X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 7 lutego 2023, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr powiedziała żeby kupić sobie witaminy prenatalne z metylowanym kwasem foliowym..ale kurcze jak wpisałam w google to nie wiem właściwie jakie byłyby odpowiednie. Wydaje mi się że musiałabym kupić osobno metylowany kwas foliowy bo tak to jest ta zwykła forma

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • *Iskrzynka* Autorytet
    Postów: 515 402

    Wysłany: 7 lutego 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszha wrote:
    Rozumiem Cię. Trochę to wszystko się szybko dzieje i tyle dat, różne leki oprócz tego swoje sprawy w życiu i spamietaj tu wszystko człowieku 🤪 Masz super duzo pęcherzyków na pewno będzie wszystko dobrze, tylko pilnuj leków ☺️ Niedługo będzie już po stymulacji i chociaż to jedno nam odpadnie.
    Po dzisiejszym incydencie już przestałam sobie ufać i na wszelki wypadek zleciłam mężowi, żeby ze wszystkim mnie sprawdzał i ewentualnie za wczasu przypominał. Zresztą niech też ma jakiś swój udział w tej stymulacji 😉
    Pęcherzyków mam może niemało, ale ile w nich będzie dobrych komórek to jest inna bajka. W moim wieku, to wiesz, może być z tym różnie. Ale trzeba być dobrej myśli.

    KONIEC.💔
  • MałaMiMi Przyjaciółka
    Postów: 312 49

    Wysłany: 7 lutego 2023, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Dr powiedziała żeby kupić sobie witaminy prenatalne z metylowanym kwasem foliowym..ale kurcze jak wpisałam w google to nie wiem właściwie jakie byłyby odpowiednie. Wydaje mi się że musiałabym kupić osobno metylowany kwas foliowy bo tak to jest ta zwykła forma

    Sam metylowany kwas foliowy masz np. w witaminach z Prenacaps lub dużo droższe LittleMe z HL.

  • *Iskrzynka* Autorytet
    Postów: 515 402

    Wysłany: 7 lutego 2023, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna wrote:
    Dziewczyny dla mnie to koniec ale wam życzę wszystkiego dobrego i powodzenia ✊✊
    Bardzo mi przykro Luna, że znów się nie udało 😟.
    Życzę Wam z całego serca, żeby życie Was jeszcze zaskoczyło cudem, bo te się zdarzają, jak choćby ostatnio naszej Aleo. Trzymajcie się.

    KONIEC.💔
  • *Iskrzynka* Autorytet
    Postów: 515 402

    Wysłany: 7 lutego 2023, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Czy mi się wydaje, czy mignął mi tu Twój post, że spodziewasz się najgorszego?
    Jakie są te przyrosty bety, że masz takie negatywne myśli?

    KONIEC.💔
  • MałaMiMi Przyjaciółka
    Postów: 312 49

    Wysłany: 7 lutego 2023, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Iskrzynka* wrote:
    Czy mi się wydaje, czy mignął mi tu Twój post, że spodziewasz się najgorszego?
    Jakie są te przyrosty bety, że masz takie negatywne myśli?

    Dobrze dostrzegłas ;-) u mnie podobnie jak Aleo - naturalny cud. Beta pięknie rosła 100, 240, 560..pęcherzy w macicy i lekarz każe przyjść za 2 tyg. Wiedziałam, że nie wytrzymam 2 tyg i umówiłam się za tydzień (czyli jutro). Dzisiaj zrobiłam betę i niestety 1200. Przyrost 33%. Jutro USG ale nie chcę już nawet mieć nadziei. Znając lekarzy to i tak każą mi czekać . Za tydzień mam wizytę u GM i pewnie potwierdzi mi najgorsze. Mam nadzieję, że dostanę okres, a nie będę musiala jechać do szpitala. Bo rozumiem, że w Angeliusie nie wykonują zabiegów łyżeczkowania ;-(

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8523 7417

    Wysłany: 7 lutego 2023, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna wrote:
    Dziewczyny dla mnie to koniec ale wam życzę wszystkiego dobrego i powodzenia ✊✊

    Luna dziękujemy za wspólną walkę.

    Jeśli dojdzie w rodzinie to daj znać, a jeśli nic w tej kwestii już się nie to też daj znać, ze wszystko u Ciebie dobrze bo wierzę, że znajdziesz szczęście i spokój.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8523 7417

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Dobrze dostrzegłas ;-) u mnie podobnie jak Aleo - naturalny cud. Beta pięknie rosła 100, 240, 560..pęcherzy w macicy i lekarz każe przyjść za 2 tyg. Wiedziałam, że nie wytrzymam 2 tyg i umówiłam się za tydzień (czyli jutro). Dzisiaj zrobiłam betę i niestety 1200. Przyrost 33%. Jutro USG ale nie chcę już nawet mieć nadziei. Znając lekarzy to i tak każą mi czekać . Za tydzień mam wizytę u GM i pewnie potwierdzi mi najgorsze. Mam nadzieję, że dostanę okres, a nie będę musiala jechać do szpitala. Bo rozumiem, że w Angeliusie nie wykonują zabiegów łyżeczkowania ;-(

    O nie... A ile dni różnicy między badaniami, który dzień po owulacji obstawiasz?

    Łyżeczkowanie wchodzi w grę zazwyczaj powyżej 7/8 tyg.
    W tak wczesnej ciąży to raczej samo się oczyści, nawet bez tabletek, a to one są podawane w 1 kolejności.
    Trzymaj się kochana. Szybko było widać pęcherzyk więc mam nadzieję, że jakims cudem jutro zobaczysz tam zarodek, a małymi kroczkami na nastienej wizycie coś więcej.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • MałaMiMi Przyjaciółka
    Postów: 312 49

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    O nie... A ile dni różnicy między badaniami, który dzień po owulacji obstawiasz?

    Łyżeczkowanie wchodzi w grę zazwyczaj powyżej 7/8 tyg.
    W tak wczesnej ciąży to raczej samo się oczyści, nawet bez tabletek, a to one są podawane w 1 kolejności.
    Trzymaj się kochana. Szybko było widać pęcherzyk więc mam nadzieję, że jakims cudem jutro zobaczysz tam zarodek, a małymi kroczkami na nastienej wizycie coś więcej.

    Między badaniami minął tydzień ;-( Od owulacji jakieś 3.5 -4tyg. Ja już naprawdę na nic nie liczę, nie chce sobie robić nadziei. Chce tylko dostać okres. Nie wiem, czy go w ogóle dostanę, bo biorę progesteron besins. Zapytam jutro lekarza na USG.
    Pocieszylas mnie, że łyżeczkowanie to 7/8 tydz.

  • Nat96 Autorytet
    Postów: 889 788

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Między badaniami minął tydzień ;-( Od owulacji jakieś 3.5 -4tyg. Ja już naprawdę na nic nie liczę, nie chce sobie robić nadziei. Chce tylko dostać okres. Nie wiem, czy go w ogóle dostanę, bo biorę progesteron besins. Zapytam jutro lekarza na USG.
    Pocieszylas mnie, że łyżeczkowanie to 7/8 tydz.

    Z całych sił trzymam kciuki, żeby wszystko okazało się w porządku ✊🏼

    34 cs 🍀

    age.png
  • Nat96 Autorytet
    Postów: 889 788

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Dr powiedziała żeby kupić sobie witaminy prenatalne z metylowanym kwasem foliowym..ale kurcze jak wpisałam w google to nie wiem właściwie jakie byłyby odpowiednie. Wydaje mi się że musiałabym kupić osobno metylowany kwas foliowy bo tak to jest ta zwykła forma

    Ja biorę tylko metylowany kwas foliowy z firmy Solgar ;-)

    Judit lubi tę wiadomość

    34 cs 🍀

    age.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8523 7417

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Między badaniami minął tydzień ;-( Od owulacji jakieś 3.5 -4tyg. Ja już naprawdę na nic nie liczę, nie chce sobie robić nadziei. Chce tylko dostać okres. Nie wiem, czy go w ogóle dostanę, bo biorę progesteron besins. Zapytam jutro lekarza na USG.
    Pocieszylas mnie, że łyżeczkowanie to 7/8 tydz.

    Kuźwa to rzeczywiście nie wygląda to dobrze... Zbyt dużo dni... Możliwe, że to już spadek?
    Chciałabys sprawdzić jeszcze jedna betą?

    Jak odstawisz besins to w ciągu kilku dni powinien przyjść okres, a wraz z nim wszystko się oczyścić. Beta też nie jest wysoka. Jak spada to z takiego poziomu też nie powinnaś długo czekać na okres.

    Bardzo mi przykro. Daj znać co jutro lekarz powie.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Nielubiekawy Autorytet
    Postów: 812 405

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nat96 wrote:
    Ja biorę tylko metylowany kwas foliowy z firmy Solgar ;-)
    Ja biorę PrenaCare firmy Aliness. Tam jest tylko metylowany kw foliowy i do tego D3, b6, b12, inozytol i coś tam jeszcze…
    Jest tez wersja dla ciężarnych.

    👩🏼31
    09.2018 Początek starań
    02.2019 ciąża-> poronienie samoitne 7tc.
    02.2021 sonoHSG - niedrożny prawy jajowód
    04-07.2021 4 cykle stymulacji -bez efektu, słaby lewy jajnik

    AMH 2.02 -> 1.5 ->0,9 🫣
    mthfr homo, pai-1 hetero
    IVF 03.2022 -Krótki protokół, brak ❄️, transfer 3-dniowca->bHCG - 0
    Psychoterapia ✅

    03.2023 laparohisteroskopia -> udrożniony prawy jajowód 🥳🤩, endometrioza I st.
    Immunologia ✅
    🧔‍♂️31
    Morfologia 9%-> zapalenie jądra ⬇️ 1% -> jest poprawa

    9.2023 IVF długi protokół (Antrotop, AH, Gonapeptyl, Mensinorm, Omnitrope)
    2.11 transfer 8A brak ❄️
    11 dpt bHCG 1,89 ⬇️13 dpt -bHCG 1,28 biochem
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 666 615

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Dobrze dostrzegłas ;-) u mnie podobnie jak Aleo - naturalny cud. Beta pięknie rosła 100, 240, 560..pęcherzy w macicy i lekarz każe przyjść za 2 tyg. Wiedziałam, że nie wytrzymam 2 tyg i umówiłam się za tydzień (czyli jutro). Dzisiaj zrobiłam betę i niestety 1200. Przyrost 33%. Jutro USG ale nie chcę już nawet mieć nadziei. Znając lekarzy to i tak każą mi czekać . Za tydzień mam wizytę u GM i pewnie potwierdzi mi najgorsze. Mam nadzieję, że dostanę okres, a nie będę musiala jechać do szpitala. Bo rozumiem, że w Angeliusie nie wykonują zabiegów łyżeczkowania ;-(
    Nie wiem, co napisać:( Trzymam kciuki, żeby jutro wszystko się wyjaśniło. W jedną, czy w drugą stronę.


    MałaMiMi lubi tę wiadomość

    age.png

    Starania od 2020
    Hormony ok, endometrioza I stopnia, IO, kariotypy ok, kir BX, On - ok
    10.2021 I IVF, krótki protokół pobrano 5 komórek, 4 się zapłodniły, 3 zarodki
    10.2021 ET - beta 0;
    01.2022 FET - beta 0;
    03.2022 FET - beta 0;
    07.2022 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny, endometrioza I stopnia, stan zapalny endometrium
    10.2022 II IVF, długi protokół: pobrano 4 komórki, 3 się zapłodniły, brak zarodków
    12.2022 zmiana lekarza, przygotowania do III IVF
    02.2023 naturals 🙀❤️
  • MałaMiMi Przyjaciółka
    Postów: 312 49

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Kuźwa to rzeczywiście nie wygląda to dobrze... Zbyt dużo dni... Możliwe, że to już spadek?
    Chciałabys sprawdzić jeszcze jedna betą?

    Jak odstawisz besins to w ciągu kilku dni powinien przyjść okres, a wraz z nim wszystko się oczyścić. Beta też nie jest wysoka. Jak spada to z takiego poziomu też nie powinnaś długo czekać na okres.

    Bardzo mi przykro. Daj znać co jutro lekarz powie.

    Pewnie sprawdzę betę w czwartek. Z jednej strony jestem zła, że ja sprawdziłam, ale z drugiej cieszę się, bo przynajmniej nie żyje złudzeniami. Jeszcze dzisiaj chyba wezmę progesteron i zobaczę co jutro mi powie, chociaż wiecie jak to jest z lekarzami. Pewnie każe nic nie sprawdzać i przyjść za tydzień ;-)

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8523 7417

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Pewnie sprawdzę betę w czwartek. Z jednej strony jestem zła, że ja sprawdziłam, ale z drugiej cieszę się, bo przynajmniej nie żyje złudzeniami. Jeszcze dzisiaj chyba wezmę progesteron i zobaczę co jutro mi powie, chociaż wiecie jak to jest z lekarzami. Pewnie każe nic nie sprawdzać i przyjść za tydzień ;-)

    Wiesz co do pewnego momentu mkze pojawić się zarodek, później jak go nie ma to już dupa ale powinno być widać pęcherzyk z ciałkiem żółtym, powinien mieć określoną wielkość. Dopytaj o wszystkie szczegóły.
    Weź pod uwagę, że nie wiesz kiedy dokładnie owulacja i to, że cuda nakrawde się zdarzają ale wszystko w granicach rozsądku. Napewno spadek bety jest już granicą nie do przeskoczenia. Jak spada to nie ma na co czekać.
    Oby usg dako obraz sytuacji który rozwieje wątpliwości choć ryzyko na tym etapie właśnie jest takie, że niestety każą czekać.

    MałaMiMi lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Lenek Autorytet
    Postów: 340 289

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie może przy jakiej becie widać już zarodek?

    GB👎 anty TG👎 anty TPO👎
    12.22 pierwsza stymulacja 1x8A 4bb❄️3bb❄️2bc❄️
    1.23 transfer świeżaka 8A ➡️ beta 0💔
    ⛔️ nawrót GB
    Histero✅biopsja✅ANA✅
    KirBX
    5.23 FET +tractocile 4bb❄️➡️ beta 0💔
    7.23 odwołany
    8.23 wlew accofil+encorton+EG+tractocile FET ❄️❄️ ➡️?
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8523 7417

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenek wrote:
    A wiecie może przy jakiej becie widać już zarodek?

    Przy jakiej becie to nie wiem bo widełki są bardzo szerokie ale trzeba czekać na koniec 5 tygodnia i to raczej 5+6 niż 5+4. Ogólnie na początku pokazuje się bardziej zgrubienie na obwodzie pęcherzyka więc też ciężko to wypatrzeć, dużo zależy od sprzętu w gabinecie dlatego większość widzi już w 6+ileś dni.
    Bo to jest tak, że może być pęcherzyk z ciałkiem w 5+4, dwa dni później już zarodek.

    Lenek lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • *Iskrzynka* Autorytet
    Postów: 515 402

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Dobrze dostrzegłas ;-) u mnie podobnie jak Aleo - naturalny cud. Beta pięknie rosła 100, 240, 560..pęcherzy w macicy i lekarz każe przyjść za 2 tyg. Wiedziałam, że nie wytrzymam 2 tyg i umówiłam się za tydzień (czyli jutro). Dzisiaj zrobiłam betę i niestety 1200. Przyrost 33%. Jutro USG ale nie chcę już nawet mieć nadziei. Znając lekarzy to i tak każą mi czekać . Za tydzień mam wizytę u GM i pewnie potwierdzi mi najgorsze. Mam nadzieję, że dostanę okres, a nie będę musiala jechać do szpitala. Bo rozumiem, że w Angeliusie nie wykonują zabiegów łyżeczkowania ;-(
    Kurcze, faktycznie nie wygląda to zbyt optymistycznie 😟 Okrutne są takie cuda, które dane są tylko po to, by po chwili się skończyć. Bardzo mi przykro.
    O której masz jutro wizytę?

    KONIEC.💔
  • MałaMiMi Przyjaciółka
    Postów: 312 49

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam o 8, więc rano będę wszystko wiedziała. W czwartek zrobię bete i sprawdzę, czy to niski wzrost czy już spadek.
    W ogóle po ostatniej biochemicznej ciąży lekarz mnie "namówił" na przeciwciała ( bo mamy z mężem konflikt). Potem tego żałowałam. Teraz pewnie też będzie zachęcał, ale jakoś nie jestem przekonana. Bo co? Za każdym razem będe się tak szprycowac? Może też miałyście takie doświadczenia ? I jak to się kończyło ?

‹‹ 4373 4374 4375 4376 4377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ