Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Ja na grupe krwi czekalam krotko ale nie pamietam ile dokladnie. Napewno nie dwa tygodnie.
    Grupa krwi moze byc nawet sprzed kilku lat- byle nie z okresu niemowlectwa :)
    Niestety nie. W zeszłym roku doszła nowa grupa i trzeba robić jeszcze raz.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Dziewczyny.. poczytalam o endometriozie i moge ja miec. Powiedzcie, czy lekarze zauwazyliby cos przy usg? hsg?
    U mnie endo wychodzi przy badaniu gin i dotykaniu sonda od usg. Lewy jajnik ma bardzo ograniczony zakres ruchu - zrosty

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Polanka_ wrote:
    Chodzi o to, że wg najnowszych wymogów gr krwi bada się tak, że pobierają 1 próbkę krwi, a po ok 15 minutach pobierają wam kolejną. Dostajesz 2 wyniki i na 1 jest napisane że to niepotwierdzony wynik, a na drugim że potwierdzony. Wynik jest ten sam, ja też robiłam w 2017, teraz kolejny raz i grupa nazywa jest tak samo, chodzi o to, że teraz dostaje się 2 kartki z wynikiem, grupa niepotwierdzona i potwierdzona. Takie mają najnowsze wymogi, może chodzi o błędy laboratorium, nie wiem.
    To u mnie jest inaczej. Stara grupa Brh+ a w nowym badaniu BrhD+.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Jak sie rejestrowalismy to kazali nam podac haslo do odbioru wynikow przez internet

    Napewno nie mam zamiaru jechac 205km po wynik :D
    Chyba nie ma już systemu. Ja wynik po laparo z czerwca odbierałam osobiście przy okazji kolejnej wizyty.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut wrote:
    To u mnie jest inaczej. Stara grupa Brh+ a w nowym badaniu BrhD+.
    Ale to nadal ta sama grupa tylko sposób oznaczania czynnika rh zmienili dopisując to śmieszne D.. :-D

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2674

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy za każdym razem przed wizytą podczas stymulacji do in vitro trzeba badać estradiol i progesteron? Mam chyba sklerozę

    0901d7c722.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 17:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 17:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 17:25

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut wrote:
    To u mnie jest inaczej. Stara grupa Brh+ a w nowym badaniu BrhD+.
    To ja mam takie oznaczenie sprzed 7lat ARhD+, takie mam tez w ksiazeczce horonowego dawcy krwi, to sie nie zmienilo.

    Jedyne co udalo mi sie znalezc na temat nowej grupy krwi, to grupa Bombay i występuje w 0,0004% populacji, zamieszkujacej Bombaj od pokolen.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2674

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka25 wrote:
    Tak. Tzn ja się w środę wybieram na drugą wizytę i mam zaznaczone że trzeba ;)

    Njut Ty kiedy masz wizytę kontrolną ?

    W ogóle wszystkie się chwalcie kto gdzie i kiedy ;))
    Tak jak myślałam. Poziomko ja mam jutro drugą wizytę. Biorę menopur 300 i encorton jak zawsze do stymulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2018, 16:10

    0901d7c722.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się pochwalę jutro w nocy albo w środę jak już będę w domu : ) najbardziej mnie interesuje informacja kiedy kolejne podejście, oczywiście.

    Zastanawiam się czy jeśli będę miała miesiąc do stymulacji, to czy jeszcze czymś jajka podkoksować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja mam gonal f??
    Martina a który to Twój dzień stymulacji ?? Coś mi się zdaje że idziemy bardzo podobnie ;)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka25 wrote:
    Tylko ja mam gonal f??
    Martina a który to Twój dzień stymulacji ?? Coś mi się zdaje że idziemy bardzo podobnie ;)
    Ja tez dostalabym gonal f gdybym podchodzila do stymulacji u P.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Ja tez dostalabym gonal f gdybym podchodzila do stymulacji u P.
    Od czego zależy jakie te leki się dostaje??

  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2674

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka25 wrote:
    Tylko ja mam gonal f??
    Martina a który to Twój dzień stymulacji ?? Coś mi się zdaje że idziemy bardzo podobnie ;)
    Gonal prawdopodobnie też czeka w kolejce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2018, 17:07

    0901d7c722.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka25 wrote:
    Od czego zależy jakie te leki się dostaje??
    Mialam w poprzednich procedurach Puregon, ktory podobno jest silniejszy, wiec teraz mam miec slabszy lek. Poza tym to trochę inaczej rozlozone hormony i pozniej ma dojsc Menopur.
    Zalezy to pewnie od wynikow danej kobiety.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mi kupił na pocieszenie przed jutrem moje ulubione McFlurry Bluberry <3 jeee.


    Mi się wydaje że stymulacja jest dobierana pod nasze AMH i jest zależna też od długości protokołu i tego jak wygląda nasza naturalna owulacja (czy w ogóle jest).

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Mąż mi kupił na pocieszenie przed jutrem moje ulubione McFlurry Bluberry <3 jeee.


    Mi się wydaje że stymulacja jest dobierana pod nasze AMH i jest zależna też od długości protokołu i tego jak wygląda nasza naturalna owulacja (czy w ogóle jest).
    Moj po laparo zawsze gotowal mi rosol :)

    Za to dzisiaj w nagrode za pozbycie sie 8emki mam sushi i lody :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, sylvuś lubią tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam kefir z szpinakiem jabłkiem i bananem ;) polecam. Mam wrażenie że kiepsko reaguje na ten lek bo w ogóle jaja mnie prawie nie bolą co przy normalnej owulacji czułam...

‹‹ 398 399 400 401 402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ