X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w czwartek mam byc z rana bo sa male pecherzyki i endometrium a wizta na szczescie100zl

    never give up lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domitrz ile bierze za monitoring?

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pakiecie miałam kilka wizyt z e2 i iui. W cyklu, ktory nam nie wyszedł mialam chyba 4 wizyty, każda z e2. Moim zdaniem ten pakiet jest naprawdę opłacalny. teraz też od razu wykupiliśmy i nie płaciliśmy za pierwszą wizytę tylko od razu za cały pakiet.

    Dziewczyny, 2 maja Artemida pracuje, ale nie maja jeszcze ustalonego lekarza. Mam dzwonić w piątek, wtedy mają już wiedzieć. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni. :)

    Asia-m-b - kciuki. I za wszystkie inne wizytujące dzisiaj. :)

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny chciałam się was zapytać o dwie rzeczy. 1 to ile kosztuje AMH?i ile czeka się na wynik w Artemidze a droga czy któraś z was brała Encorton czy jakos tak na wywołanie owulacji? ja go dziś dostałam ale z tego co czytam na niecie to prawie nikt go nie stosuje ...

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona 84 a jak ten dzisiejszy lekarz przypadł ci do gustu? Dziś byłaś u Zbrocha?
    Asia powodzenia.



  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :D
    ja już po wizycie, dzięki Bogu, wszystko jest ok :) pęcherzyk urósł i endo też, także jutro rano ovitrelle, chociaż dr Z mówił, że możemy bez ovitrelle, ale ja wolałam nie ryzykować i stwierdziliśmy, ze jak mam się stresować to lepiej dmuchać na zimne :D
    transfer w poniedziałek 02.05 rano :D :D :D
    mam tylko jedno zmartwienie, jestem teraz sama, tzn mąż w pracy i muszę do Białegostoku jechać sama :( wszystko niby ok, ale martwię się, ze po transferze będę musiała prowadzić tyle km... zostanę chyba na noc po transferze i wrócę we wtorek.. kurcze sama nie wiem :/

    Hej Karcia niestety ale nie pomogę ja amh robiłam w miejskim, a encortonu nie brałam, słyszałam, że dziewczyny biorą go przy IVF przed transferem..

    Ali.G, malgos741, Aasiula lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia cieszę się razem z Tobą, że jest ok, spokojnie zastanów się jak będzie wygodniej dla Ciebie

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia zapewne się widziałyśmy dziś a na którą miałaś wizyte:)?może któraś mi powie ile te AMH kosztuje i co to za leki co mi przepisał czy któraś je brała będe wdzięczna.

    Karcia
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, super. :)

    Karcia, ja płaciłem w Artemidzie 165zl. Reszta badań (wit.D, tsh, anty tg, ft4, anty tpo i anty hbs) po 25 zł i jedno 50 zł, ale nie wiem które po na paragonie jest tylko, że to usługa medyczna. ;)
    Ile się czeka, to nie wiem bo dr dzwonił do mnie po kilku dniach, może nawet po ponad tygodniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 17:47

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia ja byłam po 13 :D Ty miałaś krew pobieraną?

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • słomka :) Autorytet
    Postów: 404 297

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że nie tylko ja mam taką przypadłość, że jak siedzę w poczekalni, to się zastanawiam czy może akurat któraś z Was też właśnie czeka na wizytę :)
    U mnie 9 dzień po iui..., objawów żadnych nie mam i w sumie specjalnie się jakoś nie nastawiam.

    3i49krhmsotex3vt.png

    16.04.2016- I iui :(
    12.05.2016- II iui :(
    02.07.2016- III iui :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia m_b dobre wieści. Ja chyba bym tam przekimała - taki kawał drogi w jedną i drugą stronę to dużo jak na jeden dzień z takimi przeżyciami.

    Karcia - amh nie miałam robionego i encortonu też nigdy nie brałam, zatem nie podpowiem.

    Słomka _ a może właśnie ten brak objawów to dobry znak. Kiedy testujesz?

    asia-m-b lubi tę wiadomość

  • Ali.G Koleżanka
    Postów: 47 50

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Ali G kochana polubiłam ale tylko dlatego, że będziecie dalej próbować :) szkoda, że nie w Artemidzie.. wiedz, że często o Tobie myślę i życzę Wam wiesz czego :)
    Dziękuję kochana, ale na pewno będę informować jak u mnie wszystko przebiega

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    Ali.G.
  • Ali.G Koleżanka
    Postów: 47 50

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu powodzenia 2 maja.

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    Ali.G.
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMH W DIAGNOSTYCE150 zl ja robilam tydzien temu
    A ten lekarz nawet ok w czwrtek poznam3lekarza:)

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • słomka :) Autorytet
    Postów: 404 297

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena, planuję 2-3 maja.
    Ale jakoś się tak boję tego testowania...

    3i49krhmsotex3vt.png

    16.04.2016- I iui :(
    12.05.2016- II iui :(
    02.07.2016- III iui :(
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia ta jak piszą dziewczyny AMH w Artemidzie kosztuje 165 zł i po tygodniu dzwoni lekarz i mówi Ci o wynikach. Do mnie zadzwonił dr Z i nawet omówilismy co i jak dalej. A encortonu nie bralam to nie pomogę.

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro idę zapytać o scenariusz na cykl który się wczoraj zaczął. Ciekawe co dr W powie. Już dwa cykle z Clo za mną a ciąży brak.

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia nie ja byłam o 11.Wiecie co dziś mój gin mnie zaskoczył bo powidział że na usg widaćże owulka była obecnie jestem w 32 dniu cyklu i to mnie bardzo zdziwiło ponieważ robiłam testy owulacyjne paskowe i mikroskopem i nie wychodziło że są myślicie że testy mogły się mylić?kazał zrobić mi też bete ponieważ zaczeły mi się dziwne plamienia myslałam że to @ ale doktorek powiedział ze na usg nic nie wskazuje żeby to była miesiączka. I zastanawia mnie po jakim czasie było by widać ciąże na USG?

    asia-m-b, Aasiula, Asia08 lubią tę wiadomość

    Karcia
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow no to ciekawie, pewnie po endometrium poznał, że się nie szykuje do @
    ale pięknie! zrobiłaś tę betę?????

    Aasiula lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ