X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 474 517

    Wysłany: 25 lipca, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivvv wrote:
    Powtórzyłam dzisiaj rano bete i tak jak myślałam. Bez sensu było kolejny raz się kłuć. Wczoraj była 4,8 dziś jest 3 😢
    Cóż, będę dzisiaj wieczorem czekać na telefon od lekarza...
    No bez sensu kochana 😔 to niestety było do przewidzenia że jeśli w 8dc nic nie wyjdzie to później nic się nie zmieni .. 😔 ale zawsze jest ten cień cienia a może jednak ..nadzieja zawsze umiera ostatnia .. Czekam na informacje od ciebie co lekarz zadecyduje jaki będzie dalszy plan działania 😘 nie załamuj się kochana ♥️ prędzej czy później będzie się musiało udać ♥️ !!

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium
    Wrzesień, październik - transfer??

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Chmurka87 Ekspertka
    Postów: 238 182

    Wysłany: 25 lipca, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivvv wrote:
    Powtórzyłam dzisiaj rano bete i tak jak myślałam. Bez sensu było kolejny raz się kłuć. Wczoraj była 4,8 dziś jest 3 😢
    Cóż, będę dzisiaj wieczorem czekać na telefon od lekarza...

    no ale coś tam drgnęło skoro z 4,8 spadła na 3! lekki biochem był, a to lepsze jak nic!
    poczekaj co dr powie!
    ja też nie mam narazie żadnych dolegliwości, tylko brzuch boli jak na okres! czekam z testowaniem do weekendu!

    listopad 2022 poronienie 18tc - wada genetyczna
    sierpień 2023 poronienie 8tc
    styczeń 2024 puste jajo płodowe

    decyzja o in virtro z KD
    maj 2024 histeroskopia OK
    czerwiec 2024 2❄️❄️
    transfer 19 lipiec✊🙏
    test ciążowy 👍
    10dpt beta hcg 504
    13dpt beta hcg 2234
    18dpt pęcherzyk ciążowy z kropkiem 🤗
    30dpt mamy ❤️🤗
    9w3d: 2,56cm człowieka😁
    11w5d 1prenatalne: 5 cm człowieka🤗 usg ok, czekamy na wynik Pappa🙏
  • Ivvv Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 25 lipca, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    No bez sensu kochana 😔 to niestety było do przewidzenia że jeśli w 8dc nic nie wyjdzie to później nic się nie zmieni .. 😔 ale zawsze jest ten cień cienia a może jednak ..nadzieja zawsze umiera ostatnia .. Czekam na informacje od ciebie co lekarz zadecyduje jaki będzie dalszy plan działania 😘 nie załamuj się kochana ♥️ prędzej czy później będzie się musiało udać ♥️ !!
    Dziękuję za wsparcie. Na dany moment chyba mam blokadę i potrzebuję odpocząć. Mamy jeszcze tylko jeden 6dniowy zarodek. Do kolejnej pukcji ciężko będzie mi podejść, ciężko to znosiłam.
    Trzymam kciuki za wszystkie bety. Mam nadzieję, że będą pozytywne ❤️

  • Chmurka87 Ekspertka
    Postów: 238 182

    Wysłany: 25 lipca, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Hej. Sorki, że się tak wcinam. Staramy sie o drugie dziecko, niestety mam nieregularne cykle, ostatnio biochem, wcześniej poronienie. Niestety mieszkam w UK a turaj twierdzą, że skoro udaje mi sie zajść w ciążę to trzeba próbować, jak do roku się nie uda to wtedy skierują do kliniki. Ja juz nie chce czekać. Lecę do Polski we wrześniu, tam chce zrobić badania i porozmawiać z normalnym lekarzem.

    Poszukuje dobrego ginekologa, endokrynologa, z Katowic, który dobrze zbada i pomoże na nieregularne @ ( możliwe PCOS).
    I powiedzcie mi jakie zrobić badania przed taka wizyta?

    Ostatnio miałam badane hormony po poronieniu w kwietniu, tutaj lekarz stwierdził, że ok, ale moim zdaniem coś jest nie tak, skoro okres jest nieregularny.

    Niestety mieszkam w UK więc badania w danym dniu cyklu odpadają, będę w Polsce w sumie 18 dni, może się wstrzelę w coś, będę ale trochę nad morzem, resztę czasu w Kato. Krew mogę zrobić w różnych labo.

    Z góry dziękuję ❤️

    może spróbuj Angeliusa, dr GM, PJ i MP są godni polecenia! wejdź na stronke kliniki i poczytaj😉 nie ma co czekać na cud moim zdaniem, ja tak czekałam i liczyłam na doświadczenie podrzędnych ginekologów na NFZ i poza poronieniami nic nie osiągnęłam😢

    Chesterka1124 lubi tę wiadomość

    listopad 2022 poronienie 18tc - wada genetyczna
    sierpień 2023 poronienie 8tc
    styczeń 2024 puste jajo płodowe

    decyzja o in virtro z KD
    maj 2024 histeroskopia OK
    czerwiec 2024 2❄️❄️
    transfer 19 lipiec✊🙏
    test ciążowy 👍
    10dpt beta hcg 504
    13dpt beta hcg 2234
    18dpt pęcherzyk ciążowy z kropkiem 🤗
    30dpt mamy ❤️🤗
    9w3d: 2,56cm człowieka😁
    11w5d 1prenatalne: 5 cm człowieka🤗 usg ok, czekamy na wynik Pappa🙏
  • Ivvv Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 25 lipca, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    no ale coś tam drgnęło skoro z 4,8 spadła na 3! lekki biochem był, a to lepsze jak nic!
    poczekaj co dr powie!
    ja też nie mam narazie żadnych dolegliwości, tylko brzuch boli jak na okres! czekam z testowaniem do weekendu!
    Ogromnie Ci życzę żeby wyszło pozytywnie ❤️
    Ja czytałam żeby się nie sugerować czy coś boli, czy nie. Każdy organizm reaguje inaczej. Ja też miałam milion bólów. Jajniki, podbrzusze, piersi, jakieś kłucia w pochwie, a potem nagle przez dwa dni nic. Niektóre dziewczyny pisały, że nic im nie dolegało i beta była dodatnia, niektóre pisały o bólach podobnych do moich i też była dodatnia.
    Trzymam kochana za Ciebie mocno kciuki ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 10:57

    Chmurka87 lubi tę wiadomość

  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 474 517

    Wysłany: 25 lipca, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivvv wrote:
    Dziękuję za wsparcie. Na dany moment chyba mam blokadę i potrzebuję odpocząć. Mamy jeszcze tylko jeden 6dniowy zarodek. Do kolejnej pukcji ciężko będzie mi podejść, ciężko to znosiłam.
    Trzymam kciuki za wszystkie bety. Mam nadzieję, że będą pozytywne ❤️
    Rozumiem 😔😔 jeśli czujesz że potrzebujesz odpocząć i blokada się pojawiła to jak najbardziej odpocznij i wrócisz do walki ze zdwojoną siła ♥️ czasem nasz organizm też potrzebuję odpoczynku a głowa żeby się zresetować!!☺️🤗 Ja też bardzo ciężko przechodziłam punkcję brałam odrazu L4 bo nie byłam wstanie wstać z łóżka 😪 pojawiła się hiperka.. z jednej strony się wkurzyłam a z drugiej strony czułam ulgę że miesiąc odpocznę od tego wszystkiego ..

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium
    Wrzesień, październik - transfer??

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Agula Autorytet
    Postów: 857 777

    Wysłany: 25 lipca, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z was miała robiony scratching endometrium?

    Wiecie może czy to ogarnę na wizycie standardowej czy umawia się na to tak jak np na biopsję? I czy kojarzycie jaka cena?

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.


    Start procedura 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 transfer FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta 2.3 ❌

    ▶️10.2024 ??

    Na Zimowisku 4BB ❄️

    Angelius Provita M.P. ❤️
  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 947 717

    Wysłany: 25 lipca, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    może spróbuj Angeliusa, dr GM, PJ i MP są godni polecenia! wejdź na stronke kliniki i poczytaj😉 nie ma co czekać na cud moim zdaniem, ja tak czekałam i liczyłam na doświadczenie podrzędnych ginekologów na NFZ i poza poronieniami nic nie osiągnęłam😢
    Tak zrobię. A jakie badania warto zrobić przed wizytą?

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 159 36

    Wysłany: 25 lipca, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro mam wizytę na 7:15 a muszę zbadać estradiol i progesteron to nie ma szans żeby na wizytę był wynik. Co w takim wypadku?😵‍💫

  • Agula Autorytet
    Postów: 857 777

    Wysłany: 25 lipca, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajuś wrote:
    Dziewczyny jutro mam wizytę na 7:15 a muszę zbadać estradiol i progesteron to nie ma szans żeby na wizytę był wynik. Co w takim wypadku?😵‍💫
    Jak dobrze pamiętam to powinnaś zrobić dzień wcześniej 🤔 ale najlepiej zadzwoń na infolinię i dopytaj

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.


    Start procedura 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 transfer FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta 2.3 ❌

    ▶️10.2024 ??

    Na Zimowisku 4BB ❄️

    Angelius Provita M.P. ❤️
  • malina999 Autorytet
    Postów: 359 426

    Wysłany: 25 lipca, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajuś wrote:
    Dziewczyny jutro mam wizytę na 7:15 a muszę zbadać estradiol i progesteron to nie ma szans żeby na wizytę był wynik. Co w takim wypadku?😵‍💫
    No to nie ma szans na wyniki tego samego dnia, bo labo w Angeliusie jest czynne jakoś od 8, a na wyniki czeka się 2h.

    👩1985
    AMH: 3,6
    KIR: AA
    Kariotyp: OK
    PCOS wyciszone, IO
    cienkie endometrium

    👦kiepska jakość nasienia, oligozoospermia;
    03.2024 bakterie w nasieniu - antybiotyki, 05.2024 bakterii brak; suplementacja; 07.2024 - jakość nasienia poprawiona

    06.2016 - niedrożność lewego jajowodu
    04.2023 - ciąża naturalna pozamaciczna (zagnieżdżona w lewym, niedrożnym jajowodzie). Usunięcie jajowodu z ciążą w 6tc.)
    03.2024 - Decyzja o in vitro. Czas start. Angelius Katowice
    05.2024 - histeroskopia, CD138 -> 0/10💪

    I IVF p.krótki
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2x MII -> 1x 3AA
    06.07.2024 - ET, Accofil, 5dpt beta 0 ❌

    II IVF p.długi
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 11🥚-> 7x MII -> 3x❄️ 4AA/4BA/4BA
  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 159 36

    Wysłany: 25 lipca, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    No to nie ma szans na wyniki tego samego dnia, bo labo w Angeliusie jest czynne jakoś od 8, a na wyniki czeka się 2h.

    Babka z rejestracji powiedziała że zrobią mi o 7 jak przyjadę i po prostu wyniki będą później… ale to ona powiedziała nie wiem jak lekarka… i teraz mam mętlik.

    malina999 lubi tę wiadomość

  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 398 68

    Wysłany: 25 lipca, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajuś wrote:
    Babka z rejestracji powiedziała że zrobią mi o 7 jak przyjadę i po prostu wyniki będą później… ale to ona powiedziała nie wiem jak lekarka… i teraz mam mętlik.

    A skąd jesteś? W szpitalu w Katowicach na raciborskiej zrobią Ci od ręki z wynikiem za kilka h. Jak jesteś z Katowic to zrób i przynieś wynik na rano. Albo rzeczywiście zrób w Angeliusie po wizycie, a potem lekarz będzie kontaktował się z Tobą telefonicznie lub przez recepcję jeśli będzie zmiana leczenia. Tylko będziesz na to czekała cały dzień, a wiem, że to stres ;-)

  • Lamera Przyjaciółka
    Postów: 116 162

    Wysłany: 25 lipca, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z was miała robiony scratching endometrium?

    Wiecie może czy to ogarnę na wizycie standardowej czy umawia się na to tak jak np na biopsję? I czy kojarzycie jaka cena?

    Z tego co pamiętam, 2 razy miałam na standardowych wizytach.

    1.stymulacja lipiec 2019, AMH 3,3- pobranych 18 pęcherzyków, zamrożone 2 blastocysty, transfer 3-dniowego zarodka- puste jajo
    Transfer 2 blastocyst maj 2019- ❤❤styczeń 2020 mamy dwie córeczki

    2 stymulacja wrzesień 2021, AMH 0,7- pobrane 4 komórki, nic nie przetrwało do 5 doby

    3 stymulacja luty 2022, AMH 1,3- pobrane 13 komórek, mamy zamrożone 3 blastocysty. Walczymy o rodzeństwo. Beta 3x <0,1

    Zmiana kliniki:
    4 stymulacja październik 2023-
    3 blastocysty, po PTG-A, wszystkie zdrowe.
    19.07 transfer 4AA
    10 dpt beta 300
    13 dpt beta 1010
    24 dpt jest ❤

    👩‍🦰 34 lata 👨 37 lat

    preg.png
  • malina999 Autorytet
    Postów: 359 426

    Wysłany: 25 lipca, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajuś wrote:
    Babka z rejestracji powiedziała że zrobią mi o 7 jak przyjadę i po prostu wyniki będą później… ale to ona powiedziała nie wiem jak lekarka… i teraz mam mętlik.
    ja mam wizytę 16.08 na 9.00 i tez z estradiolem i progiem, to w rejestracji przesunęli mi wizytę na 9.40 i kazali przyjść 7.30, to już labo powinno być otwarte (oficjalnie czynne jest od 8.00)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 15:47

    👩1985
    AMH: 3,6
    KIR: AA
    Kariotyp: OK
    PCOS wyciszone, IO
    cienkie endometrium

    👦kiepska jakość nasienia, oligozoospermia;
    03.2024 bakterie w nasieniu - antybiotyki, 05.2024 bakterii brak; suplementacja; 07.2024 - jakość nasienia poprawiona

    06.2016 - niedrożność lewego jajowodu
    04.2023 - ciąża naturalna pozamaciczna (zagnieżdżona w lewym, niedrożnym jajowodzie). Usunięcie jajowodu z ciążą w 6tc.)
    03.2024 - Decyzja o in vitro. Czas start. Angelius Katowice
    05.2024 - histeroskopia, CD138 -> 0/10💪

    I IVF p.krótki
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2x MII -> 1x 3AA
    06.07.2024 - ET, Accofil, 5dpt beta 0 ❌

    II IVF p.długi
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 11🥚-> 7x MII -> 3x❄️ 4AA/4BA/4BA
  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 159 36

    Wysłany: 25 lipca, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    ja mam wizytę 16.08 na 9.00 i tez z estradiolem i progiem, to w rejestracji przesunęli mi wizytę na 9.40 i kazali przyjść 7.30, to już labo powinno być otwarte (oficjalnie czynne jest od 8.00)
    To nie wiem czy nie zadzwonić tam jeszcze raz i się zapytać czy na pewno tak może być… choć powiedziała, że zrobimy na takiej zasadzie jak w soboty to robią. (Nie wiem jak robią bo nigdy nie byłam na wizycie w sobote)

  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 159 36

    Wysłany: 25 lipca, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    A skąd jesteś? W szpitalu w Katowicach na raciborskiej zrobią Ci od ręki z wynikiem za kilka h. Jak jesteś z Katowic to zrób i przynieś wynik na rano. Albo rzeczywiście zrób w Angeliusie po wizycie, a potem lekarz będzie kontaktował się z Tobą telefonicznie lub przez recepcję jeśli będzie zmiana leczenia. Tylko będziesz na to czekała cały dzień, a wiem, że to stres ;-)
    Ja jestem z opolskiego więc nie opłaca mi się przyjeżdżać do Katowic dziś :( kurczę, chyba po prostu pojadę na wizytę normalnie i zrobię krew… najwyżej później wyniki dojdą i ktoś się ze mną skontaktuje. 🫢

    malina999 lubi tę wiadomość

  • malina999 Autorytet
    Postów: 359 426

    Wysłany: 25 lipca, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajuś wrote:
    To nie wiem czy nie zadzwonić tam jeszcze raz i się zapytać czy na pewno tak może być… choć powiedziała, że zrobimy na takiej zasadzie jak w soboty to robią. (Nie wiem jak robią bo nigdy nie byłam na wizycie w sobote)
    W soboty to owszem działa labo, krew Ci pobiorą, ale ją zamrożą i zrobią wynik dopiero w poniedziałek. Przerabiałam to...

    👩1985
    AMH: 3,6
    KIR: AA
    Kariotyp: OK
    PCOS wyciszone, IO
    cienkie endometrium

    👦kiepska jakość nasienia, oligozoospermia;
    03.2024 bakterie w nasieniu - antybiotyki, 05.2024 bakterii brak; suplementacja; 07.2024 - jakość nasienia poprawiona

    06.2016 - niedrożność lewego jajowodu
    04.2023 - ciąża naturalna pozamaciczna (zagnieżdżona w lewym, niedrożnym jajowodzie). Usunięcie jajowodu z ciążą w 6tc.)
    03.2024 - Decyzja o in vitro. Czas start. Angelius Katowice
    05.2024 - histeroskopia, CD138 -> 0/10💪

    I IVF p.krótki
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2x MII -> 1x 3AA
    06.07.2024 - ET, Accofil, 5dpt beta 0 ❌

    II IVF p.długi
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 11🥚-> 7x MII -> 3x❄️ 4AA/4BA/4BA
  • Chmurka87 Ekspertka
    Postów: 238 182

    Wysłany: 25 lipca, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Tak zrobię. A jakie badania warto zrobić przed wizytą?
    ja zrobilam sporo jakiś mutacji, trombofilie i okazało sie to niepotrzebne! najlepiej lekarz jak zleci!
    jedyne wartościowe to aktualne hormony, amh i seminogram!

    Chesterka1124 lubi tę wiadomość

    listopad 2022 poronienie 18tc - wada genetyczna
    sierpień 2023 poronienie 8tc
    styczeń 2024 puste jajo płodowe

    decyzja o in virtro z KD
    maj 2024 histeroskopia OK
    czerwiec 2024 2❄️❄️
    transfer 19 lipiec✊🙏
    test ciążowy 👍
    10dpt beta hcg 504
    13dpt beta hcg 2234
    18dpt pęcherzyk ciążowy z kropkiem 🤗
    30dpt mamy ❤️🤗
    9w3d: 2,56cm człowieka😁
    11w5d 1prenatalne: 5 cm człowieka🤗 usg ok, czekamy na wynik Pappa🙏
  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 159 36

    Wysłany: 25 lipca, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    W soboty to owszem działa labo, krew Ci pobiorą, ale ją zamrożą i zrobią wynik dopiero w poniedziałek. Przerabiałam to...

    Ehh, trudno. Zrobię jutro po wizycie badanie i pewnie po 2h będzie dostępne to najwyżej telefonicznie się skontaktuje z recepcją. No już nic nie zrobię bo nie było innych godzin do wyboru. Pewnie też dlatego że dr idzie na urlop i ma dużo pacjentek. 🫢

    malina999 lubi tę wiadomość

‹‹ 4573 4574 4575 4576 4577 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ