Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Kochana, to dopiero 5dpt, beta powyżej 5, więc nadzieja jest i oczywiście beta do powtórzenia 🍀
    A widzę że Ty badałaś 5 i 6dpt tak?
    Bo nie wiem czy tak nie zrobię bo muszę mieć dla drw czwartek :)

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    A widzę że Ty badałaś 5 i 6dpt tak?
    Bo nie wiem czy tak nie zrobię bo muszę mieć dla drw czwartek :)

    Ja miałam w zaleceniach 5 i 7 dpt, ale wieczorem 5dpt dostałam krwawienia i spanikowałam, dlatego zbadałam 6dpt żeby zobaczyć czy beta zaczyna spadać.
    Zrób 7dpt 🍀

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • DzikaWera Koleżanka
    Postów: 33 53

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze warto miec nadzieje, nigdy nie wiadomo jak sie skonczy, to jest niestety statystyka 🫣

  • DzikaWera Koleżanka
    Postów: 33 53

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leons wrote:
    Hej, jestem tu nowa, właśnie byłam na wizycie po invitro 26.03. dr GM 7+3 serduszko bije, teraz muszę znaleźć dobrego ginekologa. Jestem z Gliwic, czy które może mi polecić kogoś do prowadzenia ciąży z in vitro?

    Czy po in vitro ginekolog musi byc specjalny? Myslalam ze kazdy dobry ginekolog moze byc.

  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 27 kwietnia, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny beta w 5dpt 9.70
    Prog na spadku bo badany o 6 rano 24.19 dodam że jestem 12 dni po zastrzyku
    Paulity, spokojnie, to jest dobry wynik. Dr MP zawsze powtarza, że w 5pdt beta powyżej 5 rokuje, zatem głowa do góry i pojutrze czekamy piękny przyrost 🍀

    paulity, Joanah, Yahu, Agulek24 lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • NaDzIEjA Ekspertka
    Postów: 212 224

    Wysłany: 28 kwietnia, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny beta w 5dpt 9.70
    Prog na spadku bo badany o 6 rano 24.19 dodam że jestem 12 dni po zastrzyku

    U mnie beta 5 dpt wynosiła 7,2 i teraz biega po domu rezolutna trzylatka - także głowa do góry! ❣️ Wszystko na spokojnie, wierzę, że będzie dobrze 🥰

    paulity, Yahu, malina999, Joanah, Migotka96 lubią tę wiadomość

  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 28 kwietnia, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🙋‍♀️, ja wczoraj miałam konsultacje z lekarzem. Zmartwił go wynik bety bo powiedział, że jak na 9dpt 40,40 jest zbyt niski, ale plusem jest dobry przyrost. Mam nie robić już więcej bety dopiero w poniedziałek bo we wtorek mam konsultację. Zastanawiam się czy jednak nie zrobić bety ? Czy faktycznie to nie jest wynik biochemiczny tylko.

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 28 kwietnia, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta17 wrote:
    Hej 🙋‍♀️, ja wczoraj miałam konsultacje z lekarzem. Zmartwił go wynik bety bo powiedział, że jak na 9dpt 40,40 jest zbyt niski, ale plusem jest dobry przyrost. Mam nie robić już więcej bety dopiero w poniedziałek bo we wtorek mam konsultację. Zastanawiam się czy jednak nie zrobić bety ? Czy faktycznie to nie jest wynik biochemiczny tylko.

    Nie powiedziałabym, że to bardzo niski wynik. Ogólnie przyjmuje się, że dobrze jak 10dpt jest wynik w okolicach 100, ale ciąża to nie matematyka, nie zawsze są idealne wartości i idealne przyrosty.
    A co do bety to już musi być Twoja decyzja. Dla własnej głowy możesz robić do 48h, albo odpuścić i przeczekać do poniedziałku.
    Trzymam kciuki za to żeby beta wystrzeliła🚀🍀

    Joanah lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 28 kwietnia, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Nie powiedziałabym, że to bardzo niski wynik. Ogólnie przyjmuje się, że dobrze jak 10dpt jest wynik w okolicach 100, ale ciąża to nie matematyka, nie zawsze są idealne wartości i idealne przyrosty.
    A co do bety to już musi być Twoja decyzja. Dla własnej głowy możesz robić do 48h, albo odpuścić i przeczekać do poniedziałku.
    Trzymam kciuki za to żeby beta wystrzeliła🚀🍀

    Dziękuję ☺️. Chyba jednak zrobię to badanie dla własnego spokoju.

    Joanah lubi tę wiadomość

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 28 kwietnia, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leons wrote:
    Hej, jestem tu nowa, właśnie byłam na wizycie po invitro 26.03. dr GM 7+3 serduszko bije, teraz muszę znaleźć dobrego ginekologa. Jestem z Gliwic, czy które może mi polecić kogoś do prowadzenia ciąży z in vitro?

    Cześć 😊, fakt faktem nigdy nie byłam w ciąży ale z tego co wiem doktor Iwona Jarosz współpracowała z lekarzami z Angeliusa. Ma też bardzo dobre opinie i przyjmuje w Rudzie Śląskiej. Ona właśnie skierowała mnie do tej kliniki.

    Gratulacje 🥳

    Joanah lubi tę wiadomość

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 28 kwietnia, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeglądałam ostatnio wątek dotyczący przyrostów i trafiłam na taka historię, zrobiłam screena ❤️

    Także Kakali, Paulity, Edyta 🍀🍀🍀

    https://zapodaj.net/plik-gm5WPVW5yZ

    Yahu, Joanah, Edyta17, paulity lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 28 kwietnia, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Ja przeglądałam ostatnio wątek dotyczący przyrostów i trafiłam na taka historię, zrobiłam screena ❤️

    Także Kakali, Paulity, Edyta 🍀🍀🍀

    https://zapodaj.net/plik-gm5WPVW5yZ
    Ooo, ja czekam na konsultacje a jutro zrobie bete, i pod chwilą emocji wyjeżdżam na weekend do Zakopanego a od poniedzialku do nowej pracy, chyba muszę sie zresetować
    Dziekuje ci za tą histore 😘

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 28 kwietnia, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój dr jest większej wiary niż ja, leki mam zostawic i jutro albo w czwartek zrobic betę, ale i tak mysle ze to biochem

    krakersik, Edyta17, paulity lubią tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 28 kwietnia, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny mój dr jest większej wiary niż ja, leki mam zostawic i jutro albo w czwartek zrobic betę, ale i tak mysle ze to biochem

    Odpocznij, nie masz wpływ na to, co będzie dalej, a takie przewietrzenie głowy na pewno się przyda.

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 28 kwietnia, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny mój dr jest większej wiary niż ja, leki mam zostawic i jutro albo w czwartek zrobic betę, ale i tak mysle ze to biochem
    Słuszna decyzję podjęłaś ze dalej bierzesz leki 🥹 ja wierzę w twojego kropeczka i ty tez musisz zacząć !!!!! Moim zdaniem to leniuszek i kolejna beta cie tylko zaskoczy ❤️🍀🤞

    Kakali12, Migotka96 lubią tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Manii Nowa
    Postów: 2 7

    Wysłany: 28 kwietnia, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta17 wrote:
    Hej 🙋‍♀️, ja wczoraj miałam konsultacje z lekarzem. Zmartwił go wynik bety bo powiedział, że jak na 9dpt 40,40 jest zbyt niski, ale plusem jest dobry przyrost. Mam nie robić już więcej bety dopiero w poniedziałek bo we wtorek mam konsultację. Zastanawiam się czy jednak nie zrobić bety ? Czy faktycznie to nie jest wynik biochemiczny tylko.

    Cześć ja co prawda podchodziłam w GC. Ale w związku z tym że nie ma swojego wątku a szukałam pozytywnych historii czasami was podczytuje.

    Ja 10 dpt miałam wynik 32.61. Był to mój chyba 14 transfer i pierwsza beta większa od 0. Oczywiście panikowałam że niska, że powinno być koło 100 bo tak wszędzie pisze w internecie. Ale uwierzcie że to nie matematyka są happy endy przy takich niskich betach i porażki przy dużo wyższych.
    12 dpt miałam tylko 69
    14 dpt 216
    I z takich wyników bety mam zdrową córkę.

    Także wiary dla wszystkich że naprawdę wynik nie musi być wysoki żeby było dobrze.

    paulity, Edyta17, Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 28 kwietnia, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny mój dr jest większej wiary niż ja, leki mam zostawic i jutro albo w czwartek zrobic betę, ale i tak mysle ze to biochem
    Ja też wierzę w Twojego kropeczka mam nadzieję że jutrzejsza beta Cie zaskoczy 🥰

    Edyta17, Kakali12, Joanah lubią tę wiadomość

  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 28 kwietnia, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manii wrote:
    Cześć ja co prawda podchodziłam w GC. Ale w związku z tym że nie ma swojego wątku a szukałam pozytywnych historii czasami was podczytuje.

    Ja 10 dpt miałam wynik 32.61. Był to mój chyba 14 transfer i pierwsza beta większa od 0. Oczywiście panikowałam że niska, że powinno być koło 100 bo tak wszędzie pisze w internecie. Ale uwierzcie że to nie matematyka są happy endy przy takich niskich betach i porażki przy dużo wyższych.
    12 dpt miałam tylko 69
    14 dpt 216
    I z takich wyników bety mam zdrową córkę.

    Także wiary dla wszystkich że naprawdę wynik nie musi być wysoki żeby było dobrze.

    Hej 😌, cieszę się że napisałaś dziękuję za to. Gratuluję córeczki 😍. Podziwiam Cię bo byłaś niezłomna. Mi ja coś nie wchodzi do łatwo odpuszczam. Zobaczymy co przyniesie los. Pozdrawiam serdecznie ☺️

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • Manii Nowa
    Postów: 2 7

    Wysłany: 28 kwietnia, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na parę lat odpuściliśmy próby. Teraz nas jakoś zmotywował program rządowy stwierdziliśmy że jeszcze raz spróbujemy. Może to że podeszliśmy na takim luzie w sensie co ma być to będzie to się udało.
    Ja na forum też znalazłam kilka innych przykladów podobnie niżych wartości które dały zdrowe ciąże. Więc jeszcze raz trzymam kciuki i powodzenia i naprawde warto próbować.

    Edyta17, Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 29 kwietnia, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chciałam sie podzielić beta gdzie w 9dpt byla 13 dziś 11dpt i jest 4 także biochem. Czekam na konsultacje ale leki już odstawiłam.😥
    Bardzo wam dziekuje dziewczyny za wsparcie i za kciuki. Jesteście niesamowite.
    Paulty i Edyta17 za was trzymam kciuki, u was będzie cud.

    paulity lubi tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
‹‹ 5790 5791 5792 5793 5794 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ