
    Ogólnie cieszę się że nas tutaj jednak kilka jest i oby nasza droga była jak najkrótsza.


    A tak z innej beczki czytam że te nowe podłoże działa cuda, słyszałyście coś więcej o nim.

    Nie wiecie dokładnie jaki lek jest podawany w badaniach klinicznych i czemu ma służyć ?
    O jakim podłożu mówisz?

    starania od sierpnia 2015, 01/16- polip szyjkowy, 04/16- laparoskopia torbiel łagodna endometrioza, 05/16-02/17 stymulacje zespół LUF, 03/17- 1sza IUI :(, 04/17- 2ga IUI :( 05/17 I IVF Imsi 8B i 8A ;( 06/17 histero 23.08.17 start długi protokół gonapeptyl. Cd4/cd8 mthfr homo, pai-1 hetero
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 września 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarenMillen wrote:
    Beta 29.09. Ale pewnie nie doczekam tak długo. Widzę że Twoje szczęście pięknie rośnie! Oby już tak spokojnie do rozwiązania:)
    Trzymam kciuki za ogromny pozytyw, niezależnie od tego kiedy na nią podreptasz. Tak Michaś to już kawał chłopa, po tym co mi zgotował od samego startu się opanował i w ciągu całej ciąży odpukać innych numerów mi nie odwijał. :D W poniedziałek znowu się mierzymy ;) ostatnio mieliśmy 15cm. :D

    KarenMillen lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 22 września 2017, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Widzę że tutaj wątek Paligowo-Janoszowy :D hihihii
    Ogólnie cieszę się że nas tutaj jednak kilka jest i oby nasza droga była jak najkrótsza.


    A tak z innej beczki czytam że te nowe podłoże działa cuda, słyszałyście coś więcej o nim.

    Nie wiecie dokładnie jaki lek jest podawany w badaniach klinicznych i czemu ma służyć ?

    Jeżeli mówisz o aktywacji oocytów w jonach wapnia to jestem jak najbardziej za :-) Koszt 200 zł, a myślę że mi to podłoże też pomogło :-)

    Badany lek to Nolasiban - ma zapobiec skurczom macicy.

    Witam was ;-) Mi ta klinika przyniosła ogromne szczęście. Brałam udział w badaniach klinicznych. Startowałam z dr Paligą, jedna wizyta i punkcję robił mi dr Juraszyk, transfer dr Orliński. Ten pierwszy małomówny, nie zaangażowany, chociaż po punkcji przyszedł i powiedział że mam wierzyć w mojego malucha (miałam tylko jedną komórkę :-() i życzy powodzenia. Drugi doktor też trochę specyficzny, ale kwestia gustu :-) Macie rację - dr Paliga jest najlepsza :-)

    Powodzenia dziewczyny <3

    Ja dalej w strachu...

    Flowwer lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Byłam u niej. I też mam dobre zdanie. Czasami jak mam pytanie to napisze do niej na meila i ona mi odpisze w miare czasu a m9glaby mnie olać. Pisząc czasami miałam na myśli że 2 razy pisałam. Chodzę do niej w Zabrzu i chyba zostanę tym bardziej że specjalizuje się w trudnych ciaz ach a moja taka będzie.

    Czemu Twoja ciąża będzie trudna?
    U mnie wyszła zakrzepica we wczesnej ciąży. Cud że to przeżyłam i mój maluszek. Też ciąża nie była łatwa. U pani dr J.wizyty też trwały długo,odpowiadała wyczerpująco na pytania, zawsze uśmiechnięta. Też pisałam do niej smsy i odpisywała.
    Co do pana dra J. to jakieś nieporozumienie. Dla mnie on w ogóle nie powinien pracować w klinice. Jest małomówny i chłodny. Zero empatii, miałam wrażenie że chciał szybko zakończyć wizytę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 02:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, próbowałam się umówić do dr Paligi, ale na ten rok już nie ma terminów :( echh Trzeba dzwonić pod koniec roku. Chciałam się przenieść z kliniki w Krakowie, ale widzę że to będzie długi proces...

  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 22 września 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina a moze warto pomyśleć o innym lekarzu z provity? równie dobrym i skutecznym jak doktor PAliga? Doktor Mańka, jest bardzo dobrym specjalistą i ma szczęśliwa ręke.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 12:41

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 22 września 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktywacja oocytów w jonach wapnia, dziewczyny gdzie to?? W provicie?? nic o tym nie słyszałam i na stronie tez nic nie widze na ten temat:) jakie ma to działanie?? napiszcie prosze cos wiecej:)

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    Selina a moze warto pomyśleć o innym lekarzu z provity? równie dobrym i skutecznym jak doktor PAliga? Doktor Mańka, jest bardzo dobrym specjalistą i ma szczęśliwa ręke.
    Dziękuję za informację :)
    Sarrrra tutaj polecała też dr Janosz, może do niej się udać? Ponoć ma sukcesy w immunologii a z tym mam też problem. Narazie od IUI chcemy zacząć, takie mieliśmy zalecenie że względu na słaba ruchliwość plemników

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 22 września 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dziękuję za informację :)
    Sarrrra tutaj polecała też dr Janosz, może do niej się udać? Ponoć ma sukcesy w immunologii a z tym mam też problem. Narazie od IUI chcemy zacząć, takie mieliśmy zalecenie że względu na słaba ruchliwość plemników

    Selinko Pani dr przyjmuje w trzech miejscach. W klinice jest drożej to oczywiste a u niej w Zabrzu tylko 140 zł. Ja chodze do Zabrza czas umówienia tylko 9 dni. Warto zobaczyć terminy . Zapewne jak bedzie trzeba przejść do kliniki i tam coś porobić to Pani dr powie.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 22 września 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Czemu Twoja ciąża będzie trudna?
    U mnie wyszła zakrzepica we wczesnej ciąży. Cud że to przeżyłam i mój maluszek. Też ciąża nie była łatwa. U pani dr J.wizyty też trwały długo,odpowiadała wyczerpująco na pytania, zawsze uśmiechnięta. Też pisałam do niej smsy i odpisywała.
    Co do pana dra J. to jakieś nieporozumienie. Dla mnie on w ogóle nie powinien pracować w klinice. Jest małomówny i chłodny. Zero empatii, miałam wrażenie że chciał szybko zakończyć wizytę.

    tzn trudna tak mi sie wydaje. Też mam mutacje krzepnięcia krwi pai homozygota. Bez heparyny nie mam szans. Zachodzę w ciaże i myslę, ze nie potrzebuję IUI mąż ma dobre nasienie z tego co widać. Mam mutacje mthr jak w mojej stopce. Pani Doktor Janosz dała mi już teraz encorton 5 mg (wie co robi zapewne mimo, ze tak niska dawka) na stosunek CD4 do CD8. Do tego juz od owulacji mam brać luteinę. Wierzę w Panią doktor... no dobra i w heparynę też :P

    ewa81 lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra pomyślałam sobie, że jak pójdę do niej do kliniki, to później w razie wu jakbym chciała pójść do dr Paligi to będzie łatwiej, bo już nie będę musiała czekać na termin na 1sza wizytę (bo to chodzi o 1 wizytę w klinice). Narazie zakładam że ona nam pomoże i nie będę jej zmieniać, ale z tego też co czytam to tam lekarze też sobie pacjentki przekazują przy procedurach.
    Póki co mi się nie spieszy, bo czekam 2tyg na wyniki Ana2. Pójdę tu do immunologa i dopiero do dr Janosz

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 września 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    aktywacja oocytów w jonach wapnia, dziewczyny gdzie to?? W provicie?? nic o tym nie słyszałam i na stronie tez nic nie widze na ten temat:) jakie ma to działanie?? napiszcie prosze cos wiecej:)
    Właśnie w Provita uzywają tego i Ania może coś więcej powie na jego temat ?!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 22 września 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer a zeby to miec to trzeba sie samemu upomniec?

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 22 września 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Sarrrra pomyślałam sobie, że jak pójdę do niej do kliniki, to później w razie wu jakbym chciała pójść do dr Paligi to będzie łatwiej, bo już nie będę musiała czekać na termin na 1sza wizytę (bo to chodzi o 1 wizytę w klinice). Narazie zakładam że ona nam pomoże i nie będę jej zmieniać, ale z tego też co czytam to tam lekarze też sobie pacjentki przekazują przy procedurach.
    Póki co mi się nie spieszy, bo czekam 2tyg na wyniki Ana2. Pójdę tu do immunologa i dopiero do dr Janosz
    Pewnie przekazują sobie bo każdy lekarz jest dobry w czym innym i zależy od przypadku :) dobry pomysł. Ja też czytałam dobre rzeczy o tej klinice. A do tej Janosz długo musisz czekać na pierwszy termin w klinice?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Pewnie przekazują sobie bo każdy lekarz jest dobry w czym innym i zależy od przypadku :) dobry pomysł. Ja też czytałam dobre rzeczy o tej klinice. A do tej Janosz długo musisz czekać na pierwszy termin w klinice?
    Miesiąc :) więc jest różnica ;)
    Myślę, że za miesiąc będę już po wizycie u immuno tutaj, więc też będę wiedzieć coś więcej

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ