X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 467 511

    Wysłany: 13 września, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda222 wrote:
    Mialam tyle obaw przed zmianą kliniki czy dobrze robimy,czy dobrze wybralam ale upewniacie mnie tu,że jednak dobry wybór 🤗 My mamy tylko osłabione nasienie z powodu żylaków u męża a jednak zarodki się nie przyjmują.Ostatnio zeskoczyla ciąża ale się nie rozwinęła.Teraz nowy lekarz spojrzy na to wszystko bo może tutaj coś przeoczyli albo nwm.Juz się nie mogę doczekać wizyty 😍
    Dobry wybór nie będziesz żałować ☺️😘 Zobaczysz! Czasem dobrze jest zmienić klinikę i lekarza tym bardziej że każdy lekarz ma inny plany działania ☺️☺️ tak jak piszesz może być tak że w Angeliusie lekarz spojrzy na wasze wyniki i moze dostrzec coś co przeoczyła wcześniejsza klinika ☺️😘 tak też się zdarza bardzo często!!😘 trzymam mocne kciuki za szybkie efekty i uzyskanie jak najszybciej zdrowej ciąży ! 🥰

    Jagoda222, Yahu lubią tę wiadomość

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium
    Wrzesień, październik - transfer??

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 467 511

    Wysłany: 13 września, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Lusiaa22 a Ty już wiesz kiedy transfer? ;)
    W czwartek mam USG a następnie biopsję endometrium bo w tym będzie leżeć problem i są pewni że będzie stan zapalny i będą musiała brać antybiotyki 🙈 lekarz mówił że plus minus transfer wrzesień , październik

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium
    Wrzesień, październik - transfer??

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 467 511

    Wysłany: 13 września, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Super, dziękuję za odp. 😊 bardzo to wygodne.
    Jagoda, ja też już odliczam do wizyty, a tu jeszcze 2 miesiące 😅 idziemy do dr MP ❤️ ale próbowałam się umówić od jesieni 23 🫣
    Zazdroszczę że idziecie do MP🥰😘 byłam u niej raz na wizycie bo mojego lekarza nie było i polecam z całego ♥️ ja też się chciałam do niej dostać to szczerze... zaczęłam w to wątpić że kiedyś się wgl uda 😅🤣🤣 jak pytałam w rejestracji to mi powiedzieli że za rok 🤣😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września, 14:54

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium
    Wrzesień, październik - transfer??

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 467 511

    Wysłany: 13 września, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu do jakiego ty lekarza chodzisz ? 🤔

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium
    Wrzesień, październik - transfer??

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Yahu Autorytet
    Postów: 354 513

    Wysłany: 13 września, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    W czwartek mam USG a następnie biopsję endometrium bo w tym będzie leżeć problem i są pewni że będzie stan zapalny i będą musiała brać antybiotyki 🙈 lekarz mówił że plus minus transfer wrzesień , październik

    Może się pozytywnie zaskoczysz i nie będzie stanu zapalnego, trzymam kciuki coby było OK 🤞
    Ty jesteś u PJ czy mi się cos pomyliło? Ja jestem u PJ

    Ja mam wizytę 4 października, to będzie prawdopodobnie 8dc (o ile okres mnie nie oszuka :D) i mam nadzieję, że wtedy będzie zgoda na transfer w październiku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września, 14:58

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.20
    05.21 GynCentrum→ 03.23 Angelius Katowice

    Ona
    →92', AMH 3,58 (07.21)→ 3,15 (04.22)→1,65 (08.23),
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo / dominacja estrogenowa / SIBO / BIRADS-3 (02.2024) → BIRADS-2 (08.2024)
    ✔️ kariotyp / V Leiden / protrombina

    On
    → 89', od 2014 WZJG,
    ❌ azoospermia (06.21)😭 / kolejne badania - kryptozoospermia 😪 / ŻPN I st. → laparoskopia 05.22 (brak poprawy)
    ✔️ genetyka / kariotyp / hormony

    Plan i realizacja:
    → I PICSI 09.23 → 8🥚→7xMII→ 2❄️(5 doba)✔️
    → transfer odroczony (ryzyko OHSS)❌
    → 10.23 USG → polip 😪 ❌
    → 11.23 histero → przerośnięte endo, wycinki h-p→ wyniki OK✔️
    →27.12.23 SIBO - leczenie❌
    →od 03.24 antybiotyk + dietoterpia SIBO + suplementacja
    → transfer→ 10.24?⌛ (Losie bądź łaskawy 🙏)
  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 398 68

    Wysłany: 13 września, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn, które biorą udział w programie rządowym z KD - czy Wy też płacicie za każdą wizytę? Byłam u lekarza już 4 razy od czerwca i za każdym razem płacę za wizytę. Komórki dawczyni już na nas czekają. Podobno dopiero jak mnie lekarz zakwalifikuje (wypłeni dokumenty) to nie będę płacić za wizyty. Niby normlane, tylko, psychologa mieliśmy za darmo, badania krwi mamy za darmo, cytologię za darmo, biocenozę za darmo ... więc niby w programie jesteśmy, ale nie jesteśmy. Też tak macie?

  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 467 511

    Wysłany: 13 września, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Może się pozytywnie zaskoczysz i nie będzie stanu zapalnego, trzymam kciuki coby było OK 🤞
    Ty jesteś u PJ czy mi się cos pomyliło?

    Ja mam wizytę 4 października, to będzie prawdopodobnie 8dc (o ile okres mnie nie oszuka :D) i mam nadzieję, że wtedy będzie zgoda na transfer w październiku
    Oby ..mam nadzieję że się obędzie bez stanu zapalnego ale wolę być nastawiona na najgorsze 😅 te czekanie mnie dobija.. tak jak miałam mieć tą biopsję tydzień temu to jak nazlosc dostałam miesiączkę 😩 i odroczyli ... I teraz znowu te czekanie .. a te miesiączki jak zwykle przychodzą w najmniej oczekiwanym momencie 😵 mam nadzieję że teraz to już wszystko pójdzie z górki.. 😘Ja chodzę do K.Kopca ☺️ widzę kochana że dużo przeszłaś że antybiotyki , zabiegi teraz musi być dobrze !!! Pewnie razem będziemy podchodzić w październiku do transferu ☺️😘 tyle dobrze że już połowa miesiąca to miejmy nadzieję że nam to szybko zleci 😅😅

    Yahu lubi tę wiadomość

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium
    Wrzesień, październik - transfer??

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 141 258

    Wysłany: 13 września, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Zazdroszczę że idziecie do MP🥰😘 byłam u niej raz na wizycie bo mojego lekarza nie było i polecam z całego ♥️ ja też się chciałam do niej dostać to szczerze... zaczęłam w to wątpić że kiedyś się wgl uda 😅🤣🤣 jak pytałam w rejestracji to mi powiedzieli że za rok 🤣😅

    To by się zgadzało 🤣 ja tak czekam i miałam nadzieję, że jakimś cudem zajdę w ciążę i odwołam wizytę, ale zostały 2 miesiące i na cud się nie zanosi 😁
    Yahu, to będzie tak naprawdę nasza pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, jestem ciekawa, co pani doktor zaproponuje. Chciałabym nie zaczynać z grubej rury, ale też i usłyszeć szczerą opinię o naszym przypadku i poczuć się zaopiekowana. Jestem pozytywnie nastawiona, łykam suple, staram się zdrowo jeść i czekam na wizytę 🙃

    Yahu lubi tę wiadomość

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 467 511

    Wysłany: 13 września, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    To by się zgadzało 🤣 ja tak czekam i miałam nadzieję, że jakimś cudem zajdę w ciążę i odwołam wizytę, ale zostały 2 miesiące i na cud się nie zanosi 😁
    Yahu, to będzie tak naprawdę nasza pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, jestem ciekawa, co pani doktor zaproponuje. Chciałabym nie zaczynać z grubej rury, ale też i usłyszeć szczerą opinię o naszym przypadku i poczuć się zaopiekowana. Jestem pozytywnie nastawiona, łykam suple, staram się zdrowo jeść i czekam na wizytę 🙃
    Nigdy nie mów nigdy 😅😘 przez 2 miesiące to się może dużo u ciebie zmienić jak trafisz naturalsa to dawaj znać heheh z przyjemnością bym wzięła od ciebie termin do MP😅🤣🤣😘 🥰

    Yahu, Frajda, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium
    Wrzesień, październik - transfer??

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Yahu Autorytet
    Postów: 354 513

    Wysłany: 13 września, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Oby ..mam nadzieję że się obędzie bez stanu zapalnego ale wolę być nastawiona na najgorsze 😅 te czekanie mnie dobija.. tak jak miałam mieć tą biopsję tydzień temu to jak nazlosc dostałam miesiączkę 😩 i odroczyli ... I teraz znowu te czekanie .. a te miesiączki jak zwykle przychodzą w najmniej oczekiwanym momencie 😵 mam nadzieję że teraz to już wszystko pójdzie z górki.. 😘Ja chodzę do K.Kopca ☺️ widzę kochana że dużo przeszłaś że antybiotyki , zabiegi teraz musi być dobrze !!! Pewnie razem będziemy podchodzić w październiku do transferu ☺️😘 tyle dobrze że już połowa miesiąca to miejmy nadzieję że nam to szybko zleci 😅😅

    Damy radę, co nas nie zabije to nas wzmocni 💪🏻

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.20
    05.21 GynCentrum→ 03.23 Angelius Katowice

    Ona
    →92', AMH 3,58 (07.21)→ 3,15 (04.22)→1,65 (08.23),
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo / dominacja estrogenowa / SIBO / BIRADS-3 (02.2024) → BIRADS-2 (08.2024)
    ✔️ kariotyp / V Leiden / protrombina

    On
    → 89', od 2014 WZJG,
    ❌ azoospermia (06.21)😭 / kolejne badania - kryptozoospermia 😪 / ŻPN I st. → laparoskopia 05.22 (brak poprawy)
    ✔️ genetyka / kariotyp / hormony

    Plan i realizacja:
    → I PICSI 09.23 → 8🥚→7xMII→ 2❄️(5 doba)✔️
    → transfer odroczony (ryzyko OHSS)❌
    → 10.23 USG → polip 😪 ❌
    → 11.23 histero → przerośnięte endo, wycinki h-p→ wyniki OK✔️
    →27.12.23 SIBO - leczenie❌
    →od 03.24 antybiotyk + dietoterpia SIBO + suplementacja
    → transfer→ 10.24?⌛ (Losie bądź łaskawy 🙏)
  • NaDzIEjA Ekspertka
    Postów: 159 157

    Wysłany: 13 września, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cisze się że wszystko poszło po waszej myśli i udało się podbić progesteron ☺️😘 co jak co ale prolutex to jest na prawdę strzał w 10 i pomaga !☺️ Cena wiadomo wysoka ale jest tego wart ! Kiedy beta ? Frytki z maka zaliczone?

    Beta myślę koło piątku. Nie chcę robić za wcześnie 🙃 Frytek nie było, bo była z nami nisforna Zosia, która się wynudziła w klinice i musieliśmy biegiem do domu 🤣
    A powiedzcie dziewczyny, czy któraś brała papveryne do transferu i potem przez kolejne 3 dni...? Jakie macie odczucie? Były skutki uboczne jakieś?

  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2222 2442

    Wysłany: 13 września, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaDzIEjA wrote:
    Beta myślę koło piątku. Nie chcę robić za wcześnie 🙃 Frytek nie było, bo była z nami nisforna Zosia, która się wynudziła w klinice i musieliśmy biegiem do domu 🤣
    A powiedzcie dziewczyny, czy któraś brała papveryne do transferu i potem przez kolejne 3 dni...? Jakie macie odczucie? Były skutki uboczne jakieś?

    Ja brałam. Jedyne co to byłam bardzo senna, ale równocześnie brałam też relanium noi proga, więc może też od tego.

    NaDzIEjA lubi tę wiadomość

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    Wg PGT-a - dziewczynka (Amelka) 🥰

    preg.png
  • Agula Autorytet
    Postów: 857 777

    Wysłany: 13 września, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaDzIEjA wrote:
    Beta myślę koło piątku. Nie chcę robić za wcześnie 🙃 Frytek nie było, bo była z nami nisforna Zosia, która się wynudziła w klinice i musieliśmy biegiem do domu 🤣
    A powiedzcie dziewczyny, czy któraś brała papveryne do transferu i potem przez kolejne 3 dni...? Jakie macie odczucie? Były skutki uboczne jakieś?
    Też brałam. Codziennie rano i po południu po 1 zastrzyku w dupsko. Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych poza siniakami w miejscu podania. Ogólnie panikowalam, że będzie bolało, ale nie ma się czego bać 😂

    NaDzIEjA lubi tę wiadomość

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.


    Start procedura 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 transfer FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta 2.3 ❌

    ▶️10.2024 ??

    Na Zimowisku 4BB ❄️

    Angelius Provita M.P. ❤️
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 993 1540

    Wysłany: 13 września, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Narazie brak chętnych poza Toba 😉

    U mnie niestety owulacja z zaskoczenia i transfer dopiero w przyszłym cyklu, także nie będę w poniedziałek na wizycie 😔🤷‍♀️

    ZAJĄCZEK94 lubi tę wiadomość

    >6 lat starań, niedrożny jajowód, w laparo bez endo, w 1. histero 👍, AMH 0,848
    nasienie - morfologia 7 %, MSOME 0%, HBA i fragmentacja 👍, żylaki powrózka nasiennego

    GC:
    2019 -> 3 x IUI ☹️
    5.2020 krótki -> 2🥚-> 1 dojrzała
    8.2020 długi -> 2🥚 -> 1 dojrzała
    10.2020 krótki z primingiem estrog. -> 6🥚-> 1 dojrzała -> 1 IMSI z zamrożonymi 🥚 -> 10.2020 ET 8b ☹️, 11.2020 FET 8b ❄️ ☹️

    2021 -> AP Dr Paliga❤️Metformina, Inozytol, DHEA, Ubichinol, ACC, diag. immuno (Dr Sydor)
    6.2021 -> 2. histero (usunięte zrosty)
    11.2021 ->krótki po primingu testost. i estrog. -> 9🥚-> 7 dojrzałych -> 2 IMSI -> 3 blastki, 2❄️

    11.2011 ET 2AA❤️
    5dpt beta 11,63 ❤️
    20dpt GS+YS
    7t3d 1,18 cm, FHR❤️147/min
    NIFTY zdrowy synuś 💙
    11.08.2022 zostałam mamą 🥰🥰🥰

    11.2023 3. histero (usunięte zrosty), CD138 (-)

    03.2024 FET 6AB ❄️ ☹️
    została 1❄️ -> 09.2024 (?) immunolog (Prograf)
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2222 2442

    Wysłany: 14 września, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    U mnie niestety owulacja z zaskoczenia i transfer dopiero w przyszłym cyklu, także nie będę w poniedziałek na wizycie 😔🤷‍♀️

    Ok, szkoda 👍

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    Wg PGT-a - dziewczynka (Amelka) 🥰

    preg.png
  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 159 36

    Wysłany: 14 września, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaDzIEjA wrote:
    Beta myślę koło piątku. Nie chcę robić za wcześnie 🙃 Frytek nie było, bo była z nami nisforna Zosia, która się wynudziła w klinice i musieliśmy biegiem do domu 🤣
    A powiedzcie dziewczyny, czy któraś brała papveryne do transferu i potem przez kolejne 3 dni...? Jakie macie odczucie? Były skutki uboczne jakieś?

    Ja też miałam papveryne.. bałam sie bardzo tych zastrzyków, ale wcale nie było źle. Tak jak dziewczyny piszą, lekko obolały pośladek i siniak. Nic poza tym 😅

    NaDzIEjA lubi tę wiadomość

  • malina999 Autorytet
    Postów: 358 425

    Wysłany: 14 września, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda222 wrote:
    Mialam tyle obaw przed zmianą kliniki czy dobrze robimy,czy dobrze wybralam ale upewniacie mnie tu,że jednak dobry wybór 🤗 My mamy tylko osłabione nasienie z powodu żylaków u męża a jednak zarodki się nie przyjmują.Ostatnio zeskoczyla ciąża ale się nie rozwinęła.Teraz nowy lekarz spojrzy na to wszystko bo może tutaj coś przeoczyli albo nwm.Juz się nie mogę doczekać wizyty 😍
    Nie mam porównania z innymi klinikami, bo Angelius i dr MP jest naszym pierwszym wyborem. Czuję się zaopiekowania. Dr ma zawsze czas dla pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania (niejednokrotnie przyjeżdżam z kartką z zapisanymi pytaniami, bo nie sposób na żywo o wszystkim pamiętać). Sprawnie odpisuje na maile. Póki co nie mogę powiedzieć złego słowa.
    Za ok.10 dni mamy drugi transfer. W zanadrzu 3 zarodki na zimowisku.

    Agulek24, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    👩1985
    AMH: 3,6
    KIR: AA
    Kariotyp: OK
    PCOS wyciszone, IO
    cienkie endometrium

    👦kiepska jakość nasienia, oligozoospermia;
    03.2024 bakterie w nasieniu - antybiotyki, 05.2024 bakterii brak; suplementacja; 07.2024 - jakość nasienia poprawiona

    06.2016 - niedrożność lewego jajowodu
    04.2023 - ciąża naturalna pozamaciczna (zagnieżdżona w lewym, niedrożnym jajowodzie). Usunięcie jajowodu z ciążą w 6tc.)
    03.2024 - Decyzja o in vitro. Czas start. Angelius Katowice
    05.2024 - histeroskopia, CD138 -> 0/10💪

    I IVF p.krótki
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2x MII -> 1x 3AA
    06.07.2024 - ET, Accofil, 5dpt beta 0 ❌

    II IVF p.długi
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 11🥚-> 7x MII -> 3x❄️ 4AA/4BA/4BA
  • malina999 Autorytet
    Postów: 358 425

    Wysłany: 14 września, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewkam1988 wrote:
    Jakie suplementy są polecane dla Panów na poprawę wyników? W ostatnim czasie mojemu M drastycznie pogorszyły się wyniki mimo brania fertilman plus. Zastanawiamy się czy nie zmienić coś. Co biorą wasi panowie?
    Mężowi dr MP na pierwszej wizycie kazała odstawić te magiczną jedna tabletkę i przepisała listę supli każdy oddzielnie:
    Resveratrol
    Lkarnityna
    Folian
    Wit E
    Cynk
    Selen
    Wit D
    Wit C
    Q10

    Ewkam1988 lubi tę wiadomość

    👩1985
    AMH: 3,6
    KIR: AA
    Kariotyp: OK
    PCOS wyciszone, IO
    cienkie endometrium

    👦kiepska jakość nasienia, oligozoospermia;
    03.2024 bakterie w nasieniu - antybiotyki, 05.2024 bakterii brak; suplementacja; 07.2024 - jakość nasienia poprawiona

    06.2016 - niedrożność lewego jajowodu
    04.2023 - ciąża naturalna pozamaciczna (zagnieżdżona w lewym, niedrożnym jajowodzie). Usunięcie jajowodu z ciążą w 6tc.)
    03.2024 - Decyzja o in vitro. Czas start. Angelius Katowice
    05.2024 - histeroskopia, CD138 -> 0/10💪

    I IVF p.krótki
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2x MII -> 1x 3AA
    06.07.2024 - ET, Accofil, 5dpt beta 0 ❌

    II IVF p.długi
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 11🥚-> 7x MII -> 3x❄️ 4AA/4BA/4BA
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 658 264

    Wysłany: 14 września, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie mocno kciuki za mnie. Transfer 20 września, AH i EG w standardzie. Stan zapalny endometrium wyleczony - 0/10 komórek.

    aleo_, Jagoda222, NaDzIEjA, malina999, Idia90, ZAJĄCZEK94, Yahu lubią tę wiadomość

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2997 2040

    Wysłany: 15 września, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Mężowi dr MP na pierwszej wizycie kazała odstawić te magiczną jedna tabletkę i przepisała listę supli każdy oddzielnie:
    Resveratrol
    Lkarnityna
    Folian
    Wit E
    Cynk
    Selen
    Wit D
    Wit C
    Q10

    Malina a mogę Cie prosić o podanie dawek suplementów dla Męża?

    Jagoda222 lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
‹‹ 4612 4613 4614 4615 4616 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ