X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 30 maja 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słomka, tak.

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 wrote:
    No już wiem, że ta dawka nie jest. :( Prawie 515 zł. A dr P. mówił nam, że dostaniemy coś refundowanego. Żałuję, że do niego nie trafiliśmy. :(
    Siara z tym gonalem. Ile dni musisz to wstrzykiwać?

  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 30 maja 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez 6 dni. Szczerze, to nawet nie wiem, czy sobie sama poradzę... Zobaczymy jutro.

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 30 maja 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dzisiejszym tel do dra mam wizytę w poniedziałek 6.06 to będzie 20dpt, ekspertki moje czy może już być coś widać?

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 30 maja 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mialam jednak ta iui. Chociaż jak pisalam wczesniej mysle ze nie miala sensu ale dr Zbroch byl innego zdania. Zla jestem na dr Sklodowska bo to juz drugi raz jak wprowadzila mnie w blad. Mogla przeciez pozwolic mi przyjsc w sobote na wizyte i moze dr. P by zobaczyl ze juz czas a tak to moze byc za puzno. Jestem tez zdziwiona wizyta dzisiejsza dr wpadl do gabinetu i odrazu zapraszam na fotel o nic nie pytal i nie śledził w komputerze co i jak odrazu do rzeczy. Ja mu mowie o moich obawach a on tylko ze zobaczymy co i jak. Powiedzial ze owulacja byla ale ze nie jest jeszcze za puzno na iui bo cos tam mi pokazal ze jak by bylo troszke inny obraz to znaczylo by ze owulacja mogla byc kilkanascie godzin temu a tak to ze jest na dobrym etapie. Ale to sie okarze. Zostalam sama w gabinecie z nogami w górze i czas powoli płyną az zapukala pani z recepcji po 20 minutach ze moge sie ubrac. W poniedzialek mam przyjsc na progesteron.

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 30 maja 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni33 u mnie czwarta iui wyglądała podobnie jak u ciebie, z tym że dr D najpierw zrobił iui a dopiero po wprowadzeniu nasienia zrobił usg z którego wynikało że owulacja już była. Też byłam mega zła bo wiedziałam że nic z tego nie będzie i nie myliłam się. 800zł poszło w błoto. Dr D tylko mówił że może to nic straconego bo nie wiemy ile czasu temu pękł pęcherzyk. Oby twoje podejście do iui okazało się szczęśliwsze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 21:00

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 30 maja 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to widze że dużo z nas ma wizyte w poniedziałek ja również:)

    Karcia
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 30 maja 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a nie wiecie czy in vitro będzie w nie długim czasie przeprowadzane w Olsztynie?czy zawsze trzeba bedzie jeździć do Białegostoku/.

    Karcia
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 30 maja 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    dziewczyny a nie wiecie czy in vitro będzie w nie długim czasie przeprowadzane w Olsztynie?czy zawsze trzeba bedzie jeździć do Białegostoku/.
    Z tego co wiem to nam mówili że Już mają sprzęt żeby W Olsztynie działac tylko brakuje im specjalistow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 23:05

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 30 maja 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje że w końcu i tu zaczną robić bo do Białegostoku kawałek drogi...

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leo wrote:
    Po dzisiejszym tel do dra mam wizytę w poniedziałek 6.06 to będzie 20dpt, ekspertki moje czy może już być coś widać?
    Milczę, bo nie wiem, ale pewnie zaraz nasze brzuchatki odpowiedzą. Ja serduszko usłyszałam w 6,2 albo 6,3 tc, ale nie wiem po ilu dniach od owulki to było.

    Eni 33 czyli to jednak bolało w momencie owulacji. Nie nastawiaj się negatywnie - najwyżej będzie dziewczynka :-) bo coś kojarzę, że jak dojdzie do zaplodnienia po owulacji to księżniczka :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    dziewczyny a nie wiecie czy in vitro będzie w nie długim czasie przeprowadzane w Olsztynie?czy zawsze trzeba bedzie jeździć do Białegostoku/.
    Pewnie działają w tym kierunku, ale jeśli ich działania będą tak szybkie jak przygotowanie cennika usług Dla Olsztyna, to jeszcze długooooo trzeba będzie kursować do Bialegostoku.

    Asia08, Gosia321 lubią tę wiadomość

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 31 maja 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leo to chyba trochę za wczesnie.. ja bylam 25dpt i balam sie ze nie bedzie widac.. tak jak pisze Ena powinno być powyżej 6 tygodnia. Kurcze z drugiej strony Triss była 24dpt (chyba) trzydniowego zarodka więc wszysto się może zdarzyć :D
    Jak się czujesz? Ja mam mdłości bez wymiotów trwające cały dzień :/

    Bąbel dobre myśli w kierunku Twojej bety!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2016, 07:14

    triss lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 31 maja 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie też myślę że za wcześnie... no ale pójdę. Sama dr zaproponowałam za 2-3 tyg na wizytę a on mi tu wyskoczył z tym 6.06, podałam wartości bety i powiedział żeby więcej nie betować tylko przyjść na wizytę, zapytałam o duphaston- do czasu wizyty normalnie 3 x dziennie a dalej po wizycie zobaczymy

    czuję się normalnie, tzn dalej nic nie czuję, ani cycków ani nic, tylko dalej mnie męczy zielony katar i wieczorem kaszel-taki mocny że boję się jak mięśnie brzucha pracują

    Asia nadal chodzisz do dr P? bo ja tak się zastanawiam, czy jak będzie ok to chyba zacznę do niego chodzić bo w sumie nie mam takiego normalnego lekarza

    Dziewczyny dodatkowe pytanie: też tak macie że jak na tel piszecie na ovu to czasami nie wysyła postów lub je urywa?

    Bąbel.... kciukasy i myślę o Twojej becie tylko pozytywnie oczywiście :)

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 31 maja 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leo, ja wczoraj wieczorem napisałam i mi wcięło. Kiedys też napisalam i wstawiłam buźkę z tych gotowych i też nie wyslalo. :/

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 31 maja 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ja mam pytanie odnosnie iui czy boli?chodzi mi o to że ja podczas HSG umierałam z bólu i teraz jakoś się tak boje a iui to też tak troche przebiega jak HSG i czuje strach jak z wami było HSG też was bolało a iui nie czy tylko ja jestem taka nie wytrzymała na ból?

    Karcia
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 31 maja 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Leo to chyba trochę za wczesnie.. ja bylam 25dpt i balam sie ze nie bedzie widac.. tak jak pisze Ena powinno być powyżej 6 tygodnia. Kurcze z drugiej strony Triss była 24dpt (chyba) trzydniowego zarodka więc wszysto się może zdarzyć :D
    Jak się czujesz? Ja mam mdłości bez wymiotów trwające cały dzień :/

    Bąbel dobre myśli w kierunku Twojej bety!


    Tak ja 24dpt 3 dniowych zarodkow widziałam zarodek 3mm z bijacym serduszkiem. Doktor powiedział że kilka dni wcześniej pewnie widoczny byłby tylko pęcherzyk. Ja się nastawilam że to będzie wizyta pęcherzykowa - modlilam się by pęcherzyk był w dobrym miejscu nie licząc na więcej.

    asia-m-b lubi tę wiadomość

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 31 maja 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok Triss więc się nastawiamy na pęcherzyk :)

    triss lubi tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 31 maja 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety beta <0,100

    20101016580117.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 31 maja 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel.. jest mi BARDZO przykro i smutno.. wspieram Cię i życzę dużo siły do dalszej walki!

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ