X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia daj znać co i jak?

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lawendowa.... Witaj:)
    Ja tez u dr. Domitza

    malgos741 lubi tę wiadomość

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak :) Witaj Lawendowa my tu od dr Domitrza :D

    Małgoś dam znać jutro.. niby się denerwuję, ale tak jakoś na luzie.. ma to sens?
    W razie czego mój mąż ma samolot w piątek późnym wieczorem do Gdańska i wtedy z lotniska do Białegostoku oczywiście tylko wtedy jeśli będzie taka konieczność ;)
    Mam nadzieję, że nie :D
    Jutro mam krew na 12:30 a wizytę na 15:00 późno :/ ale postaram się nie zwariować do tego czasu :)

    Modi dziękuję za pamięć ♥

    zapominajka, malgos741 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Cześć Lawendowa a ty skąd?

    Ja dokladnie z Pabianic pod Łodzią.

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia...bedzie oki, bo trzymamy kciuki przecież :)

    malgos741, asia-m-b lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    tak :) Witaj Lawendowa my tu od dr Domitrza :D

    Małgoś dam znać jutro.. niby się denerwuję, ale tak jakoś na luzie.. ma to sens?
    W razie czego mój mąż ma samolot w piątek późnym wieczorem do Gdańska i wtedy z lotniska do Białegostoku oczywiście tylko wtedy jeśli będzie taka konieczność ;)
    Mam nadzieję, że nie :D
    Jutro mam krew na 12:30 a wizytę na 15:00 późno :/ ale postaram się nie zwariować do tego czasu :)

    Modi dziękuję za pamięć ♥
    to jutro będę zaglądać, ale jutro to inny lekarz przyjmuje?

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoś prawie każda wizyta u innego.. ale to nic, chyba wszyscy znają się na rzeczy ;) mam głęboką nadzieję :D
    Jutro dr Przybyłowicz.

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Przybyłowicz ♥ mój ulubiony!

    dziewczyny u mnie wszystko dobrze :D
    jajka urosły, estradiol też, ovitrelle w sobotę a w poniedziałek punkcja :D:D

    Zapominajka zapisałaś się już na usg???

    malgos741, Aasiula lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, ja jutro idę na usg, Bedzie dr Waśniewski. I mam wielką nadzieję, ze coś juz zobaczy i bede spokojniejsza....

    asia-m-b, malgos741, Aasiula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia napisałam Ci na wątku ivf.

    malgos741 lubi tę wiadomość

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz jutro pęcherzyk ♥ tego Ci życzę!

    zapominajka, Modi, malgos741 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka - trzymam kciuki!!! Jest szansa, że już jutro będziesz widziała zarodek - tego Ci życzę.
    Ja za tydzień mam wizytę i oby nie było pustego pęcherzyka - bo tego najbardziej sie boję.Lekarz kazał mi dziś zrobić betę - 16dpt (wg Dr. 5 t.c.).

    Czekam na super wieści po wizycie!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fronka.... I co zrobiłaś bete???
    No dziekuje za dobre myśli. Tez mam nadzieje ze jutro zobacze zarodek. Na serduszko chyba za wszesnie. No nic aby narazie umiejscowienie było dobre :)

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia to super ;)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, po długich, już dwuletnich staraniach i problemem plamień, z którym borykam się od ponad roku zastanawiam się nad udaniem się do Artemidy. Czy mogłybyście mi napisać jak to wygląda? Ile czeka się na wizytę? Jakie są pierwsze koszty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 12:24

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Orchid :D
    hmm z terminami jest na bieżąco, bo dużo lekarzy ta pracuje. Nie będziecie długo czekać na wizytę :)
    koszt pierwszej wizyty 250 zł, później jest taniej.. zależy na co się zdecydujesz.. monitoring 100 zł, wizyta normalna chyba 170 zł (nie pamiętam) jeśli IVF to wizyty i estardiol w pakiecie 1000 zł

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podpowiedzcie mi prosze, czy do in vitro w Artemidzie wymagaja tej calej chlamydii trachomatis PCR ? Czekam juz 3 tydzien na wynik a laboratorium nadal go nie ma, bo swieta byly jak to sie tlumacza i dlatego opoznienie ;/
    Zapominajka i jak, widać malenstwo ?:)

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -lawendowapani- za badaniem chlamydii bardzo są Panie z recepcji. Mi powiedziały, że jak nie zrobie to dokumentów do zabiegu nie wydadzą (wygląda to jakby miały jakiś układzik niepisany). Lekarze natomiast (a badał co drugi dzień inny) stwierdzili, no dobra to pobierzemy wymaz... Tak czy inaczej wyniki nie przyszły w terminie i na zabieg pojechałam bez wyników i nikt o nic nie pytał.

  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka - dziekuje Ci bardzo. Mam wizyte w czwartek i oby wyniki byly do odbioru.
    Mam jeszcze jedno pytanie. Czy cennik na stronie Artemidy jest aktualny? Gdzies na forum czytalam,ze pierwsza wizyta wynosi 250zl a musze meza uprzedzic,zeby na zawal nie padl ;) Ogolnie in vitro komercyjnie, ile Was wynioslo ? Placi sie raz za calosc procedury + wizyty + badania laboratoryjne czy placi sie za in vitro a pozniej kazdorazowo za wizyte i badania ? Przepraszam,ze tak wypytuje, ale wraz ze zblizajacym sie weekednem zaczynam coraz wiecej myslec ;)

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Lawendowapani - jeśli masz badania aktualne to może Ci koszty trochę się zmniejszą. Za leki wyszlo 1100zł (marvelon, gonal,gonapeptyl, duphaston, unidox, estrofem)+ 1000zł - tzw. pakiet(wliczone wizyty od momentu podania gonapeptylu + badanie estradiolu - mi łącznie w pakiecie wyszło 5 wizyt i 3 razy badany estradiol). Przed pakietem mialam 2 wizyty po 100 zł-monitoringi(pierwszego dnia tabletek anty i pod koniec).Do tego koszt zabiegu 4000zł - wpłacasz je dopiero gdy lekarz będzie kazal wziąć ovitrelle(3000zł możesz zapłacić kartą, ale 1000 gotówką - gdy do zabiegu nie dojdzie to 1000 zwracają). Łącznie 6100zł
    Dodatkowo komplet badań (m.in. toxo, rubella, hiv, wr, wymaz, posiew)+ wirusologia męza, badanie nasienia, amh) - to wszystko ok.1200

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ