X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Lenek Autorytet
    Postów: 340 289

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xagax wrote:
    Hej,ja polecam dr Cholewe. Przyjmuje też w ad clinic w Tychach,tam chyba szybsze terminy.Oczywiscie transfer itd w Angeliusie.

    Również polecam, fantastyczny lekarz 😊

    Kasiek.28 lubi tę wiadomość

    GB👎 anty TG👎 anty TPO👎
    12.22 pierwsza stymulacja 1x8A 4bb❄️3bb❄️2bc❄️
    1.23 transfer świeżaka 8A ➡️ beta 0💔
    ⛔️ nawrót GB
    Histero✅biopsja✅ANA✅
    KirBX
    5.23 FET +tractocile 4bb❄️➡️ beta 0💔
    7.23 odwołany
    8.23 wlew accofil+encorton+EG+tractocile FET ❄️❄️ ➡️?
  • *Iskrzynka* Autorytet
    Postów: 515 402

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek.28 wrote:
    Cześć! Jestem tu nowa, więc dopiero się odnajduję, jednak już teraz bardzo miło mi Was poznać.
    Chcielibyśmy w tym roku zrobić pierwsze podejście do in vitro, bierzemy pod uwagę Angeliusa w Katowicach lub Gyncetrum w Bielsku. W obu przypadkach programy 3mam oraz 2+1 (czy któraś z Was wie, po stwierdzeniu którego tygodnia ciąży w GC program uznaje się za zakończony?). Zobaczymy czy wgl będą terminy 😅
    Jestem po 3 poronieniach, a od 2019 staramy się już bez żadnego efektu. Mężowi w zeszłym roku wyszły słabsze parametry nasienia, zaczął łykać Fertilman, po 3 miesiącach badanie powtórzone i wyniki nieporównywalnie lepsze, ale nadal nic. Mi z kolei jakiś czas temu wyszła w badaniach kariotypu translokacja wzajemna zrównoważona, więc to też komplikuje.
    Chciałabym zapytać Was o ten program 3mam. Czy są jakieś warunki, które trzeba spełnić aby się do niego dostać? Czy po prostu wyraża się chęć, płaci i gotowe? I czy korzystając z tego programu jest możliwość dokupienia diagnostyki przediplantacyjnej? Przez ten mój kariotyp, to chce zrobić obowiązkowo.
    I jeszcze pytanie, dr Paweł Juraszka czy dr Tomasz Orliński. Do dr Paligi już nie ma w najbliższym czasie terminów.
    Hej, witaj na forum 🙂
    Jeśli chodzi o Twoje pyt.o program 3mam, to nie musisz spełniać żadnych warunków, potrzebna jest tylko Twoja chęć i pieniądze, które trzeba wyłożyć.
    O tym czy z programu warto skorzystać, to dopiero co stronę czy dwie wcześniej fajnie pisały dziewczyny, m.in Ewa, więc warto poczytać.
    Możliwe jest dokupienie diagnostyki preimplantacyjnej, ale trzeba umówić się najpierw do genetyka, który zaświadcza, że są do tego podstawy. Jeśli masz jakąś nieprawidłowość w kariotypie, to będzie to pewnie tylko formalność.
    Jeśli chodzi o wymienionych przez Ciebie lekarzy, to nie pomogę, bo się u nich nie leczyłam. Miałam tylko jeden raz wizytę u dr Juraszka, w zastępstwie za dr, która mnie prowadziła, kiedy miałam pierwsza stymulację i szczerze, to nie wywarł na mnie pozytywnego wrażenia. Był bardzo małomówny i mało kontaktowy, zrobił szybko USG nic nie wyjaśnił i zakończył wizytę, ale nie wiem jaki jest dla swoich stałych pacjentek. O dr Orlińskim wiem jeszcze mniej, ale ogólnie u jednego i drugiego chyba mało dziewczyn stąd się leczy. Głównie dziewczyny polecają, oprócz dr Marty, jej męża dr Mańkę, dr Cholewę, są też dziewczyny, które mają dzieci i dobre zdanie o dr Nycz-Reskiej. Ja się u niej leczyłam, ale niestety bez powodzenia, dlatego teraz udało mi się przenieść do dr Paligi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2023, 13:09

    Kasiek.28 lubi tę wiadomość

    KONIEC.💔
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja dziś nie przynoszę dobrych wieści.
    Serce przestało bić 💔
    Straciłam je...

    Nie wiem co napisać, nie ma słów na takie chwile. Bardzo mi przykro :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2023, 14:15

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Kasiek.28 Przyjaciółka
    Postów: 94 93

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenek wrote:
    Również polecam, fantastyczny lekarz 😊

    Czy do dr Cholewy należy się umawiać na pierwszą wizytę do Angeliusa, czy do AD Clinic? Bo gdy dzwoniłam do Angeliusa dopytać o wizyty poinformowano mnie tylko o wolnych do dr Orlińskiego, Mańki i Juraszko i braku do dr Paligi, a o nim nie wspomnieli 🤔

    ♀️ 29
    ♂️ 34

    Ciąże:
    styczeń 2018 💔
    maj 2018 💔
    sierpień 2019 💔

    kariotyp ♂️ - 🆗
    kariotyp ♀️ - translokacja wz. zr. 13 i 16
    AMH - 6,08 ng/ml

    2023 - decyzja o IVF

    Czerwiec 2023 - ciąża naturalna
    beta-HCG:
    6.06 - 1063
    9.06 - 4424
    12.06 - 12159

    15.06 - 2.8mm i mamy ❤️
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 1280 1070

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Iskrzynka* wrote:
    Hej, witaj na forum 🙂
    Jeśli chodzi o Twoje pyt.o program 3mam, to nie musisz spełniać żadnych warunków, potrzebna jest tylko Twoja chęć i pieniądze, które trzeba wyłożyć.
    O tym czy z programu warto skorzystać, to dopiero co stronę czy dwie wcześniej fajnie pisały dziewczyny, m.in Ewa, więc warto poczytać.
    Możliwe jest dokupienie diagnostyki preimplantacyjnej, ale trzeba umówić się najpierw do genetyka, który zaświadcza, że są do tego podstawy. Jeśli masz jakąś nieprawidłowość w kariotypie, to będzie to pewnie tylko formalność.
    Jeśli chodzi o wymienionych przez Ciebie lekarzy, to nie pomogę, bo się u nich nie leczyłam. Miałam tylko jeden raz wizytę u dr Juraszka, w zastępstwie za dr, która mnie prowadziła, kiedy miałam pierwsza stymulację i szczerze, to nie wywarł na mnie pozytywnego wrażenia. Był bardzo małomówny i mało kontaktowy, zrobił szybko USG nic nie wyjaśnił i zakończył wizytę, ale nie wiem jaki jest dla swoich stałych pacjentek. O dr Orlińskim wiem jeszcze mniej, ale ogólnie u jednego i drugiego chyba mało dziewczyn stąd się leczy. Głównie dziewczyny polecają, oprócz dr Marty, jej męża dr Mańkę, dr Cholewę, są też dziewczyny, które mają dzieci i dobre zdanie o dr Nycz-Reskiej. Ja się u niej leczyłam, ale niestety bez powodzenia, dlatego teraz udało mi się przenieść do dr Paligi.

    Byłam u dr Nycz-Reska, polecam panią dr, jest bardzo kontaktowa i nie trzeba jej ciągnąć za jezyk, sama wszytsko tłumaczy. Natomiast stwierdziłam, że potrzebuję zmiany, bo może inny lekarz będzie mieć na nas jakiś nowy pomysł. Dlatego zapisałam się do dr Mańki - pierwsza wizyta w lutym, u dr Paligi niestety nie było już miejsc. U dr Juraszka też raz byłam na wizycie stymulacyjnej, ale nie przypadł mi do gustu, małomówny, mało kontaktowy i niezbyt miły.

    Kasiek.28 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021 roku.
    Angelius Provita K-ce (dr MP).
    Immunolog (dr Sydor).
    On: Azoospermia (AZFc).
    Ona: endometrioza II stopnia, hiperinsulinemia, hashimoto, usunięta przegroda macicy, KIR Bx (brak 2DS1,2DS5, 3DS1), podwyzszone tnf@, rozjechane cytokiny.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    05.2023 Laparohisteroskopia.
    10.2023 Decyzja o AZ (Reprofit Czechy Ostrava)
    11.2023 Biopsja endometrium cd138 - Ok.
    11.2023-02.2024 sztuczna menopauza (diphereline + lametta).
    I transfer AZ 03.2024 Beta <2,30
    04.2024 Test Be Ready (endometrium idealnie receptywne).
    04.2024-06.2024 sztuczna menopauza (diphereline).
    II transfer AZ 07.2024? (+immunoglobuliny flebogamma)
  • paulity Autorytet
    Postów: 923 519

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenek wrote:
    Również polecam, fantastyczny lekarz 😊
    Również polecam dr Cholewe 😊😊 chyba pierwsza wizyta w Tychach

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8561 7461

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za słowa wsparcia dziewczyny

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja dziś nie przynoszę dobrych wieści.
    Serce przestało bić 💔
    Straciłam je...

    Ewa bardzo mi przykro. Kibicowałam z ukrycia.
    Trzymajcie się ❤️❤️❤️

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Lenek Autorytet
    Postów: 340 289

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek.28 wrote:
    Czy do dr Cholewy należy się umawiać na pierwszą wizytę do Angeliusa, czy do AD Clinic? Bo gdy dzwoniłam do Angeliusa dopytać o wizyty poinformowano mnie tylko o wolnych do dr Orlińskiego, Mańki i Juraszko i braku do dr Paligi, a o nim nie wspomnieli 🤔

    W Tychach, do Angeliusa zawitałam dopiero podczas stymulacji 😊 Bardzo fajny z nim jest kontakt, do godziny zawsze odpisze a do tego jest bardzo miły i wszystko o co zapytam wyjaśnia.

    GB👎 anty TG👎 anty TPO👎
    12.22 pierwsza stymulacja 1x8A 4bb❄️3bb❄️2bc❄️
    1.23 transfer świeżaka 8A ➡️ beta 0💔
    ⛔️ nawrót GB
    Histero✅biopsja✅ANA✅
    KirBX
    5.23 FET +tractocile 4bb❄️➡️ beta 0💔
    7.23 odwołany
    8.23 wlew accofil+encorton+EG+tractocile FET ❄️❄️ ➡️?
  • Lusi_nadzieja Debiutantka
    Postów: 10 25

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Dziewczyny, ja czytałam to forum po diagnozie niepłodności -skrajnie niskie AMH 0,08. Chciałam Wam tylko powiedzieć żebyście nie traciły nadziei ❤️❤️❤️ zaszłam w ciążę naturalnie mimo że proponowano mi invitro I to raczej z komórek dawczyni jednak nie zdarzyłam podejść do procedury gdyż udało się naturalnie. z tego forum znikam bo kojarzy mi się z litrami wylanych łez. Jednak przed zniknięciem chciałam Wam życzyć powodzenia i nie poddawajcie się ❤️❤️❤️ w razie pytań jestem pod insta lusi_nadzieja ✊️✊️✊️✊️

  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 1280 1070

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi_nadzieja wrote:
    Hejka Dziewczyny, ja czytałam to forum po diagnozie niepłodności -skrajnie niskie AMH 0,08. Chciałam Wam tylko powiedzieć żebyście nie traciły nadziei ❤️❤️❤️ zaszłam w ciążę naturalnie mimo że proponowano mi invitro I to raczej z komórek dawczyni jednak nie zdarzyłam podejść do procedury gdyż udało się naturalnie. z tego forum znikam bo kojarzy mi się z litrami wylanych łez. Jednak przed zniknięciem chciałam Wam życzyć powodzenia i nie poddawajcie się ❤️❤️❤️ w razie pytań jestem pod insta lusi_nadzieja ✊️✊️✊️✊️

    Gratulacje 😉 Czyli jednak cuda się zdarzają, mam nadzieję, że i ja takiego cudu doczekam 😐

    Starania od 2021 roku.
    Angelius Provita K-ce (dr MP).
    Immunolog (dr Sydor).
    On: Azoospermia (AZFc).
    Ona: endometrioza II stopnia, hiperinsulinemia, hashimoto, usunięta przegroda macicy, KIR Bx (brak 2DS1,2DS5, 3DS1), podwyzszone tnf@, rozjechane cytokiny.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    05.2023 Laparohisteroskopia.
    10.2023 Decyzja o AZ (Reprofit Czechy Ostrava)
    11.2023 Biopsja endometrium cd138 - Ok.
    11.2023-02.2024 sztuczna menopauza (diphereline + lametta).
    I transfer AZ 03.2024 Beta <2,30
    04.2024 Test Be Ready (endometrium idealnie receptywne).
    04.2024-06.2024 sztuczna menopauza (diphereline).
    II transfer AZ 07.2024? (+immunoglobuliny flebogamma)
  • Kasiek.28 Przyjaciółka
    Postów: 94 93

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! 😍❤️❤️


    Umówiłam nas do dra Cholewy. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale bardzo dziękuję za wszystkie polecenia! 😍 Wprawdzie dopiero na kwiecień, ale mąż, do końca marca ciągle na wyjazdach, więc cóż zrobić.
    W przyszłym tygodniu chcę zrobić badanie AMH chociaż robi mi się słabo na samą myśl, że i tam coś wyjdzie nie tak (jak we wszystkich do tej pory robionych badaniach pod kątem poronień 😅).

    Lenek lubi tę wiadomość

    ♀️ 29
    ♂️ 34

    Ciąże:
    styczeń 2018 💔
    maj 2018 💔
    sierpień 2019 💔

    kariotyp ♂️ - 🆗
    kariotyp ♀️ - translokacja wz. zr. 13 i 16
    AMH - 6,08 ng/ml

    2023 - decyzja o IVF

    Czerwiec 2023 - ciąża naturalna
    beta-HCG:
    6.06 - 1063
    9.06 - 4424
    12.06 - 12159

    15.06 - 2.8mm i mamy ❤️
  • Sernik Autorytet
    Postów: 764 1163

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć !

    Przeczytałam wiele wątków na forum dotyczących wykonywanych przez Was badań. Robiłam badania KIR i wyszedł mi genotyp BX.
    Wg inf. które tu zamieszczacie najważniejsze są kiry DS. Mam kiry obecne: 2DS2, 2DS4 norm, 2DS4 (del-22bp). Reszty DL i DP nie wypisuje
    Nieobecne Kiry: 2DS1, 2DS3, 2DS5 i 3DS1 + 2DL5 (grupa 1) i 2DL5 (grupa2).
    Pani dr stwierdziła, że wynik KIR jest prawidłowy i nie ma się co przejmować. Natomiast czytam na forum, że w przypadku takiego wyniku (genotyp BX) jest już "poruszenie" i dziewczyny stosują jakieś Accofile, szczepienia i inne o których czytam z przerażeniem (bo ciągle coś odkrywam). Więc może jednak nie do końca jest wszystko w porządku. Jak się na to zapatrują Wasi lekarze? Czy ma szanse powodzenie In vitro bez tych wszystkich accofilów i innych :(.

    Pobrałam także przed chwilą wyniki immunofenotypu:
    komórki NK (CD16+CD56+) - 22,56% [zakres ref. 5-26 więc chyba dobrze? ]
    CD19 +CD5+ wyszły 1,5 [zakres ref. 3,6 -23,9] - czyli poniżej normy - więc chyba niedobrze :/ Co to może oznaczać?

    Za wszelkie spostrzeżenia i podzielenie się Waszym doświadczeniem z góry dziękuję.

    preg.png
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1150 985

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Iskrzynka* wrote:
    Hej, witaj na forum 🙂
    Jeśli chodzi o Twoje pyt.o program 3mam, to nie musisz spełniać żadnych warunków, potrzebna jest tylko Twoja chęć i pieniądze, które trzeba wyłożyć.
    O tym czy z programu warto skorzystać, to dopiero co stronę czy dwie wcześniej fajnie pisały dziewczyny, m.in Ewa, więc warto poczytać.
    Możliwe jest dokupienie diagnostyki preimplantacyjnej, ale trzeba umówić się najpierw do genetyka, który zaświadcza, że są do tego podstawy. Jeśli masz jakąś nieprawidłowość w kariotypie, to będzie to pewnie tylko formalność.
    Jeśli chodzi o wymienionych przez Ciebie lekarzy, to nie pomogę, bo się u nich nie leczyłam. Miałam tylko jeden raz wizytę u dr Juraszka, w zastępstwie za dr, która mnie prowadziła, kiedy miałam pierwsza stymulację i szczerze, to nie wywarł na mnie pozytywnego wrażenia. Był bardzo małomówny i mało kontaktowy, zrobił szybko USG nic nie wyjaśnił i zakończył wizytę, ale nie wiem jaki jest dla swoich stałych pacjentek. O dr Orlińskim wiem jeszcze mniej, ale ogólnie u jednego i drugiego chyba mało dziewczyn stąd się leczy. Głównie dziewczyny polecają, oprócz dr Marty, jej męża dr Mańkę, dr Cholewę, są też dziewczyny, które mają dzieci i dobre zdanie o dr Nycz-Reskiej. Ja się u niej leczyłam, ale niestety bez powodzenia, dlatego teraz udało mi się przenieść do dr Paligi.
    Ja tylko chcialam wtracic odnośnie dr Juraszka 😁 zeby się nie zniechęcać po 1 wizycie. Z wizyty na wizyte było coraz lepiej. Dr sie rozkręcił:) na poczatku był trochę malomowny ale on chyba po prostu taki jest. Natomiast nam zawsze wszystko wyjaśnił, wnikliwie badal i odp. Na pytania.Tez zalezy kto co woli. My z mężem wczesniej leczyliśmy się u lekarza ktory lal wode przez 1,5 h wiec szybka i konkretna wizyta u dr J nam odpowiadała.
    Wiec ja jestem z tych,.ktore go poleca bo dzieki niemu mam moj cud, a łatwo nie było 😍

  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1150 985

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    Cześć !

    Przeczytałam wiele wątków na forum dotyczących wykonywanych przez Was badań. Robiłam badania KIR i wyszedł mi genotyp BX.
    Wg inf. które tu zamieszczacie najważniejsze są kiry DS. Mam kiry obecne: 2DS2, 2DS4 norm, 2DS4 (del-22bp). Reszty DL i DP nie wypisuje
    Nieobecne Kiry: 2DS1, 2DS3, 2DS5 i 3DS1 + 2DL5 (grupa 1) i 2DL5 (grupa2).
    Pani dr stwierdziła, że wynik KIR jest prawidłowy i nie ma się co przejmować. Natomiast czytam na forum, że w przypadku takiego wyniku (genotyp BX) jest już "poruszenie" i dziewczyny stosują jakieś Accofile, szczepienia i inne o których czytam z przerażeniem (bo ciągle coś odkrywam). Więc może jednak nie do końca jest wszystko w porządku. Jak się na to zapatrują Wasi lekarze? Czy ma szanse powodzenie In vitro bez tych wszystkich accofilów i innych :(.

    Pobrałam także przed chwilą wyniki immunofenotypu:
    komórki NK (CD16+CD56+) - 22,56% [zakres ref. 5-26 więc chyba dobrze? ]
    CD19 +CD5+ wyszły 1,5 [zakres ref. 3,6 -23,9] - czyli poniżej normy - więc chyba niedobrze :/ Co to może oznaczać?

    Za wszelkie spostrzeżenia i podzielenie się Waszym doświadczeniem z góry dziękuję.
    Hej. Większość kobiet nie wie jakie ma kiry i z powodzeniem rodza dzieci. Ja mialam bx ale duzo brakujących i dostalam axcofil ale tez mialam dlugie lata staran W moim przypadku immunolog nie pqtrzyl na sam wynik ale właśnie zestawial to z historia leczenia.

  • MałaMiMi Przyjaciółka
    Postów: 324 49

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    Cześć !

    Przeczytałam wiele wątków na forum dotyczących wykonywanych przez Was badań. Robiłam badania KIR i wyszedł mi genotyp BX.
    Wg inf. które tu zamieszczacie najważniejsze są kiry DS. Mam kiry obecne: 2DS2, 2DS4 norm, 2DS4 (del-22bp). Reszty DL i DP nie wypisuje
    Nieobecne Kiry: 2DS1, 2DS3, 2DS5 i 3DS1 + 2DL5 (grupa 1) i 2DL5 (grupa2).
    Pani dr stwierdziła, że wynik KIR jest prawidłowy i nie ma się co przejmować. Natomiast czytam na forum, że w przypadku takiego wyniku (genotyp BX) jest już "poruszenie" i dziewczyny stosują jakieś Accofile, szczepienia i inne o których czytam z przerażeniem (bo ciągle coś odkrywam). Więc może jednak nie do końca jest wszystko w porządku. Jak się na to zapatrują Wasi lekarze? Czy ma szanse powodzenie In vitro bez tych wszystkich accofilów i innych :(.

    Pobrałam także przed chwilą wyniki immunofenotypu:
    komórki NK (CD16+CD56+) - 22,56% [zakres ref. 5-26 więc chyba dobrze? ]
    CD19 +CD5+ wyszły 1,5 [zakres ref. 3,6 -23,9] - czyli poniżej normy - więc chyba niedobrze :/ Co to może oznaczać?

    Za wszelkie spostrzeżenia i podzielenie się Waszym doświadczeniem z góry dziękuję.

    A u kogo się leczysz?

  • Sernik Autorytet
    Postów: 764 1163

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    A u kogo się leczysz?


    Nie chciałabym tu rzucać nazwiskami. Jak mogę napisać na priv?

    preg.png
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Dziękuję za słowa wsparcia dziewczyny
    Tak mi przykro 😔
    Tule mocno!

    Przyszłam zobaczyć co u Was bo u mnie nic nowego.

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • mała Autorytet
    Postów: 2790 3880

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja dziś nie przynoszę dobrych wieści.
    Serce przestało bić 💔
    Straciłam je...
    Ewa strasznie mi przykro 💔

    Starania 10 lat
    36+5 nasze szczęście jest już z nami 🥰❤️

    age.png[/url]
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8561 7461

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Tak mi przykro 😔
    Tule mocno!

    Przyszłam zobaczyć co u Was bo u mnie nic nowego.

    Śnieżka a jak z działaniami? Opowiedz co tam u Was.

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
‹‹ 4355 4356 4357 4358 4359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ