Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Wczoraj MP mi napisała, że z tych 20 kumulusów 10 było dojrzałych. A ja miałam mieszane uczucia, czy to „tylko 10” czy „aż 10”. Dzisiaj myśle, że to aż 10 szans na zapłodnienie. Oby tylko wygrzebali najsilniejszych siłaczy z nasienia i żeby były z tego blastki 🥺

    Ale kochana 10 dojrzałych komóreczek to super wynik! Zrobiłaś wszystko co możliwe żeby bylo dobrze. Teraz wszystko w rękach embriologów. ✊️❤️

    Jak sie czujesz?

    Yahu, Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Wczoraj MP mi napisała, że z tych 20 kumulusów 10 było dojrzałych. A ja miałam mieszane uczucia, czy to „tylko 10” czy „aż 10”. Dzisiaj myśle, że to aż 10 szans na zapłodnienie. Oby tylko wygrzebali najsilniejszych siłaczy z nasienia i żeby były z tego blastki 🥺

    Kochana, to zdecydowanie AŻ 10 dojrzałych, świetny wynik. 💪💪💪🥰
    Mnie Dr MP też zawsze pisała ile dojrzałych. 🥹

    Yahu lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu, super wynik! Teraz kciuki za zapłodnienie i piękne zarodki ♥️

    Malina, Joanah 🤞🤞🤞

    Dziewczyny mam pytanie, dziś powinnam mieć pierwszy dzień miesiączki i zauważyłam że wydzielina po luteinie jest lekko beżowa. Czy to normalne? Gdy nie byłam w ciąży zawsze była biała, a dziś 9dpt więc na plamienie implantacyjne też za późno 🙈

    Yahu lubi tę wiadomość

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3260 7214

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Ale kochana 10 dojrzałych komóreczek to super wynik! Zrobiłaś wszystko co możliwe żeby bylo dobrze. Teraz wszystko w rękach embriologów. ✊️❤️

    Jak sie czujesz?

    Ogólnie dobrze się czuję, brzuch mnie boli nadal jak się poruszam, ale i tak dużo mniej niż przed samą punkcją. Dzisiaj obudziłam się z dziwnym uczuciem kłucia w klatce piersiowej po prawej stronie. Nie jest to cały czas odczuwalne, jedynie przy bardzo głębokim wdechu. Nic poza tym. Na razie obserwuję. 👀

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Ogólnie dobrze się czuję, brzuch mnie boli nadal jak się poruszam, ale i tak dużo mniej niż przed samą punkcją. Dzisiaj obudziłam się z dziwnym uczuciem kłucia w klatce piersiowej po prawej stronie. Nie jest to cały czas odczuwalne, jedynie przy bardzo głębokim wdechu. Nic poza tym. Na razie obserwuję. 👀

    Wiesz że to też może być na tle nerwowym? Bo niestety leczenie niepłodności a nerwy są nierozłączne. 🫂 trzymam kciuki nie puszczam!

    Yahu a gdzie miałaś robioną HSG? MP wysłała też moją siostrę żeby wykluczyć wodniaka i zastanawia się gdzie uderzyć.

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3260 7214

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Wiesz że to też może być na tle nerwowym? Bo niestety leczenie niepłodności a nerwy są nierozłączne. 🫂 trzymam kciuki nie puszczam!

    Yahu a gdzie miałaś robioną HSG? MP wysłała też moją siostrę żeby wykluczyć wodniaka i zastanawia się gdzie uderzyć.

    Wiem właśnie, że to mogą być nerwy, a mogą też mi bóle promieniować od jajników, bo tam wszystko nabrzmiałe, a mam nadzieję, że to nic gorszego się nie dzieje 😬

    A co do HSG to MP kazała mi szukać szpitala, żeby koniecznie zrobić z kontrastem pod RTG. Okazało się (przy uprzejmości Kladom), że w szpitalu na Raciborskiej robią tą metodą. U umówiłam się, czas oczekiwania to niecały miesiąc, bo musi być w określonej fazie cyklu, wszystko przez telefon powiedzą. Ja szukałam miejsca, gdzie zrobią mi to w znieczuleniu ogólnym i tam zapewniali, że tak robią. Na minutę przed badaniem powiedzieli mi, że dostanę tylko środek na rozluźnienie, a nie pełną narkozę 🤡 kolejnych kilka minut tortur mój mózg wyparł i nie chce sobie tego przypominać 🙈 ogólnie do przeżycia, ale ehh

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Wiem właśnie, że to mogą być nerwy, a mogą też mi bóle promieniować od jajników, bo tam wszystko nabrzmiałe, a mam nadzieję, że to nic gorszego się nie dzieje 😬

    A co do HSG to MP kazała mi szukać szpitala, żeby koniecznie zrobić z kontrastem pod RTG. Okazało się (przy uprzejmości Kladom), że w szpitalu na Raciborskiej robią tą metodą. U umówiłam się, czas oczekiwania to niecały miesiąc, bo musi być w określonej fazie cyklu, wszystko przez telefon powiedzą. Ja szukałam miejsca, gdzie zrobią mi to w znieczuleniu ogólnym i tam zapewniali, że tak robią. Na minutę przed badaniem powiedzieli mi, że dostanę tylko środek na rozluźnienie, a nie pełną narkozę 🤡 kolejnych kilka minut tortur mój mózg wyparł i nie chce sobie tego przypominać 🙈 ogólnie do przeżycia, ale ehh

    Ni wlasnie ona sie też tam zapisała ale dopiero na luty jest termin wiec szukala czegoś jeszcze. A pamiętasz u jakiego lekarza?

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana na betę wynik podobno ok17 bo poszłam do Śląskiego laboratorium bo w diagnostyce mąż mi przypomniał że często mi wychodziły mylne wyniki a chyba na tym etapie nie ma znaczenia tylko żeby już w piątek powtórzyć w tym samym :) rano robiłam test to wyszła druga kreska także proszę trzymajcie kciuki :)

    Yahu, Idia90, Joanah, Amelka06, Lusiaa22, Sikoreczkaaa, Agulek24, krakersik lubią tę wiadomość

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3260 7214

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Ni wlasnie ona sie też tam zapisała ale dopiero na luty jest termin wiec szukala czegoś jeszcze. A pamiętasz u jakiego lekarza?

    Właśnie sprawdziłam - Jerzy Świtała jest wpisany jako lekarz prowadzący, z tym, że badanie robiła mi jakaś młoda dziewczyna, a on ją nadzorował 😶‍🌫️

    Ja bylam zapisana jeszcze w jedno miejsce, niech sobie przypomnę, wydaje mi się, że w Pyskowicach. Z tym żeby się tam dodzwonić to trzeba cierpliwości 🤣 ale ostatecznie bardziej pasował mi termin na Raciborskiej, bo mi się okres wtedy poprzesuwał i musiałam wydzwaniać i prosić o zmiany terminów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2025, 09:53

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki wielkie Yahu! ❤️

    Yahu lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • NaDzIEjA Ekspertka
    Postów: 212 224

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratulacje pozytywnych bet i kolejnych pozytywnych kroków w walce o maluszki ❤️
    Kojarzę, że była tu dziewczyna, która miała namiar na psychiatrę, który wystawia zaświadczenie o tokofobi. Czy mogłabym prosić o kontakt na priv? Bardzo będę wdzięczna, bo poród za pasem, a ja dostałam jakichś leków, że nie dotrwam do planowanej cesarki i chciałabym mieć alternatywę i spokojną głowę na te ostatnie tygodnie 🙃

  • dalena_mag Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Leczę się w AP prawie 3 lata, najpierw 3 pełne procedury u dr GM, teraz już druga procedura u dr MP. Mam pytanie, czy Wy też macie taki problem u pani dr z odpisywaniem na maile czy wystawianiem L4? Już czwarty raz mam wystawione zwolnienie po terminie i jest ono wtedy kierowane do kontroli ZUS-u, cały czas muszę dzwonić, upominać się o to, w rejestracji oczywiście nic nie wiedzą, przekażą info pani doktor, a ja nadal czekam i nadal info z pracy, że nic nie przyszło. Tym razem miałam wystawione 5 dni po terminie i to po kilku telefonach, a ustalałam to z dr w dniu transferu… Jeśli chodzi o odpisywanie na maile, to też ciężko… 5.12 miałam transfer, 11.12 i 13.12 miałam zrobić betę, napisałam dwa maile i zero odzewu ze strony pani doktor… Nie wiem, czy dlatego, że negatywne? Z tego, co tu czytam, to żadna z Was nie ma takich problemów ☹️

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3260 7214

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @dalena_mag, ciężko mi powiedzieć, bo jestem pacjentką MP dopiero od kwietnia tego roku. Tylko raz skorzystałam z L4 i to ostatnio, pani dr wystawiła je na wizycie i od razu dostałam maila z ZUS, że zostało wystawione.
    Jeśli chodzi o odpisywanie na maile to zależy.
    Jak temat jest pilny to odpisuje, ale po różnym czasie. A jak jest mail typowo informacyjny, np. z wynikiem badania, które jest w normie, to wtedy dr nie odpisuje. Natomiast jeśli przesyłałam wyniki bety po transferze, to odpisała mi w tym samym dniu.

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanah, Malinka oczywiście kciuki zaciśnięte choć wy już pewnie po lub w trakcie 🍀🫶🏼

    Yahu 10 dojrzałych komórek to super wynik ❤️ cała wytłoczka dorodnych jajeczek 😍😍 będą z tego piękne małe kurczaczki 🥹🥹🥹

    Yahu lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Dziewczyny, jakie świetne wieści! Kasiek, Idia, Paulity!! Czekamy na powtórki bety ❤️

    Yahu mocne kciuki za jutro ❤️🍀🤞 oby jak najwięcej dojrzałych, z takiego kurnika to nic tylko zapładniać i rodzic!!!! ❤️

    Co do wypływającego nierozpuszonego utrogestanu to jak „wpychałam” paluchem to często mi się tak zdarzało. Od kilku tygodni lekko spłaszczam tę kapsułkę i wtykam ją do tego podawacza od luteiny i nim wkładam i od tamtej pory ani razu mi nie wyszła w większym kawałku, najwyraźniej głębiej tym jestem w stanie ją włożyć, a wychodzi stopwniowoo trochę z wydzieliną, także jak macie ten podajnik to polecam :)

    Ja byłam dzisiaj na kontroli u kardio i niestety bardzo dużo dodatkowych uderzeń serca, stąd to uczucie kołatania. W wynikach wyszło, że mam za niski wapń i potas, sód w samej dolnej granicy, także najprawdopodobniej to jest winowajca, także to dobrze wiadomości, bo jest szansa na szybką poprawę :)
    zaczęłam juz od dzisiaj brać i w pt mam zrobić kontrolne wyniki, powinno już coś ruszyć ❤️

    Brzuszek coraz większy, szukam już jakichś spodni bardziej ciążowych bo niestety ledwo już dopinam takie, które miałam rozmiar za duże i przeżyłam szok… na stronie HM spodnie ciążowe ponad 160zl najtańsze, a standardowe nawet za 70… i tak na praktycznie każdej stronie… też to zauważyłyście? To jakieś jaja są, żerowanie na ciężarnych…

    Niestety co do spodni i ogólnie odzieży dla ciężarnych to ceny to kpina 😖
    Ja kupiłam sobie za ułamek ceny legginsy ocieplane z Sinsay (czarne i beżowe) w rozmiarze L i są super i tylko w tych teraz już śmigam (potem zmienię na XL).

    Wcześniej rozglądałam się też na Vinted ale ciężko trafić z odpowiednim rozmiarem. Możesz znaleźć tam też dużo spodni z HM z tym extra materiałem na brzuszek ale na początku one spadają 🥲 chyba dobre będą na 8-9msc dopiero 🤣

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malina @joanah 🤞🏼🤞🏼🤞🏼🍀🤞🏼🍀

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • Amelka06 Ekspertka
    Postów: 174 450

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    MP wysłała też moją siostrę żeby wykluczyć wodniaka i zastanawia się gdzie uderzyć.

    ja miałam robione HSG z kontrastem w szpitalu w Tarnowskich Górach na Pyskowickiej, ale to było w 2022 r. to nie wiem jak teraz to tam wygląda, ale pamiętam, że krótko czekałam.

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👶 Starania od 2012, z pomocą medyczną od 2015. Ostatnia nadzieja u MP od 2022 🙏
    🦋 03-05.'25 immuno zalecenia (dr Sydor)
    🏥 16.10.'25 biopsja+Cd138 ✅
    🍀08.11.'25 ET 4AA (+flebogamma)🍍🍟
    5dpt ⏸️, β 19,7; 7dpt - β 69,9; 9dpt - β 169,0; 13dpt - β 806,0; 19dpt - β 7735🙏🥰
    6tc sor, USG, mamy serduszko ❤️🙏
    10tc USG rośnie maluszek🥰Krwiaka nie ma🙏
    12+3 Prenatalne, wszystko dobrze 🙏😍
    14+4 USG 103g naszego szczęścia ❤️
    18tc sor mocne krwawienie, niskie łożysko, krwiak, maluszek 230g 🙏
    20tc dziewczynka 👧🏼💕
    21+3 Połówkowe, wszystko dobrze🙏430g 🥰
    34+3 USG 2476g naszego cudu 💓
    preg.png
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka06 wrote:
    a Wy teraz działacie? Sorki, ale też nie nadążam za wszystkim 🙈 chociaż się bardzo staram, bo bardzo każdej kibicuję 💓

    @Idia, @Kasiak, rozpieranie w okolicach pachwiny, ciągnięcie podbrzusza to na początku były moje codzienne objawy 🤗 wtedy oczywiście też się martwiłam, ale teraz wiem, że to był dobry znak, bo wszystko się zaczęło rozciągać. Te objawy ustały po jakimś czasie, teraz czuję się całkiem inaczej, chociaż od czasu do czasu jeszcze poczuję takie ciągnięcie, ale wtedy to było takie z przesadą, krzyże mnie bolały, no jakby miało mnie lekko tam rozerwać 😅

    @paulity, rozumiem jutro powtarzasz betę? 🙏🍀
    Ja teraz leczyłam stan zapalny endometrium, czekam na wyniki kontrolnej biopsji :)

    Amelka06 lubi tę wiadomość

  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu 10 komorek dojrzałych to super wynik :) daj znać jak będziesz wiedziała ile się zaplodnilo 🫶


    Malina, Joanna mocne kciuki 🥰

  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni nasz kropek jest już na pokładzie.
    Dziś jakoś emocji we mnie cała masa i co chwilę się rozczulałam, podczas transferu również.
    Poczucie,że to ostatnia szansa na ciążę na swoich komórkach i w ogóle na transfer w Angeliusie, nadzieja i obawy zrobiły swoje...

    W sumie ponad 5h spędziłam dziś w klinice, bo jeszcze Atosiban leciał.

    Beta w poniedziałek.

    Dziękuję Wam Kochane za kciuki i dobre słowo.
    Niech się dzieje...🍀

    Idia90, Yahu, Amelka06, Agulek24, Lusiaa22, Frajda, Joanah, krakersik, Santi_14, Nickki, Justyna1501., Migotka96, Kladom lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
‹‹ 5698 5699 5700 5701 5702 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ