X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Ena dokładnie, siedziałam obok z mężem. Jak intuicja dobrze nam podpowiada kto jest kim :) Niestety starania musimy podeprzeć konkretną dawką cierpliwości a to nie jest łatwe. Przy kłopotach z endometrium clo nie jest najlepszym rozwiazaniem, bo potrafi je bardzo upośledzić. U mnie po clo zawsze miałam dwa piekne pecherzyki ale endo takie średnie. a teraz po letrozolu jest tylko jeden pęcherzyk ale endo bez porownania lepiej-nawet dr W stwierdził że jest lepiej niż poprzednio. W ogóle pwoiedział że obiecująco, ale ja się tam nie nastawiam bo już tyle razy był zonk że na spokojnie.
    To napisz jak pamietasz jaka byla roznica w tym endo. Bo ja mam tzn tak mi sie wydaje malo bo zawszo ok 8 ale lekarz nic nie mowil nigdy ze cos jest nie tak.

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni nie pamietam dokładnie ale w 13dc miałam coś koło 6-7 a wczoraj w 12dc miałam już 9 mm. twoje 8 na poczatku dni płodnych jest dobrym wynikiem bo przecież jeszcze rośnie, dlatego pewnie nic lekarz nie mówił.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni 33 - 8 mm to fajna grubość endoetrium - nie jakaś pozwalająca, ale w porządku.

    Nadziejka czyli kobieca intuicja jest niezawodna :-) Wiem, że clo upośledza śluzówkę, bo kiedyś kilka cykli z nim przeszłam. Na mnie dobrze zadziałała jego mikroskopijna dawka i menopur. Także ten... uzbrajamy się w cierpliwość, działamy i liczymy na przychylność losu :-)

    nadziejka88 lubi tę wiadomość

  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane z wczorajszych informacji od dr D sa 4 zarodki z 7 komorek czekamy do 5 doby do blastocysty i w piatek rano transfer :)
    Mam nadzieje ze nic juz nie odpadnie i wszystkie 4 blastki zostana z nami :)
    Trzymajcie kciuki za piatek

    nadziejka88, asia-m-b, Asia08, Ali.G lubią tę wiadomość

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babelku jeszcze raz bardzo mi przykro sciskam mocno

    bąbel lubi tę wiadomość

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mamy dzien dziecka :) w nastepnym roku kazda z nas bedzie go juz obchodzic ze swoim brzdacem albo brzdacami :)

    nadziejka88, Asia08 lubią tę wiadomość

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia321 wrote:
    Czesc kochane z wczorajszych informacji od dr D sa 4 zarodki z 7 komorek czekamy do 5 doby do blastocysty i w piatek rano transfer :)
    Mam nadzieje ze nic juz nie odpadnie i wszystkie 4 blastki zostana z nami :)
    Trzymajcie kciuki za piatek
    Będziemy zbiorowo trzymać kciuki.

    Gosia321, Asia08 lubią tę wiadomość

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Gosia321 a ile blastek transferujesz 1 czy dwie?

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie tych badań na wirusy czy nie dało by rady tego zrobić na fundusz to znaczy skierowanie od jakiegoś ginekologa ale nie prywatnie jak myślicie?bo w Artemidzie 400 zł. A jeszcze jedno czy wy wszystkie badania jakie wam zlecą wykonujecie w Artemidzie czy u siebie w laboratorium też ?bo zastanawia mnie czy jak bym nie zrobiła u nich to czy były by tak samo brane pod uwagę jak myślicie?

    Karcia
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie tych badań na wirusy czy nie dało by rady tego zrobić na fundusz to znaczy skierowanie od jakiegoś ginekologa ale nie prywatnie jak myślicie?bo w Artemidzie 400 zł. A jeszcze jedno czy wy wszystkie badania jakie wam zlecą wykonujecie w Artemidzie czy u siebie w laboratorium też ?bo zastanawia mnie czy jak bym nie zrobiła u nich to czy były by tak samo brane pod uwagę jak myślicie?
    Mozesz isc do lekarza rodzinnego 2 na pewmooze ci dac a rrszta to juz zalezy od niego.
    Ja mialam to szczescie ze mi troche badan zrobili w pracy bo pracije w szpitalu
    Ale dopuki nie wiedzialam ze bede mogla zrobic w pracy to spradzalam ceny badan w roznych lanoratoriach i Artemida wychodzi najdtozej. Nic ci niezrobia jak przyjdziesz ze swoim wynikiem. Tylko musisz wyciagnac nazwy badan ktore musisz zrobic. Jak nie spieszy ci sie to przypomnij mi sie w niedziele albo w poniedzialek jak wroce do domu to napisze cala liste

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy brac luteine bo sie nie dopytalam.A po pierwszych wizytach dr W mi ja przepisal i bralam ja na 5 dzien po owu i az do okresu. A nastepny cykl bralam zaraz na nastepny dzien po owulacji. I teraz nie wiem czy brac bo skoro kiedys mi ja wypisal to widocznie jest potrzebna. Wiem ze najlepiej bylo by do niego napisac. A wy dziewczyny po iui bralyscie cos na podtrzymanie.

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni33, ja nie miałam nic. Po poprzedniej iui pytałam dr D. to nie kazal nic brac. Ale lepiej zadzwoń i zapytaj.

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Super Gosia321 a ile blastek transferujesz 1 czy dwie?
    Ja chcialam 2 ale lekarze idradzaja bo taka ciaze ciezko jest donosic wiec chca podac 1
    Zobaczymy jak to bedzie w piatek. Ja zawsze marzylam o blizniakach

    Karcia lubi tę wiadomość

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj wynik ponad18 progesteronu

    Karcia lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu kochana ja potrzrebuje tych wyników na poniedziałek więc się nie kłopocz kochana.Taką nadzieje wielką pokładam w tym iui ale wiem że będe wyć pod koniec czerwca jak przyjdzie zmora:). Już zaczynam myśleć o in vitro ale któraś pisała niedawno że 9tyś ja wyniosło to jak nie bedzie ref to aż astrach pomyśleć ile bedzie kosztować.

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona 84 - to dobry wynik? Nie znam się na tym.


    Karcia ja robiłam tylko podstawowe hormony płciowe i zawsze w Szpitalu Miejskim.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka a ile zapłaciłaś wczoraj za wizytę?

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka dziś latałam po róznych forach i chyba wychaczyłam Cię na forum o iui:)

    Karcia
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wynik ok im wyzej tym lepiej

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Gosiu kochana ja potrzrebuje tych wyników na poniedziałek więc się nie kłopocz kochana.Taką nadzieje wielką pokładam w tym iui ale wiem że będe wyć pod koniec czerwca jak przyjdzie zmora:). Już zaczynam myśleć o in vitro ale któraś pisała niedawno że 9tyś ja wyniosło to jak nie bedzie ref to aż astrach pomyśleć ile bedzie kosztować.
    Mimo wszystko radze zrobic poza artemida srednio kazde badanie jest tansze o ok 5 zeta
    Napewno musisz zrobic
    Rozyczke igg i igm
    Toxoplazmoze igg i igm ja sobie zronil tez cytomegalie igg i igm
    Hiv
    Anty hcv
    HbsAg
    Vdrl

    Maz
    Hiv
    Anty hbc
    Anty hcv
    Vdrl
    Hbs Ag

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ