Agulek24 wrote:
Kochane, meldujemy się, Hania już na świecie 🥰🥰🥰❤️
Indukcja zaskoczyła, udało się urodzić VBAC o czym tak marzyłam, chociaż poród ciężki, bo mimo, że pełne rozwarcie poszło szybko, to parte 2,25 h 🙈🙈🙈 (na szczęście wzięłam znieczulenie i dzięki temu mieliśmy jeszcze zapas czasu 🙏🙏🙏). Udało się też z ochroną krocza, chociaż mam otarcie i głębsze uszkodzenie śluzówki w pochwie, bo królewna szła z rączką przy głowie 🙈🙈🙈.
Trzymam kciuki za każdą z Was - tych, które czekają wciąż na upragnioną dodatnią betę i tych, które czekają na swoje maleństwa - nagroda jest tego absolutnie warta. 😍😍😍
Nadrabiam postyy i prawie z krzesla spadłam!! Ale wspaniałe wieści! 😍 Gratulacje kochana! ❤️ Dzielna jesteś niesamowicie, a Hania wybrała efektowne wejście z rączką przy głowie 😉 Życzę Wam dużo zdrowia, spokojnego połogu i mnóstwa radości z poznawania się nawzajem 💕
Angelius od 10.24r
🆘AMH 10.24-0,37
12.25-0,97
02.26- 1.6 !🩷
-> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
-> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
-> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
-> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
Wrzesnien: cd138,cd56- ok
genetyka i imuno- ok
Brak 6kirów- accofil do tr,
III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
-dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
-> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
02.26-zmiana lekarza 🩷
- omnitrope,metformina
02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
-> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
-> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0

->14.05 mezo + leczenie endo