X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ja słodkie jem ale później w buzi mam dziwny smak. Słone też twarogi, twój smak Puszysty fajny słony jest lepszy dla mnie od allmete, sole, pomidory, gdzie wcześniej jadłam bez soli. Chyba więcej jem nabiału i kanapki :)Moj ostatnio zrobił barszcz ukraiński tak mi smakował był lekko kwaskowaty gdzie mógł być dla mnie więcej jadłam od soboty 21jak została zrobiona do wczoraj. Bo o jak zupę gotuję to cały wielki gar.

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę dziś około 14mam mieć. Oczywiście już ok wsumie dobrze, ale kicham w dzień. No i dzis po nocy już nos ok i nie zlatuje do krtani. No ale zobaczymy co powie Dr oby jakiś madry

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hmm ja słodkie jem ale później w buzi mam dziwny smak. Słone też twarogi, twój smak Puszysty fajny słony jest lepszy dla mnie od allmete, sole, pomidory, gdzie wcześniej jadłam bez soli. Chyba więcej jem nabiału i kanapki :)Moj ostatnio zrobił barszcz ukraiński tak mi smakował był lekko kwaskowaty gdzie mógł być dla mnie więcej jadłam od soboty 21jak została zrobiona do wczoraj. Bo o jak zupę gotuję to cały wielki gar.



    Z tym barszczem ukraińskim coś jest, też ostatnio jak ugotowałam taki fajny kwaskowaty że 3 dni wcinałam jak oętana, nawet w nocy do gara szłam żeby łyżką zamachać :) oj teraz mi narobiłaś smaka na świeżą bułeczkę z serkiem:)

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Smerfetka ja też brałam antybiotyk przez 5 dni, ale w dalszym ciągu wychodzi mi śladowa ilość białka w moczu. Dr się już tym nie przejmuje, ale odnotowuje w karcie:) Na wieczór mam brać teraz co 2 dni urinal z żurawinką.

    A co przeczuwasz? Jaką płeć? Aaaa już widze, że synka :) Ja też omijam słodkie a tu dziewczynka nam się pokazała, także to chyba nie ma znaczenia :)

    Ona, jak Twoja wizyta u laryngologa?



    ja miałam jakiś antybiotyk, który tylko raz wieczorem miałam wziąć. u mnie jakieś leukocyty wyszły i bakterie

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag mam jeszcze 1 mrozaczka.
    Dziewczyny ja też w ciąży się zajadalam slonym i kwaśnym i byłam pewna że to chłopak a tu niespodzianka dziewczynka.

    Karcia lubi tę wiadomość

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni jak się czujesz?


    Halszka cieszę się, że dr H dał Wam trochę nadziei :-) takie małe światełka w tunelu są bardzo ważne :-) teraz 3 mies. dietka i do działania :-) ja cały czas się boję, że w święta z dietą nie dam rady... dlatego w domu robię tylko zdrowe dania - żeby nie kusiło :-)


    Ona najlepiej zapytaj lekarza o basen :-) ja nie chodzę na basen już chyba z 3 lata, bo ciągle mnie łapią jakieś infekcje :-( ale też z miłą chęcią bym się wybrała :-)


    Mag a Ty jak się czujesz? Czujesz ruchy maleństwa?

    Halszka112 lubi tę wiadomość

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wiki:) tak czuje, już calkiem dobrze i nie tylko wieczorem :) mamy stałe pory ok 7-7.30 (taka miła pobudka) no i standardowo wieczorem po kolacji. Wczoraj też po raz pierwszy zobaczyłam jak lekko faluje mi brzuch. Życzę każdej z was Kochane takich odczuć.

    Smerfetka 84, ana1122, Wiki03, Izaura lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • Agonia777 Autorytet
    Postów: 928 1220

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki!!!
    ładnie nas tu kusicie pysznościami ciążowymi a my tu dietki musimy stosować :):):)
    Co do zachcianek nie ma reguły, że słone i kwaśne to chłopak a słodkie dziewczynka. Moja mama jak była ze mną w ciąży to nawet ocet z ogórasów piła bo taką miała chcicę. A znów koleżanka, która jest mięsożerna i ciasto to tylko ze schabowych to jak była w ciąży to tone słodyczy zjadała i ma chłopaka. Więc nie ma reguły :):):)


    A ja żeby nie rezygnować z mojego ulubionego ciasta świątecznego czyli keksa wyczytałam co mogę zamienić by było dla mnie akurat i zrobię wersję dla diabetyków. Cukier zamieniłam na ksylitol a mąkę pszenną na orkiszową. Bakalie tez będą ale juz nie będzie takie zdradliwe. I tak będzie mała dyspensa świąteczna.

    Wiek 40
    Drożność ok, nasienie ok, niskie AMH, niepłodność idiopatyczna
    3 lata starań
    1 IUI :(
    2 IUI - 22.09.17. :(
    3 IUI - 17.10.2017r. :(
    ICSI - transfer 8.12.17r. :(
    IVF - transfer 13.03.2018. :(
    IVF - punkcja 26.04 - brak zarodków
    IVF - 10.09.2018r. :(
    Trombofilia wrodzona, KIR Bx
    Transfer ostatniego kropka ?
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agonia i słusznie! Jak raz czy 2 razy zjesz ciasto w święta chyba się nic nie stanie. Trzeba byc rozsądnym i też chyba nie dac się zwariować. Aczkolwiek pzy tej dietce dobre nawyki wam wejdą w krew a tego tylko pozazdrościć

    Wiki03 lubi tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadłam słodycze i mam chłopaka. Teraz też bym mogła jeść tonami więc wiadomo co bedzie;-)

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Cześć

    Halszka czasem ci lekarze na wizytach potrafią nieźle wkurzyć... Dobrze, że wczorajsza pogadanka z dr pozytywna i w marcu do dzieła :-)

    Ana, Goldenka, Smerfetka, Mag jak się czujecie?

    Emilka końskie dawki leków w miarę pomagają?

    Oliwka i Gisia :-)


    U mnie jak na razie ok :) Wczoraj byłam na podglądzie. Dziś zaczynam 8 tydzień. Mdłości dalej mi towarzyszą, ale to jeszcze zależy od dnia, czasem bardziej, czasem mniej, zdarza się że cały dzień, a czasem ich jakby nie ma.

    Wiki03, Halszka112 lubią tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Asamene Debiutantka
    Postów: 14 23

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny.
    Krótko opowiem Wam swoją historię. Z mężem staramy się o dziecko 4,5roku i przez ten czas mieliśmy 3 ciążę. Pierwsza biochemiczna, druga pozamacicza( usunięcie jajowodu) i 3 po IUI niestety tez pozamaciczna( jajowod uratowany).
    W styczniu chcemy zacząć procedurę in vitro.Strasznie się boję tej stymulacji ,ale tyle przeszłam ze to pewnie bedzie Pikuś.
    Lecze sie u dr Pauliny i bardzo nam podarowała. Bo niestety na kilku lekarzach z Artemidy sie przejechalismy :( Mam nadzieje ze tym razem sie uda :)

    Asmene
  • xyz159 Przyjaciółka
    Postów: 69 42

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Asmene :)

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka, jak się czujesz?

    Wiki03, e_mil_ka lubią tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko kochana, jak samopoczucie? Wiesz kiedy bedziesz mogła wrócić do domu?

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    Goldenka a kto prowadzi twoją ciążę?

    Eni - daj znać po wizycie?


    Smerfetka 84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asamene wrote:
    Witam dziewczyny.
    Krótko opowiem Wam swoją historię. Z mężem staramy się o dziecko 4,5roku i przez ten czas mieliśmy 3 ciążę. Pierwsza biochemiczna, druga pozamacicza( usunięcie jajowodu) i 3 po IUI niestety tez pozamaciczna( jajowod uratowany).
    W styczniu chcemy zacząć procedurę in vitro.Strasznie się boję tej stymulacji ,ale tyle przeszłam ze to pewnie bedzie Pikuś.
    Lecze sie u dr Pauliny i bardzo nam podarowała. Bo niestety na kilku lekarzach z Artemidy sie przejechalismy :( Mam nadzieje ze tym razem sie uda :)

    Witaj

    Przeszłaś "swoje" i aby teraz wyszło dla was słońce. A czemu się przejechałaś na specjalistach z Art?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2018, 10:00

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja czuję się coraz lepiej. Od 2 w nocy nie poprosilam o zadne leki przrciwbolowe. Bol jest do wytrzymania. Ale jezzcze dostaję co kilka godzin jakies przeciwbolaki i elektrolity.
    Samodzielnie siadam chociaz dlugo siedziec nie moge bo kreci mi sie w glowie. Dzis bede stawiac pierwsze kroki a jutro do domu.
    Niestety in vitro sie przesunie nie m8ge byc w ciazy przez kolejnych minimum 9 miesiecy.
    Ale tym sie nie przejmuje na wszystko przyjdzie czas. Ważne jest to ze bede mogla chodzić.

    Smerfetka 84, mag87, Halszka112, asiastokrota, Karcia, goldenka28 lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka najważniejsza jesteś Ty, musisz dojść do pełnej sprawności, żeby się opiekować swoim Maluszkiem. Wszystkigo dobrego :-*

    Assmene witaj w naszym gronie ;-)

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka powoli, powoli i wrócisz do formy. W takich momentach docenia się to, co wydawać by się mogło oczywiste.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

‹‹ 1875 1876 1877 1878 1879 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ