X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 481 527

    Wysłany: 13 września, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaDzIEjA wrote:
    Progesteron 32 ❤️ Wracam do domu się ogarnąć i transfer na 13. Zastanawiam się, czy ten wczorajszy wynik to nie był błąd laboratorium.... Dobrze, że wszystko pod kontrolą, ale ile nerwów 🙈
    Super ! Wątpię kochana że to był błąd labolatorium ☺️ prolutex działa cuda i wychodzi na to że ci pomógł!☺️🥰 Mocne kciuki dawaj znać po 🥰 jakiego masz lekarza prowadzącego jesli można wiedzieć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września, 09:39

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Październik - transfer

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • NaDzIEjA Ekspertka
    Postów: 159 157

    Wysłany: 13 września, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Super ! Wątpię kochana że to był błąd labolatorium ☺️ prolutex działa cuda i wychodzi na to że ci pomógł!☺️🥰 Mocne kciuki dawaj znać po 🥰 jakiego masz lekarza prowadzącego jesli można wiedzieć?

    Doktor MP ❤️

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

  • invi pau Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 13 września, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    jeśli Cie to pocieszy, ja dzień przed udanym transferem miałam 3,8 :P ale też mi doktor dołożyła jeszcze leków. Potem mowila, ze i tak w macicy jest wiecej tego proga niż we krwi :-)

    Ja do jednego transferu miałam niecałe 10. Wyniki były po transferze i uważam że to była stracona szansa

    Ula.p
  • Agula Autorytet
    Postów: 857 777

    Wysłany: 13 września, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też w dniu ostatniego transferu miałam proga 11.. cykl sztuczny, przed transferem 3x1 luteina i 3x1 duphaston. Po transferze dostałam receptę na prolutex podskórnie. 5 dni po transferze robiłam proga i podbił do 22 więc też bez szału

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.


    Start procedura 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 transfer FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta 2.3 ❌

    ▶️10.2024 ??

    Na Zimowisku 4BB ❄️

    Angelius Provita M.P. ❤️
  • Ewkam1988 Znajoma
    Postów: 30 11

    Wysłany: 13 września, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie suplementy są polecane dla Panów na poprawę wyników? W ostatnim czasie mojemu M drastycznie pogorszyły się wyniki mimo brania fertilman plus. Zastanawiamy się czy nie zmienić coś. Co biorą wasi panowie?

  • Jagoda222 Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 13 września, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaDzIEjA wrote:
    4,8 a transfer jutro 😓😓
    Biorę 3x1 estrofem, 3x1 duphaston, 3x1 luteine.
    Dlaczego badasz przed transferem progesteron?Czy to jest zalecenie lekarza? 🤔Ja miałam 4 transfery i dzień przed transferem nie miałam zalecenia tego badać 🤔Ja już zgłupiałam od tego wszystkiego 🤯

  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 481 527

    Wysłany: 13 września, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda222 wrote:
    Dlaczego badasz przed transferem progesteron?Czy to jest zalecenie lekarza? 🤔Ja miałam 4 transfery i dzień przed transferem nie miałam zalecenia tego badać 🤔Ja już zgłupiałam od tego wszystkiego 🤯
    Większość lekarzy zaleca badać progesteron dzień przed transferem☺️ jeśli jest niski to jest szansa że lekarz dorzuci coś żeby zwiększyć progesteron a na drugi dzień jest powtórka czy wzrosło i czy jest odpowiedni żeby wykonać transfer ☺️ po to się to robi bo jeśli jest mniej niż 25 w dniu transferu to jest mniejsza skuteczność powodzenia i lekarz może odroczyć zabieg . Ja miałam 2 podejścia i za każdym razem badałam dzień wcześniej i się cieszę bo za każdym razem musiałam dorzucać prolutex bo progesteron był słaby 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września, 14:02

    Jagoda222 lubi tę wiadomość

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Październik - transfer

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • NaDzIEjA Ekspertka
    Postów: 159 157

    Wysłany: 13 września, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda222 wrote:
    Dlaczego badasz przed transferem progesteron?Czy to jest zalecenie lekarza? 🤔Ja miałam 4 transfery i dzień przed transferem nie miałam zalecenia tego badać 🤔Ja już zgłupiałam od tego wszystkiego 🤯

    Dokładnie tak jak koleżanka napisała wyżej. Zlecone przez Panią Doktor, dołożone 2 prolutexy z powodu kiepskiego wyniku i z 4,8 wczoraj z rana, dzisiaj do transferu 32 progesteron.
    Właśnie wracamy już do domu 🙂

    Lusiaa22, Jagoda222, Idia90, Gosia895, malina999 lubią tę wiadomość

  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 481 527

    Wysłany: 13 września, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Też w dniu ostatniego transferu miałam proga 11.. cykl sztuczny, przed transferem 3x1 luteina i 3x1 duphaston. Po transferze dostałam receptę na prolutex podskórnie. 5 dni po transferze robiłam proga i podbił do 22 więc też bez szału
    No bez szału ..faktycznie miałas 😔 ja dzień przed transferem miałam 17 na wieczór wzięłam prolutex to rano miałam 27 a 5 dni po transferze 70 prog.. teraz jak będę miała 3 podejście to odrazu biorę zastrzyk nawet nie idę na krew dzień wcześniej bo za każdym razem było to samo to pewnie teraz też tak będzie

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Październik - transfer

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 481 527

    Wysłany: 13 września, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaDzIEjA wrote:
    Dokładnie tak jak koleżanka napisała wyżej. Zlecone przez Panią Doktor, dołożone 2 prolutexy z powodu kiepskiego wyniku i z 4,8 wczoraj z rana, dzisiaj do transferu 32 progesteron.
    Właśnie wracamy już do domu 🙂
    Cisze się że wszystko poszło po waszej myśli i udało się podbić progesteron ☺️😘 co jak co ale prolutex to jest na prawdę strzał w 10 i pomaga !☺️ Cena wiadomo wysoka ale jest tego wart ! Kiedy beta ? Frytki z maka zaliczone?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września, 14:11

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Październik - transfer

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Jagoda222 Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 13 września, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Większość lekarzy zaleca badać progesteron dzień przed transferem☺️ jeśli jest niski to jest szansa że lekarz dorzuci coś żeby zwiększyć progesteron a na drugi dzień jest powtórka czy wzrosło i czy jest odpowiedni żeby wykonać transfer ☺️ po to się to robi bo jeśli jest mniej niż 25 w dniu transferu to jest mniejsza skuteczność powodzenia i lekarz może odroczyć zabieg . Ja miałam 2 podejścia i za każdym razem badałam dzień wcześniej i się cieszę bo za każdym razem musiałam dorzucać prolutex bo progesteron był słaby 🙈
    To się cieszę,że idę do tej kliniki co Wy 🤗Tak jak wszyscy znacie klasyfikacje zarodków a Ja jak zapytałam o to,to nie dostałam takiej informacji Odpowiedź to jedynie zawsze ,że są bardzo dobre ,pięknie się dzielą itp🤔

  • Frajda Ekspertka
    Postów: 141 258

    Wysłany: 13 września, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przed nami pierwsza wizyta w Angeliusie. Czy jest możliwość zrobienia badań od razu po wizycie? Czy trzeba się zapisywać wcześniej? Głównie chodzi mi o badania dla panów.

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 481 527

    Wysłany: 13 września, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda222 wrote:
    To się cieszę,że idę do tej kliniki co Wy 🤗Tak jak wszyscy znacie klasyfikacje zarodków a Ja jak zapytałam o to,to nie dostałam takiej informacji Odpowiedź to jedynie zawsze ,że są bardzo dobre ,pięknie się dzielą itp🤔
    Co jak co ale Angelius mogę polecić z całego serca ! Widzę że lekarze robią co w ich mocy żeby każdej osobie się udało ! ♥️mają plan ..nie robią nic pochopnie i zlecają badania tak żeby zwiększyć szanse na powodzenie .. widzę różnicę jak chodziłam do Bociana w Katowicach i ciszę się że stamtąd uciekłam !! To jest nieporozumienie kochana że ci ino tak powiedzieli że wszystko dobrze i cię spławiają tym bardziej że masz prawo dowiedzieć się konkretów 🙈🙈 masakra .. ale w Angeliusie będziesz zadowolona embriolog i lekarz od a do z wszystko wytłumaczą 😘🥰

    Jagoda222 lubi tę wiadomość

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Październik - transfer

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 481 527

    Wysłany: 13 września, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Dziewczyny, przed nami pierwsza wizyta w Angeliusie. Czy jest możliwość zrobienia badań od razu po wizycie? Czy trzeba się zapisywać wcześniej? Głównie chodzi mi o badania dla panów.
    Oczywiście że jest możliwość zrobienia badań po wizycie ☺️ zawsze to jak lekarz będzie chciał coś jeszcze sprawdzić to odrazu wam zleci i zrobicie wszystko za jednym zamachem ..☺️

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Październik - transfer

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Jagoda222 Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 13 września, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Co jak co ale Angelius mogę polecić z całego serca ! Widzę że lekarze robią co w ich mocy żeby każdej osobie się udało ! ♥️mają plan ..nie robią nic pochopnie i zlecają badania tak żeby zwiększyć szanse na powodzenie .. widzę różnicę jak chodziłam do Bociana w Katowicach i ciszę się że stamtąd uciekłam !! To jest nieporozumienie kochana że ci ino tak powiedzieli że wszystko dobrze i cię spławiają tym bardziej że masz prawo dowiedzieć się konkretów 🙈🙈 masakra .. ale w Angeliusie będziesz zadowolona embriolog i lekarz od a do z wszystko wytłumaczą 😘🥰
    Mialam tyle obaw przed zmianą kliniki czy dobrze robimy,czy dobrze wybralam ale upewniacie mnie tu,że jednak dobry wybór 🤗 My mamy tylko osłabione nasienie z powodu żylaków u męża a jednak zarodki się nie przyjmują.Ostatnio zeskoczyla ciąża ale się nie rozwinęła.Teraz nowy lekarz spojrzy na to wszystko bo może tutaj coś przeoczyli albo nwm.Juz się nie mogę doczekać wizyty 😍

  • Yahu Autorytet
    Postów: 355 513

    Wysłany: 13 września, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 a Ty już wiesz kiedy transfer? ;)

    Starania od 09.20
    05.21 GynCentrum→ 03.23 Angelius Katowice

    Ona
    →92', AMH 3,58 (07.21)→ 3,15 (04.22)→1,65 (08.23),
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo / dominacja estrogenowa / SIBO / BIRADS-3 (02.2024) → BIRADS-2 (08.2024)
    ✔️ kariotyp / V Leiden / protrombina

    On
    → 89', od 2014 WZJG,
    ❌ azoospermia (06.21)😭 / kolejne badania - kryptozoospermia 😪 / ŻPN I st. → laparoskopia 05.22 (brak poprawy)
    ✔️ genetyka / kariotyp / hormony

    Plan i realizacja:
    → I PICSI 09.23 → 8🥚→7xMII→ 2❄️(5 doba)✔️
    → transfer odroczony (ryzyko OHSS)❌
    → 10.23 USG → polip 😪 ❌
    → 11.23 histero → przerośnięte endo, wycinki h-p→ wyniki OK✔️
    →27.12.23 SIBO - leczenie❌
    →od 03.24 antybiotyk + dietoterpia SIBO + suplementacja
    → transfer→ 10.24?⌛ (Losie bądź łaskawy 🙏)
  • Jagoda222 Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 13 września, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Dziewczyny, przed nami pierwsza wizyta w Angeliusie. Czy jest możliwość zrobienia badań od razu po wizycie? Czy trzeba się zapisywać wcześniej? Głównie chodzi mi o badania dla panów.
    Ja w październiku też mam pierwszą wizytę 🤗Ty kiedy?Do jakiego lekarza idziesz🤔My wybraliśmy dr.Mańke 🤞

  • Frajda Ekspertka
    Postów: 141 258

    Wysłany: 13 września, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Oczywiście że jest możliwość zrobienia badań po wizycie ☺️ zawsze to jak lekarz będzie chciał coś jeszcze sprawdzić to odrazu wam zleci i zrobicie wszystko za jednym zamachem ..☺️

    Super, dziękuję za odp. 😊 bardzo to wygodne.
    Jagoda, ja też już odliczam do wizyty, a tu jeszcze 2 miesiące 😅 idziemy do dr MP ❤️ ale próbowałam się umówić od jesieni 23 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września, 14:37

    Jagoda222 lubi tę wiadomość

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Yahu Autorytet
    Postów: 355 513

    Wysłany: 13 września, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Super, dziękuję za odp. 😊 bardzo to wygodne.
    Jagoda, ja też już odliczam do wizyty, a tu jeszcze 2 miesiące 😅

    jak jeszcze 2 miesiące to idealnie, bo jeśli wiesz już, że macie wskazanie do ivf, to akurat jest czas, że popracować nad dokoksowaniem jajeczek i nasienia ;)

    Jagoda222, Lusiaa22, Frajda lubią tę wiadomość

    Starania od 09.20
    05.21 GynCentrum→ 03.23 Angelius Katowice

    Ona
    →92', AMH 3,58 (07.21)→ 3,15 (04.22)→1,65 (08.23),
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo / dominacja estrogenowa / SIBO / BIRADS-3 (02.2024) → BIRADS-2 (08.2024)
    ✔️ kariotyp / V Leiden / protrombina

    On
    → 89', od 2014 WZJG,
    ❌ azoospermia (06.21)😭 / kolejne badania - kryptozoospermia 😪 / ŻPN I st. → laparoskopia 05.22 (brak poprawy)
    ✔️ genetyka / kariotyp / hormony

    Plan i realizacja:
    → I PICSI 09.23 → 8🥚→7xMII→ 2❄️(5 doba)✔️
    → transfer odroczony (ryzyko OHSS)❌
    → 10.23 USG → polip 😪 ❌
    → 11.23 histero → przerośnięte endo, wycinki h-p→ wyniki OK✔️
    →27.12.23 SIBO - leczenie❌
    →od 03.24 antybiotyk + dietoterpia SIBO + suplementacja
    → transfer→ 10.24?⌛ (Losie bądź łaskawy 🙏)
  • Jagoda222 Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 13 września, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Super, dziękuję za odp. 😊 bardzo to wygodne.
    Jagoda, ja też już odliczam do wizyty, a tu jeszcze 2 miesiące 😅 idziemy do dr MP ❤️ ale próbowałam się umówić od jesieni 23 🫣
    Ja też do Niej chciałam ale miejsc nie było żadnych 😅Po opiniach zdecydowałam się na Dr.Mańke i w sumie 3 miesiące czekania ale już prawie 😅☺️

‹‹ 4611 4612 4613 4614 4615 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ