X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :-)

    Eni ogromne GRATULACJE, czekam na kolejne dobre wieści.
    Brzuchatki suwaki Wam pędzą chwila moment i przybędzie nam forumowych bobasów.
    Staraczki za wszystkie trzymam kciuki. Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie procedur. Kibicuję mocno mocno.

    Ja z pytaniem wakacyjnym. Chcemy gdzieś się wybrać z Adasiem na urlop. To znaczy na razie to ja chcem bo tatuś uważa że z małym dzieckiem się nigdzie nie jeździ ;-) Znacie może jakieś fajne miejsce, ciekawe dla małego, gdzie moglibyśmy odpocząć i dobrze się z nim bawić? Będę wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam gorąco:-)

    goldenka28, Karcia, Izaura lubią tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 05:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Cześć Dziewczyny :-)

    Eni ogromne GRATULACJE, czekam na kolejne dobre wieści.
    Brzuchatki suwaki Wam pędzą chwila moment i przybędzie nam forumowych bobasów.
    Staraczki za wszystkie trzymam kciuki. Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie procedur. Kibicuję mocno mocno.

    Ja z pytaniem wakacyjnym. Chcemy gdzieś się wybrać z Adasiem na urlop. To znaczy na razie to ja chcem bo tatuś uważa że z małym dzieckiem się nigdzie nie jeździ ;-) Znacie może jakieś fajne miejsce, ciekawe dla małego, gdzie moglibyśmy odpocząć i dobrze się z nim bawić? Będę wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam gorąco:-)

    Nigdy tam nie byłam, ale wiem, że z miejscowości nadmorskich polecają często Karwię, ze względu chyba na spokój i atrakcje dla dzieci. Można też wtedy odwiedzić fokarium w Helu, w razie brzydkiej pogody niedaleko do Gdańska. My byliśmy w zeszłym roku w Sobieszewie, też fajnie bo spokój naprawdę, spokojnie można jechać z małym dzieckiem. Z tym, że tam atrakcji dla dzieci wiele nie ma, ale też blisko Trójmiasto, nawet autobusy często jeżdżą. Ogólnie ja bym tam pojechała z małym dzieckiem, bo przynajmniej na plaży jest mało ludzi, nie trzeba iść z samego rana, by miejsce znaleźć, a byliśmy w lipcu. No, ale warto się zorientować jak z tą Karwią jest, bo ja dokładnie nie wiem, ale słyszałam wiele pozytywów od innych mamusiek 🙂

    asiastokrota lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewentualnie jeszcze Chłapowo, koło Władysławowa, właściwie kończy się Władysławowo zaczyna Chłapowo, można spacerkiem się przejść. Tam znacznie mniej ludzi na plaży niż w samym Władysławowie, do plaży blisko, a w razie atrakcji można do Władysławowa się udać. Na Hel też blisko.

    Nie wiem Asia, czy chodzi Ci tylko o nadmorskie miejscowi, czy też preferujecie coś innego, no ale dzieci chyba najbardziej kochają wodę 🙂 dlatego pierwsze co przyszło mi do głowy to morze 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2019, 05:33

    asiastokrota lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Brzusie jak się czujecie? 😉

    Bardzo dobrze, ale głowa już myśli o porodzie i spory stresik jest już

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być, czasami ciężko na spacerze chodzić.
    W pon idę na wizytę i mam dostac skierowanie do szpitala, 1moze już będę się kłaść, chyba że szybciej urodze. Na ostatniej wizycie miałam usg w innym pokoju i wyszło że mała nic nie przybrała a nawet na papierku wyczytalam w domu, że mniejsza niż ostatnio. Mam nadzieję że to błąd bo inny sprzęt.
    Porodu się nie boję, bo nie wiem co mnie czeka, ale jak poczuje jakiś ból mocniejszy myślę o kuźwa a to dopiero początek ból będzie mocniejszy
    Nie mogę uwierzyć że za2tyg już mogę miec córkę

    e_mil_ka, Smerfetka 84, mag87 lubią tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Cześć Dziewczyny :-)

    Eni ogromne GRATULACJE, czekam na kolejne dobre wieści.
    Brzuchatki suwaki Wam pędzą chwila moment i przybędzie nam forumowych bobasów.
    Staraczki za wszystkie trzymam kciuki. Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie procedur. Kibicuję mocno mocno.

    Ja z pytaniem wakacyjnym. Chcemy gdzieś się wybrać z Adasiem na urlop. To znaczy na razie to ja chcem bo tatuś uważa że z małym dzieckiem się nigdzie nie jeździ ;-) Znacie może jakieś fajne miejsce, ciekawe dla małego, gdzie moglibyśmy odpocząć i dobrze się z nim bawić? Będę wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam gorąco:-)

    Powiedz mezowi ze gada glupoty. Dziecko pod pache i na wakacje jesli zdrowe. Ja polecam Łebe niedaleko Łeby jest fokarium w seaparku chyba lepsze niż na Helu. W seaparku mają też mini zoo z ptaszkami. Ogromny plac zabaw. Z reszta wejdz na stronę. Sami będziecie się dobrze bawic bo są pokazy uszatek. Robią takie sztuczki ze mi to galy z orbit wychodzily. Sama bym jeszcze raz tam pojechała. Mozna tez wybrac sie na wydmy a idzie sie do nich ciagle przez las wiec super sprawa dlugi spacer w cieniu w upalne dni w sam raz. Hmm co jeszcze. Jest Łeba Park z ogromnymi dinozaurami i wodny plac zabaw dla dzieci.

    asiastokrota lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odradzam Władyslawowo brudne zaniedbane miasto.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj Łeba fajna, byłam tam, ale w sezonie nie polecam, tłumy ludzi, chyba że ktoś lubi, ale z małym dzieckiem, bym się tam nie wybrała.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Bardzo dobrze, ale głowa już myśli o porodzie i spory stresik jest już

    Też już trochę zaczynam myśleć i się niepokoić, ale z jednej strony nie wiem co mnie czeka, więc trochę mnie to uspokaja. Jakoś damy radę 😀 oby w miarę szybko poszło.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Może być, czasami ciężko na spacerze chodzić.
    W pon idę na wizytę i mam dostac skierowanie do szpitala, 1moze już będę się kłaść, chyba że szybciej urodze. Na ostatniej wizycie miałam usg w innym pokoju i wyszło że mała nic nie przybrała a nawet na papierku wyczytalam w domu, że mniejsza niż ostatnio. Mam nadzieję że to błąd bo inny sprzęt.
    Porodu się nie boję, bo nie wiem co mnie czeka, ale jak poczuje jakiś ból mocniejszy myślę o kuźwa a to dopiero początek ból będzie mocniejszy
    Nie mogę uwierzyć że za2tyg już mogę miec córkę

    Z tym pomiarem to też nie wiadomo czasem, to tak jak u mnie z szyjką, raz wychodziła dłuższa, raz krótsza, tydzień wcześniej niby się sporo wydłużyła, później po tygodniu skróciła, tak do końca to nie wierzę tym pomiarom. A jak u Ciebie było badanie na innym sprzęcie to może faktycznie to jakiś błąd. Raczej nie możliwym jest, by ważyła mniej niż ostatnio, ewentualnie mogła mało przybrać. Mi też najgorzej na podwórku jak tak gorąco, w domu czuję się bardzo dobrze, ale w ciągu dnia staram się wychodzić tylko na chwilkę jeśli muszę, np. z psem na krótki spacer, tak to siedzę w domu, dopiero wieczorem ewentualnie na trochę dłużej.
    Fajnie, że to już niedługo, będziesz mogła tulić swoją kruszynkę. Mi się wcześniej dłużyło, a teraz już ten czas leci jak szalony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2019, 10:44

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Z tym pomiarem to też nie wiadomo czasem, to tak jak u mnie z szyjką, raz wychodziła dłuższa, raz krótsza, tydzień wcześniej niby się sporo wydłużyła, później po tygodniu skróciła, tak do końca to nie wierzę tym pomiarom. A jak u Ciebie było badanie na innym sprzęcie to może faktycznie to jakiś błąd. Raczej nie możliwym jest, by ważyła mniej niż ostatnio, ewentualnie mogła mało przybrać. Mi też najgorzej na podwórku jak tak gorąco, w domu czuję się bardzo dobrze, ale w ciągu dnia staram się wychodzić tylko na chwilkę jeśli muszę, np. z psem na krótki spacer, tak to siedzę w domu, dopiero wieczorem ewentualnie na trochę dłużej.
    Fajnie, że to już niedługo, będziesz mogła tulić swoją kruszynkę. Mi się wcześniej dłużyło, a teraz już ten czas leci jak szalony.
    No leci. Ena kiedys mówiła że teski się za brzuszkiem. Teraz znajoma tez mi napisała że dziwnie tak bez brzuszka, aż się popłakała. A ja do niej daj spokój tulisz mała co czekałas na nia tyle czasu a nawet lat.

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, bardzo byśmy chcieli nad morze ale w tym roku to raczej nie uda mi się przekonać taty do takiej wyprawy :-/ Chyba że do Stegny hi hi Goldenka co do naszych preferencji to może być jezioro :-)

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko tata to facet nie wymagajmy mądrości od niego ;-) Wiesz najlepiej to w domu przed telewizorem.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Dzięki Dziewczyny, bardzo byśmy chcieli nad morze ale w tym roku to raczej nie uda mi się przekonać taty do takiej wyprawy :-/ Chyba że do Stegny hi hi Goldenka co do naszych preferencji to może być jezioro :-)
    Cześć

    A może Zalesie zaraz za Barczewem? Fajny hotel, sala zabaw dla małych i dużych dzieci, plac zabaw na zewnątrz, mini zoo, plaża ze zjeżdzalnią itp. Obok las... Miłe miejsce.

    asiastokrota lubi tę wiadomość

  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha znalazłam ich stronę, fajne miejsce. Może tam.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2019, 19:56

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, do wojewódzkiego dostaniesz skierowanie ? Poród planowany SN czy cc?

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Może być, czasami ciężko na spacerze chodzić.
    W pon idę na wizytę i mam dostac skierowanie do szpitala, 1moze już będę się kłaść, chyba że szybciej urodze. Na ostatniej wizycie miałam usg w innym pokoju i wyszło że mała nic nie przybrała a nawet na papierku wyczytalam w domu, że mniejsza niż ostatnio. Mam nadzieję że to błąd bo inny sprzęt.
    Porodu się nie boję, bo nie wiem co mnie czeka, ale jak poczuje jakiś ból mocniejszy myślę o kuźwa a to dopiero początek ból będzie mocniejszy
    Nie mogę uwierzyć że za2tyg już mogę miec córkę


    Jejku nie strasz że to już tak blisko. Ja następna, już mnie strach obleciał. Ta jeszcze żadnych bóli nie czuje tylko szaleństwa mojej Gwiazdki. Ale szczerze Wam powiem że boje się panicznie. Jak mam faze płaczu że nie dam rady itp to idę do pokoiku Malutkiej i te wszystkie gadżety mnie uspakajają że przecież będzie fajnie, że dam rade itp.

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Aha znalazłam ich stronę, fajne miejsce. Może tam.....


    A może w głąb Mazur, jeziora itp? Mikołajek nie polecam tłumy ludzi, drogo i przereklamowane

    asiastokrota lubi tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Ona, do wojewódzkiego dostaniesz skierowanie ? Poród planowany SN czy cc?
    Hey cc to nie poród naturalny, no chyba że coś się zmieni

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Zosia Samosia3 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny tak analizuje moje wyniki, zrobiłam tsh i ft4 dwa dni po tym jak wiedziałam że już nic z tego.... czy w 1 trymestrze tsh 1,89 a ft4 norma do 22 ale dla kobiet w ciązy w 1 trymestrze 20.8 ja mam 21,5 czy powinna konsultować z endokrynologiem.
    Mój gin powiedział że ok ale nie jestem przekonana.

‹‹ 1972 1973 1974 1975 1976 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ