Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 31 października 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Wróciłam od teściowej i nie wiem czy się śmiać czy płakać. rozmawiała ze swoim znajomym księdzem i ten pomógł już modlitwami parze, która była rzekomo bezpłodna. Jak usłyszał że my już po in vitro to to że grzech śmiertelny i nie będziemy mieć dzieci ale że będzie się modlił. Ten dzień to jakaś porażka...


    KOCHANE ENDO_KOBIETKI, te które chcą jadłospis poproszę o maila na priv :)
    Frelcia, bezpłodnej to raczej nie pomógł, bo to trwała niemożność posiadania potomstwa. A jeżeli pomógł niepłodnej, to super, może była to przyczyna możliwa do zaleczenia.
    Nie przejmuj się tak, myślę, że każdy napotkany ksiądz tak by odpowiedział, czy to powód, by rezygnować z walki? Nie sądzę, nie traktuj tego jak wyroczni.

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S. A księża niech lepiej pilnują swoich „interesów „. Nosz ręce opadają ...

  • Heidi Di Autorytet
    Postów: 918 882

    Wysłany: 31 października 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, lepiej niech się pomodli o rozum i trochę ludzkiej empatii.

    didik, trudno uwierzyć. Biurokratyczne paskudztwo.

    Starania od 2017 r.

    I IVF:
    ET 1.2020 :(
    Krio 4.2020 :)
    1.2021 SYNECZEK <3
    Krio 12.2021 :( ciąża biochemiczna
    Krio 2.2022 :( nasz ostatni zarodek :(
    8.04.2022 ⏸ naturalny cud, pierwszy w życiu, Bhcg 643, dwa dni później 1518.
    12.2022 DRUGI MALUSZEK <3

    Ja: Endometrioza II st., wycięta przegroda macicy, wyleczony rozrost endometrium.
    M: Morfologia 4%, HBA 92%, fDNA 9%.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhhh dobrze ze Was mam :* teraz mam etap pretensji do siebie ze ze mną jest coś nie tak ze ten zarodek nie chce ze mną zostać.. a takie ładne są... liczę na cud z crio!

  • Heidi Di Autorytet
    Postów: 918 882

    Wysłany: 31 października 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was orientuje się, jak rokują poszczególne umiejscowienia endometriozy? O podziale stopni już trochę się naczytałam, ale z miejscami trudno mi trafić na sensowny opis.

    Starania od 2017 r.

    I IVF:
    ET 1.2020 :(
    Krio 4.2020 :)
    1.2021 SYNECZEK <3
    Krio 12.2021 :( ciąża biochemiczna
    Krio 2.2022 :( nasz ostatni zarodek :(
    8.04.2022 ⏸ naturalny cud, pierwszy w życiu, Bhcg 643, dwa dni później 1518.
    12.2022 DRUGI MALUSZEK <3

    Ja: Endometrioza II st., wycięta przegroda macicy, wyleczony rozrost endometrium.
    M: Morfologia 4%, HBA 92%, fDNA 9%.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta ujemna. wizyta na 12 listopada do doktora. Kto ze mną walczy? ):

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    beta ujemna. wizyta na 12 listopada do doktora. Kto ze mną walczy? ):
    Ja! 10tego biore duphaston na wywolanie miesiaczki

  • NieJa Autorytet
    Postów: 449 196

    Wysłany: 31 października 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od jutra zaczynam Gonal i mam z rana Encorton. Czy to normalne, że zleca się steryd tak wcześnie przy świeżym trsf?
    Czy któraś z Was miała podobnie?

    26.12.2013- ciąża naturalna [*] 13 tc
    Lipiec 2015 - Niedoczynność tarczycy (lekka)
    Październik - Laparoskopia + Histeroskopia (niewielkie ogniska endometriozy)
    Luty 2017 - HSG (pełna drożność)
    19.08.2017 - 1sze ICSI (ciąża biochemiczna)
    18.12.2017- Endo scratch
    12.01.2018- Kriotransfer ❄️❄️ :-(
    08.06.2018-histeroskopia + hegarowanie szyjki m
    18.07.2018-Kriotransfer :-(
    13.11.2018- PICSI 8A :-(
    04.09.2020- Kriotransfer :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja.

    NieJa lubi tę wiadomość

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 31 października 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heidi Di wrote:
    Naprawdę? Chociaż jedna dobra wiadomość, bo ja właśnie tutaj mam głębokie ogniska.
    Heidi u mnie też głębokie w Douglasa.
    Teraz jak wiem o endometriozie to zastanawiam się czy to czasem nie ona powoduje bóle jajnika przez prawie cały cykl - najpierw tuż po @, potem chwila przerwy, znowu przed owu i dopiero przez @ przestaje...

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Srebrzystku ile dni po odstawieniu leków się rozkrwawiłaś na dobre? W sensie @? Bo dowiedziałam się że to co mam to dopiero preludium...

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 31 października 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    beta ujemna. wizyta na 12 listopada do doktora. Kto ze mną walczy? ):
    Ja! Wczoraj zaczęłam sztuczny, kując się Dipherelline. Za tydzień w czwartek spodziewam się @ a w piątek wizyta :)

    karolcia35 lubi tę wiadomość

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo. To ja się dowiem 12ego kiedy moge :) pytanie czy będę jeszcze miała coś do zbadania.

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 31 października 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Nooo. To ja się dowiem 12ego kiedy moge :) pytanie czy będę jeszcze miała coś do zbadania.
    Do badania chyba już nie, przecież komplet do IVF jest jeszcze ważny.
    Ja mam zbadać TSH bo w czasie stymulacji miałam skok i dr przepisała mi malutki Euthyrox.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale to nasza II IVF nieudana, więc może coś doktor zaleci.. chociaż sama nie wiem.

  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 31 października 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Tak ale to nasza II IVF nieudana, więc może coś doktor zaleci.. chociaż sama nie wiem.
    2gi transfer a nie ivf...masz dwie blastusie ...wiec spokojnie to ivf może być udane

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Szs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szapiro wrote:
    2gi transfer a nie ivf...masz dwie blastusie ...wiec spokojnie to ivf może być udane

    racja

    kuźwa aż się popłakałam.. bo jakby się udało w grudniu to byłyby dla mnie w końcu piękne święta..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 22:35

    Heidi Di lubi tę wiadomość

  • Heidi Di Autorytet
    Postów: 918 882

    Wysłany: 31 października 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut wrote:
    Heidi u mnie też głębokie w Douglasa.
    Teraz jak wiem o endometriozie to zastanawiam się czy to czasem nie ona powoduje bóle jajnika przez prawie cały cykl - najpierw tuż po @, potem chwila przerwy, znowu przed owu i dopiero przez @ przestaje...
    Ja mam bóle przed @, z różnym nasileniem i lekkie przed owu. Tylko raz miałam jak na mnie naprawdę mocno, ale pomógł Apap Extra.

    Co oznacza akurat takie umiejscowienie? Przeszkadza w zagnieżdżeniu? Podczas rozmowy z panią dr skupiłam się bardziej na wyciętej przegrodzie i leczeniu stanu zapalnego, nawet nie dopytalam o to.

    Starania od 2017 r.

    I IVF:
    ET 1.2020 :(
    Krio 4.2020 :)
    1.2021 SYNECZEK <3
    Krio 12.2021 :( ciąża biochemiczna
    Krio 2.2022 :( nasz ostatni zarodek :(
    8.04.2022 ⏸ naturalny cud, pierwszy w życiu, Bhcg 643, dwa dni później 1518.
    12.2022 DRUGI MALUSZEK <3

    Ja: Endometrioza II st., wycięta przegroda macicy, wyleczony rozrost endometrium.
    M: Morfologia 4%, HBA 92%, fDNA 9%.
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 31 października 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia w piątek po południu już nie wzięłam leków a @przyszla we wtorek po południu ale u mnie na raz i to jak pocieklo to przyszłam w spodniach mokrych więc nastaw się na wodospad i u mnie bardzo bolesny 3 dni

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 31 października 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało się odzywam bo dopadł mnie spadek nastroju żeby nie powiedzieć depresja. Oczywiście pani dr prawdziwy anioł - jak dobrze że chociaż ona jest naszym lekarzem. Łzy stały mi w oczach na wizycie ale byłam twarda choć widziałam że pani dr też się udzieliło. Postawiła mnie trochę do pionu, nie mogę , nie możemy skreślać absolutnie tego naszego zarodka mimo iż nie jest super rozwinięty to jest blastocysta więc już ma duży potencjał i ona w niego wierzy. Musimy zrobić wszystko żeby się udało,zwiększymy jeszcze enkorton i w związku z bólami @ 3 dpt mam mieć trecitide do tego klej i chyba intralipid trochę mnie to przeraża bo wydatek dodatków powala. A ja przyznaje się do tego, na dzień dzisiejszy nie wierzę w nic.... Muszę się ogarnąć jakoś. Za tydzień USG i mamy zdecydować czy czekamy miesiąc i na sztucznym czy teraz na naturalnym tylko trzeba łapać owu. Wstępnie czekamy...
    Wychodzi na to że zarodki stają po 3 dobie nie wiadomo dlaczego bo wyniki absolutnie na to nie wskazują

    hchypc0zgq8syrex.png
‹‹ 725 726 727 728 729 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ