X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Agula Autorytet
    Postów: 1105 980

    Wysłany: 16 października, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i teoria MP jak i Sydora jest taka, że może u mnie wchodzą w grę tylko świeże transfery bo rozmrożone zarodki u nas się nie rozwijają prawidłowo.

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET cykl naturalny 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌

    Koniec pierwszej procedury.

    Procedura II 10.2024 - ⏳


    Angelius Provita M.P. ❤️
  • invi pau Koleżanka
    Postów: 131 19

    Wysłany: 16 października, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Hmm. Mi po tym pierwszym transferze co wyszła cp od razu zleciła właśnie biopsję endometrium i immunologię. Jej teoria była taka, że coś musi wypychać ten zarodek z macicy. Więc albo stan zapalny albo immuno. Też myślałam, że wyjdzie mi stan zapalny w cd138 a tam było czysto. Immunologia u mnie też nie jest taka 0:1. Sydor powiedzial, że jak na tych lekach nie zaskoczy to zaleca test IPLE.


    Ja miałam test iple. Właśnie dr Sydor zlecił

    Ula.p
  • Agula Autorytet
    Postów: 1105 980

    Wysłany: 16 października, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Ja miałam test iple. Właśnie dr Sydor zlecił
    Coś Ci wyszło?
    Miałaś jakieś zalecenia po nim?
    Rozumiem, że wycinek miałaś pobierany w AP? Podczas histero czy standard na fotelu ginekologicznym?
    Wyniki wysyłałaś do Krosna, czy zawoziłaś osobiście?

    Sorki za SPAM pytaniowy 🙈

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET cykl naturalny 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌

    Koniec pierwszej procedury.

    Procedura II 10.2024 - ⏳


    Angelius Provita M.P. ❤️
  • invi pau Koleżanka
    Postów: 131 19

    Wysłany: 16 października, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Coś Ci wyszło?
    Miałaś jakieś zalecenia po nim?
    Rozumiem, że wycinek miałaś pobierany w AP? Podczas histero czy standard na fotelu ginekologicznym?
    Wyniki wysyłałaś do Krosna, czy zawoziłaś osobiście?

    Sorki za SPAM pytaniowy 🙈

    Nie ma sprawy :)
    Miałam normalnie w tej sali zabiegowej bez żadnego znieczulenia pobierane wycinki które później musiałam sama wysłać do Krosna. Czekałam chyba dwa tyg. zadzwonili do mnie, wysłali na mail nr konta i kwotę i po opłaceniu wysłali na maila. Druga kopie wysłali pocztą. Zaleceń nie miałam w sumie żadnych oprócz stosunków z ojcem dziecka przed transferem 💁🏼‍♀️

    Ula.p
  • invi pau Koleżanka
    Postów: 131 19

    Wysłany: 16 października, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Nie ma sprawy :)
    Miałam normalnie w tej sali zabiegowej bez żadnego znieczulenia pobierane wycinki które później musiałam sama wysłać do Krosna. Czekałam chyba dwa tyg. zadzwonili do mnie, wysłali na mail nr konta i kwotę i po opłaceniu wysłali na maila. Druga kopie wysłali pocztą. Zaleceń nie miałam w sumie żadnych oprócz stosunków z ojcem dziecka przed transferem 💁🏼‍♀️

    Dziewczyny a jak się czułyście po relanium ? Bo ja się boję 😂😂😂

    Ula.p
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 648 578

    Wysłany: 16 października, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    No i teoria MP jak i Sydora jest taka, że może u mnie wchodzą w grę tylko świeże transfery bo rozmrożone zarodki u nas się nie rozwijają prawidłowo.
    Ooo kurcze a zawsze myślałam że to nie ma różnicy czy świeży czy z rozmrożonego zarodka w każdej procedurze że wyjdzie na to samo 🤔 ale super bardzo się cieszę że doszli obydwoje do tego samego wniosku widać że próbują i mają plan działania na ciebie co jest dobre a co nie to jest najważniejsze! Aż ci zazdroszczę że jesteś u M.P jest to konkretny lekarz wie co mówi i co robi jesteś w najlepszych rękach w jakich ino mogłaś byś byc ♥️

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Zalecono Viagre na wzrost endometrium 2x dziennie
    Październik - transfer 🤞🤞

    Czekają na nas ❄️❄️ 4 AA , 4 AB

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 901 377

    Wysłany: 16 października, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Ooo kurcze a zawsze myślałam że to nie ma różnicy czy świeży czy z rozmrożonego zarodka w każdej procedurze że wyjdzie na to samo 🤔 ale super bardzo się cieszę że doszli obydwoje do tego samego wniosku widać że próbują i mają plan działania na ciebie co jest dobre a co nie to jest najważniejsze! Aż ci zazdroszczę że jesteś u M.P jest to konkretny lekarz wie co mówi i co robi jesteś w najlepszych rękach w jakich ino mogłaś byś byc ♥️

    Powiem Ci ze ja też tego zazdroszczę ze Aga jest u Marty Paligi. Szkoda ze my nie możemy przejść do niej.

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - IUI -❌
    01.2024 - transfer (AZ) Klinika Bocian -❌
    09. 2024 - transfer (AZ) Angelius Katowice - ❌
    niskie amh - 0,52
    endometrioza II stopnia
    Allo mlr 0
    Kiry brak 2DS1, 2DS5 i 3DS1
    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie
    (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego
    - endometrium PreReceptywne
    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 648 578

    Wysłany: 16 października, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Powiem Ci ze ja też tego zazdroszczę ze Aga jest u Marty Paligi. Szkoda ze my nie możemy przejść do niej.
    No dokładnie 😪😪 ja stawałam wręcz na rzęsach żeby mnie ino przepisali do niej🙈dzwoniłam dzień w dzień..co byłam w klinice to pytałam w rejestracji wręcz ich błagałam ale nawet i to nie pomogło 😪😪 ja już miałam takie głupie pomysły żeby nawet łapówkę dać hahahah😂🙈 ale mąż mi to szybko wybił z głowy 😂😂 ciężko mi się pogodzić z tym że się nie dostałam... nie ukrywam 😪😭 to jest na prawdę zajebis.. lekarz jeden z najlepszych ! Tyle dobrze że chociaż jedną wizytę u niej miałam chociaż z tego się cieszę .. bo na dzień dzisiejszy to nawet list rezerwowych nie ma a jak pytałam kiedy najbliższy termin to za rok 😭😭😭😭

    Agula musisz zajść szybko w ciążę!!! Żebyś mi termin do niej odstąpiła heheh 😂♥️😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października, 21:25

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Zalecono Viagre na wzrost endometrium 2x dziennie
    Październik - transfer 🤞🤞

    Czekają na nas ❄️❄️ 4 AA , 4 AB

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 901 377

    Wysłany: 16 października, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    No dokładnie 😪😪 ja stawałam wręcz na rzęsach żeby mnie ino przepisali do niej🙈dzwoniłam dzień w dzień..co byłam w klinice to pytałam w rejestracji wręcz ich błagałam ale nawet i to nie pomogło 😪😪 ja już miałam takie głupie pomysły żeby nawet łapówkę dać hahahah😂🙈 ale mąż mi to szybko wybił z głowy 😂😂 ciężko mi się pogodzić z tym że się nie dostałam... nie ukrywam 😪😭 to jest na prawdę zajebis.. lekarz jeden z najlepszych ! Tyle dobrze że chociaż jedną wizytę u niej miałam chociaż z tego się cieszę .. bo na dzień dzisiejszy to nawet list rezerwowych nie ma a jak pytałam kiedy najbliższy termin to za rok 😭😭😭😭

    Ja żadnej u niej nie miałam wizyty. Może będą zapisy po nowym roku to od razu będę dzwonić. A może się orientujesz kiedy są do niej zapisy na przyszły rok?
    Bo ten transfer to raczej będzie porażka ale już niech się odbędzie i będę miała święty spokój.

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - IUI -❌
    01.2024 - transfer (AZ) Klinika Bocian -❌
    09. 2024 - transfer (AZ) Angelius Katowice - ❌
    niskie amh - 0,52
    endometrioza II stopnia
    Allo mlr 0
    Kiry brak 2DS1, 2DS5 i 3DS1
    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie
    (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego
    - endometrium PreReceptywne
    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 648 578

    Wysłany: 16 października, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Ja żadnej u niej nie miałam wizyty. Może będą zapisy po nowym roku to od razu będę dzwonić. A może się orientujesz kiedy są do niej zapisy na przyszły rok?
    Bo ten transfer to raczej będzie porażka ale już niech się odbędzie i będę miała święty spokój.
    Eee eeee ty mnie kingus nawet nie wkurwi.. !! Musisz myśleć pozytywnie że to ten ostatni udany ! Ja wierzę ty też musisz uwierzyć!!!!! ♥️ Mi się trafiło bo mojego lekarza nie było a tylko ona była w ten dzień rano i mnie przyjęła tak to wątpię że kiedyś będzie jeszcze taka możliwość chyba że mój doktorek pójdzie na dłuższy urlopik 😂😂😂 to może będzie jakaś nadzieja 😂😂 Pani mówiła że luty , marzec ale ja doszłam do wniosku że jeśli się nie uda zajść w ciążę do grudnia to już od stycznia będę je nękać telefonami 😂 nie mam nic do stracenia 🤣🤣 Agula nękała Sydora aż Wkoncu zadzwonil bo miał dość heheh to może mnie też będę miały babeczki dość z rejestracji że wkoncu mnie zapiszą 😂😂

    Pamiętaj Kingus trzeba walczyć o swoje !!! Kto jak nie my ♥️💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października, 21:33

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Zalecono Viagre na wzrost endometrium 2x dziennie
    Październik - transfer 🤞🤞

    Czekają na nas ❄️❄️ 4 AA , 4 AB

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 901 377

    Wysłany: 16 października, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Eee eeee ty mnie kingus nawet nie wkurwi.. !! Musisz myśleć pozytywnie że to ten ostatni udany ! Ja wierzę ty też musisz uwierzyć!!!!! ♥️ Mi się trafiło bo mojego lekarza nie było a tylko ona była w ten dzień rano i mnie przyjęła tak to wątpię że kiedyś będzie jeszcze taka możliwość chyba że mój doktorek pójdzie na dłuższy urlopik 😂😂😂 to może będzie jakaś nadzieja 😂😂 Pani mówiła że luty , marzec ale ja doszłam do wniosku że jeśli się nie uda zajść w ciążę do grudnia to już od stycznia będę je nękać telefonami 😂 nie mam nic do stracenia 🤣🤣 Agula nękała Sydora aż Wkoncu zadzwonil bo miał dość heheh to może mnie też będę miały babeczki dość z rejestracji że wkoncu mnie zapiszą 😂😂

    Pamiętaj Kingus trzeba walczyć o swoje !!! Kto jak nie my ♥️💪

    Pewnie musimy walczyć o swoje.
    Staram się nie poddawać ale podświadomie tak czuje ze to nie będzie udany transfer.
    Ja jak jutro będę to zapytam w rejestracji kiedy będą zapisy do Marty Paligi. Też będę ich nękać telefonami. Musimy walczyć.

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - IUI -❌
    01.2024 - transfer (AZ) Klinika Bocian -❌
    09. 2024 - transfer (AZ) Angelius Katowice - ❌
    niskie amh - 0,52
    endometrioza II stopnia
    Allo mlr 0
    Kiry brak 2DS1, 2DS5 i 3DS1
    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie
    (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego
    - endometrium PreReceptywne
    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 648 578

    Wysłany: 16 października, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Pewnie musimy walczyć o swoje.
    Staram się nie poddawać ale podświadomie tak czuje ze to nie będzie udany transfer.
    Ja jak jutro będę to zapytam w rejestracji kiedy będą zapisy do Marty Paligi. Też będę ich nękać telefonami. Musimy walczyć.
    Wiadomo że po tylu podejściach człowiek już przestaje w to wierzyć że kiedykolwiek będzie się mogło udać 😪 ale nie ma co odpuszczać .. trzeba walczyć ! Ja mam czasami takie myśli że nw czy nadzieję taki dzień że zobaczę 2 kreski na teście lub większą betę niż 2.3 😭😪😪 tak jak człowiek tego pragnie to zawsze jest jak jest 😓 😔 jak podchodziłam do 1 transferu to myślałam chop siup i ciąża będzie że duża statystyka .. że wyniki mam dobre że wszystko jest git a 3 transfer będę miała .. nie sądziłam że to będzie taką ciężka walka 😔 no pewnie pytaj !!! Nie mamy nic do stracenia!!! Otóż to 💪♥️

    Chociaż ich nekaj o jedną wizytę bo nawet ta 1 może dużo wnieść jak ci da zalecenia 😘😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października, 22:04

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Zalecono Viagre na wzrost endometrium 2x dziennie
    Październik - transfer 🤞🤞

    Czekają na nas ❄️❄️ 4 AA , 4 AB

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 901 377

    Wysłany: 16 października, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Wiadomo że po tylu podejściach człowiek już przestaje w to wierzyć że kiedykolwiek będzie się mogło udać 😪 ale nie ma co odpuszczać .. trzeba walczyć ! Ja mam czasami takie myśli że nw czy nadzieję taki dzień że zobaczę 2 kreski na teście lub większą betę niż 2.3 😭😪😪 tak jak człowiek tego pragnie to zawsze jest jak jest 😓 😔 jak podchodziłam do 1 transferu to myślałam chop siup i ciąża będzie że duża statystyka .. że wyniki mam dobre że wszystko jest git a 3 transfer będę miała .. nie sądziłam że to będzie taką ciężka walka 😔 no pewnie pytaj !!! Nie mamy nic do stracenia!!! Otóż to 💪♥️

    Chociaż ich nekaj o jedną wizytę bo nawet ta 1 może dużo wnieść jak ci da zalecenia 😘😘

    No widzisz u Ciebie wyniki dobre i też ciężko psychicznie. A kiedy planujesz transfer w listopadzie?
    Masz rację, chociaż jedną wizytę załapać u dr Marty Paligi. Niech powie co ona sądzi. Zobaczymy jak się to ułoży.

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - IUI -❌
    01.2024 - transfer (AZ) Klinika Bocian -❌
    09. 2024 - transfer (AZ) Angelius Katowice - ❌
    niskie amh - 0,52
    endometrioza II stopnia
    Allo mlr 0
    Kiry brak 2DS1, 2DS5 i 3DS1
    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie
    (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego
    - endometrium PreReceptywne
    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 648 578

    Wysłany: 16 października, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    No widzisz u Ciebie wyniki dobre i też ciężko psychicznie. A kiedy planujesz transfer w listopadzie?
    Masz rację, chociaż jedną wizytę załapać u dr Marty Paligi. Niech powie co ona sądzi. Zobaczymy jak się to ułoży.
    Czasami jest bardzo ciężko 😔 szczerze .. bardziej bym wolała wiedzieć że np jest coś nie tak i się leczyć zęby wspomóc procedurę niż wiedziec że jestem zdrowa i wszystko jest git a nie wychodzi pomimo tego .. totalną bezsilność już mam .. jeśli biopsja wyjdzie okej to już nw co zrobię pewnie pójdę w immunologie🙈 lekarz mój i M.Paliga powiedzieli że wyjdzie stan zapalny na bank z biopsji i że to jest powód niepowodzeń i że jak wyleczę ja to że ciąża dopiero będzie możliwa .. będziemy widzieć co przyniosą kolejne dni 🤷 za tyd mam dostać miesiączkę lekarz mówił że jeśli dojdzie wynik biopsji i będzie git to odrazu transfer pod koniec października . Z całego serca ci życzę żeby się udało załatwić chociaż jedną wizytę u niej a na pewno ci pomoże jestem tego pewna !
    Mój chłop jak wyszliśmy od niej z gabinetu to powiedział że pierwszy raz widzi lekarza z powołania i właściwą osobę na właściwym miejscu ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października, 22:25

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Zalecono Viagre na wzrost endometrium 2x dziennie
    Październik - transfer 🤞🤞

    Czekają na nas ❄️❄️ 4 AA , 4 AB

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Agula Autorytet
    Postów: 1105 980

    Wysłany: 17 października, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Nie ma sprawy :)
    Miałam normalnie w tej sali zabiegowej bez żadnego znieczulenia pobierane wycinki które później musiałam sama wysłać do Krosna. Czekałam chyba dwa tyg. zadzwonili do mnie, wysłali na mail nr konta i kwotę i po opłaceniu wysłali na maila. Druga kopie wysłali pocztą. Zaleceń nie miałam w sumie żadnych oprócz stosunków z ojcem dziecka przed transferem 💁🏼‍♀️
    Co do seksów to też mamy zlecone proforma od MPci Sydora 🙈 realizujemy, co prawda na razie z marnym skutkiem 😂

    W jeśli chodzi o relanium to chce się bardzo spać. Mój protip na niego był taki, że miałam budzik na 5 rano na leki (w związku ze było relanium, było też L4) i o tej 5 brałam porcję poranną wraz ze wspomnianą tabletą i szlam dalej spać. Drugą dawkę brałam tuż przed snem.

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET cykl naturalny 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌

    Koniec pierwszej procedury.

    Procedura II 10.2024 - ⏳


    Angelius Provita M.P. ❤️
  • Agula Autorytet
    Postów: 1105 980

    Wysłany: 17 października, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Ooo kurcze a zawsze myślałam że to nie ma różnicy czy świeży czy z rozmrożonego zarodka w każdej procedurze że wyjdzie na to samo 🤔 ale super bardzo się cieszę że doszli obydwoje do tego samego wniosku widać że próbują i mają plan działania na ciebie co jest dobre a co nie to jest najważniejsze! Aż ci zazdroszczę że jesteś u M.P jest to konkretny lekarz wie co mówi i co robi jesteś w najlepszych rękach w jakich ino mogłaś byś byc ♥️
    Też myślałam, że nie ma różnicy... A jak widać jest.
    Zobaczymy kolejny transfer. MP dała mi jakiś delikatny lek bo powiedziała żeby absolutnie nie doprowadzić mnie do hiperki aby ten świeży transfer się odbył.

    A co do samej pani doktor... No nie powiem, też stawałam na rzęsach żeby się do niej dostać. I mogę wam sprzedać swojego tipa też, ale to nie będzie wizyta na już 😂
    Wiem, że raz na kwartał w wyznaczonym dniu są do niej zapisy. Ja dzwoniłam co jakiś czas do rejestracji pytać kiedy będzie ruszała lista. Jak już wiedziałam jaki to będzie dzień, zaplanowałam sobie urlop w pracy, pojechałam o 6 rano pod klinikę, koczowałam i przed 8:00 gdzieś weszłam do środka i powiedziałam, że dzisiaj mają być do niej zapisy od 8:00 i chciałabym to zrobić osobiście 😉 bo co do zasady zapisy niby telefonicznie.. ale wiedziałam, że to się przez telefon nie ma prawa udać więc pojechałam 😂

    Jeszcze co mogę powiedzieć. Ja sobie wyznaczyłam, że jak do niej mi się nie uda to będę chciała do jej męża - Dr. Mańki. Ponoć też jest bardzo dobry a dostać się do niego odrobinę łatwiej 😊

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET cykl naturalny 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌

    Koniec pierwszej procedury.

    Procedura II 10.2024 - ⏳


    Angelius Provita M.P. ❤️
  • invi pau Koleżanka
    Postów: 131 19

    Wysłany: 17 października, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Co do seksów to też mamy zlecone proforma od MPci Sydora 🙈 realizujemy, co prawda na razie z marnym skutkiem 😂

    W jeśli chodzi o relanium to chce się bardzo spać. Mój protip na niego był taki, że miałam budzik na 5 rano na leki (w związku ze było relanium, było też L4) i o tej 5 brałam porcję poranną wraz ze wspomnianą tabletą i szlam dalej spać. Drugą dawkę brałam tuż przed snem.

    Ja muszę przed transferem relanium wsiąść i się boję że tam usnę 😂

    Ula.p
  • Agula Autorytet
    Postów: 1105 980

    Wysłany: 17 października, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja na szczęście przy pierwszym transferze relanium miałam dopiero po transferze. Więc wzięłam go pierwszy raz w życiu będąc już w domu. I tak jak wzięłam, tak zasnęłam na siedząco 😂 stary nie wiedział co się dzieje 😂

    Później już organizm troszkę się przyzwyczaił i nie zdarzają się takie odcięcia całkowite, aczkolwiek biorę też 30 min przed transferem i nie powiem, jak byliśmy już w zabiegowym i czekaliśmy na rozpoczęcie transferu to oparłam głowę o biurko i też mało nie odleciałam 😂

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET cykl naturalny 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌

    Koniec pierwszej procedury.

    Procedura II 10.2024 - ⏳


    Angelius Provita M.P. ❤️
  • invi pau Koleżanka
    Postów: 131 19

    Wysłany: 17 października, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    No ja na szczęście przy pierwszym transferze relanium miałam dopiero po transferze. Więc wzięłam go pierwszy raz w życiu będąc już w domu. I tak jak wzięłam, tak zasnęłam na siedząco 😂 stary nie wiedział co się dzieje 😂

    Później już organizm troszkę się przyzwyczaił i nie zdarzają się takie odcięcia całkowite, aczkolwiek biorę też 30 min przed transferem i nie powiem, jak byliśmy już w zabiegowym i czekaliśmy na rozpoczęcie transferu to oparłam głowę o biurko i też mało nie odleciałam 😂


    To może wezmę połowę na pierwszy raz 😂😂

    Ula.p
  • Agula Autorytet
    Postów: 1105 980

    Wysłany: 17 października, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    To może wezmę połowę na pierwszy raz 😂😂
    Najwyżej mąż Cię będzie holował 😛
    Ale na sam transfer jest 👌 bo taki chill jaki czułam na tym fotelu.. zresztą, sama się przekonasz 😂

    33l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    CD138 ✅ brak stanu zapalnego
    Diagnostyka immuno ✅ OK

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki 💉

    16.04 - punkcja 🤞❤️ pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    08.2024 scratching endometrium
    06.09.2024 FET cykl sztuczny 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET cykl naturalny 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌

    Koniec pierwszej procedury.

    Procedura II 10.2024 - ⏳


    Angelius Provita M.P. ❤️
‹‹ 4666 4667 4668 4669 4670 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ