Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 30 kwietnia, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej w klinice, wszystko wygląda na razie dobrze.

    W sobotę jadę na kolejną, jednak GM powiedział, że czeka mnie dłuższe USG które będzie nagrane, z racji prowadzonych badań klinicznych. Przy okazji będę miała sprawdzone skurcze macicy czy nie występują nadmiernie.

    W sobotę też zapadnie decyzja czy transfer 8 czy 9 maja. 🍀

    Edyta17, Yahu, malina999, Sikoreczkaaa, krakersik, Agulek24, Joanah, taterniczka, Amelka06, Idia90, Cynthia lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, orientujecie się może dziewczyny czy MP przyjmuje w sobotę teraz?

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 30 kwietnia, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej w klinice, wszystko wygląda na razie dobrze.

    W sobotę jadę na kolejną, jednak GM powiedział, że czeka mnie dłuższe USG które będzie nagrane, z racji prowadzonych badań klinicznych. Przy okazji będę miała sprawdzone skurcze macicy czy nie występują nadmiernie.

    W sobotę też zapadnie decyzja czy transfer 8 czy 9 maja. 🍀

    Monia to super, takie USG to też mega plus, bo posprawdzają Cię dokładnie 💪 trzymam kciuki za ustalenie daty transferu 🍀

    Joanah, Monika001 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 30 kwietnia, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej w klinice, wszystko wygląda na razie dobrze.

    W sobotę jadę na kolejną, jednak GM powiedział, że czeka mnie dłuższe USG które będzie nagrane, z racji prowadzonych badań klinicznych. Przy okazji będę miała sprawdzone skurcze macicy czy nie występują nadmiernie.

    W sobotę też zapadnie decyzja czy transfer 8 czy 9 maja. 🍀

    Super opcja z tym dłuższym USG. Trzymam kciuki. ✊️❤️

    Joanah, Monika001 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 30 kwietnia, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny 8dpt beta 51.40 wczoraj nie powtarzałam w 5dpt miałam 9. 70 czy jest dobry ten wynik? Dodam że robiłam w innym labo bo zależało mi na czasie bo muszę dzwonić do kliniki

    Moja beta 10dpt pięciodniowej blastki z aktualnej ciąży wynosiła dokładnie 76 i co ja się naryczałam, że za mało, że biochem, bo w pierwszej ciąży z synem podobny wynik miałam już 7 czy 8 dpt. W obu przypadkach zakończyło się sukcesem więc beta to tak naprawdę tylko liczby. Najważniejszy jest przyrost choć mi już GM nie kazał badać bety ponownie tylko przyjechać na wizytę po jakimś tam czasie i okazało się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

    Edyta17, krakersik, paulity lubią tę wiadomość

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 30 kwietnia, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Witam. Chciałam sie podzielić beta gdzie w 9dpt byla 13 dziś 11dpt i jest 4 także biochem. Czekam na konsultacje ale leki już odstawiłam.😥
    Bardzo wam dziekuje dziewczyny za wsparcie i za kciuki. Jesteście niesamowite.
    Paulty i Edyta17 za was trzymam kciuki, u was będzie cud.

    Bardzo mi przykro :((( trzymaj się ❤️

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 30 kwietnia, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynthia wrote:
    Moja beta 10dpt pięciodniowej blastki z aktualnej ciąży wynosiła dokładnie 76 i co ja się naryczałam, że za mało, że biochem, bo w pierwszej ciąży z synem podobny wynik miałam już 7 czy 8 dpt. W obu przypadkach zakończyło się sukcesem więc beta to tak naprawdę tylko liczby. Najważniejszy jest przyrost choć mi już GM nie kazał badać bety ponownie tylko przyjechać na wizytę po jakimś tam czasie i okazało się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.
    Właśnie boję się że to będzie biochem :( z pierwsza ciąża porównywałam to już miałam na tym etapie ponad 100 w sobote jadę zbadać betę ale dopiero popołudniu bo jestem w pracy a dzisiaj też nie miałam jak porozmawiać z dr bo siedzę jeszcze w pracy

  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 30 kwietnia, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy zdążyło wam sie ze konsultacja z de sie nie odbyła miał dziś dzwonić a tu nic

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 1 maja, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Właśnie boję się że to będzie biochem :( z pierwsza ciąża porównywałam to już miałam na tym etapie ponad 100 w sobote jadę zbadać betę ale dopiero popołudniu bo jestem w pracy a dzisiaj też nie miałam jak porozmawiać z dr bo siedzę jeszcze w pracy

    A ja wierze paulity, ze wszystko dobrze i kropuś sie rozkręci!

    paulity, Cynthia lubią tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 1 maja, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Właśnie boję się że to będzie biochem :( z pierwsza ciąża porównywałam to już miałam na tym etapie ponad 100 w sobote jadę zbadać betę ale dopiero popołudniu bo jestem w pracy a dzisiaj też nie miałam jak porozmawiać z dr bo siedzę jeszcze w pracy

    Serio, nie porównuj, bo to bez sensu. Każda blastka jak i każda ciąża jest inna. Wiem, że niby klasa blastki nie ma znaczenia, ale przy ładnej blastce 4AA miałam bardzo szybko przyrost bety, a teraz ze słabszą 3BB mega wolno. Nie wiem czy to ma znaczenie. Tak czy inaczej w obu przypadkach u mnie skończyło się dobrze więc wierzę, że u Ciebie będzie tak samo.😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja, 14:16

    paulity, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 2 maja, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę o kciuki za transfer 9 maja 🤞🍀

    Endometrium ładne 9mm, od poniedziałku wjeżdża progesteron i inne leki.

    Podczas badania USG miałam 9 skurczy na czas trwania badania - podobno na ten moment to norma jednak do transferu musi być połowę mniej, podobno progesteron ma za to odpowiadać.

    Przed transferem czeka mnie kolejne dłuższe usg i zobaczymy jak wtedy to będzie wyglądać.

    Cynthia, Edyta17, krakersik, Agulek24, Idia90, Joanah, malina999, taterniczka, Yahu, Sikoreczkaaa, Frajda lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 2 maja, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 10dpt beta 194 chyba wszystko idzie w dobra stronę :)

    Monika001, Edyta17, Cynthia, Joanah, Agulek24, malina999, krakersik, taterniczka, Yahu, Sikoreczkaaa, Frajda, Amelka06 lubią tę wiadomość

  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 2 maja, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny 10dpt beta 194 chyba wszystko idzie w dobra stronę :)

    Bardzo ładny wynik 🍀🤞

    Będziesz jeszcze badać? Bo przyrosty wyglądają bardzo dobrze.

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 2 maja, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Bardzo ładny wynik 🍀🤞

    Będziesz jeszcze badać? Bo przyrosty wyglądają bardzo dobrze.
    Dr kazał już nie badać tylko umówić się na wizytę ale nie wiem może w poniedziałek zrobię jeszcze w to nie wierzę serio ☺️

    Joanah lubi tę wiadomość

  • Paula1991! Autorytet
    Postów: 633 688

    Wysłany: 2 maja, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dr kazał już nie badać tylko umówić się na wizytę ale nie wiem może w poniedziałek zrobię jeszcze w to nie wierzę serio ☺️
    U mnie też już nie kazał badać ale moja głowa mi na to nie pozwoliła i badałam do 19dpt co drugi dzień. GM jak to usłyszał to aż się chwycił za głowę 😅🙈

    age.png
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 2 maja, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dr kazał już nie badać tylko umówić się na wizytę ale nie wiem może w poniedziałek zrobię jeszcze w to nie wierzę serio ☺️

    Ha wierzylam, ciesze sie Twoim szcześciem!!

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 3 maja, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy i porady…

    W sobotę 9.05 mam mieć mój wyczekany transfer.
    Od piątku czuję, że coś zaczyna się dziać z moim zębem 😔
    Byłam na kontroli koło pół roku temu, wszystko było w porządku (stomatolog na zdjęciu zobaczyła że w moim jedynym leczonym kanałowo zębie jest nie do końca zrobiony kanał ale powiedziała żeby tego nie ruszać bo nic się z tym nie powinno robić)

    No i pech tak chciał że to właśnie ten ząb 😞
    Chce jutro dzwonić żeby gdziekolwiek dostać się na cito żeby ktoś to zobaczył. Myślicie że rtg jest na razie bezpieczne?
    Mam nadzieję że to nic poważnego (np pęknięcie zęba) i w najgorszym wypadku wystarczy wymienić wypełnienie.

    Myślę, że wyrywanie w ogóle nie wchodzi w grę żeby nie zrobił się stan zapalny 😭

    Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Pomóżcie, bo już zaczynam wariować ze strachu…

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 3 maja, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rtg myślę, że możesz zrobić, jeszcze transferu nie było, więc nie ma ryzyka dla kropka.
    Kurde, ale niefortunnie się złożyło, ale lepiej, że teraz niż 2 dni po transferze :( na pewno trzeba wyleczyć tego ząbka przed transferem:(

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 3 maja, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niefortunnie to mało powiedziane 😔 jestem załamana 😭

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 3 maja, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dwa dni przed transferem wypadła plomba. Dzień przed mialam ją uzupełnianą. Bez rtg i bez grzebania w korzeniach. Ale rtg jest bezpieczne. Nie jestem do końca przekonana co do kanałówki...

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
‹‹ 5792 5793 5794 5795 5796 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ