X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8520 7414

    Wysłany: 30 października 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi sama nie wiem kiedy to zleciało. Chyba dlatego, że dużo się działo to świat przyspieszył. Za to teraz jakby mi stanął w miejscu.
    Wiesz... Miałam te same obawy co Ty, że ten zarodek z 3 doby to jakiś feler skoro pozostałe padły raz i padły drugi raz. A jednak cuda się zdarzają i jak widać trzeba walczyć do końca. U mnie jakoś idzie więc u Ciebie też pięknie się wszystko rozwinie. Usłyszysz serduszko i w końcu uwierzysz 🙂
    A piersi to dobry objaw. Chocoaz mnie to już tak cycki bolą, że ledwo żyję. Jak tylko mogę to świece bimbałkami bez stanika leżąc na kanapie. Sutki mam tak wrażliwe i obolałe, że nie wyobrażam sobie żadnego, nawet najsłodszego bobasa świata, który miałby ssac tą moją wrażliwość, a jak w myślach widzę jak mnie w niego chce uzrec to już w ogóle wizja tortur. Mam tez juz wyrobiony odruch bezwarunkowy walenia męża w łeb gdy tylko jego łapsko zmierza w kierunku moich cycuszków.

    Martinko oby ten ból to był porządny wgryz w brzuszek 🙂
    Ja relanium nigdy nie brałam ale dziewczyny mówiły, że fajna faza jest po nim 🙂 czekam na Twoje testowanko 🙂

    Pia88, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 października 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka trzymam mocno kciuki żeby to było to!! 💪💕 Łez, odpoczywaj i relaksuje się.

    Pia cieszę się że wracasz powoli do gry. Najgorzej to czekanie na rozpoczęcie czegoś a potem pojdzie szybciutko. 💕

    Pia88, Martinka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8520 7414

    Wysłany: 30 października 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos a Ty już po transferze? Jak się czujesz?

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 października 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia to prawda twoje posty są mega pozytywne ale to dobrze, w końcu dajesz nadzieję innym i przy okazji Ty się lepiej czujesz 💕 w końcu całe forum kibicowało tobie o wierzyło w kropka

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 października 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Yos a Ty już po transferze? Jak się czujesz?

    Ja jeszcze nie, przed jestem. We wtorek mam wizytę i wtedy mam nadzieję ustalimy kiedy crio .
    Nie powiem że mam lekkiego stresa, w sumie bardziej nie o sam transfer tylko co się dzieje. Czy nie odwolaja mi itp

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2672

    Wysłany: 30 października 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avina wrote:
    A pozostałe wyniki badań z immunologii były ok? 🙂
    Trzymam kciuki za Twojego kropka ✊😊
    Nie, miałam złe cytokiny na które zrobiłam szczepienia. Dzięki za wsparcie. Boję się jak cholera, ale przecież niejedna z Was wie, że czas przed betą jest trudny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2020, 21:09

    0901d7c722.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8520 7414

    Wysłany: 30 października 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ewcia to prawda twoje posty są mega pozytywne ale to dobrze, w końcu dajesz nadzieję innym i przy okazji Ty się lepiej czujesz 💕 w końcu całe forum kibicowało tobie o wierzyło w kropka

    Wiem, że mi kibicowałyście i wciąż to robicie i nie wiem czy kiedykolwiek odwdzięczę się za to wsparcie 😘😘 ale będę tu aż wszystkie zajdą!

    Czekam na wszystkie weteranki! Njut, Bella... Jak nie mogę spać to myślę o Was wszystkich 😘

    Yos to kciuki za wizytę! Stres to normalna rzecz! Pokaż tu taka co podchodzi na luzie to się kłaniać będę 🙂
    Na naturalnym czy sztucznym podchodzisz? Jakie będziesz miała zalecenia? Wiesz już coś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2020, 21:09

    eska29044 lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka wrote:
    Nie, miałam złe cytokiny na które zrobiłam szczepienia. Dzięki za wsparcie. Boję się jak cholera, ale przecież niejedna z Was wie, że czas przed betą jest trudny

    Czekam na Twoją pozytywną betę Martinka :)

  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2672

    Wysłany: 30 października 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Czekam na Twoją pozytywną betę Martinka :)
    🙏🏼 ❤️🥰

    Pia88 lubi tę wiadomość

    0901d7c722.png
  • Oliwwia20 Koleżanka
    Postów: 58 6

    Wysłany: 31 października 2020, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj jest 7 dzień po transferze 5dniowej blastocysty i dostałam plamienie koloru jasno różowego. Mam najgorsze myśli, że nic z tego nie będzie.. nie robiłam jeszcze testu, bo lekarz zalecił dopiero robić w poniedziałek. Miał może ktoś też podobną sytuację?

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8520 7414

    Wysłany: 31 października 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia jak to chwilowe i jednorazowe plamienie to może implantacja? Bo to akurat ten czas 🙂
    Jak teraz wygląda sytuacja?
    Możesz dla pewności zaaplikować sobie tabletkę więcej progesteronu i uskuteczniać wylegiwanie na kanapie przez cały weekend.
    Kciuki za poniedziałkowe testowanie ✊

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2672

    Wysłany: 31 października 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwwia20 wrote:
    Dziewczyny dzisiaj jest 7 dzień po transferze 5dniowej blastocysty i dostałam plamienie koloru jasno różowego. Mam najgorsze myśli, że nic z tego nie będzie.. nie robiłam jeszcze testu, bo lekarz zalecił dopiero robić w poniedziałek. Miał może ktoś też podobną sytuację?
    To może być implantacja albo podrażnienie od luteiny. Odpoczywaj. U mnie żadnej podwyższonej temperatury, więc już mam czarne myśli. Wiem, wiem- beta prawdę powie

    0901d7c722.png
  • Oliwwia20 Koleżanka
    Postów: 58 6

    Wysłany: 31 października 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Oliwia jak to chwilowe i jednorazowe plamienie to może implantacja? Bo to akurat ten czas 🙂
    Jak teraz wygląda sytuacja?
    Możesz dla pewności zaaplikować sobie tabletkę więcej progesteronu i uskuteczniać wylegiwanie na kanapie przez cały weekend.
    Kciuki za poniedziałkowe testowanie ✊


    To juz tak na prawde 12 dzień od zapłodnienia, to nie za pozno na krwawienie implantacyjne?🤔 Na ten moment chyba sie uspokoiło plamienie. Nie wiem co o tym myśleć.. mam nadzieję, że nie rozkręci się to zaraz w okres😑 Biorę lutinus, estofem i neoparin. No nic muszę jakoś wytrzymać z moimi myślami do poniedziałku.🤷‍♀️

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8520 7414

    Wysłany: 31 października 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia skoro chwilowe to spróbuj się nie zamartwiać choć wiem, że strach rządzi się w swoimi prawami.

    Martinka co Ty tam pchasz jeszcze termometr? Weź go schowaj głęboko. Moja temp na acofilu ani razu nie urosla na książkowe 36,6 cały czas miałam osłabienie na 36,3 czasami 35,9. Teraz już nie mierze ale ostatnio trochę mnie przewiało i raz zmierzyłam i wciąż miałam poniżej normy...

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2672

    Wysłany: 31 października 2020, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Oliwia skoro chwilowe to spróbuj się nie zamartwiać choć wiem, że strach rządzi się w swoimi prawami.

    Martinka co Ty tam pchasz jeszcze termometr? Weź go schowaj głęboko. Moja temp na acofilu ani razu nie urosla na książkowe 36,6 cały czas miałam osłabienie na 36,3 czasami 35,9. Teraz już nie mierze ale ostatnio trochę mnie przewiało i raz zmierzyłam i wciąż miałam poniżej normy...
    Pod paszkę😉 Pisałam już kiedyś, że 2 dni do bety to najgorszy czas podczas całej procedury🥴 Zakładam skafander i maskę i idę sobie kupić coś ładnego a potem zabieram się za książki, bo zaczynam świrować🤯

    0901d7c722.png
  • Oliwwia20 Koleżanka
    Postów: 58 6

    Wysłany: 31 października 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka wrote:
    Pod paszkę😉 Pisałam już kiedyś, że 2 dni do bety to najgorszy czas podczas całej procedury🥴 Zakładam skafander i maskę i idę sobie kupić coś ładnego a potem zabieram się za książki, bo zaczynam świrować🤯


    Jak też sprawdzam od kilku dni temperaturę (pod pachą) i mam zawsze około 37 stopni. Teraz mam dokładnie 37 i 1 ale też może to być skutek uboczny przyjmowanego progesteronu wiec na dwoje babka wróżyła 🙈

  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2026 1532

    Wysłany: 31 października 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki w ten deszczowy sobotni poranek 😘❤️👋

    Cieszę się Ewa, że uczysz się już cieszyć ta ciąża 🤰🏻 to cudowna umiejętność w naszych (wszystkich staraczek) sytuacjach. Dajesz nadzieję, że przychodzi jednak ten moment, że czarne myśli powoli zaczynają być rozganianie - nie to co do tej pory - każdy etap to wyszukiwanie najgorszego.

    Tak bym chciała żeby wszystko się tutaj każdej dziewczynie udało. Każda z was jest cudowna i zasługuje na spełnienie swojego największego marzenia i szczerze wierzę w to że tak właśnie się skończy! POZYTYWNIE ♥️♥️ bo jesteśmy w najlepszych rękach w Angeliusie 👼🏻 👼🏻

    Izaz, Rit jak się czujecie? 🙂🙂

    Martinka i Oliwia w takim razie i my z niecierpliwością czekamy na poniedziałek 💪 ✊✊

    Ewa89_89, Jolka4025 lubią tę wiadomość

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2020, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewciu jak to szybko leci dopiero co pamietam Twoją bete. Jestem caly czas na lekach przeciwwymiotnych jesli choć jeden dzień jest bez wymiotów to naprawde sukces ale nie zdarzylo sie abym miała wiecej takich dni :( dodatkowo siostra mnie pocieszyla że moze w 6 mi to minie w końcu. Teraz szkoda że nie moge mojej mamie powiedzieć, że byla twarda babka ponoc identycznie sie czula ze mna w ciaży czyli do kitu... tak moje siostry mówią. Swoja drogą mojej mamy juz nie ma 5 lat i strasznie mi jej brakuje.

    Santi kazda ciaza ma inne objawy ja od poczatku w ogole nie czuje piersi nie wiem co to ból a w dwóch poprzednich nawet dotknac nie mogłam, dlatego właśnie nie warto sie doszukiwać objawów na etapie testu pierwszej bety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2020, 10:30

  • Rit* Przyjaciółka
    Postów: 68 56

    Wysłany: 31 października 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    Witam wszystkie kobietki w ten deszczowy sobotni poranek 😘❤️👋

    Cieszę się Ewa, że uczysz się już cieszyć ta ciąża 🤰🏻 to cudowna umiejętność w naszych (wszystkich staraczek) sytuacjach. Dajesz nadzieję, że przychodzi jednak ten moment, że czarne myśli powoli zaczynają być rozganianie - nie to co do tej pory - każdy etap to wyszukiwanie najgorszego.

    Tak bym chciała żeby wszystko się tutaj każdej dziewczynie udało. Każda z was jest cudowna i zasługuje na spełnienie swojego największego marzenia i szczerze wierzę w to że tak właśnie się skończy! POZYTYWNIE ♥️♥️ bo jesteśmy w najlepszych rękach w Angeliusie 👼🏻 👼🏻

    Izaz, Rit jak się czujecie? 🙂🙂

    Martinka i Oliwia w takim razie i my z niecierpliwością czekamy na poniedziałek 💪 ✊✊
    Hej hej u mnie wszystko ok dużo odpoczywam i czekam do tego 9.11 na wizytę , a dłuży mi się chciałabym już wiedzieć czy wszystko jest ok bo wariuje 🤦‍♀️

    27 lat. Starania od 2017r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    Witam wszystkie kobietki w ten deszczowy sobotni poranek 😘❤️👋

    Cieszę się Ewa, że uczysz się już cieszyć ta ciąża 🤰🏻 to cudowna umiejętność w naszych (wszystkich staraczek) sytuacjach. Dajesz nadzieję, że przychodzi jednak ten moment, że czarne myśli powoli zaczynają być rozganianie - nie to co do tej pory - każdy etap to wyszukiwanie najgorszego.

    Tak bym chciała żeby wszystko się tutaj każdej dziewczynie udało. Każda z was jest cudowna i zasługuje na spełnienie swojego największego marzenia i szczerze wierzę w to że tak właśnie się skończy! POZYTYWNIE ♥️♥️ bo jesteśmy w najlepszych rękach w Angeliusie 👼🏻 👼🏻

    Izaz, Rit jak się czujecie? 🙂🙂

    Martinka i Oliwia w takim razie i my z niecierpliwością czekamy na poniedziałek 💪 ✊✊
    U mnie lekkie brązowe plamienie. Piersi jakoś przestaly bolec, mdlosci już też mniejsze. Boję się że to najgorsze 😢 w nocy cały czas koszmary że albo poronilam albo jestem w szpitalu.

    eska29044 lubi tę wiadomość

‹‹ 3014 3015 3016 3017 3018 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ