Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    October88 wrote:
    Mi lekarz mówił, że pół godziny może być różnicy w czasie w najgorszym wypadku godzina.

    Dziewczyny jak tam dzisiejsza wizyta?
    Srebrzysta chyba widzialam. Jesli tak to przed chwila wyszla z kliniki ;)
    My zaraz wchodzimy na swoj podglad :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz mówi ze przy zastrzykach max 15 minut różnicy czasowej może być. Nie więcej. Przy tabletkach max pół godziny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Punkcje mamy w srode a transfer niby w sobote :) w poniedzialek kolejna wizyta :)

    Bella93, Erl, KateHawke, bbeczka91, Bejzi, sAnsa_28, NieJa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajek mam 15, najwieksze maja 18mm.
    15 to chyba bez szalu, co? Urosly tylko o 1 mm. Kiepsko..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2018, 10:16

  • Quczi Autorytet
    Postów: 486 725

    Wysłany: 29 września 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna najważniejsza będzie jakość a nie ilość pamiętaj o tym. Ja miałam wybranych 6 najładniejszych i tylko dwa bąbelki co ze mną zostały przetrwały. Dobrze ze w 3 dniu będzie transfer

    bl9ch371t8hhoupo.png
    8lat starań, zmiana lekarza prowadzącego
    Serafin Clinic skierowanie na in vitro
    Provita in vitro pierwsza próba udana, ciąża mnoga - dr Serafin
    Ciaza bliźniacza bez problemów
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quczi wrote:
    Ptaszyna najważniejsza będzie jakość a nie ilość pamiętaj o tym. Ja miałam wybranych 6 najładniejszych i tylko dwa bąbelki co ze mną zostały przetrwały. Dobrze ze w 3 dniu będzie transfer
    Lepiej w 3 niz w 5? Pani dr pozwolila mi wybrac i powiedzialam ze wolalabym w 3..

    Erl, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Quczi Autorytet
    Postów: 486 725

    Wysłany: 29 września 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż miał słabe nasienie i podejrzewam że te zarodki nie dotrwaly by do 5 doby
    A tak zostały ze mną
    Lepiej rozwijać się na środku niż na szkiełku w moim przypadku

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bl9ch371t8hhoupo.png
    8lat starań, zmiana lekarza prowadzącego
    Serafin Clinic skierowanie na in vitro
    Provita in vitro pierwsza próba udana, ciąża mnoga - dr Serafin
    Ciaza bliźniacza bez problemów
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Quczi :)

    Quczi lubi tę wiadomość

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 29 września 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna widziałam cię kontem oka ale tyle ludzi i byłaś z mężem że jakoś wstydzilam się odezwać, jak weszłam do kliniki to ty już byłaś chyba po pobraniu krwi? Miałam szarą bluzę i czarne spodnie z lampasem, stałam jeszcze długo w kolejce po papiery do rejestracji bo tyle ludzi!, Stalam pierwsza w kolejce do rejestracji a wy Wyszliście z gabinetu i staliście za rogiem patrząc w papiery ale niestety poszłaś w drugą stronę do apteki albo do punktu pobrań :)a już miałam do ciebie się odezwać... :) W każdy razie mentalnie byłyśmy razem :) :) :)

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 29 września 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam punkcję we wtorek a pęcherzyków 16 więc 2 gdzieś odpadły po drodze, największy ma 19,18,18,17,16,16,16,15,14,14,14 a na drugim chorym 17,17,16,15,12 Endo 11 trójdzielne, pani doktor bardzo zadowolona, mogłaby być punkcja w poniedziałek ale chcę we wtorek aby te 14 podrosły jeszcze, mówi że przez te moje jajka brakło papieru do druku hahaaa :) a ty martwisz się że masz mało a masz tyle co ja, szkoda że nie mamy razem punkcji

    KateHawke, bbeczka91, Bejzi lubią tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane uznaje ze dzisiaj jest pierwszy dzień mojej ciąży. Plamienie czerwone wiec 1dc :)

    Erl, KateHawke, bbeczka91, njut, sAnsa_28 lubią tę wiadomość

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 29 września 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie myślę no to przeze mnie ptaszyna nie będzie mieć wydrukowanych jaj ;)!!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie jedno jajko stracilo.. najmniejsze pecherzyki maja 11. Endometrium mam 11:) Generalnie trzeba "podciagnac" jajeczka. To transfer bedziesz miec w piatek?:)

    Tak mi sie wydawalo, ze to bylas Ty ale nie bylam pewna :))

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 29 września 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co wogole nie rozmawiałyśmy dziś o transferze (gapa!) To właśnie jak myślicie ? Piątek? Wcześniej kiedyś mówiła pani dr że jak poniedziałek to w czwartek a we wtorek to w sobotę to wychodzi chyba 5 doba? Ale to nie decydują dopiero jak zobaczą jak się mają zapłodnione komórki ? I co ptaszyna z naszymi wymazami bo wyniku ma pewno nie będzie?

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 29 września 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Lepiej w 3 niz w 5? Pani dr pozwolila mi wybrac i powiedzialam ze wolalabym w 3..
    Ptaszyna, myślę, że trafnie zdecydowałaś :) Też jestem w ciąży z 3dniowym. Tak blisko już do transferu! Tydzień zleci jak z bicza strzelił. Będziemy mocno trzymać kciuki :)

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 29 września 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl a przypomnij mi czy ty ciąża bliźniacza czy pojedyncza bo widzę że dwa miałaś podane? Mi pani doktor odradza pranie dwóch bo ciąża mnoga to bardzo dużo różnego rodzaju ryzyka, powikłań chodź mówi że teraz mieli cała serie mnogich ciąż ale takich z których jeden zarodek się podzielił

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślicie, że mi doktor pozwoli zadecydować w której chce dobie? albo chociaż mogę mu to zasugerować? też jestem za trzydniowymi..

    PS kochane.. zaczyna mi się opryszczka... czy mogę smarować zoviraksem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2018, 11:39

  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 29 września 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak jest więcej zarodków to nie najlepiej podzielić je tak jak robiła Njut część zostawić w 3 dobie a część ciągnąć do blastki?

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pani dr powiedziala ze transfer w 3 dobie lub 5 i w sumie to moge juz zdecydowac. Chlamydie i wyniki wirusologii dzis odebralam. Brakuje nam kily, cytologii i biocenozy. Jesli ich nie bedzie w pn w wersji papierowej to pani dr zadzwoni i telefonicznie o nie zapyta:)

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 29 września 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty robiłaś też teraz niedawno? Ja w czwartek i dziś nie było, widzę że wszyscy są za 3 dnioeymi więc też bym chciała

    hchypc0zgq8syrex.png
‹‹ 560 561 562 563 564 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ