Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 5 maja, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, czy Wy po zastrzyku prolutex też miałyście takie bolące miejsce wkłucia?

    Przy pierwszym transferze też miałam prolutex ale nie pamiętam żeby tak bolało.
    Macie na to jakiś sposób?

    Ja w zależności, jak sprawnie zrobiłam zastrzyk. Zdarzało się, że mnie bolało i zostawał nawet siniak. 🫣

    Monika001 lubi tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 5 maja, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Edyta17 i jak byłaś już na wizycie? Jak tam Twója beta?

    Hej ☺️, byłam dziś i beta w 16dpt 671. Lekarzowi dalej nie podoba się, że jest niska. W usg było widać pęcherzyk a nawet dwa ale ten drugi to raczej krwiak. Mam wizytę za dwa tygodnie i wtedy będzie wiadomo czy wszystko jest ok.
    Ty już miałaś wizytę ?

    krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 5 maja, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta17 wrote:
    Hej ☺️, byłam dziś i beta w 16dpt 671. Lekarzowi dalej nie podoba się, że jest niska. W usg było widać pęcherzyk a nawet dwa ale ten drugi to raczej krwiak. Mam wizytę za dwa tygodnie i wtedy będzie wiadomo czy wszystko jest ok.
    Ty już miałaś wizytę ?
    Mam nadzieję że za 2tyg usłyszysz bijace serduszko ☺️ mi kazał przyjechać w piątek albo w poniedziałek i nie wiem kiedy jechać wypadnie mi 16dpt albo 19dpt

    Edyta17, Joanah lubią tę wiadomość

  • Pia🤰 Autorytet
    Postów: 670 773

    Wysłany: 6 maja, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Byłam na wizycie, miałam zrobione zdjęcie. Pani nie widzi nic niepokojącego na ten moment.
    Z racji że jest niedoleczony kanał, może zaczynać dawać jakieś oznaki ale na chwilę obecną lepiej go nie dotykać.

    Najlepszym rozwiązaniem będzie jego wyrwanie ale Pani zaprasza dopiero od 3 mca ciąży.

    Kurcze, jak pech to pech. 😭
    Tyle lat był spokój a teraz jak na złość.
    Mam nadzieję, że to były faktycznie tylko jakieś znaki ostrzegawcze.

    Jak kiedyś będziesz leczyć tego zęba, to nie zgadzaj się na wyrwanie tylko doczyszczenie kanału.
    Ja miałam tak z jednym zębem i udało się go uratować.
    Powodzenia na transferze!

    Monika001, Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    💒 mężatka od 07.2011
    🙎🏼‍♀️rocznik 88: endometrioza, insulinooporność (-20kg), trombofilia wrodzona, niskie AMH
    🙎🏻‍♂️rocznik 84: słabe nasienie, DFI 21% (na początku 52% poprawione suplementami), morfologia 0 %, -21kg
    I IMSI- 7 komórek, 4 zapłodnione, 1 zarodek 1BB 😢
    II IMSI - 4 komórki, 4 zapłodnione, 2x8A, 1x4BB z 6 doby
    05.21 - transfer 8a😢
    09.21 - transfer 4BB po zbadaniu immunologii, biopsji endometrium i teście be ready (Accofil, Encorton,Neoparin)
    11.21 - cukrzyca ciążowa (insulina na noc) 😖
    01.22 - czekamy na córeczkę💗
    03.22 - URSL w znieczuleniu podpajęczynówkowym, rozbijanie kamieni laserem 😫
    29.05.2022 - Matylda ❤️❤️❤️ 2530g 49cm 38+3 poród SN
    10.25 - transfer ostatniego zarodka 8a 😢
    Koniec historii
  • Pia🤰 Autorytet
    Postów: 670 773

    Wysłany: 6 maja, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    mam pytanie czy któraś z Was miała usuwany jajowód z powodu wodniaka? Jakie były objawy i jaka diagnostyka?
    Byłam u dr P z powodu długich plamień przed miesiączką i wypatrzyła właśnie jakiś płyn. Czeka mnie kolejne USG po miesiączce.
    Ehh, chciałam już mieć spokój.

    💒 mężatka od 07.2011
    🙎🏼‍♀️rocznik 88: endometrioza, insulinooporność (-20kg), trombofilia wrodzona, niskie AMH
    🙎🏻‍♂️rocznik 84: słabe nasienie, DFI 21% (na początku 52% poprawione suplementami), morfologia 0 %, -21kg
    I IMSI- 7 komórek, 4 zapłodnione, 1 zarodek 1BB 😢
    II IMSI - 4 komórki, 4 zapłodnione, 2x8A, 1x4BB z 6 doby
    05.21 - transfer 8a😢
    09.21 - transfer 4BB po zbadaniu immunologii, biopsji endometrium i teście be ready (Accofil, Encorton,Neoparin)
    11.21 - cukrzyca ciążowa (insulina na noc) 😖
    01.22 - czekamy na córeczkę💗
    03.22 - URSL w znieczuleniu podpajęczynówkowym, rozbijanie kamieni laserem 😫
    29.05.2022 - Matylda ❤️❤️❤️ 2530g 49cm 38+3 poród SN
    10.25 - transfer ostatniego zarodka 8a 😢
    Koniec historii
  • BettyConfetti Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 6 maja, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia🤰 wrote:
    Hej,

    mam pytanie czy któraś z Was miała usuwany jajowód z powodu wodniaka? Jakie były objawy i jaka diagnostyka?
    Byłam u dr P z powodu długich plamień przed miesiączką i wypatrzyła właśnie jakiś płyn. Czeka mnie kolejne USG po miesiączce.
    Ehh, chciałam już mieć spokój.

    Hejka, ja mam mieć usuwany. W przyszłym tygodniu mam wizytę konsultacyjną u lekarza, który ma wykonywać zabieg. Objawów nie mialam żadnych. Po prostu lekarz kiedyś na usg zauważył, obserwowaliśmy i wyszło, że to rośnie i obstawia, że to wodniak, ale okaże się finalnie już podczas zabiegu.

    Pia🤰 lubi tę wiadomość

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 6 maja, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia🤰 wrote:
    Hej,

    mam pytanie czy któraś z Was miała usuwany jajowód z powodu wodniaka? Jakie były objawy i jaka diagnostyka?
    Byłam u dr P z powodu długich plamień przed miesiączką i wypatrzyła właśnie jakiś płyn. Czeka mnie kolejne USG po miesiączce.
    Ehh, chciałam już mieć spokój.

    Moja siostra miała i również dopiero laparoskopia potwierdziła wodniaka. Jednak nie usuwali jej całego jajowodu a jedynie odcięli żeby sie nie sączył do macicy. Na usg też raz coś było widać raz nie.

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 6 maja, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia🤰 wrote:
    Hej,

    mam pytanie czy któraś z Was miała usuwany jajowód z powodu wodniaka? Jakie były objawy i jaka diagnostyka?
    Byłam u dr P z powodu długich plamień przed miesiączką i wypatrzyła właśnie jakiś płyn. Czeka mnie kolejne USG po miesiączce.
    Ehh, chciałam już mieć spokój.

    Ja w zeszłym roku miałam podejrzenie wodniaka i dr P najpierw skierowała mnie na badanie HSG (RTG), bo mówiła, że najlepiej na nim widać czy to wodniak czy nie. Ostatecznie okazało się, że jednak nie

    Pia🤰 lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 6 maja, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia🤰 wrote:
    Hej,

    mam pytanie czy któraś z Was miała usuwany jajowód z powodu wodniaka? Jakie były objawy i jaka diagnostyka?
    Byłam u dr P z powodu długich plamień przed miesiączką i wypatrzyła właśnie jakiś płyn. Czeka mnie kolejne USG po miesiączce.
    Ehh, chciałam już mieć spokój.
    Ja mam wodniaki jajowodu wyszły mi przy laparo a na Hsg wyszło wszystko ok. Tylko ja nie miałam ich usuwanych tylko odcięte chyba ze względu na jajniki i rezerwę tak mówił pan dr. Z odciętymi jajowodami normalnie możesz podchodzi do procedury

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja, 07:34

  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 6 maja, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taterniczka wrote:
    Ja w zależności, jak sprawnie zrobiłam zastrzyk. Zdarzało się, że mnie bolało i zostawał nawet siniak. 🫣

    To ja chyba wyszłam z wprawy 🤣 wszystkie mnie bolą 🤣

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 6 maja, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia🤰 wrote:
    Jak kiedyś będziesz leczyć tego zęba, to nie zgadzaj się na wyrwanie tylko doczyszczenie kanału.
    Ja miałam tak z jednym zębem i udało się go uratować.
    Powodzenia na transferze!

    U mnie to bardziej skomplikowany temat, bo gdybym chciała go leczyć to musiałabym koronę na nowo zrobić bo już nie ma do czego przykleić wypełnienia.

    Z jednej strony boję się usunąć, bo mogą mi się zęby poprzesuwać ale z drugiej strony tyle się naczytałam o negatywnym wpływie leczenia kanałowego na organizm, że już sama nie wiem.

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 6 maja, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu, patrzę tak na Twoją stopkę i nie mogę uwierzyć, że to już prawie półmetek.♥️
    A jeszcze niedawno maluszek podnosił ciśnienie nam wszystkim 🤣

    Jak samopoczucie? Brzuszek już mocno widoczny?

    Sikoreczkaaa, Yahu, Joanah, krakersik, Migotka96 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 6 maja, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia🤰 wrote:
    Hej,

    mam pytanie czy któraś z Was miała usuwany jajowód z powodu wodniaka? Jakie były objawy i jaka diagnostyka?
    Byłam u dr P z powodu długich plamień przed miesiączką i wypatrzyła właśnie jakiś płyn. Czeka mnie kolejne USG po miesiączce.
    Ehh, chciałam już mieć spokój.


    Hej ja na początku trafiłam do kliniki do dr Juraszka (potem dopiero dr Paliga) i dr Juraszek sam stwierdził, że jest prawdopodobnie wodniak. Dr Juraszek wtedy zrobił laparoskopie i odciął mi tego wodniaka jajowodu, zaklipsowal. Niestety nie było możliwości usunięcia całego jajowodu bo był w zrostach i łatwiej było odciąć.

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 6 maja, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Yahu, patrzę tak na Twoją stopkę i nie mogę uwierzyć, że to już prawie półmetek.♥️
    A jeszcze niedawno maluszek podnosił ciśnienie nam wszystkim 🤣

    Jak samopoczucie? Brzuszek już mocno widoczny?

    Monia, sama nie wiem kiedy to tak zasuwa 🙈 a jeszcze pamiętam jak płakałam po pierwszym nieprawidłowym przyroście bety, kosmos jakie to wszystko nieprzewidywalne 🤯

    Czuję się przyzwoicie, jakieś tam dolegliwości mam, ale myślę, że raczej standardowo szybkie męczenie, zadyszki, częstsze sikanie. Mdłości dopiero od 3 dni czuję, że zelżały, może w końcu znikną całkowicie 🤞
    Brzuszek trochę już się zaokrąglił, ale jak to stwierdził mój kolega, wygląda tak, że nie wiadomo czy pojadłam kebabem czy to dzidzia rośnie 🤣 kilka kg też już do przodu, co wchodze na wagę to mi słabo, bo ciągle do przodu 🙈 a ja niska jestem, więc trochę się boję, że będę jak beczułka jak tylko przestanę się pilnować z jedzeniem, a nie ukrywam, że czasem sobie folguję 😆
    Za 1,5 tygodnia mam wizytę, więc nie mogę się doczekać żeby podejrzeć co tam u Malucha 🥹

    Monia, bardzo mocno trzymam kciuki za Twój transfer, żebyś też niedługo mogła ustawić swój suwaczek, już dla Was przyszedł czas 💚🍀

    Monika001, Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 6 maja, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Monia, sama nie wiem kiedy to tak zasuwa 🙈 a jeszcze pamiętam jak płakałam po pierwszym nieprawidłowym przyroście bety, kosmos jakie to wszystko nieprzewidywalne 🤯

    Czuję się przyzwoicie, jakieś tam dolegliwości mam, ale myślę, że raczej standardowo szybkie męczenie, zadyszki, częstsze sikanie. Mdłości dopiero od 3 dni czuję, że zelżały, może w końcu znikną całkowicie 🤞
    Brzuszek trochę już się zaokrąglił, ale jak to stwierdził mój kolega, wygląda tak, że nie wiadomo czy pojadłam kebabem czy to dzidzia rośnie 🤣 kilka kg też już do przodu, co wchodze na wagę to mi słabo, bo ciągle do przodu 🙈 a ja niska jestem, więc trochę się boję, że będę jak beczułka jak tylko przestanę się pilnować z jedzeniem, a nie ukrywam, że czasem sobie folguję 😆
    Za 1,5 tygodnia mam wizytę, więc nie mogę się doczekać żeby podejrzeć co tam u Malucha 🥹

    Monia, bardzo mocno trzymam kciuki za Twój transfer, żebyś też niedługo mogła ustawić swój suwaczek, już dla Was przyszedł czas 💚🍀

    Ja bez ciąży czasami sobie pofolguję 😆
    Także luzik, dzidziuś potrzebuje 🤣

    Super, że tak fajnie zleciała Ci połówka ciąży, oby tak do końca w spokoju 🍀

    Dziękuję ♥️🤞 mam nadzieję, że tak będzie 🍀
    Choć z tyłu głowy cały czas mam tego nieszczęsnego zęba i wiem, że siedzę na bombie😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja, 10:09

    Yahu lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 6 maja, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, sama nie wiem co o tym myśleć…
    5dpt wyniki bety: 30
    48 h później 104
    Progesteron 13, zaczynam plamić…
    Czy ktoś się orientuje jak pracuje dziś doktor MP? Nie wiem czy tam dzwonić czy czekac na odpowiedź na maila? Ostatnio odpowiada po kilkunastu godzinach.

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 6 maja, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Hejo, sama nie wiem co o tym myśleć…
    5dpt wyniki bety: 30
    48 h później 104
    Progesteron 13, zaczynam plamić…
    Czy ktoś się orientuje jak pracuje dziś doktor MP? Nie wiem czy tam dzwonić czy czekac na odpowiedź na maila? Ostatnio odpowiada po kilkunastu godzinach.

    Mi przy krwawieniu w 5dpt dorzuciła Duphaston 3x2 (odpisała wtedy na maila) i zalecała dalej kontrolować betę co 2-3 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja, 10:17

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 6 maja, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Mi przy krwawieniu w 5dpt dorzuciła Duphaston 3x2 (odpisała wtedy na maila) i zalecała dalej kontrolować betę co 2-3 dni
    Ja już biorę w sumie 500 progesteronu 🤷🏼‍♀️ ehh

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 6 maja, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, sama nie wierzę, że do Was piszę i o to pytam, szukam kogoś do prenatalnych okolice Bielsko? Polecicie kogoś? Chyba na NFZ? Tak robiłyście? Chyba, że podjadę okolice Katowic? Bo pewnie większość z Was tam robiła? Byłam wczoraj na wizycie u MP no i mam kogoś szukać do prenatalnych, poleciła dr z Bielska ale nie robi na NFZ a szkoda mi ok. 1000 wydawać.
    🙂

    krakersik lubi tę wiadomość

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 6 maja, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Ja już biorę w sumie 500 progesteronu 🤷🏼‍♀️ ehh
    Ja miałam
    Utrogestan 300 3x1, besins 200 3x1 i później duphaston 3x2. Ale to był cykl sztuczny

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
‹‹ 5794 5795 5796 5797 5798 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ