X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 4 lutego 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się dobrze czuję, chyba pożegnałam już mdłości, chociaż rano czasem mi się jeszcze zdarza gorzej poczuć, ale to już nie to co było. Trochę mnie pobolewa migdał, ale radzę sobie domowymi sposobami, mam nadzieję, że nic się nie rozwinie.

    Smerfetka 84 lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 4 lutego 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Ja też się dobrze czuję, chyba pożegnałam już mdłości, chociaż rano czasem mi się jeszcze zdarza gorzej poczuć, ale to już nie to co było. Trochę mnie pobolewa migdał, ale radzę sobie domowymi sposobami, mam nadzieję, że nic się nie rozwinie.
    Co robisz na gardło??

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 4 lutego 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Co robisz na gardło??

    Piję herbatę z dużą ilością świeżego imbiru, cytryny, soku malinowego, a czasem miodu, płucze wodą utlenioną rozcieńczoną z przegotowaną, lekko ciepłą wodą, na pół szklanki wody, jedna łyżeczka wody utlenionej, ale ja daję troszeczkę więcej, około jednej łyżki. Najlepiej płukać z 2-3 razy dziennie. Już jest dużo lepiej, prawie nie boli.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 4 lutego 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze piję domowy syrop z mniszka lekarskiego, po łyżce dziennie.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 4 lutego 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz dzisiaj też na bzie z miodem bo coś mnie bierze. Wszędzie dookoła przeziębieni i trudno uniknąć

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 4 lutego 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Słodki Adaś to lepszy gagatek jest. Jeszcze walczymy z zapaleniem oskrzeli. Rozrabia, nie słucha się, wszędzie włazi, wszystko wyciąga. Bardzo mu się nie podoba ostatnio jedzenie w krzesełku, krzyk, płacz i histeria. Podobno wszystko u nas dobrze dokładnie tak jak powinno być z rocznym dzieckiem hi hi.
    Hehe czyli u ciebie normalnie;-) jak się czujecie w roli rodziców?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaSamosia3 wrote:
    hej dziewczyny które miały ivf w Artemidzie

    której się udało? za którym razem (która stymulacja który transfer)

    W której dobie miałyście podawane zarodki?

    No i czy któraś z Was miała ANA2 co wtedy lekarze zapisali aby brać po transferze?
    Cześć wszystkim

    Zosia Samosia - Ja miałam w Art jeden transfer świeżego zarodka i jedno crio. Niestety nie udało się wtedy. Nie pamiętam kiedy były podawane zarodki.

    Asiastokrota przy takim roczniaku to żadne aerobiki nie są potrzebne, bo gimnastyka jest non stop :-)

    Ana - będziesz miała dwóch łobuziaków - fajnie.

    Słomka - to od razu napisz nam w poniedziałek po wizycie co tam u was.

    Emilka jak się czujesz? Już w miarę normalnie funkcjonujesz?

    Ale dużo mamy teraz dziewczyn z brzuszkami - owocny ten 2019 r.

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lutego 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena dziekuję ja już śmigam jak struś pędziwiatr ;) jeszcze troche odczuwam skutki wypadku ale nie bede narzekac i tak dobrze z tego wyszłam.
    A jak tam u Ciebie?

    Smerfetka 84, asiastokrota, ana1122 lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lutego 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy u ktorejs z Was zdarzaja sie krawienia plamienia podczas owulacji? Od kilku miesiecy i to za kazdym razem na poczatku duzo swiżych nitek krwi w śluzie potem jeszcze przez kolejne 2 dni plamienie. Troche mnie to martwi. Jakos w listopadzie bylam u gina ale nie stwierdzil zadnej nieprawidlowosci. Nigdy tak nie miałam.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lutego 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno pytanie do dziewcxyn ktore mają endometriozę. Kurcze nie pamietam czy wsrod nas takie są. Jak u Was to wykryto? Ja zaczynam to u siebie podejrzewac mimo ze do tej pory nikt o thm nie wslomnial oprocz mojego gina ktoremu nie podoba sie moj jajnik znajdujacy sie za blisko macicy i za nią. Trudny do znalezienia na usg.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 5 lutego 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Jeszcze jedno pytanie do dziewcxyn ktore mają endometriozę. Kurcze nie pamietam czy wsrod nas takie są. Jak u Was to wykryto? Ja zaczynam to u siebie podejrzewac mimo ze do tej pory nikt o thm nie wslomnial oprocz mojego gina ktoremu nie podoba sie moj jajnik znajdujacy sie za blisko macicy i za nią. Trudny do znalezienia na usg.
    Hey Emilka ja mam

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Miśka1234 Przyjaciółka
    Postów: 62 39

    Wysłany: 5 lutego 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, mam pytanie .. czy jesteście zadowolone z leczenia w Artemidzie ? których lekarzy polecacie itd. ? będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi :)

    Starania od 2016- 2 lata sami
    od 2018 lipiec pod opieką kliniki
    hormony ok, immunologia ok
    zespól luf
    amh 4,12 - brak pcos
    u męża wszystko w porządku
    2 lUl nieudane
    8.11 pierwsze IVF - udane :)
    9.12 - bijące serduszko.

    Zostań z Nami i rośnij zdrowo <3
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "Nie ma wiary czy przeznaczenia, z którymi nie możemy nic zrobić- wszystko, co jeszcze się nie wydarzyło może zostać zmienione(...)"
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 5 lutego 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka1234 wrote:
    Cześć Dziewczyny, mam pytanie .. czy jesteście zadowolone z leczenia w Artemidzie ? których lekarzy polecacie itd. ? będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi :)


    Ja jestem, nawet bardzo :)

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka1234 wrote:
    Cześć Dziewczyny, mam pytanie .. czy jesteście zadowolone z leczenia w Artemidzie ? których lekarzy polecacie itd. ? będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi :)
    Leczę się obecnie od listopada 2018 i jestem bardzo zadowolona. Moim lekarzem prowadzącym jest dr W. - byłam u wielu lekarzy, ale dopiero ten potrafił zająć się kompleksowo leczeniem. Natomiast na monitoringach byłam też u innych i wszyscy są bardzo w porządku. W nagłych sytuacjach nie ma problemu z wizytą nawet w ten sam dzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Dziewczyny czy u ktorejs z Was zdarzaja sie krawienia plamienia podczas owulacji? Od kilku miesiecy i to za kazdym razem na poczatku duzo swiżych nitek krwi w śluzie potem jeszcze przez kolejne 2 dni plamienie. Troche mnie to martwi. Jakos w listopadzie bylam u gina ale nie stwierdzil zadnej nieprawidlowosci. Nigdy tak nie miałam.


    Emilka ja mam takie plamienia... od 3 miesięcy mam po @ przez jakieś 3 dni, a teraz miałam między 16 a 19 dc, czyli teoretycznie po owulacji. Podczas cytologi nawet miałam lekkie krwawienie. Mi dr powiedział, że to może być od endometriozy. Nawet zasugerował dłuższe wyciszenie do invitro żeby uciszyć endometriozę. Muszę to skonsultować w NOvum. U mnie podejrzewają endo po małej torbieli i licznych zrostach w miednicy widocznych na usg. Też mam jakoś jajnik nieruchomy i niby zrośnięty z macicą...

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lutego 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Emilka ja mam takie plamienia... od 3 miesięcy mam po @ przez jakieś 3 dni, a teraz miałam między 16 a 19 dc, czyli teoretycznie po owulacji. Podczas cytologi nawet miałam lekkie krwawienie. Mi dr powiedział, że to może być od endometriozy. Nawet zasugerował dłuższe wyciszenie do invitro żeby uciszyć endometriozę. Muszę to skonsultować w NOvum. U mnie podejrzewają endo po małej torbieli i licznych zrostach w miednicy widocznych na usg. Też mam jakoś jajnik nieruchomy i niby zrośnięty z macicą...

    Moj gin nie był pewien co do tego jajnika. Jest za macicą ale stwierdzil ze jest ruchomy. Kiedy po punkcji miałam tą laparoskopie ze wzgledu na krawienie do otrzewnen nic dr Z nie wspomial ze sa tam widoczne jakies zrosty. Sądzisz ze bylyby widoxzne przy okazji takiej laparoskopii?

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lutego 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka1234 wrote:
    Cześć Dziewczyny, mam pytanie .. czy jesteście zadowolone z leczenia w Artemidzie ? których lekarzy polecacie itd. ? będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi :)

    Ja nie jestem zadowolona ale nasz przypadek okazuje sie bardziej skomplikowany. Kiedy kolejne transfery sie nie udawaly sama prosilam o wykonanie kolejnych badań ktorych wykonanie podpowiadaly nasze dziewczyny z forum. Dla bardziej skomplikowanych przypadkow nie polecam.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lutego 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobie badanie CA-125 czy ktoras z Was robila to badanie w zwiazku z endometriozą?

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 5 lutego 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Zrobie badanie CA-125 czy ktoras z Was robila to badanie w zwiazku z endometriozą?

    Emilko ja mam endometriozę. Mam torbiel czekoladową na jajniku i jak miałam laparoskopię to endometrioza się potwierdziła. Robiłam badanie ca-125 ale ono nie potwierdził endo na 100%. Kiedyś doktor Wańczyk polecił mi badanie he4 roma jakoś tak

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka ja nie jestem zadowolona z Artemidy. Teraz kiedy wiem trochę więcej o ivf i bezpłodności to mnie szlak trafia jak pomyślę jak oni mogli mnie skierować na ivf bez podstawowych badań tj. Tsh, glukoza, insulina....za mną 3 nieudane transfery

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 13:08

‹‹ 1908 1909 1910 1911 1912 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ